Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što volite/ne volite od nakita?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Što volite/ne volite od nakita? Empty
PostajNaslov: Što volite/ne volite od nakita?   Što volite/ne volite od nakita? Icon_minitimened ruj 02, 2012 12:56 am

Eto pitanje je jasno!
Volite li ogrlice ili jednostavne privjeske, prstenje, broševe, narukvice... Kakvih boja, veličina?
Možda moderno, nešto potpuno osobno ili decentno, klasično i antikno?

Ako ne znate što volite onda slobodno što nikako ne volite!

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što volite/ne volite od nakita? Empty
PostajNaslov: Re: Što volite/ne volite od nakita?   Što volite/ne volite od nakita? Icon_minitimened ruj 02, 2012 10:49 pm

Ne volim siroke narukvice. Lijepo mi je vidjet na drugome i fora mi bude zvuk koji proizvode kad ih je vise ali ne volim ih nosit. Zapravo ne volim ni da mi sat previse "klapa" oko zgloba.

Volim nausnice (ali ne visece osim u nekim prigodama), prstenje (okinuto face ) i lancice s privjeskom ali ne i glomazne ogrlice raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Što volite/ne volite od nakita? Empty
PostajNaslov: Re: Što volite/ne volite od nakita?   Što volite/ne volite od nakita? Icon_minitimened lip 23, 2013 12:39 pm

Ja u zadnje vrijeme jako narukvice nosim, ali samo one koje moj dragi radi  cerek
iako kako je došlo sunce tako se moram odkititi zbog alergije no baš počne peći nakon par minuta

u zadnje vrijeme mi prstenje i ogrlice smetaju , osjećam se presputano s njima. Iako povremeno stavim baš veliki prsten koji inačenije moj stil ali sam se zaljubila u njega. Postavim koju slikicu kad uhvatim vremena :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Medeja
Stanica
Medeja


Female
Libra Dog
Broj postova : 23
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 21.06.2013

Što volite/ne volite od nakita? Empty
PostajNaslov: Re: Što volite/ne volite od nakita?   Što volite/ne volite od nakita? Icon_minitimened lip 23, 2013 12:47 pm

Ja pretežno nosim lančiće sa privjescima koje bude maštu i pitanja ' Što li znači daj znak, ili koliko je ovo staro i sl. ' Obozavam nositi nesto o cemu nitko ( vecinom ) pojma nema što je to, jer onda znam da ljudi pojma nemaju o meni. HAHA.

Dosta stvarčica sam kupila na ebayu.

A što se tiče narukvica i prstenja nisam neki ljubitelj. Imam jednu jamaica narukvicu koju ne skidam i to je to :)

E da, i otac mi je na poslu ( radi na gradilištu ) našao puno minerala, poput kalcita i sl. ( ništa pretjerane vrijednosti ) pa sam se sada bacila na izradu nakita, čisto radi zdravlja! Čula sam da je kalcit dobar za kosti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što volite/ne volite od nakita? Empty
PostajNaslov: Re: Što volite/ne volite od nakita?   Što volite/ne volite od nakita? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što volite/ne volite od nakita?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» TV prodaja nakita
» Volite li Ankete?
» Oruzje
» volite li andjelinu jolie

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: