Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 .amr transkripcija u tekst? Pomoć.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Anđeo
Stanica
Anđeo


Male
Pisces Goat
Broj postova : 23
Age : 33
Registration date : 30.06.2013

.amr transkripcija u tekst? Pomoć. Empty
PostajNaslov: .amr transkripcija u tekst? Pomoć.   .amr transkripcija u tekst? Pomoć. Icon_minitimečet srp 25, 2013 4:58 am

Imam par snimaka u .amr formatu, snimanih telefonskim uređajem i zanima me da li postoji program koji konvertuje ovu vrstu datoteke u tekstualnu datoteku. Odnosno, da ne bih slušao i zapisivao, jednostavno da putem nekog računarskog programa konvertujem ove .amr fajlove (snimke) u text dokument.

Tako bih uštedio puno vremena i energije. :)
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

.amr transkripcija u tekst? Pomoć. Empty
PostajNaslov: Re: .amr transkripcija u tekst? Pomoć.   .amr transkripcija u tekst? Pomoć. Icon_minitimečet srp 25, 2013 5:20 am

postoji jedan software koji je bio u razvojnoj fazi kada sam ja traži osličnu stvar prije 7 ili 8 godina. Prije nekoliko tjedana sam slučajno kliknuo na youtube ikonice (one ispod samog screena na kojem je video) i skužio da to radi na taj način i imaš automatsku transkripciju i zapravo možeš kliknuti na kraj videa i kopirati cijelu transkripciju (text) sa videa u neki, bilo koji, textualni format (fajl).
Problem je u tome što se kod 50% riječi koje nisu kristalno čisto izgovorene, spikerski i savršenim engleskim su krivo transcrajbovane ..
E sad, ja sam skužio da postoje neki bolji programi koji su kudikamo točniji i precizniji i preko 90% riječi budu točno zapisane sa zvuka, ali mislim da nema nijedne besplatne (hakirane) verzije, ali sam skoro siguran da možeš kupiti solidan software.
Ako ne možeš naći probaj sa verzijom free Ipod tog software-a, ili sa
"Adobe's Speech Analysis software" ili
http://www.nch.com.au/scribe/ ili neki od sličnih (ako ti ne odgovaraju ovi imam još par),
ako tražiš isključivo besplatne čuo sam samo riječi hvale za besplatnu iPad-ovu apliakciju
https://itunes.apple.com/us/app/dragon-dictation/id341446764?mt=8
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

.amr transkripcija u tekst? Pomoć. Empty
PostajNaslov: Re: .amr transkripcija u tekst? Pomoć.   .amr transkripcija u tekst? Pomoć. Icon_minitimečet srp 25, 2013 12:19 pm

Ja ti imam program koji se zove Dragon Naturally Speaking Premium. To ti je program kojem diktiraš preko mikrofona i on zapisuje što govoriš (mora biti na engleskom).
Pomoću njega se može i glasovno upravljati s kompjuterom.
Da li takvo nešto tražiš?

Možda bi u mikrofon mogao pustiti snimku pa ako program dovoljno razumije on bi ti to napisao.
[Vrh] Go down
Anđeo
Stanica
Anđeo


Male
Pisces Goat
Broj postova : 23
Age : 33
Registration date : 30.06.2013

.amr transkripcija u tekst? Pomoć. Empty
PostajNaslov: Re: .amr transkripcija u tekst? Pomoć.   .amr transkripcija u tekst? Pomoć. Icon_minitimesub srp 27, 2013 1:30 am

@Kahali & Novus - Hvala puno na pomoći, snašao sam se. ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





.amr transkripcija u tekst? Pomoć. Empty
PostajNaslov: Re: .amr transkripcija u tekst? Pomoć.   .amr transkripcija u tekst? Pomoć. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
.amr transkripcija u tekst? Pomoć.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: