Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Seks sa vanzemaljkom

Go down 
+3
MoW
Fantom
ciefp
7 posters
Autor/icaPoruka
ciefp
Stanica
ciefp


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 12
Age : 51
Registration date : 26.07.2008

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimesub lip 22, 2013 10:10 pm

Seksam se s vanzemaljkom, a imamo i kćer

Britanski političar, 53-godišnji Simon Parkes, stao je pred kamere i ispričao sve iscrpne detalje o svom bogatom odnosu s vanzemaljcima.

Vijećnik laburista iz Whitbyja je oženjen i ima dijete od tri godine, no to ga ne sprečava da širi tezu o tome kako će se jednog dana on i njegova vanzemaljska ljubavnica, visoka 2,7 metara, uhvatiti za ruke te će ih tehnologija vinuti u orbitu. 

'Moja žena je saznala za sve to i posvađali smo se. Nesrećna je i to nam je uzrokovalo probleme, no moja veza s vanzemaljkom koja se zove Cat Queen nije na ljudskom nivou pa ne mislim da je to nešto loše', tvrdi Simon dodavši kako s njom ima i kćer. 

'Ljudi misle da sam lud. Ne vjeruju mi jer nisu doživjeli isto iskustvo. No, pozivam ih da dođu i da provedu neko vrijeme sa mnom i vidjet će da sam normalan. Puno je ljudi u situaciji kao i ja no oni to ne žele priznati jer se boje da će im karijere biti ugrožene', rekao je Parkes.




Izvor: Hot.hr
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimened lip 23, 2013 12:04 am

Ja ipak mislim da ona sema,pupak na pupak tu nepase...zubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimened lip 23, 2013 12:38 am

I ja isto mislim. Kako se to oni točno seksaju? Fizionomija bi trebala biti vrlo slična...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimened lip 23, 2013 7:33 pm

Ovaj video mi nema nikakvog smisla, doduše nisam ga pogledao do kraja.

Izvanzemaljci su svijetlosna bića, oni se ne mogu razmnožavati. Samo se mogu prikazivati nama u različitim oblicima. 
Znajte jedno, duh je vječan. Nije opkoljen sa nikakvom materijom, može ulazit i izlazit u viša i manja stanja. Duh se ne može razmnožiti...
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimesri lip 26, 2013 10:33 pm

Možda bi se bolje uvjerili u istinitost njegove priće kada bi proveli malo vremena s njom i umjesto da ustanovljujemo njegovu "normalnost" možda bi trebali ustanoviti njezinu.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimečet lip 27, 2013 1:10 pm

Fora priča, ne znam koliko je autentična, ali je svakako zanimljiva. Što se tiče fizičke kompatibilnosti, to je objasnio. Ti vanziči su nas modificirali prema svojoj slici tako da smo dosta slični njima pa se barem prema njegovim riječima možemo miješati :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimepet lip 28, 2013 1:19 pm

Fizionomija može bit slična ali sumnjam da fiziolgija jeste. Mislim da ovo nije moguće jer mi se nekako nameće misao (koja je, jasno, predpostavka) da je DNA vanzića ipak bitno (ili dovoljno) različit od našeg te da se ne može začeti križanjem te dvije rase.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimepet lip 28, 2013 5:04 pm

Kako bi bilo lijepo vidjeti nekog vanzemaljca u svemu superiornijeg od nas koji sjedi u fotelji sa
daljinskim a neka nasa alfa koka gleda u njega kao u Boga(sto i jeste obzirom na naprednu tehnologiju) i u jednom trenutku on kaze,mala donesi mi pivo....zubo
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimepet lip 28, 2013 10:23 pm

@Alpha tko zna, ali ima puno priča da hibridi između ljudi i vanzića postoje. Postoje takve priče danas, a postojale su i u prošlosti. Primjerice drevni polubogovi bi vrlo lako mogli biti hibridi ljudi i vanzića :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitimepon srp 01, 2013 11:53 pm

Moguće, Chak, no tu se onda postavlja pitanje kako su ti hibridi nastali.
Genetika je neumoljiva. Vrste moraju biti vrlo, vrlo bliske da bi bile kompatibilne za prokreaciju. Drevni polubogovi bi mogli biti posljedica genetskog inježenjeringa ljudi s vanzemaljskom DNA, ali baš klasičan seks... ne znam, jedino ako su nam oni toliko bliski da je to nevjerojatno. Ili ako mogu po volji mijenjati svoj DNA. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Seks sa vanzemaljkom Empty
PostajNaslov: Re: Seks sa vanzemaljkom   Seks sa vanzemaljkom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Seks sa vanzemaljkom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» I-V:pobedjuje li seks ili ljubav
» Pristanak na seks od 16. godine?
» Seks prije braka
» Prerani seks stopira daljnju naobrazbu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: