Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Priviđenje duha

Go down 
+5
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
primitive101
Skulptura
kristo2438
9 posters
Autor/icaPoruka
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimened pro 23, 2012 11:20 pm

Evo ovako, to je bilo prije par godina.Vracao sam se sa nogometa to su bili skolski praznici, ljeto, i svaki dan sam isao igrati s svojim drustvom nogomet.Jednog dana kad sam se vracao s nogometa sav uznojen i umoran, pri ulasku u kucu mi se pricinilo da sam vidio covjeka koji ide ravno prema regalu u dnevnome boravku i prolazi kroz njega ali ne izlazi na drugu stranu nego je samo nestao.Cak se sjecam kako je izgledao i sve to. Imao je na sebi plavi kombinezon za mehanicare, izgledao je starije (oko 60-70 godina), i imao je kapu. Sjecam se da on nije uopce bio hodao prema regalu, kako mi je izgledalo kao da je lebdio od poda nekih 10-tak cm. I kada sam vidio da je otisao prema regalu i samo nestao, stajao sam na mjestu par minuta i poblijedio. Ali sto je zanimljivo da je se to desilo upola bijela dana. Poslije toga otisao sam kod frenda i sve mu ispricao sto se desilo.
I da napomenem nisam bio pijan ili napusen kao sto neki misle cim cuju slicnu pricu.
Jos sam imao slicnih situacija pa ako zelite da vam ispricam samo javite.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimened pro 23, 2012 11:33 pm

Pričinilo ti se da si vidio tog čovjeka, ili si ga gledao neko vrijeme dok je lebdio prema regalu?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimened pro 23, 2012 11:35 pm

samo ti pricaj a mi cemo komentarisati ;)

iskreno,nisam nikad dozivio takvo nesto,da bash vidim neki astralni entitet da se setka po fizickoj ravni.To sto nema noge sasvim fino objasnjava ovaj dio teksta od Williama Bodrija :

"You see, it's very hard to open up the chi channels running into the legs. That's why you rarely see ghosts with feet, because they cannot get the chi to extend all the way to the bottom of the feet. In Taoism it's well known that you cannot become an immortal unless you open up the chi channels to the bottom of the feet, too. This task is so difficult that one of the holy names for the Buddha has to do with the feet because he has opened them.

In terms of the body, all the hell being and hungry ghost karma we have is greatly associated with chi in our legs. When we can actually open up the chi channels in the legs, we can get rid of some of this trapped chi, which normally stays stagnant or is pressed into or around our bones over the years. That's one reason why sitting in a cross-legged position is best because it FORCES your chi to open up those chi channels and release this trapped cold chi. We all have it -- whether or not your legs feel warm or not. "

Vjerovatno ti se upalio astralni vid u tom trenutku pa si vidio preklop izmedju fizicke i astralne ravni,jer ne znam kako astralni entitet moze da ti se prikaze preko fizickih ociju(tj agna cakre na fizickoj razini).Ja astralne entitete vidim na drugim ljudima ali kao djelove njihove psihe i licnosti.

U svakom slucaju zanimljivo iskustvo ali u nekoj siroj slici nebitno po meni.Ukoliko ti je to iskustvo fascinantno jer si eto vidio nesto mimo i iznad fizickog svjeta to je onda ok.Astralni svjet je realan koliko i fizicki(cak realniji) ali cak i iznad astrala postoje razine sa raznim bicima i entitetima koje mozes vidjeti,ali ne fizickim ocima,nego unutrasnjim okom.

Ne mislim da si bio pijan ili napusen,naprotiv ;)
[Vrh] Go down
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimened pro 23, 2012 11:37 pm

Gledao sam ga kako lebdi prema regalu nekih 10-tak sekundi..
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepon pro 24, 2012 1:10 pm

Pitaj svoje doma "kao informativno" nešto tipa. "Ej mama da li je netko iz naše obitelji bio mehaničar?"
Tako nešto uglavnom. Ako ti kažu kako znaš, onda smisli kako ćeš im ispričati što se dogodilo.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepon pro 24, 2012 2:53 pm

Mozda Shadow people.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepon pro 24, 2012 6:59 pm

Mlađi ljudi i djeca imaju češće tu sposobnost viđenja astralne ravnine, iz nekog meni ne do kraja jasnog razloga. U svakom slučaju interesantno viđenje. Imaš još koje? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepon pro 24, 2012 8:14 pm

Ma imao sam jos jednu slicnu situaciju, sad neznam da napravim novu temu ilida samo tu napisem.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepon pro 24, 2012 9:13 pm

Ej, daj stvarno pitaj svoje ovo što sam ti rekao u par postova prije i napiši rezultate :)
[Vrh] Go down
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimeuto pro 25, 2012 1:53 am

Ok.Pitati cu.
[Vrh] Go down
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimeuto pro 25, 2012 1:58 pm

Imao sam jos 2 slicne situacije, napisati cu ih sada.Evo ovako, jedan dan sam krenuo kod svoga prijatelja kuca mu je nekih nema ni 100 metara i krenuo ja biciklom do njega.I dokasno ostao kod njega vec bilo nekih 10 sati navecer, i kazem ja njemu idem ja vec je kasno i isprati on mene, kad smo izasli van vidjeli smo da netko ide pjeske, nista ja uzmem bickli i polako krenuo. Na jednoj krivini na cesti bila rasvjetla i taman ja prolazim biciklom i vidim toga sto ide pjeske i pogledam ga, ja sam zaprepastio i samo brisom do kuce.A sad cu reci zasto sam se zaprepastio covjeka.Bio je jedan stariji covjek umro u selu ima 2-3 kuce od mene i taj dan je bio 3 dan od kad je umro i bio sprovod.Kad sam naisao biciklom i vidio toga covjeka isti je kao taj sto je umro.
Znam sad da nisam dobro ispricao, ali neznam kako da to opisem.

A evo sad jos jedna situacija koja se desava ovo ljeto.
Ima jedna blizu moje kuce stara kuca gdje je jedan zivio i poslije kada je umro nekih godinu dana proslo, iskljucili struju u toj kuci.I odjedanput kako je bila dignuta roletna jednu noc vidi se neko svijetlo u kuci, ja izađem van i priblizim se kuci kad ono vidi se svijetlo od televizora i tako nekih 5-6 dana radio televizor ali nije on stalno radio svaki put je se palio oko 7-8 sati navecer i poslije oko 9 se ugasi, ali ne mogu razumjeti kako je mogao raditi ako je struja bila iskljucena, a i nitko ne dolazi u tu kucu bas sam pratio.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimeuto pro 25, 2012 3:01 pm

zovi Scoobi dubi dua da istrazi :) al u svakome slucaju barem ti je zanimljivo u zivotu,a jos si jako mlad,tako da uzivaj ;)
[Vrh] Go down
kristo2438
Prašina



Male
Aquarius Rat
Broj postova : 7
Age : 27
Registration date : 23.12.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimeuto pro 25, 2012 4:10 pm

hahaha.. ;)
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimepet vel 08, 2013 11:45 pm

Ljudi,imao sam veoma cudno iskustvo...Prije 2 dana sam ostao sam kuci.Normalno sve,malo gledam TV,pa na kompjuter...Odjednom neko pozvoni.Roditelji su rekli da se vracaju oko 5-6 a tek je bilo 2 a posli su oko 12.Uglavnom-pomislio sam da su oni i samo sam pozvao tata odgovor je bio ,,molim" ali to nije bio njegov glas pogledao sam kroz spijunku i vidio totalno drugog covjeka(od njega smo kupili stan).Ja nisam odgovarao,makao sam oko sa spijunke na 4 sekunde,kad sam opet pogledao nije ga bilo.I vratili se majka i tata kuci,rucamo,sve fino.Ja kazem da je Luka dolazio(taj covjek sto je bio ispred vrata).Oni su me zbunjeno pogledali i cutali.Ja sam pitao sto im je.Kad sam imao sta da cujem...On je umro prije 2 mjeseca affraid Moj mali brat se boji da spava sam i ostaje sam u nekoj prostoriji i cesto ima ruzne snove,a ja osjecam neku ruznu atmosferu u kuci.Recite mi da li je ovo samo ono u strahu su velike oci ili ima jos nesto.Ja sam i danas 100% ubijedjen da je to bio taj covjek(Luka).
[Vrh] Go down
CekuL
Prašina



Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 3
Age : 26
Registration date : 09.02.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 2:16 am

Danas se i meni valjda nesto slicno dogodilo,pa me zanima kaj bi to trebalo znacit.

Znaci zivim sa mamom u kuci i sad ja sjedim dolje na laptopu i igram igricu.I odjedamput ja slucajno zagledam kao neki dim od cigarete a sam sam dole mama je bila je gore,a ja nepusim i odjedamput nemam pojma kako se pojavilo na tom zidu blizu di je dim bio koji je nestao slicno(kada sunce ide u zrcalo i onda ona sjena koja se odbija u zid,ako me razumijete na sto mislim) i ja sad gledam i to ide gore dole onak pomice se ja gledam jos si mislim pa nema nigjde zrcala ni sunca to je bilo oko 22h nista mi nije jasno sav sam bio problijedio.I tako ja gledam oko 20 sec i ne kuzim i sad ja brzo poceo zvati mamu i to odjedamput nestalo onak se rasprstilo ko kada puhnete u i samo je nestalo.Poslje toga ko da mi hladno puhalo onak hladan zrak isao,neznam mozda sam umislio da mi hladno puse al ovo nisam,osjecao sam jezu neku poslje tog i jos me trnci sad produ kada se sjetim toga.Da u toj kuci su umrili mi tata,baka,djed i jos prije njih za koje ni neznam.Ovo mi se sada prvi put desilo pa me zanima sto bi to moglo biti.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 12:40 pm

@Cekul,prije svega dobrodosao :) ,jel soba sa kompjuterom,bila soba tvog tate ili babe ili djeda?Da li je neko od njih pusio i kada?
[Vrh] Go down
CekuL
Prašina



Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 3
Age : 26
Registration date : 09.02.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 1:09 pm

Hvala :),u kuhinji sam bio,da znao je tata pusit ali na drugoj strani stola.Pusio je kada je bio doma nekad je navecer znao,nekad po danu.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 1:49 pm

Pa vjerovatno je pokusao stupiti sa tobom u kontakt ili tako nes...Nisam neki strucnjak za spiritizam.Mislim da ne treba da se bojis,vjerovatno samo zeli da pokaze da je prisutan.On ti je ipak otac. :)
[Vrh] Go down
CekuL
Prašina



Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 3
Age : 26
Registration date : 09.02.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 2:08 pm

Al nekuzim kako odjedamput,uskoro ce biti 4god. kako ga nema.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesub vel 09, 2013 2:52 pm

Ne znam,ovo je samo moja ,,pametna" pretpostavka.
[Vrh] Go down
Ranger
Prašina
Ranger


Male
Libra Tiger
Broj postova : 4
Age : 37
Location : Hrvatska
Registration date : 10.07.2012

Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitimesri tra 24, 2013 10:41 pm

CekuL je napisao/la:
Al nekuzim kako odjedamput,uskoro ce biti 4god. kako ga nema.
Čim si ti osjetio jezu i strah - nije dobro!! suspect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Priviđenje duha Empty
PostajNaslov: Re: Priviđenje duha   Priviđenje duha Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Priviđenje duha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Snimka pravog duha!!!!
» Starohebrjeski jezik,dar Duha Svetoga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: