Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Weird dreams

Go down 
+3
MoW
Novus ordo seclorum
Pearl2710
7 posters
Autor/icaPoruka
Pearl2710
Prašina
Pearl2710


Female
Libra Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 29.05.2013

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesri svi 29, 2013 9:16 pm

Već 5 godina sanjam istog dečka kojeg nikada nisam vidjela. Uvijek kada ga sanjam, spašava me od smrti i napada nekih “stvorenja” ili ako me ne uspije spasiti, dočeka me u smrt. Navikla sam na takve snove, s obzirom na to koliko ih dugo imam, ali me sada zbunjuju. Od početka mi se događa da se nađem na mjestima koja sanjam ili neke scene iz snova mi se ostvare. To nisam smatrala čudnim jer znam da se mnogima događa da im se snovi ostvare. Ali prije par mjeseci mi se počelo događati ako se ozlijedim u snu, da se pobudim sa tim ozljedama. Npr: masnice… nikad nije nešto ozbiljnije. To me i nije toliko brinulo, jer s vremena na vrijeme znam mjesečarit, pa sam mislila da te masnice mogu biti od toga. Ali...dogodilo se nešto što nisam baš očekivala. Sinoć sam sanjala jednu prijateljicu. Bile smo na nekom napuštenom mjestu (ne znam kojem). Uglavnom.. u snu smo normalno pričale i zezale se. Onda se pojavio taj lik. Stajao je malo udaljen od nas. U jednom trenutku me je ta prijatejica zagrlila i on kao da je poludio zbog toga. Mene je odgurnuo i stao ispred nje i odjednom ju je noktima (kandžama) počeo grebat. Nikada nisam imala, do sada, takav san da on ozljeđuje nekoga s kime sam ja dobra. Onda me probudio alarm u 4:15 jer sam morala ić na posao. Kasnije me je ta prijateljica zvala i bila je potresena nečime. Kada smo se našle rekla je da je imala neki čudan san. Samo da se sijeća da je tokom cijelog sna imala osijećaj kao da joj netko nije dao da se pomakne. Da je osijećala neki pritisak i ne dugo nakon toga se probudila. Pogledala je na sat i bilo je 4:15. Osijećala je neke bolove na trbuhu i kada je pogledala trbuh, vidjela je da je cijeli izgreban. Ja nisam mogla vjerovat kada mi je to pokazala... Kao što sam rekla, ja sam navikla na takve snove, ali ovo prelazi svaku granicu normale. Zbilja ne znam što se događa i ne želim da se zbog mojih snova drugima nešto događa. A snove, naravno, ne mogu kontrolirat... Ne znam više što da radim.. Zanima me dali je tko imao slična iskustva i/ili ako ima kakav savijet...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimečet svi 30, 2013 10:00 am

Da li imaš nekih nerazrješenih problema iz prošlosti? Ovaj "dečko" bi mogao predstavljati problem koji ima veliki utjecaj na tebe i tvoj život i onda kad se ti možda pokušavaš osloboditi od njega (simbol u tvom snu je možda ova prijateljica i ti), onda on dođe "ljubomoran" i osvećuje se onome tko te pokušava udaljiti od njega.
To je moja teorija.
[Vrh] Go down
Pearl2710
Prašina
Pearl2710


Female
Libra Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 29.05.2013

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimečet svi 30, 2013 1:03 pm

[quote="Novus ordo seclorum"]Da li imaš nekih nerazrješenih problema iz prošlosti? Ovaj "dečko" bi mogao predstavljati problem koji ima veliki utjecaj na tebe i tvoj život i onda kad se ti možda pokušavaš osloboditi od njega (simbol u tvom snu je možda ova prijateljica i ti), onda on dođe "ljubomoran" i osvećuje se onome tko te pokušava udaljiti od njega.
To je moja teorija.[/quote]

Ne znam.... jer ja sam osoba koja ce se uvijek suocit sa problemom i rjesit ga. Ne volim ostavljat stvari iza sebe, a da nisam zavrsila s njima. A ako nesto ne uspijem riješi , suocim se s time i prihvatim situaciju kakva je... teorija je dobra, ali zbilja ne znam sta bi moglo bit.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet svi 31, 2013 12:35 pm

Možda se neki entitet nakačio na tebe i sad je ljubomoran na frendicu. Vjerojatno će proći kroz neko vrijeme samo od sebe kad izađeš iz tinejdžerskih godina kad su takve stvari najjače. Ako te i dalje smeta, probaj vizualizirati neko zaštitno polje oko sebe i naredi mu da se izgubi.
[Vrh] Go down
Pearl2710
Prašina
Pearl2710


Female
Libra Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 29.05.2013

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet svi 31, 2013 7:39 pm

Ne znam. Ja sam zbilja navikla na to sve, ali sad me strah za nju jer zbilja ne zman dali sam ja kriva(tj. moji snovi) za njezine porezotine. Jer ja sam to sanjala, a ona se probudila s time. Nisu velike, ali opet... do toga nije ni trebalo doć... Mogu poslat i sliku...


[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet svi 31, 2013 10:18 pm

Najgora stvar bi bila brinuti se puno. Treba postupati racionalno. Ako se nađeš u sličnoj situaciji, podigni zaštitu i odagnaj tog tipa...
[Vrh] Go down
Pearl2710
Prašina
Pearl2710


Female
Libra Dog
Broj postova : 4
Age : 29
Registration date : 29.05.2013

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet svi 31, 2013 10:43 pm

A znam.. ali i one se boji toga užasno, a još je i mlađa od mene i nikad nije imala iskustva s takvim nečim, pa ono... :/ a kako se podigne ta zaštita?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub lip 01, 2013 7:54 pm

Pearl2710 je napisao/la:
A znam.. ali i one se boji toga užasno, a još je i mlađa od mene i nikad nije imala iskustva s takvim nečim, pa ono... :/ a kako se podigne ta zaštita?

Nema tu neke velike filozofije. Misliš na to da ti ništa ne može nauditi i da si nepobjediva. Zatim fokusiraš energiju u sebi i vizualiziraš da se ona širi oko tebe u obliku čahure. Pritom zadržavaš mirnoću uma.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 17, 2013 6:28 pm

Imam ja također novopečeni čudan san. Inače imam prirodu snova imati "noćne more" nasilne i/ili seksualne vrste koje mi obično pašu. Dok sanjam obično sa jako energetičan i jako mi paše biti nasilan, pogotovo ako me netko napadne. Seks obično također sanjam dosta često, uvijek s ženskim osobama kojih se ne mogu sjetiti osim par nebitnih detalja (jednom se sjećam da je bila malo punija, jača, a jednom da je bila oblika pješčanog sata, dvaput je bila crvenokosa), te su obično poprilično nasilne prije i tijekom odnosa. Obično pružam otpor jer ne želim niti odnos niti blizinu, na kraju me nešto iznutra prisili da moram i onda se prepustim iako sam i dalje nasilan tijekom odnosa zbog čiste frustracije.

Danas sam sanjao sličan san gdje sam bio u sobi i odjednom me nešto fizički napalo, nakon kraćeg hrvanja u kojemu je stradalo pola moje sobe sam shvatio da to nešto želi i seks. Shvatih, napala me iznimno jaka ženska osoba, znam samo da je bila izuzetno napaljujuća, iako nemam u glavi njenih detalja. Postao sam svjestan da sanjam, vapio sam za buđenjem, ali me nije htjelo...pružao sam otpor, napravio džumbus po sobi, ali sam popustio kao i svaki put te sam se prepustio seksu...probudio sam se nedugo nakon toga znojan od glave do pete, u potpunosti paraliziran i u nemogućnosti disanja.
Kad me prošla panika i jeza nakon dvije-tri sekunde, ustao sam i shvatio da mi je soba u potpunom neredu. Ormar s knjigama prevaljen, knjige po podu, sve sa stola je bilo na podu, tragovi grebanja po zidu kreveta i sobe na zidu preko puta i po meni najzanimljiviji detalj, osim sparine mog znoja se po zraku lagano osjetio parfem, kao oni od vanilije/kokosa i onakvih čudnih mirisa.
Pogledao sam vani, hodnik je također bio u neredu iako se ne sjećam dijela sna u hodniku, ulazna vrata su bila zaključana dva puta, kao i inače dok sam sam (čudna neka paranoja, ne pitajte), novci, 2500kn su stajali na stolu pokraj vrata...nije bilo nikakvih tragova na vratima, sve rolete su bile spuštene (kako sam ih i ostavio) i na kvaki vrata sobe mi je bilo 2-3 kapi krvi što sam shvatio da je moja s ogromne ogrebotine (4 usporedna traga, vjerojatno noktiju od dlana do lakta na donjem dijelu podlaktice)...nije bilo krvi na krevetu, probudio sam se paraliziran u mrtvačkoj pozi s prekriženim rukama. Ne znam u kojem dijelu sna jer se sve nakon početka seksa počelo pretvarati u kaos.

EDIT: Često imam takve nasilne snove, a otkad sam počeo češće bivati kod cure, i po mjesec dana ništa takvo nisam uopće sanjao dok sam spavao kraj nje. Isti dan kad bih došao doma bi me opet počelo drmati.

EDIT2: Ako je kome bitno, to sam sanjao danas između 11.00 i 14.30, kad sam se probudio.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 17, 2013 9:12 pm

Ja mislim da to nije normalno (to nasilje u snu), predlažem ti da se ispucaš negdje. Neki borilački sport možda? Čovječe uništavaš si sobu zbog sna.
Možda ti se i nešto prikačilo?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 17, 2013 9:27 pm

Mozda te napao Succubus?
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimened kol 18, 2013 6:59 pm

Remke je napisao/la:
Mozda te napao Succubus?
onda mora biti neki super-succubus. Inace su oni prilicno "mirni" jer cjepi ti energiju, a najbolje je cijepit kad je zrtva mirna i spava valjda miga 

neznam, neki detalji bas zvuce na succubus-a, ali je too much. Da nisi pao u nekakvu transu? Dao nekom drugom da vlada tvom tjelu? Pa si se nesvijesno borio s tim?
Mozda imas i nekakve emocijonalne barrijere ili probleme sto zelis rijesit, pa si u "nesvijesti" sve demolirao?

[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesri kol 21, 2013 4:22 am

Nasilni snovi su mi često jako dobro došli za čisti destruktivni užitak. Seks u snovima...pa pogodite. Ali skupa...trans? Nisam bio ni u čemu sličnom transu već 2 godine otkad sam inducirao trans kemijskim putem. Vladanje mojim tijelom? Više kao da nisam dopuštao da se to dogodi pa sam zato pobenavio...svejedno sam popustio, ako je to. Emocionalne barijere? Hmmm...to freudovsko objašnjenje mi još najbolje zvuči.
A što se demona tiče, sumnjam da je to, snovi nisu imali toliko duhovnu podlogu, kao da nisam općio s entitetima nego dijelovima svoje mašte koji su bili kolaž raznih stvari s kojima eventualno imam problema. Jučer sam sanjao slično, samo što sam umjesto demoliranja sobe demolirao svoju podlakticu: pao sam s kreveta nakon nekog dijela istog sna i nažuljao sam si ruku od rub. To me probudilo.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesri kol 21, 2013 8:07 pm

lol

Citat :
A što se demona tiče, sumnjam da je to, snovi nisu imali toliko duhovnu podlogu,
Ne moraju uvijek imati duhovnu podlogu, najvise se to cak desti da nema nikakve veze jedno s drugim, bar ja to mogu reci.

ako ti to zvuci vec najlogicnijem, i tebe ti snovi strase ili su jednostavno previse, najbolje odi psihologu.
Sam se ne budes izvukao iz toga misli 
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesri kol 21, 2013 10:51 pm

Samo ne psihologu!!! Imam loša iskustva s njima. Uvjerit će te da si lud, potencijalni sadista ili takvo što i osjećat ćeš se još gore. Naravno ishod svega potražit će u nesretnom djetinjstvu. Kao terapiju preporučit će da oprostiš i izmiriš se sa svima- eto sad kad znaš napravi to sam :D Eh da i prepisat će ti neke tablete od kojih ćeš se osjećat ko zombi .

Ja bih prije potražila pomoć nekoga tko prakticira duhovne tehnike (mada inače sama rješavam svoje traume), a tu negativnu energiju izbacila kroz sport, šetnje prirodom, meditaciju.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimečet kol 22, 2013 1:41 pm

lera je napisao/la:
Samo ne psihologu!!! Imam loša iskustva s njima. Uvjerit će te da si lud, potencijalni sadista ili takvo što i osjećat ćeš se još gore. Naravno ishod svega potražit će u nesretnom djetinjstvu. Kao terapiju preporučit će da oprostiš i izmiriš se sa svima- eto sad kad znaš napravi to sam :D Eh da i prepisat će ti neke tablete od kojih ćeš se osjećat ko zombi .

Ja bih prije potražila pomoć nekoga tko prakticira duhovne tehnike (mada inače sama rješavam svoje traume), a tu negativnu energiju izbacila kroz sport, šetnje prirodom, meditaciju.

Nebih rekla...ima dosta dobrih psihologa, samo se treba nac...

Moj je npr. otvoren za sve i ja znam s njim pricati o svacemu cak i o duhovima i takvim stvarima....

nemoj generalizirati.

[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimečet kol 22, 2013 3:42 pm

To treba imat sreče, valjda. Ja sam ostala bez par prijatelja, koji su nakon terapija kod psihologa pa psihijatara, završili na antidepresivima, a potom izvršili samoubojstva. I djecu sam vodila nakon razvoda psihologu, na nagovor roditelja, učinak je bio katastrofalan, djeca još više isfrustrirana, a ja doslovce lupala glavom o zid. Zato ustrajavam na tome da treba bit oprezan kome ćeš dat da ti čeprka po umu i duši.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet kol 23, 2013 1:17 am

Psiholozi mi nisu baš u najboljem sjećanju. Hah...negativna energija? To se ispucava kroz seks i mlaćenje ljudi po treningu boksa :D Inače, meni je jedan psiholog već rekao da sam lud s poremećajem agresije te također neka vrsta sadista. Ili je to bio psihijatar? Ne sjećam se više, bilo je prije 3 godine...Iako ne shvaćam zašto sam lud, na pitanja sam odgovarao čisto normalno. Jedino na one roršahove (kako li se to već piše) mrlje sam vidio neke stvari koje je bilo bolje ne reći njemu (šišmiše, noževe i svakakve pi*ke materine). I da, zabranio mi je pristup vojsci xD
Ovo je posljedica traume? Nekako mi ne liči na to, ja sam samo poluludi momak u potpuno normalnom životnom okruženju.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet kol 23, 2013 2:52 am

lera je napisao/la:
To treba imat sreče, valjda. Ja sam ostala bez par prijatelja, koji su nakon terapija kod psihologa pa psihijatara, završili na antidepresivima, a potom izvršili samoubojstva. I djecu sam vodila nakon razvoda psihologu, na nagovor roditelja, učinak je bio katastrofalan, djeca još više isfrustrirana, a ja doslovce lupala glavom o zid. Zato  ustrajavam na tome da treba bit oprezan kome ćeš dat da ti čeprka po umu i duši.

A zao mi je to cuti :/ da, treba se srece za to, i psihologa koji je voljan pomoci tebi a ne samo radi novca.

Einar je napisao/la:
Psiholozi mi nisu baš u najboljem sjećanju. Hah...negativna energija? To se ispucava kroz seks i mlaćenje ljudi po treningu boksa :DInače, meni je jedan psiholog već rekao da sam lud s poremećajem agresije te također neka vrsta sadista. Ili je to bio psihijatar? Ne sjećam se više, bilo je prije 3 godine...Iako ne shvaćam zašto sam lud, na pitanja sam odgovarao čisto normalno. Jedino na one roršahove (kako li se to već piše) mrlje sam vidio neke stvari koje je bilo bolje ne reći njemu (šišmiše, noževe i svakakve pi*ke materine). I da, zabranio mi je pristup vojsci xD
Ovo je posljedica traume? Nekako mi ne liči na to, ja sam samo poluludi momak u potpuno normalnom životnom okruženju.
lol onda nisi imao pravog psihica. Niti jedan psiholog/psihijater ti nesmije reci da si lud. To spada pod vrijedanje.

vec se odavno zna da su te rorschachove slike bezveze, i nista ne dokazuju, cisti bullshit. Mozes sve interpretirat a sve ce biti tocno zato jer svako ima svoje subjektivne slike u sebi kava a svaki psiholog ce sam interpretirati jer cisto ima predrasude i moze tako utjecati na test ( i ako ne voljno)... pa cak i pacijent moze sam utijecati krivo na test ako je u nesto uvijeren. Sigurnost u ovom testu i validnost nisu potpuno dokazani, zato rorschachov test gotovo niko vise ne koristi...

pshiolog ti je bio budala rofl
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet kol 23, 2013 3:02 am

ma pust-drž-nedaj. Nije liječenje za mene. Javim se par tjedana kako su mi snovi prošli :P
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimepet kol 23, 2013 3:06 am

Einar je napisao/la:
ma pust-drž-nedaj. Nije liječenje za mene. Javim se par tjedana kako su mi snovi prošli :P

ajde, samo se nemoj cijeli pocijepit roll 
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 24, 2013 12:52 am

Ode san, sad popodne spavam ja i sanjam opet isti početak ko i svaki put...Rekoh ja u sebi krasno, opet sam svjestan da sanjam. I čekam i čekam i dođe i želi i naguravanje i sad ja se derem "Stoj, ko si ti i šta hoćeš?" Nije htjela reći, htjela je nastaviti. 2-3 puta se zaderem to i zadnji put mi padne na pamet dodat i "u ime jedinog Boga i Isusa Krista" (šta'š, kad već vjerujem, da to i iskoristim :D). i ona počne se derat na mene i psovat neš. I sjetim se ja šeme što sam pročitao kod egzorcista jednog di kad je obično demon u pitanju, ne želi dati svoje ime (ali, usput, nipošto se ne bi smjelo razgovarati s njime onako obično). I sad prepiranje, prepiranje i neće ona popusti neću ja popustit (ali je stala sa silovanjem), kad meni dopizdi i rečem si ma goni se i ti i tvoj seks, legnem nazad i okrenem se spavat.
Ništa se više nije dogodilo. Probudim se u trenu kad sam u snu zaspao i opet legnem i opet počne san, ali ovaj put žene nije bilo. Ali više nisam bio svjestan u snu, samo se sjećam dalje :(
WIN! Ali opet ću se morati truditi za lucidne snove...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 24, 2013 2:49 am

trudi se da naucis lucidno sanjati, tako ces se rijesti takvih prokletih stvari no ovo je bas bilo creepy as fuck giba 
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 24, 2013 9:48 am

Te fore "u ime isusa,bude, alaha..." ponekad pale jer nam daju osjećaj autoriteta. A autoritet je ono što i je potrebno u takvim situacijama. No bitno je da smo mi taj autoritet i da ne moramo tražiti ishodište u nečem/nekom drugom. Ako pokažemo strah i moljakamo, vapimo, zapomažemo, time sami sebe dovodimo u potčinjavajući položaj. Ja sam jednom prilikom imala neugodan "susret" Ni dan danas ne znam s kim. Probudila sam se usred noći i kraj kreveta mi je stajala neka prikaza, recimo muškarac preko dva metra, bijel, malo me podsjetio u faci na zombija. Umrla sam od straha. Gledali smo se neko vrijeme i pojima nisam znala kaj napravit. Probudila sam cimericu (ona je bila totalno cool osoba) i rekla joj da mi neki tip stoji kraj kreveta. Ona ga nije vidjela. Savjetovala mi je, nakon kračeg pretumbavanja problema, da mu jednostavno pristojno zapovjedim da ode. Bez ikakvog pozivanja na bilo kakve bogove rekla sam mu da ode i otišao je.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitimesub kol 24, 2013 11:41 am

da, to pokazivanje autoriteta je moćna stvar. glavno da više ne sanjam te pizdarije. meni je sad baš super :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Weird dreams Empty
PostajNaslov: Re: Weird dreams   Weird dreams Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Weird dreams
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: