Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Ženska taština

Go down 
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimened ruj 02, 2012 12:48 am

PREKRASNE krpice s kojih ne možeš skinuti pogled postaju mnogo manje privlačne ako kraj tebe stoji zgodna djevojka koja razmišlja o istom odjevnom predmetu kao i ti, kažu istraživanja.

Ovo se posebno odnosi na dobro odjevene prodavačice, koje prema stručnjacima nipošto ne bi smjele izgledati bolje od potencijalnih kupaca, jer će se djevojka teže odlučiti za kupovinu nekog odjevnog predmeta ako vidi mnogo zgodniju prodavačicu u istom odjevnom predmetu. Kako izvještava portal Nerve.com, na snazi su taština i povećana doza samokritike, jer njena savršena linija pokazuje kako bi komad trebao izgledati, pa usporedba sa onim kako izgleda na nama može biti razočaravajuća.

No, funkcionira i obrnuto, pa će manje atraktivna djevojka koja pored nas razmišlja o odlasku u kabinu za isprobavanje sa nekim odjevnim predmetom učiniti taj predmet mnogo zanimljivijim, jer će naš natjecateljski duh aktivirati želju za pokazivanjem vlastitih prednosti.

Zaključak je dakle, sljedeći: prodavačice bi trebale djelovati neatraktivno, kako bismo se osjećale bolje, a dućani bi uz nekoliko plaćenih statistica većih proporcija mogli povećati svoje profite, jer će nas njihova pojava tjerati da im pokažemo kako se nešto stvarno nosi. Čudna je ta taština, zar ne?

LINK

Taština je postala najgori i najomiljeniji otrov koji žena može imati?
Današnje društvo zarađuje na ženskoj taštini - od mode do prehrane pa sve do faramceutskih industrija.
Svako voli čuti da je lijep, divan, mlad.. ali da li žene zbilja postaju ovisne o tome?
Da li je danas taština došla u nove sfere? Da li smo i kada smo mi same tašte?

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimened ruj 02, 2012 10:23 pm

Meni je puno veci problem sto obicno uz (izrazito) zgodnu, a istovremeno relativno neambicioznu i ne previse inteligentnu osobu kakve najcesce rade kao prodavacice (cast izuzetcima koji niti ne upadaju u ovo sto cu dalje reci) u paketu dolazi i njihova ideja kako su jaaaako velike face, pametne, zgodne, ma da padnes u nesvjest (sto je osoba gluplja to obicno misli da je super pametna i nadasve iznad svih ostalih) i tome slicno. Onda pogleda musteriju s polugadjenjem koje ovisi o njenoj procjeni da li je doticna musterija u njenom rangu (tj. onome sto ona misli da je njezin rang) odnosno da li ima dovoljno love i brendirane odjece na sebi. To sto ta prodavacica radi za placu kojom ne moze platiti niti gledanje odredjenih artikala te iste eventualno posjeduje na nacin da je spavala s gazdom (ili vec nekim) nema nikakve veze. Ona si misli da je tooootalna faca, a potencijalni kupac - straca. I tu je sav problem. Ako je osoba draga, usluzna i normalna onda mi se cini da nema puno veze kako izgleda tj. moze biti ludilo prezgodna i to cak moze biti prednost jer ako se jos i lijepo sredi te musteriji da neki dobar savjet onda ce musterija imat dojam da osoba jako dobro zna o cemu prica (upravo zato jer super izgleda) i kupiti ce robu.

Poanta: Nije bitno kolike su joj sise nego koliki joj je mozak face

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimepet ruj 07, 2012 6:27 am

Pa dobro, to svi osjetimo kad vidimo žensku s nosom do neba dok te iza pulta podrugljivo gleda ( sve u rimi i u prozi). ^^
Mislim imala sam (ne) sreću upoznati par fotomodela. Da kažem istinu do tad nisam znala što je prava taština. Koliko ti ljudi mogu misliti samo o sebi i o svom njadražem najcjenjenijem ja. I sve na temeelju izgleda.
Mislim svatko od nas ima neku dozu taštine bar u jednom dijelu gdje se javlja potreba za laskanjem ili osjećajem poželjnosti na nekom obliku fizičke dopadnosti, ali one osobe očekuju da svijet padne pod njihovim nogama samo zato što su zamisli hodale. roll
One se ne druže s osoba moje nisu na njihovoj razini ili nisu spremne biti njihovi obožavatelji.
Još uvijek sam fascinirana takvim odnosom face

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimepet ruj 07, 2012 1:26 pm

Glupo pa zivi, sta ces doh

Stanica
Alma_Ashley

Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Registration date : 07.12.2012

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimepet pro 07, 2012 9:57 pm

Mislim da je to sve do toga kakav ti imaš stav sama prema sebi. Ako ti misliš da si krumpir, bit ćeš krumpir. Mislim da farmaceuti i dizajneri ne zarađuju samo na ženskoj taštini, već i na zavisti i iskompleksiranosti.

Mene nipošto ne bi iskompleksirala super hot prodavačica u trgovini (k tome i neljubazna- ne želim koristiti termin glupa) jer mi nije bitan izgled, već kaj se ima u glavi. Isto tako, nikome određeni odjevni predmet ne stoji jednako. ^^ Tako da uopće ne razmišljam kako bi to stajalo njoj. Kad mi se nešto svidi, ja to probam. A i većinom od oka procijenim kak bi to na meni izgledalo i kupujem i bez da probam.
Ako bi već bila puno previše neljubazna..zatražila bih knjigu žalbe.

A i, da sad budem tašta..s obzirom da sam kruškoliko građena (imam malo šire bokove) što god da obučem, stoji mii..tak da se ne opterećujem time. xD

Primjerice, ne bih voljela ni da je obratna situacija, pa da mi ženska proba prodati nekaj kaj nije za mene, samo zato jer cu se osjecati bolje i ljepse ako mi ona to kaže. Zato ja uvijek idem u šoping s najboljom frendicom jer ona će mi uvijek iskreno reć kaj misli. ^^

U šoping nije ni zdravo ići samom. POgotovo ženama. A i recimo, ako mi se sviđa glazba u nekoj trgovini, kupit ću tamo makar žvakaču!

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimened pro 09, 2012 9:07 pm

Moš imat super stav o sebi al kad s druge strane imaš kamen ne možeš da ga il ne preskačeš ili zaobilaziš ili se okreneš i odeš u drugom smijeru. Mislim čisto praktično. Komunikacija je u problemu kad je s druge strane kamen :P

Stanica
Alma_Ashley

Female
Leo Dragon

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimepon pro 10, 2012 3:30 pm

A kamen predstavlja što? Prodavača? Postoje kranovi u vidu žalbe vlasniku. ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimeuto pro 11, 2012 10:40 pm

Kamen predstavlja barikadu u smislu neadekvatnog djelatnika(ce). Ja kao kupac ne moram nužno imati volje, vremena, živaca i sl. da bih pisala nešto u neku knjigu. Poslodavac je taj koji mora kontrolirati svog radnika.

Stanica
Alma_Ashley

Female
Leo Dragon

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimesri pro 12, 2012 8:41 pm

A gle, znači da nisi takav tip. Vidiš, ja bih imala vremena za takvo što. Jer vjerujem da postoji bolja osoba za taj posao. Uvijek postoji. ^^ A to s poslodavcima..teško je tu više znat išta.. jer su to sve trgovine u kojima su poslodavci većinu vremena odsutni, a voditelj poslovnice obično ne reagira na usmene opomene..zato bih ja to lijepo upisala.. pa nek si misli i promijeni ponašanje. ^^
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimečet pro 13, 2012 5:53 pm

Alpha je napisao/la:

Poanta: Nije bitno kolike su joj sise nego koliki joj je mozak face

Ovako nesto mogu da kazu samo zene sa malim sisama... cerek

Zenska tastina je cudo... 8)
[Vrh] Go down
Alma_Ashley
Stanica
Alma_Ashley

Female
Leo Dragon

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimečet pro 13, 2012 7:19 pm

Pa i ja imam male sise... I vjeruj da je lakše s manjima nego velikima. xD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimened pro 16, 2012 6:50 pm

@Alma...da, najčešće mi je ''dosta svega'' kad uopće moram u shopping a kad još naletim na neku kokoš koja mi otežava i kojoj treba poslat tri telegrama da se pokrene s mjesta.

Znam kako ljudi zapošljavaju i kakvi su (često) likovi ti poslodavci. Sukladno tome i prodavači/ce su im takve. Nije to neka visoka psihologija da procijeniš kakva je osoba pred tobom. A vlasnik bi trebao biti taj kojem je bitan promet na kraju dana. To ne bi trebao biti moj posao ;)

@Fantom...pa da, ako zapošljavam nekog tko mi treba ostvarit zaradu prodajom odjeće/obuće onda mi je bitno da osoba zna svoj posao. A zna se mozgom, ne sisama. S druge strane ako zapošljavam nekog tko prodaje svoje tijelo onda je tu bitno da je mozak čim manji a sise čim veće. Jedino što je podvođenje zabranjeno zakonom.

@Alma...ne obraćaj previše pažnju na Fantoma. Ne kuži ti on žene.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimečet sij 09, 2014 5:29 pm

Čitala sam nedavno neki članak o ovoj temi...kako prodavačica u, čini mi se, Replay-u gledaju u osobu ko u govno jer procijeni da se radi samo o promatraču koji nema namjeru ili ne može nešto kupiti. Stvar se iz korijena mijenja ako osoba pokaže ozbiljnu namjeru za kupovinom. :P

Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimepet sij 10, 2014 1:15 am

Alpha je napisao/la:
Čitala sam nedavno neki članak o ovoj temi...kako prodavačica u, čini mi se, Replay-u gledaju u osobu ko u govno jer procijeni da se radi samo o promatraču koji nema namjeru ili ne može nešto kupiti. Stvar se iz korijena mijenja ako osoba pokaže ozbiljnu namjeru za kupovinom. :P

Previše takve žene uzimaju da su nešto više od onoga što jesu, samo zato što rade u dućanima koji su na glasu. Većinom u takve dućane dolaze ljudi dubljeg džepa, tj ženene iste ili enormno veće taštine, pa si ove misle kako bi se i one trebale tako ponašati. Procjena ljudi na temelju trenutnog izgleda...

Primjer iz RL: došao gospodin u dućan praktički u dronjcima. Nitko ga nije htio uslužiti dok jedna od prodavačica nije slučajno vidjela skupocjen Rolex na ruci. Prišla mu je, htjela ga uslužiti, on se "pristojno" zahvalio, okrenuo i izašao van. face 

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimeuto sij 21, 2014 6:15 pm

Mislim da je stvar nedostatka odgoja, urođene prepotencije, precjenjivanja samog sebe i gluposti.

Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake
Broj postova : 1082
Registration date : 18.06.2015

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitimeuto lis 20, 2015 5:31 pm

Que es esto ? ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content

Ženska taština Empty
PostajNaslov: Re: Ženska taština   Ženska taština Icon_minitime

[Vrh] Go down

Ženska taština
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.