Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Volim se družiti...

Go down 
+2
Korplikan
Alpha
6 posters

Najvše se zabavljam i družim na način:
1. Ekipa i razgovor uz piće u lokalnom bircu
Volim se družiti...  Icon_vote_lcap18%Volim se družiti...  Icon_vote_rcap
 18% [ 2 ]
2. Tulumarenje do zore
Volim se družiti...  Icon_vote_lcap9%Volim se družiti...  Icon_vote_rcap
 9% [ 1 ]
3. Mirnije druženje u ''kućnom aranžmanu''
Volim se družiti...  Icon_vote_lcap73%Volim se družiti...  Icon_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Ukupno glasova : 11
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimeuto stu 13, 2012 12:36 pm

Koji je vaš tip zabave? Izići van s prijateljima u već uobičajeni birc, ''pohodit'' razne lokale po gradu, tulumi po stanovima...?
Da li se zabava više svodi na alkohol, ples, upoznavanje novih ljudi ili mirnije druženje uz razgovor?
Dakle, da li vam je draže družiti se s prijateljima vani ili kod kuće?

kafenisu

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimeuto stu 13, 2012 8:31 pm

draže mi je kod kuće. No pošto svi imamo obaveze a ja sam još i u drugom gradu pošto studiram, najviše se družimo vani tulumareći do zore uz alkohol. Upoznavanje novih ljudi slabije malo pošto sam loš sa upoznavanjem i uglavnom ostavljam krivi prvi dojam dok moji prijatelji nemaju tih problema, plesanja isto ima a tulumi po stanovima slabije pošto svi imaju uredne kuće a ne može proć tulum bez da se nešto ne razbije, da se ne usmrdi cijela prostorija po alkoholu i dimu... Eto, mislim da sam na sveodgovorio

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimesri stu 14, 2012 1:27 am

Uglavnom se družim sa malim brojem ljudi ili pojedinačno idem na "kave", zato mi odgovara opuštenije, kućno druženje.
Međutim, često puta nema uvjeta za nesmetana druženja pa se obično družimo uz kavu/piće u nekom kafiću, iako su takva druženja vremenski kratka.
Najčešće se družim "u hodu" i mislim da mi je druženje kroz neke zajedničke aktivnosti ipak najdraže.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimesri stu 14, 2012 12:39 pm

Ne znam jeste skužili da imate mogućnost višestrukog glasanja :)

Ja najviše volim mirnije kućne aranžmane gdje se ne moramo nadglasavat s muzikom i ostalima u bircu ali kako to nije uvijek moguće onda je druga opcija ekipa u birtiji kafenisu

Tulumarenje do zore i alkohol nikad mi baš nisu bili napeti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimesri stu 14, 2012 3:51 pm

Volim kad se nademo na biljaru, i slicno.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimesri stu 14, 2012 4:59 pm

Najčešće izlazimo van u kvartu, da zapalimo gica to mi je i najdraže, (no nemojte misliti da smo mi neki opasni momci, baš naprotiv svi idu na faks). A to mi je najdraže ne zbog gice, nego izz razloga što smo ono samo najbolja škvadra, i zezamo se cijelo vrijeme. Isto izlazimo u klubove, ili kada je neki party kod nekog doma i tak... Al najjače je u kvartu...
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitimepet stu 30, 2012 10:15 pm

Glasala za 3....To naravno ne važi leti vikendima kada su moto skupovi :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volim se družiti...  Empty
PostajNaslov: Re: Volim se družiti...    Volim se družiti...  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volim se družiti...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Volim te
» Fotografska natjecanja 2010. godine
» Toliko ju volim da vise nezelim imati djevojku nakon nje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: