Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Noćna posjeta

Go down 
+5
alen#
Alpha
saptacica
Arlena3004
dajannah
9 posters
Autor/icaPoruka
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 27
Registration date : 22.08.2010

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimesri kol 01, 2012 9:37 pm

Ovako, prije par mjeseci (znaći to je bilo za vrijeme zime) sam imala neobičnu posjetu. kad sam legla u krevet krenula sam razmišljat o proteklom danu,ali me nešto iznenadilo. Imala sam osjećaj kao da me netko jako potašao po nozi,ali u isto vrijeme kao da nisam niti osjetila taj dodir,tj. kao da ga živci nisu registrirali. uhvatio me neopisiv strah,ali sam uspjela pitati 'tko je?'.

Inaće majka od sestrine najbolje prijateljice živi u Talinnu u Estoniji i tamo ju smatraju za neku vrstu vještice ili tako nešto i rekla je mojoj sestri,dok joj se pričinjavalo da ju svake noći netko promatra u sobi,da jednostavno pita to 'nešto' kako se zove.

i kako sam upitala to nešto što me potapšalo 'tko je?',evo ovako ću to reći jer neznam drugačije,kao da me zapljusnuo ogroman val loše energije,počela sam se osjećati neopisivo grozno, baš kao da sam ubila čovjeka i zato imam grižnju savjesti. Naravno,nisam tu noć više mogla zaspati jer me obuzimao veliki strah zbog toga što se nalazilo u mojoj sobi uz svu tu težinu na prsima.


Nakon toga me nešto u meni prisiljavalo da svaku noć molim prije spavanja,neznam je li to bilo čisto u mojoj glavi da moram ili nešto...Ali uglavnom, jedno 2 mjeseca nakon toga krenula sam moliti ali sam legla potrbuške i izgovarala u sebi svoju molitvu. odjednom mi je došla kao vizija anđela ili tomu slićno. Bila je to prekrasna žena duge naranđaste frčkave kose,zelenih očiju,svijetle puti i prekrasnog osmijeha. Nosila je dugu bijelu haljinu i isijavala je svjetlošću .Približila mi se te mi se osmjehnula nekim ponosnim osmjehom,kao da sam u nećemu uspjela te me primila svojim rukama za moje ruke koje su bile prekrižene i klimnula je glavnom. Nakon par minuta sam zaspala i te noći sam se naspavala kako dugo nisam. i da,kada me je primila za ruke dodir je bio isti kao i prijašnji,osjetila sam ga,ali ga živci nisu registrirali.


Imala sam puno takvih iskustava,ali ovo mi je novo,drugačije te sam morala to podijeliti sa vama.
znam da nisam spavala dok mi se to dešavalo,bila sam skroz budna i zato znam da nije san...

znate li ili možda bar mislite što bi to mogli biti?
hvala unaprjed!
[Vrh] Go down
Arlena3004
Višestanični organizam
Arlena3004


Female
Taurus Monkey
Broj postova : 38
Age : 43
Registration date : 28.06.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimened kol 12, 2012 1:19 pm

Ja ti osobno nebi znala reći što ti se dešava jer trenutno se i kod mene dešavaju stvari koje pokušavam odgonetnuti, ali ti zato šaljem malog andjela da te čuva.

P.S Nadam se da će ti netko objasniti barem otprilike što bi to moglo biti


Noćna posjeta Blueangelepim
[Vrh] Go down
saptacica
Prašina



Female
Aries Rooster
Broj postova : 2
Age : 30
Registration date : 22.08.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimesri kol 22, 2012 1:06 am


Citat :
znate li ili možda bar mislite što bi to mogli biti?
hvala unaprjed!

S takvim necim sam se ja susretala, no imala sam malo vise neobicnih posjeta. Ja nisam isla na to da pitam tko su oni, uvijek sam isla dok ja njih ne gnjavim nece ni oni mene. Ovih dana neobicajne stvari su mi se krenuli dogadati, isti san svake veceri, urušavanje necega a na mene nista ne pada ali ja to i dalje osjetim, uzasni udarci pod rebra i znam da mi to netko radi. Raspitivala sam se kod jednog covjeka sto se bavi paranormalnim situacijama, i on mi je to pojasnio na nacin da moze biti stvar da osoba je bacila kletvu na odredenu osobu, postoje mnoge zastite u tvom slucaju ti si iskoristila molitvu i ona ti je pomogla da imas mirnu provedenu noc i san. A osobu koju si vidjela, tu zensku osobu, nju mozemo predstaviti kao tvog osobnog andjela cuvara. MOze biti i da je ta osoba preminula tvoj rod, ali davno davno prije, ako ti nisi upoznata s njom. :)
[Vrh] Go down
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 27
Registration date : 22.08.2010

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimečet kol 23, 2012 11:32 pm

Arlena,hvala ti :)

Ali ako mi se već netko obraća na taj neki naćin onda znaći da me ujedno,kako ti kažeš 'gnjavi',stoga mene zanima što me to posjećivalo i zašto,te ću stoga gnjaviti i ja to nešto,hah... Da možda je to moj 'anđeo' ili ja više preferiram naziv 'učitelj'. Neznam i možda nikad neću ni saznati,ali voljela bih barem nagađati što se to događalo.
I hvala vam na vašim odgovorima!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepet kol 24, 2012 10:18 am

Ili mozes koristiti pojam "Vodic" :)

Kakva si jos iskustva imala (mozes ih navesti na ovoj temi)? Mozda se, kroz, vise opisa moze lakse doci do ideje o cem se radi u tvom slucaju.
[Vrh] Go down
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 27
Registration date : 22.08.2010

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimeuto kol 28, 2012 10:25 pm

Alpha je napisao/la:
Ili mozes koristiti pojam "Vodic" :)

Kakva si jos iskustva imala (mozes ih navesti na ovoj temi)? Mozda se, kroz, vise opisa moze lakse doci do ideje o cem se radi u tvom slucaju.


Pa inaće sam imala puno zanimljivih sitnica,kao što imam česte vizije za koje se dosta često ispostavi da su mi zapravo i predvidjele neke buduće događaje..

Iskreno,pošto imam 16 godina mislim da me ljudi ovdje neće shvatiti potpuno ozbiljno jer rijetko tko me i razumije od ljudi. Sve je počelo od neke 5-6g. kada su mi se počeli pojavljivati lucidni snovi,zatim mi je sa 14g.,nakon dosta pročitanih knjiga, uspjela astralna projekcija koju sam zadnji put izvela sada nedavno i više baš ne namjeravam jer mi se prikazalo oko sa vatrenom zjenicom i crnim irisom što me dosta prepalo. Također mi se to oko još 4 puta prikazalo u snovima,te mi je par dana nakon toga iznenada preminuo tata.
Također sam nedavno počela čitati o bioenergiji, te pomoću nje mogu trenutno samo preuzeti i prouzrokovati bol,ali ipak sam tek početnik.. Teta mi je gledala auru (isto ima nekakve sposobnosti) i rekla mi je da je na prijelazu na indigo.. Ali sve me je strah išta više izvoditi.. U jednom razdoblju ove godine sam izgubila meni dragu osobu (nije smrt) koja me jedina razumjela,ali ta osoba se počela baviti,kako ona kaže, 'tamnim astralom',,te je na neki naćin urodila to nešto loše u mene,od prvog zagrljaja mi je oduzela svu energiju koju sam prije imala,no sada kada sam se maknula od te osobe energija mi se vraća i ako ću ikada opet išta koristiti od tih mojih sposobnosti to će biti bioenergija,ali samo u krajnjim slučajevima..

Eto, "ukratko"...
[Vrh] Go down
alen#
Prašina
alen#


Male
Libra Snake
Broj postova : 1
Age : 34
Registration date : 10.09.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon ruj 10, 2012 3:42 am

natjerala si me da napravim profil kad sam procitao tvoju pricu jer meni se nesta jako slicno dogodilo odprilike prije godinu dana, ali nisam previse o tome pricao....

vec sam malo zaboravio kako je tocno bilo, uglavnom se sjecam... tjekom noci, svi su vec spavali..probdio me neki neugodan osjecaj..imao sam osjecaj kao da mi na prsima lezi covjek od 100kg..jedva sam disao...cak sam i uspio zvat upomoc, tek toliko radi reda nebi li netko isao vidjet sta ja to vicem, al nisam htio pre glasno da ne preplasim svoje roditelje, znao sam da ako netko upali svijetlo da bi to prestalo....u sobi nije bio potpuni mrak, a 'to' iznad mene je bilo nekako tamno i kao da je pokusavalo uc u mene..u prsa, u glavu..a ja se nisam dao..nekako me je pritiskalo..mislim da nisam mogao ni ruke micati. i nakon nekoliko minuta borbe 'to' crno(kao crna mrlja u mraku) se diglo izndan mene i krenulo prema kutu sobe...kako se to diglo od mene tako sam se i ja ustao( sjeo sam na krevet) i gledao kako ide u kut sobe, iza ormara u totalni mrak...i tako sam sjedio na krevetu i gledao u cuđenju i pitao sam sebe sta je to i siro oci u cudu...cim je 'to' nestalo u mraku odma sam se digao i upalio svijetlo...totalno sam bio razbuđen, pun adrenalina.. znao sam da je to bilo stvarno, da nije bio san... osjecao sam se kao da je nesto lose pokusalo uc u mene, a da se ja nisam dao...osjecao sam se kao da sam upravo pobjedio u nekoj utakmici..i nakon sta je adrenalin malo splasnuo, vartio sam se u krevet i normalno zaspao kao da nista nije bilo...bio sam uvjeren da je 'to' nestoporazeno i da se nece vratiti...

i da. par puta mi se zanlo desiti prije toga... jos kao klinac...da osjecam da je nesto iza mene u sobi i od straha se nisam mogao okrenuti..jednu noc necu nikada zaboraviti..imao sam negdje 8-10 godina...bio sam okrenut prema zidu dok sam spavao....i imao sam taj osjecaj tako jak, da sam u strahu zurio u zid cijelu noc i nisam se nikako moga niti htio okrenuti..sjecam se da sam molio boga da sto prije svane dan...

eto cini se da nisam jedini :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimeuto ruj 11, 2012 12:18 am

@alen Drago mi je da si to nadjačao, štogod da je to bilo. Demoni su opasni i često nas ispituju, iako rijetko kad u ovako drastičnom obliku - da se materijaliziraju. :)

[Vrh] Go down
dajannah
Stanica
dajannah


Female
Taurus Rat
Broj postova : 11
Age : 27
Registration date : 22.08.2010

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepet ruj 28, 2012 9:50 pm

alen# je napisao/la:
natjerala si me da napravim profil kad sam procitao tvoju pricu jer meni se nesta jako slicno dogodilo odprilike prije godinu dana, ali nisam previse o tome pricao....

vec sam malo zaboravio kako je tocno bilo, uglavnom se sjecam... tjekom noci, svi su vec spavali..probdio me neki neugodan osjecaj..imao sam osjecaj kao da mi na prsima lezi covjek od 100kg..jedva sam disao...cak sam i uspio zvat upomoc, tek toliko radi reda nebi li netko isao vidjet sta ja to vicem, al nisam htio pre glasno da ne preplasim svoje roditelje, znao sam da ako netko upali svijetlo da bi to prestalo....u sobi nije bio potpuni mrak, a 'to' iznad mene je bilo nekako tamno i kao da je pokusavalo uc u mene..u prsa, u glavu..a ja se nisam dao..nekako me je pritiskalo..mislim da nisam mogao ni ruke micati. i nakon nekoliko minuta borbe 'to' crno(kao crna mrlja u mraku) se diglo izndan mene i krenulo prema kutu sobe...kako se to diglo od mene tako sam se i ja ustao( sjeo sam na krevet) i gledao kako ide u kut sobe, iza ormara u totalni mrak...i tako sam sjedio na krevetu i gledao u cuđenju i pitao sam sebe sta je to i siro oci u cudu...cim je 'to' nestalo u mraku odma sam se digao i upalio svijetlo...totalno sam bio razbuđen, pun adrenalina.. znao sam da je to bilo stvarno, da nije bio san... osjecao sam se kao da je nesto lose pokusalo uc u mene, a da se ja nisam dao...osjecao sam se kao da sam upravo pobjedio u nekoj utakmici..i nakon sta je adrenalin malo splasnuo, vartio sam se u krevet i normalno zaspao kao da nista nije bilo...bio sam uvjeren da je 'to' nestoporazeno i da se nece vratiti...

i da. par puta mi se zanlo desiti prije toga... jos kao klinac...da osjecam da je nesto iza mene u sobi i od straha se nisam mogao okrenuti..jednu noc necu nikada zaboraviti..imao sam negdje 8-10 godina...bio sam okrenut prema zidu dok sam spavao....i imao sam taj osjecaj tako jak, da sam u strahu zurio u zid cijelu noc i nisam se nikako moga niti htio okrenuti..sjecam se da sam molio boga da sto prije svane dan...

eto cini se da nisam jedini :)


Da,nešto je valjda htjelo u tebe uči... Mene to dosta straši,bilo kakva paranormalna pojava i nadam se da neću imati puno takvih iskustava tjekom života.
O nisi jedini,ima nas puno,samo što ne pričaju svi o tome :)
[Vrh] Go down
Alma_Ashley
Stanica
Alma_Ashley


Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Age : 35
Registration date : 07.12.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepet pro 07, 2012 3:52 pm

Alene, čitala sam u jednom članku kako se demoni pojavljuju u materijalnom i nematerijalnom obliku, ovisi koliko želi uplašiti osobu koju napada. To su ti takozvani "testovi". I da, oni se najčešće sklanjaju u kuteve prostorija, ondje se i prikazuju jer su navodno kutevi u kućama sjecišta energije koju oni crpe.

Znam kako si se osjećao, doživjela sam to. I nadam se da ti se neće više događati. :)
[Vrh] Go down
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimened vel 24, 2013 7:11 pm

Jel se mozda kome kad desilo da zaspi na trenutak i porobudi za za 2-3 minute i da je nepokretan?

Meni se to desilo dva puta svaki pu dok sam zaspal na leđima i nogma malo skvrcenim u koljenima prema nutra...zaspim i ko da neko zasvijetli s baterijom po ocima te se naglo trznem i probudim ali nemogu se micat jedino sto mogu urlati ali me niko necuje!
Neznam kak bi to nazval to traje mozda 15-20 sekundi i ponovo mi dođe svjetlost na oci ali ovaj put u drugom smerju s desna na ljevo.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon vel 25, 2013 12:19 am

Paraliza sna
[Vrh] Go down
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon vel 25, 2013 3:04 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Paraliza sna

Moze malo vise o tome?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon vel 25, 2013 3:06 pm

Prilikom sna, rad mozga je minimalan, a tijelo nije aktivno. Kad se čovjek probudi i mozak i tijelo rade aktivno.
Paraliza sna je poremećaj kad se mozak "probudi", ali tijelo ostane i dalje onakvo kakvo je tijekom sna, neaktivno, utrnjeno.

Ovo je često povezivano s demonskim opsjednućima, osjećajima da netko stoji na prsima i guši te.
To su halucinacije.
[Vrh] Go down
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon vel 25, 2013 3:09 pm

Al kaj mi je naj cudnije od kud to zuto svijelo?
To je mozda dio tih halucinacija???
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitimepon vel 25, 2013 3:29 pm

Da
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćna posjeta Empty
PostajNaslov: Re: Noćna posjeta   Noćna posjeta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćna posjeta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: