Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA

Go down 
+15
Dr.Who
zivanac8
J.Lo
Hladni
2pac
Dada289
Alpha
Star
Jedi Mind Tricks
leont
Archangel
primitive101
MoW
Novus ordo seclorum
Dragan M
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 31
Registration date : 16.11.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2012 11:21 pm

Pitanje za sve. Što mislite o Ickeovim reptilima? ce4
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2012 9:15 am

@Dragan M...mi nismo uključivali takvu zabranu. Valjda je nešto automatski što prije nije bilo. Ako ne budeš moći sherat linkove ni nakon 7 dana - javi.

@Novus...možda bi bilo najbolje da otvoriš novu temu na tu temu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2012 2:21 pm

@Novu, kad slusam Ickea, i Colliera, cini mi se realno. :D
[Vrh] Go down
Dragan M
Stanica



Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 19
Age : 50
Registration date : 20.10.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2012 3:14 pm

Alpha je napisao/la:
@Dragan M...mi nismo uključivali takvu zabranu. Valjda je nešto automatski što prije nije bilo. Ako ne budeš moći sherat linkove ni nakon 7 dana - javi.

@Novus...možda bi bilo najbolje da otvoriš novu temu na tu temu.


Zahvaljujem..


[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 46
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon srp 08, 2013 12:23 pm

Čitajući net.hr naletih na ovaj post

http://hot.net.hr/planet-x/ufologija/video-konacni-dokaz-postojanja-izvanzemaljaca-na-zemlji

Po mome, video je izmanipuliran. No, ja nisam kompetentna, pa sam možda u krivu. confused 

Šta vi kažete? 8) 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1024
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon srp 08, 2013 1:05 pm

@Dada289


Toliko silnih dokazivanja, pa ništa od toga i tako u nedogled. Što nam trebaju dokazi dali postoje ili ne postoje, kada se sve može lijepo iščitati iz povjesti. Malo se pomnije razmotri, poslože se kockice i dobit ćete tako dugo čuveni odgovor.
Ništa neće biti tajno, rekao je Krist. Znamo točno odakle dolaze oni, i tko su oni. Naravno da postoje i od samog početka su bili uz nas.

Što se tiče samog videa mislim da je lažan, ali ssve se znade...
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 39
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon srp 08, 2013 7:12 pm

Dada289 je napisao/la:
Čitajući net.hr naletih na ovaj post

http://hot.net.hr/planet-x/ufologija/video-konacni-dokaz-postojanja-izvanzemaljaca-na-zemlji

Po mome, video je izmanipuliran. No, ja nisam kompetentna, pa sam možda u krivu. confused 

Šta vi kažete? 8) 

Ne da je izmanipuliran nego je cijeli video lažan.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto srp 09, 2013 12:00 am

To mi izgleda ili kao da je netko išao snimati par izrezbarenih prutića ili kao da je dao videoisječak iz neke (loše) igrice sa svemirskom flotom.
Niti se zna gdje je to snimano, niti gdje, niti na kojoj udaljenosti, niti tko je snimatelj... kažem: totalno bezveze.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
J.Lo
Stanica



Female
Sagittarius Broj postova : 12
Age : 1947
Registration date : 07.08.2013

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimened kol 11, 2013 8:34 pm

primitive101 je napisao/la:
E majko mila,nije ni chudo sto je Budha poludio kad je morao slusati Vedske svestenike ili yogije samomucitelje pa je sve to poslo u kurac i napravio novi model stvarnosti.Isto tako kad slusam ovakve analize stvarnosti od hriscana fanatika tacno zamisljam kako neko ko je realizovao Tao moze da im pristupi na normalan nacin,ali ne nalazim rjesenje.

Kako ces ti hriscaninu ista objasnjavati o Svjesti(koju niko nije kreirao pa ni taj Isusov Otac),o dharmakaya-i(koju niko nije kreirao,nekreirana je) te o oslobodjenim bicima na koje niko nema uticaj.

Kako ces ti njima pricati o kauzalnoj ili atmickoj razini Ljubavi/svjesti kad je njima Ljubav i Svjest kad im neko napuni anahatu sa formama i konceptima.

Mislim da je za one koji su spoznali Temelj Uma najbolje okaniti se corava posla sa "hriscanima" i okrenuti se budistima,taoistima i konfucijancima,i slicnom ekipom,druziti se fino,a valjda i kod tog Lucifera nije toliko lose ;)
tup......bas si me ovim lupio ...bravo
[Vrh] Go down
J.Lo
Stanica



Female
Sagittarius Broj postova : 12
Age : 1947
Registration date : 07.08.2013

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimened kol 11, 2013 8:49 pm

Sad dali je zabranjeno krscanima vjerovanje u vanzemaljce, o tom bi se dalo raspravljati. Postoje i svecenici koji stvaranje zivota i na drugim planetama pripisuju Bog-u. To uopce nije okultna tema. Tko vjeruje u Bog-a zna, da nista nezna. Vjerujem u Bog-a i stoga mi je sasvim jasno, kako smo mi ljudi poradi savrsenstva zapravo pjesak u pustinji. Mi cak i nismo stvoreni savrseni. Zasto bi nam inace Bog toliko puta morao prastati? Vjerujem kako je Bog stvarao i dalje i na nama nije stao. Dali sad moje vjerovanje ukopava moju vjeru u Bog-a? Ja mislim da ne. Stovise, produbljuje vjeru u njegovu moc stvaranja.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimečet stu 07, 2013 6:51 pm

u roswell ne vjerujem čista varka ,pad meteorolškog balona :x 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepet stu 08, 2013 3:49 pm

zivanac8 je napisao/la:
u roswell ne vjerujem čista varka ,pad meteorolškog balona :x 
Ali je nazjanimljivija uloga vlasti u svemu, nitko se nije smio pribliziti mjestu dogadaja, niti govoriti o tome.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepet stu 08, 2013 4:11 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
zivanac8 je napisao/la:
u roswell ne vjerujem čista varka ,pad meteorolškog balona :x 
Ali je nazjanimljivija uloga vlasti u svemu, nitko se nije smio pribliziti mjestu dogadaja, niti govoriti o tome.
pa da ali i oni su u početku šutili ali su poslije rekli sve o tajnom projektu MOGUL,bio je za spijuniranje rusa, no na slici se vidi sve jasno,folija,štapovi itd, no mnogi i dalje govore o zavjeri , muha 
[Vrh] Go down
Dr.Who
Prašina
Dr.Who


Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 6
Age : 42
Location : Ember
Registration date : 09.09.2013

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon stu 11, 2013 10:14 pm

Naisao sam na jednu temu u nekom dokumentarcu.Nisam
nasao nigdje ovu temu pa sam odlucio tu napisat.Jedan covjek je pricao o tome
Kako je imao bliski susret sa vanzemaljcima da je tocnije dirao njihovu letjelicu te da su mu se pred
ocima pocele prikazivat brojevi 1 i 0 stotine ponavljanja samo tih brojeva te su rekli da su uspjeli desifrirat te brojeve.Moje pitanje je da li netko zna kako desifrirat te brojeve da li ima neka tablica
ili slicno. Pozz
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon stu 11, 2013 10:17 pm

nije bila nikakva letjelica nego balon meterolški cijela priča počela je 47 o nloima ,kad su masovno lansirani ,tisuce balona ,a te šifre nisu postojale,ako pogledas slike crash roswell 1947 images vidjet ces, tri stvari,folija,štapići,aluminij ,to ne može bit nlo nikako ,
[Vrh] Go down
Dr.Who
Prašina
Dr.Who


Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 6
Age : 42
Location : Ember
Registration date : 09.09.2013

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimepon stu 11, 2013 10:28 pm

da ali ne govori se specificno o roswellu a i taj susret se dogodio negdje oko kasnih 80- tih 👽
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 39
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 12:27 am

Dr.Who je napisao/la:
Naisao sam na jednu temu u nekom dokumentarcu.Nisam
nasao nigdje ovu temu pa sam odlucio tu napisat.Jedan covjek je pricao o tome
Kako je imao bliski susret sa vanzemaljcima da je tocnije dirao njihovu letjelicu te da su mu se pred
ocima pocele prikazivat brojevi 1 i 0 stotine ponavljanja samo tih brojeva te su rekli da su uspjeli desifrirat te brojeve.Moje pitanje je da li netko zna kako desifrirat te brojeve da li ima neka tablica
ili slicno. Pozz
Za ovaj slučaj sam čuo. To je binarni kod. Ali ako se ne varam taj isti čovjek je tvrdio da mu je vanzemaljac pojeo psa i da ga je on ubio. Ima i snimka koja se kasnije ispostavila kao laž.
[Vrh] Go down
Dr.Who
Prašina
Dr.Who


Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 6
Age : 42
Location : Ember
Registration date : 09.09.2013

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 12:52 am

Da budem iskren nisam cuo za taj drugi dio price ali kada su desifrirali taj kod poruka je bila nesto u stilu " pratimo vas za vase dobro" i neke koordinate koje su se ispostavile da su negdje u Irskoj 🍀
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 12:57 am

ma to su sve lazi,ja sam vjerovao u to ali to je laz ono što je jedini dokaz koji bi mogao bit da alieni postoje je susret goblina 1955 na farmi u kelly kentuckyu,kad j farmere jedne ljetne noći opsjedalo oko 30ak malih ića koji su letjeli,oni su pucali u njih ali nisu im mogli ništa,otišli su u policijsku stanicu ,policija došla na farmu i nije nasla ništa osim dokaza da su pucali, kad su policajci otišli iz kellya ,oni su se vratili i u zoru su otišli ,ne znam ali vjerujem u tu priču:) 
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 39
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 3:21 am

Dr.Who je napisao/la:
Da budem iskren nisam cuo za taj drugi dio price ali kada su desifrirali taj kod poruka je bila nesto u stilu " pratimo vas za vase dobro" i neke koordinate koje su se ispostavile da su negdje u Irskoj 🍀

Ti si mislio na incident u Bentwatersu u Engleskoj, ovo je bilo nešt u SAD-u. Ja sam govorio za ovo.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 3:20 pm

Ako vas zanimaju ovakve stvari, provjerite o bazi Dulce, tu se dosta nagađalo o svemu i svacemu, pa tako i o zivim alienima, i slicnim stvarima.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 53
Registration date : 26.09.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 3:40 pm

uh, tu ima zanimljivih svjedočanstava ljudi koji su radili tamo. ali teško probavljiva tema za mnoge; koncept koji nam je usađen o svijetu u kojem živimo je prilično nepomirljiv s takvim pojmovima.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 39
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 3:48 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Ako vas zanimaju ovakve stvari, provjerite o bazi Dulce, tu se dosta nagađalo o svemu i svacemu, pa tako i o zivim alienima, i slicnim stvarima.
Evo cijela knjiga o tome dostupna u pdf formatu. Do ove knjige sam došao preko našeg forumskog kolege Novus ordo seclorum-a. Dosta zanimljivih stvari pa ako nekoga zanima neka pogleda.

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i%20zavere/Dulce_Book_-_Area_51_Underground.pdf
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimeuto stu 12, 2013 7:05 pm

amerika širi lazi ,postoji misteriozni pad nloa u walesu, vojska je sve zataskala, očevidci su vidjeli plavo svjetlo kako pada u šumu i jaku eksploziju, to je veca misterija od roswela, roswell je samo laz
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 42
Registration date : 09.07.2011

ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitimesub stu 23, 2013 5:00 pm

a čovjek-gušter zna li itko išta o tome:fo: fo 
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA   ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALCIMA
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Da li je istina?
» Istina
» Istina o dinosaurusima
» Istina ili dobar photoshop?
» Demoni istina ili praznovjerje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: