Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?

Go down 
+4
bodhisattva
enigma357
ficoom666
Anseion
8 posters
Autor/icaPoruka
Anseion
Prašina



Female
Cancer Monkey
Broj postova : 2
Age : 31
Registration date : 18.01.2013

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimepet sij 18, 2013 7:25 pm

zatvoreno


Zadnja promjena: Anseion; pet tra 05, 2013 3:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimepet sij 18, 2013 8:08 pm

Dobrodosla! :) Nemam ideju sta bi to moglo biti,mislim da te prati neki entitet..Smijesno jel da ja koji sam 7 godina mladji od tebe pa ti dajem savjete. zubo Vjeruj mi znam kako ti je.(ovo u vezi s empatijom).I ja se isto ponekad osjecam tako samo upijas osjecaje drugih kao sundjer..Dobro je sto meditiras nastavi ides bit ce ti lakse podnijet gomilanje emocija i tako ces se ,,izduvati".Trebao bi neko strucniji da te posavjetuje.Zelim da ti kazem da sam sve sa paznjom procitao i da se suosjecam sa tobom. :)
[Vrh] Go down
Anseion
Prašina



Female
Cancer Monkey
Broj postova : 2
Age : 31
Registration date : 18.01.2013

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimepet sij 18, 2013 10:32 pm

ficoom666 je napisao/la:
Dobrodosla! :) Nemam ideju sta bi to moglo biti,mislim da te prati neki entitet..Smijesno jel da ja koji sam 7 godina mladji od tebe pa ti dajem savjete. zubo Vjeruj mi znam kako ti je.(ovo u vezi s empatijom).I ja se isto ponekad osjecam tako samo upijas osjecaje drugih kao sundjer..Dobro je sto meditiras nastavi ides bit ce ti lakse podnijet gomilanje emocija i tako ces se ,,izduvati".Trebao bi neko strucniji da te posavjetuje.Zelim da ti kazem da sam sve sa paznjom procitao i da se suosjecam sa tobom. :)

Ahh nema to veze s godinama :) ja sam dugo izbjegava istraživati i čitati o tome pa je tako ispalo, možda bih danas više znala o tome.. :D
[Vrh] Go down
enigma357
Prašina
enigma357


Female
Sagittarius Cat
Broj postova : 1
Age : 48
Location : negdje izmedju sjenki sjecanja i nerealne stvarnosti
Registration date : 13.01.2013

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri sij 30, 2013 3:36 am

pozdrav svima!evo da se i ja prikljucim temi,obicno sam uvijek negdje u prikrajku..to sto si napisala jako me podsjeca na mene i mog dobrog prijatelja(sada kuma)prije cca 18god.spojila nas je neka cudna zivotna energija,bili smo kao jedno bice.kad smo presli granice pocele su se dogadjat cudne stvari,opomene.zastrasujuce..bili smo u kaficu,narucivali kavu.mlad konobar prilazi,kum gleda dolje dok trazi cigarete po dzepovima i u tim konobarevim ocima toliko zla i prijetnje,u stilu-opet ste dosli!sledila sam se..kad se vratio s kavama,nisam ga se usudila pogledat.tada je kum rekao meni-jesi vidla taj pogled?razmjenili smo misljenja i pratili pogledom konobara.nijednom nam nije uputio pogled ni rijec..ironicno,kafic se zvao HARLEKIN! danas kad razmisljam o tome,moglo je svakako zavrsiti da nismo prekinuli s tim.valjda smo zajedno bili ubojita energija..
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri svi 24, 2017 8:01 am

Zašto sanjam zombie? Skoro svaki san "nočna mora" kojeg se sjećam je taj da bježim od nekakvih zombija! Wtf!*@"
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri svi 24, 2017 10:08 am

pokušaj obratiti pažnju na boje i detalje
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri svi 24, 2017 11:12 am

Sanjarica kaže da je bijeg pred zombijima svakodnevni stres u životu! To shvačam jer i jest. Pokušavam ga smiriti ali terapija slabo dijeluje! Detalja je puno i uvjek su samnom bliži prijatelji i obitelj! Interesant o je da su domače životinje uvijek uokolo ali one ne biježe osim mog bivšeg žutog mačka koji je uplašen ko i ja! A boje su realne i normalne. Što bi značile boje?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri svi 24, 2017 1:44 pm

Lol, sanjaricu koristiti za tumačenje snova. Snovi su nešto intimno što se nikome ne prepričava. Jedino vlastita introspekcija te uspoređivanje s budnim životom ti može dati puno značenje.
No ovo vrijedi za ne-lucidne snove. Kad budeš lucidan, to je nešto drugo i tu se otvaraju skroz druge opcije.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesri svi 24, 2017 5:40 pm

Thnx Novus
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimečet svi 25, 2017 11:36 am

sigurno ima negdi o značenju pojedinih boja u snu, no to je tek neka nadopuna mogućih interpretacija značenja sna i sl.
pitao sam za boje i detalje jer mislim da pokušavajući uočiti  boje (detalje, zvukove ...) se može ostvariti preusmjeravanje pažnje pa tako i postići kontrola pažnje u snu - što bi moglo povuć novi slijed dogđanja i možda neki ugodniji san koji bolje odmara - pa i aktivnije sanjanje ...
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimečet svi 25, 2017 2:34 pm

bodhisattva je napisao/la:
Zašto sanjam zombie? Skoro svaki san "nočna mora" kojeg se sjećam je taj da bježim od nekakvih zombija! Wtf!*@"

bodhisattva je napisao/la:
Sanjarica kaže da je bijeg pred zombijima svakodnevni stres u životu! To shvačam jer i jest. Pokušavam ga smiriti ali terapija slabo dijeluje! Detalja je puno i uvjek su samnom bliži prijatelji i obitelj! Interesant o je da su domače životinje uvijek uokolo ali one ne biježe osim mog bivšeg žutog mačka koji je uplašen ko i ja! A boje su realne i normalne. Što bi značile boje?

Ako sam te dobro razumeo znaci da je identitet sa kojim si identifikovan u snu okruzen nekim drugim tvojim identitetima od kojih neke dozivljava kao prijateljske a druge kao zombije koji ga jure.

Snovi koji se ponavljaju su lepa prilika za budjenje u snu. Postoje tehnike koje se baziraju na toj fori - konstruise se po zelji neki san koji se pre spavanja zamislja i tako zaspimo. Uskoro pocinju elementi tog konstruisanog sna da se pojavljuju u snovima sto olaksava mogucnost prepoznavanja da sanjamo a time i samo budjenje.

Kada naredni put sanjas takav san mozes da pokusas da se prisetis da je sve to samo san koji si vec vise puta sanjao.
Mozes da si pomognes tako sto neces da bezis jer svi ti likovi su tvoji razliciti identiteti, svi su oni TI.
Naravno, ako zelis tako nesto.

Srz egzistencije svakog naseg identiteta/"malog ja"/ je Cilj zbog koga smo ga i kreirali. Dogodi se da neki identiteti vide opasnost za ostvarivanje svojih ciljeva u ciljevima kojie jure neki drugi identiteti i tada nastaje unutrasnji sukob u nama.
Mozemo da ga budemo svesni ali i ne moramo; on postoji pa postoji i probija se u snovima.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimečet svi 25, 2017 2:56 pm

Dosta ima smisla Leonte ovo što pišeš. Ja jesam u bijegu od svojih malih "ja" koji su vezani za moj bivši život. Bivši u smislu jer sam se rastao i svi moji mali "ja" su bili vezani i pod omčom moje bivše! Istina je da biježim od tog života jer je bio laž i sad tražim svoje istinsko ja koje je kako vidim u snovima stvarno okruženo mojom obitelji i bliskim prijateljima! A biježim jer me moja bivša još proganja i ima utijecaj na moju svijest koja je u košmaru i stresovi su svakodnevni temeljeni na njezinoj laži. Podmukli prevarant koji me je samo iskorištavao. Sad se još pokušavam naći kao da sam umro i sad se ponovno rađam, jer su svi moji snovi i budučnost nestali koje sam temeljio na zajedničkom životu.
Novuse nije me niti strah niti sram pisati o takvim stvarima. Ja sam takav. Istinski iskren. Možda si i na taj način olakšavam dušu. Istina da mi je lakše. Jedan san o zombijima je bio lucidan. Bio sam svijestan da sve to sanjam i biježao sam u postelju da si legnem u kojoj je moja bivša mirno spavala. I u tom snu pojavio se moj žuti mačak koji je isto bio u strahu. Nekako mi je nešto govorilo da smo i jedan i drugi u strahu od toga što če se dogoditi. Moja bivša otjerala je mačka a naposljetku i mene iz svog života. Mirne savjesti. Kao da sam imao posla sa sotonom!
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimesub svi 27, 2017 6:11 pm

bodhisattva je napisao/la:

Ja jesam u bijegu od svojih malih "ja" koji su vezani za moj bivši život. Bivši u smislu jer sam se rastao i svi moji mali "ja" su bili vezani i pod omčom moje bivše! Istina je da biježim od tog života jer je bio laž i sad tražim svoje istinsko ja koje je kako vidim u snovima stvarno okruženo mojom obitelji i bliskim prijateljima! A biježim jer me moja bivša još proganja i ima utijecaj na moju svijest koja je u košmaru i stresovi su svakodnevni temeljeni na njezinoj laži. Podmukli prevarant koji me je samo iskorištavao. Sad se još pokušavam naći kao da sam umro i sad se ponovno rađam, jer su svi moji snovi i budučnost nestali koje sam temeljio na zajedničkom životu.
Novuse nije me niti strah niti sram pisati o takvim stvarima. Ja sam takav. Istinski iskren. Možda si i na taj način olakšavam dušu. Istina da mi je lakše. Jedan san o zombijima je bio lucidan. Bio sam svijestan da sve to sanjam i biježao sam u postelju da si legnem u kojoj je moja bivša mirno spavala. I u tom snu pojavio se moj žuti mačak koji je isto bio u strahu. Nekako mi je nešto govorilo da smo i jedan i drugi u strahu od toga što če se dogoditi. Moja bivša otjerala je mačka a naposljetku i mene iz svog života. Mirne savjesti. Kao da sam imao posla sa sotonom!


To su dva fronta - Spoljasnji i Unutrasnji.
Na Spoljsnjem je pitanje tvojih akcija koje ces preduzeti da bi zastitio sebe i izgradio novi zivot.
Na Unutrasnjem je kreiranje novog malog ja koji ce ti to omoguciti.

Ja-ovi koji su nastali u prethodnom zajednickom zivotu sa bivsom su mnogo stariji, imaju mnogo vece zivotno iskustvo, mnogo vise energije i snage od tog novog nejakog malog ja koje gradis. Oni ce pokusati da te na sve moguce nacine osujete u tvojoj nameri.Taj unutrasnji sukob identiteta  naravno da rezultira  kosmarom u kome kazes da se nalazis.

Dva su moguca resenja:
- Prvi je da te ja-ove diskreiras tako da prakticno oni vise i ne postoje.
- Drugi nacin je pregovarati sa njima i postici takav dogovor da oni u ostvarenju cilja tog novog malog ja tj. novog identiteta kojeg gradis, vide sansu da lakse ostvare svoje ciljeve. Tako korigovani oni od unutrasnjih sabotera i neprijatelja postaju saveznici i prijatelji koji ti pomazu u ovoj situaciji. To ce ti doneti unutrasnji Mir iz koga ces realnije i bolje videti proslost i tek tada ce tvoje akcije u Spoljasnjem biti adekvatne i efikasne.

Cesto se ljudi oslanjaju na onu narodnu "vreme leci sve", to vazi ali i ne vazi. Ako ostanu isti ti stari ja-ovi  delovace i dalje i ono sto se tada dogadja je da oni odlucuju o izboru novog partnera pa on bude kopija prethodnog i sve se ponavlja.

Ovo je vise principijelan pristup tvojoj situaciji.
Znam da ti nije lako pa eto ako mogu bar malo da pomognem.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimened svi 28, 2017 10:40 pm

Dobro si to sročio, diskreirao sam neke ja-ove to je definitivno umrli su sa starim ja. Neki su ostali još se drže i navodno me ti ganjaju. Što nije lepo od njih jer me drže u stresu. I nemam miran san. Novokreirani su zasad stabilni i jačaju. Totalna prekretnica. Odlučan sam u akcijama koje poduzimam. Borba je u unutrašnjem ali borba slabi osječam to. Valjda će i ti gadni snovi nestati. Uf nebi ni pomislio da se može nešto ovako događati u unutrašnjem i imati utijecaj na spoljašnom. Mislio sam ispočetka da agoniji nema kraja. Ali trezne svijesti se mirim sa takvim ishodom iz dana u dan. Nadam se da će uskoro zavladati mir u meni. Pa će snovi nestati.
Nešto slično mi se događalo poslije saobračajne nezgode iz koje sam se jedva izvukao sa posljedicama pa to više nisam bio ja. Bilo je borba u meni aali je zavladao mir i prošlo je dosta vremena i muke i popračeno naravno sa noćnim morama. Trebalo je vremena da se sve to posloži. Danas mogu reči da se posložilo ali sad čekam da se posloži ova druga situacija.
Hvala Leonte
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitimepon lip 05, 2017 4:12 pm

u snove ne vjerujem to nam u noći dok spavamo mozak izbaciva slike :x
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Empty
PostajNaslov: Re: Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?   Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zastrašujući snovi, sjećanja, čudni događaji...?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: