Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nepoznata životinja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Medeja
Stanica
Medeja


Female
Libra Dog
Broj postova : 23
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 21.06.2013

Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitimečet srp 25, 2013 2:46 pm

Sinoć sam morala proći pješice kroz jedno mjesto koje nije naseljeno i okruženo je šumom. Ima samo tri kuće koje su blizu jedna druge. Nije bitno da navodim razlog zašto sam prolazila tuda. E sad kako sam išla, čula sam kako nešto skiči, a od tog sam mjesto bila odaljena 200 metara. Kako sam se prebližavala sve mi je ličilo kao na svinju kada je nemirna pa kad ono skiči. Ali stvar je u tome, da ti ljudi ne drže svinje, uopce ne drže ništa ni stoku. A i muslimani su tako da svinju možemo isključiti ( svinja nije, niti je pobjegla). Kad sam prolazila kraj toga mjesta odakle je zvuk dolazio, grmlje je nenormalno šuštalo, a onda sam uhvatila brzinu i trčala sam da nisam osjetila tlo pod nogama. Kući sam došla za 2 minuta, a inače mi treba 10 min. Što je najgore. Kad sam legla ( otvoren mi prozor) tu sam životinju opet čula.. Došla je u moje mjesto znači. Preeeeejezivo. Da li netko možda zna kakva je to životinja? Koga god sam pitala, kažu sova. Ali, valjda znam kako se sova glasa, ta nisam toliko glupa.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitimečet srp 25, 2013 10:24 pm

Najvjerojatnije da si naletila na nešt ovako


[Vrh] Go down
Medeja
Stanica
Medeja


Female
Libra Dog
Broj postova : 23
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 21.06.2013

Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitimepet srp 26, 2013 9:35 pm

A nema ti kod nas divljih svinja :) Iz Hercegovine sam, i ovo mjesto gdje ja živim ( tj. šuma kraj mog mjesta ) nije pogodna ta takve životinje. U nas jedva da lisica ima.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitimepet srp 26, 2013 10:23 pm

Znalo se događati da zalutaju.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitimesub srp 27, 2013 2:59 pm

Znaju divlje svinje preci dug put, da bi pronasle hranu, i vodu pogotovo u ljetnim danima, kad su znali sa otoka preplivati na kopno udaljeno kilometrima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nepoznata životinja Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznata životinja   Nepoznata životinja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nepoznata životinja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: