Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vještice

Go down 
+108
Alma_Ashley
DeShaun01
Novus ordo seclorum
2pac
Jedi Mind Tricks
Viper
Wolf_Moon
tztekila
AnnewellX
damiani
Q
nixonstyle
Sedežničar
casperzg
MoW
Buby30
lela
Kahali
Korplikan
Akasha
radrad
zbunjena28
MaTT
Icarus
Green
sQue
Chakotay
wanderer
Angela
Miljan
biga
Th_Ea
Icecrowned
whitelady
twilightlover
Pumpkin
PurpLady
sanjak
randajad
ukiss
omen
hromi
Athena
Fantom
tomi
brle
Aurora Borealis
Remke
Legionar
bonesy
Miriam
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
Shadowh86
zlatna ribica
cmcool
PEPE-Top Secret
mariod
Neo
josip21
fastforward
king
Skinbyrd
nymphadora nemesis
arhont
Cuppycake.Disaster
TockaRH
absent_beast
Tutankhamon
Saroman
Zeus
myst000
Karl Marx
snark
dady
Makondo
None
stella
vjestica
floridana
kurto
malenaivi
Merkurica
Blizzard
Neobicni forumas
B&W
Angel from shadow
Absynthia
Milab
Thor
bedro
Alpha
silver
Alen@l5
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
sanja
Daenerys
doctor
zvezda
Svjetloisjena
malena
Cvrcak
vladimir
Rain
zmija
112 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimeuto svi 05, 2009 11:40 pm

Gea je napisao/la:
ja se bavim (sad još) amaterskim vještačenjem
poduka traje godinu i jedan dan od početka do inicijacije, sam nažalost nemam toliko vremena i sva ta božantva i obredi zbune čovjeka - mislim gdje bi za Beltane (1. svibanj) upalila krijes, a da netko ne zove vatrogasce?!

Šta znaci "ametrsko vještačanje"? O cemu se tocno, kokretno radi i sl.?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 2:20 am

da sta je to :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:03 pm

to znači da sam za sada u fazi sakupljanja podataka, i da je moje "čaranje" čisto meditaivne prirode, bez priziva jednog od bilijun božanstava.
u biti sastoji se o jačanju naše unutarnje energije kojom bi kasnije mogli privlačiti drugu energiju, po mogučnosti pozitivnu i zaštitili se od negativne
za mene to je potraga za duhovnoću, ali još nisam stručnjak za pravilno sjedinjenje s prirodom i svijetom oko sebe, ali trudim se...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:50 pm

Gea je napisao/la:
to znači da sam za sada u fazi sakupljanja podataka, i da je moje "čaranje" čisto meditaivne prirode, bez priziva jednog od bilijun božanstava.
u biti sastoji se o jačanju naše unutarnje energije kojom bi kasnije mogli privlačiti drugu energiju, po mogučnosti pozitivnu i zaštitili se od negativne
za mene to je potraga za duhovnoću, ali još nisam stručnjak za pravilno sjedinjenje s prirodom i svijetom oko sebe, ali trudim se...
ahaa to :D ja nemam nis posebno al me zanima mistika carobiranje itd....bilo bi super da se mogu shapeshiftat :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:57 pm

sve je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje, a jednog dana možda postanem i drvo - jer drvo je prvo tongue

_________________
I never lose myself because I never found me


Zadnja promjena: Gea; sri svi 06, 2009 9:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:58 pm

Gea je napisao/la:
svje je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje
opako :D ja sam dosla do dijela da mogu raspoznat aure koja je dobra a koja je losa :) a vjerujem u samo jedno Bozanstvo citaj Boga ^^
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:00 pm

kako si to uspjela? ja nažalost svima vjerujem dok se ne opečem, ali neki ljudi zbilja isijavaju nelagodom

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:05 pm

Gea je napisao/la:
kako si to uspjela? ja nažalost svima vjerujem dok se ne opečem, ali neki ljudi zbilja isijavaju nelagodom
jednostavno proucavas ljude :) i kako proucavas ljude tako otprilike znas kada je aura dobra a kada ne jednostavno osjetis :)
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:05 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
Gea je napisao/la:
svje je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje
opako :D ja sam dosla do dijela da mogu raspoznat aure koja je dobra a koja je losa :) a vjerujem u samo jedno Bozanstvo citaj Boga ^^
To bi ja htjela. Imam intuiciju ali treba mi vremena, ali da citam aure e to je vec level up.. Kako da pocnem?

Gea je napisao/la:
sve je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje, a jednog dana možda postanem i drvo - jer drvo je prvo tongue
Brr...zvuci stravicno. daj malo vise obašnjenja...laici ne pricaju tim jezikom. Zanima me jako.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:12 pm

sjedneš s stopalima na podu, dobro bi bilo da si naslonjena na drvo radi lakše vizualizacije, ali nije važno.
zatvoriš oći i vizualno si u glavi stvoriti sliku kako ti noge postaju korjenje... nakon nekog vremena takve meditacije osjetiš kako ti stopala polagano tonu tj. stapaju se s prirodom

ja sam se malo posvađala s kršćanstvom, moja vjera je u duh prirode i Majku zemlju lovely jer ona ne sudi, ne traži ništa više od slobode i ljubavi, a i najstarija je vrsta vjerovanja

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:15 pm

Lullaby je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
Gea je napisao/la:
svje je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje
opako :D ja sam dosla do dijela da mogu raspoznat aure koja je dobra a koja je losa :) a vjerujem u samo jedno Bozanstvo citaj Boga ^^
To bi ja htjela. Imam intuiciju ali treba mi vremena, ali da citam aure e to je vec level up.. Kako da pocnem?

Gea je napisao/la:
sve je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje, a jednog dana možda postanem i drvo - jer drvo je prvo tongue
Brr...zvuci stravicno. daj malo vise obašnjenja...laici ne pricaju tim jezikom. Zanima me jako.
pocnes proucavat ljude :D jednostavno kada vidis covjeka pokusaj otkriti onako po izgledu dal je dobar ili ne :D e kada si to nagadjala pogledaj svoje npr roditelje i to i jednostavno ono dal mislis dal su ok ili ne i onda kada sve vise motris ljude sve ces bolje znati raspoznati :)
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:19 pm

Gea je napisao/la:
sjedneš s stopalima na podu, dobro bi bilo da si naslonjena na drvo radi lakše vizualizacije, ali nije važno.
zatvoriš oći i vizualno si u glavi stvoriti sliku kako ti noge postaju korjenje... nakon nekog vremena takve meditacije osjetiš kako ti stopala polagano tonu tj. stapaju se s prirodom
Paaa...to mi ide na meditaciju ili cak hipnozu. Ne bih to nazvala vjestacenjem. Ili sam vjestacenje zamisljala drugacije.
Evo sad dok sam citala tvoj post zamislila sam i osjetila to. Ljudi sa boljom mastom mogu svasta. Ponosni sam vlasnik jako dobre maste, kad smo kod toga.
ne vrijedam...iskreno pisem svoj stav.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:19 pm

tu ima logike, svi se ponašamo po sličnim okvirima...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:21 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
Lullaby je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
Gea je napisao/la:
svje je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje
opako :D ja sam dosla do dijela da mogu raspoznat aure koja je dobra a koja je losa :) a vjerujem u samo jedno Bozanstvo citaj Boga ^^
To bi ja htjela. Imam intuiciju ali treba mi vremena, ali da citam aure e to je vec level up.. Kako da pocnem?

Gea je napisao/la:
sve je stvar vizualizacije, ja sam zasad došla da mi noge postaju korjenje, a jednog dana možda postanem i drvo - jer drvo je prvo tongue
Brr...zvuci stravicno. daj malo vise obašnjenja...laici ne pricaju tim jezikom. Zanima me jako.
pocnes proucavat ljude :D jednostavno kada vidis covjeka pokusaj otkriti onako po izgledu dal je dobar ili ne :D e kada si to nagadjala pogledaj svoje npr roditelje i to i jednostavno ono dal mislis dal su ok ili ne i onda kada sve vise motris ljude sve ces bolje znati raspoznati :)
Intuicija. Tako ja to nazivam. Imam intuciju ..ali nisam jedina..jel. Rijetko me vara ali nije da me nikad ne prevari. Citala sam o ljudima koji mogu vidjeti aure..bas vidjeti..pomislila sam da mozes tako nesto.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:25 pm

pa to i je večinom mašta dok ne kraneš na ono ozbiljnije...
stvar kod vještičanstva je u tome da moraš vjerovati i jedino tako ćeš pomoću svoje energije privuči energiju koju želiš, ono je samo vježba, prva strpenica.. ima ih još monogo dok ne naučiš kontrolirati magiju iz sebe prema van

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:29 pm

Gea je napisao/la:
pa to i je večinom mašta dok ne kraneš na ono ozbiljnije...
stvar kod vještičanstva je u tome da moraš vjerovati i jedino tako ćeš pomoću svoje energije privuči energiju koju želiš, ono je samo vježba, prva strpenica.. ima ih još monogo dok ne naučiš kontrolirati magiju iz sebe prema van
opako a mozemo li se pretvoriti u neke oblike?=)
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:32 pm

Gea je napisao/la:
pa to i je večinom mašta dok ne kraneš na ono ozbiljnije...
stvar kod vještičanstva je u tome da moraš vjerovati i jedino tako ćeš pomoću svoje energije privuči energiju koju želiš, ono je samo vježba, prva strpenica.. ima ih još monogo dok ne naučiš kontrolirati magiju iz sebe prema van
Mozda trazim previse da tipkas /naravno ne ocekujem sad ili uopce ako ti se ne da/ ali mozda ne bi bilo lose da nam jednom napises kako i gdje poceti, literatura ili cak temu samo za pocetke vjestacenja.
I sta se moze ocekivati i dokle sežu moći i na kojim levelima?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:33 pm

čitala sam da se neke vještice mogu pretvoriti u prasce, ali nigdje nisam našla kako misli

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:34 pm

Gea je napisao/la:
čitala sam da se neke vještice mogu pretvoriti u prasce, ali nigdje nisam našla kako misli

shock nista, predomislila sam se. ne zelim znat kako se moze ! :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:39 pm

Lullaby je napisao/la:
Gea je napisao/la:
čitala sam da se neke vještice mogu pretvoriti u prasce, ali nigdje nisam našla kako misli

shock nista, predomislila sam se. ne zelim znat kako se moze ! :D
ma daj literaturu :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:46 pm

ja sam krenula s knjigama
od Viktorija Faust 2 knjige: Vještice i Riječnik ezoterije, Thomas H. Knight: Magija
najviše mi je pomogla prijateljica koja se malo bavila time, pogotovo gatanjem i predviđanjem ( proricanjem)
imaš po internetu mnogo blogova i tekstovao Wicci
ima i knjiga koju nisam našla Gardner „Knjiga Sjenki" i Viktorija Faust: Parapsihologija

nemoj očekivati mnogo, ako ne misliš to pretvoriti u način života.
sve je individualno, ovisi o tome s čim počinješ - s kojim osobinama, npr. proricanje, uočavanje nepravilnosti u svijetu oko sebe.
ovisi na što želiš na kraju

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:49 pm

Gea je napisao/la:
ja sam krenula s knjigama
od Viktorija Faust 2 knjige: Vještice i Riječnik ezoterije, Thomas H. Knight: Magija
najviše mi je pomogla prijateljica koja se malo bavila time, pogotovo gatanjem i predviđanjem ( proricanjem)
imaš po internetu mnogo blogova i tekstovao Wicci
ima i knjiga koju nisam našla Gardner „Knjiga Sjenki" i Viktorija Faust: Parapsihologija

nemoj očekivati mnogo, ako ne misliš to pretvoriti u način života.
sve je individualno, ovisi o tome s čim počinješ - s kojim osobinama, npr. proricanje, uočavanje nepravilnosti u svijetu oko sebe.
ovisi na što želiš na kraju
Hvala .

ocekujem /zasad/ da procim zanimljivu temu i da vidim o cemu se radi . Ne bih ulazila u dubine, iz ovog sadasnjeg kuta gledanja, ali zanimale bi me neke manje radnje. A za dalje... o tom potom.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:58 pm

to su onda knjige...
probaj tarot ili predviđaje pomoću snova...
tu su i duhovne meditacije, ako želiš mogu staviti par čarolija pa njih probati napraviti - čarolija za početnike.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:04 pm

Gea je napisao/la:
to su onda knjige...
probaj tarot ili predviđaje pomoću snova...
tu su i duhovne meditacije, ako želiš mogu staviti par čarolija pa njih probati napraviti - čarolija za početnike.
Jos pitas!!!
Sve sto mozes i zelis daj nam ...
Otvorila si mi temu za istrazivanje.. odlicno. U slobodno vrijeme cu se pozabaviti s tim vise.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:20 pm

ja bi htjela biti shapeshifter yay :D lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vještice - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vještice
[Vrh] 
Stranica 12 / 22.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: