Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P

Go down 
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode  :P  Empty
PostajNaslov: Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P    Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode  :P  Icon_minitimesri lis 03, 2012 6:28 pm

Svako ima svoj stil odjevanja. Koji je vaš omiljeni stil, i koji su vam najdraži odjevni predmeti.

Moj omiljeni odjevni predmet je donji dio trenirke, lagan i udoban face

Obožavam donje rublje, i bez obzira vidio se ili ne uvijek mora biti usklađen (komplet), i večinom usklađen bojom sa odjećom koju nosim taj dan. 8)

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P    Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode  :P  Icon_minitimepet stu 30, 2012 2:06 am

Pa meni je trenutno tnunika-haljina. kako sam smršavila stalno je nosim jer je malo uža i izduži me što mi daje samopouzdanja.

Stanica
Alma_Ashley

Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Registration date : 07.12.2012

PostajNaslov: Re: Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P    Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode  :P  Icon_minitimepet pro 07, 2012 9:42 pm

Ja sam emo stil.. :shy:

Nosim najviše traperice, uske, majice s fora natpisima, volim šarenu odjeću i jarke boje! Preko zime sam najčešće u vestama, debelim trenirkama i duksama.. ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P    Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode  :P  Icon_minitime

[Vrh] Go down

Najbolji odjevni predmet(i) - malo mode :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.