Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dadilja monstrum

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Dadilja monstrum Empty
PostajNaslov: Dadilja monstrum   Dadilja monstrum Icon_minitimesub vel 09, 2013 1:46 pm

Ako neko od forumasa ima djecu neka paze kome ce ih dati na cuvanje.Mene su moji roditelji cuvali i veoma mi je drago,niko ne moze da toliko voli vase dijete koliko i vi.Neki kazu da ovakve snimke prave Ameri da ocrne Ruse,zelim cuti vase misljenje.Evo linka: http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/535073-monstruozno-dadilja-brutalno-samara-bebu-video
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Dadilja monstrum Empty
PostajNaslov: Re: Dadilja monstrum   Dadilja monstrum Icon_minitimesub vel 09, 2013 2:12 pm

no Sramota, nezamislivo mi je zasto neki ovo rade? Osjecaju se snazno dok udaraju bespomocno ljudsko bice.
Zanimljivo kako ljudi znaju govoriti o zivotinjama, i neku put kazu kad netko napravi nesto lose, pa ti si gori od zivotinje, zivotinjo itd.
Ali ako pogledate zivotinje one u borbi kada jedna je ozlijedena na podu, ili odustane od borbe, druga se samo povlaci, jer nema vise sto tu traziti. Dok ljudi vole najsesce uzivaju se izivljavati na bespomocnima.
Inteligentniji-okrutniji.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Dadilja monstrum Empty
PostajNaslov: Re: Dadilja monstrum   Dadilja monstrum Icon_minitimesub vel 09, 2013 3:00 pm

Tako je,ja se nisam uopste iznenadio jer sam cuo jos gore i bizarnije slucajeve a ova vijest moze natjerati mlade roditelje da se zamisle da li uzeti dadilju ili dijete ostaviti babi i djedu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dadilja monstrum Empty
PostajNaslov: Re: Dadilja monstrum   Dadilja monstrum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dadilja monstrum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: