Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zeleni bljesak u mraku

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimečet kol 01, 2013 11:08 pm

Eto prije kojih 20 minuta išao sam zaljevat cvijeće na balkon (stare mi nema doma xD). I tako krenem ja, dođem na pola balkona kad nekakvo zeleno svijetlo zabljesne, ja onak dignem glavu i vidim mačak od susjede sjedi ispred balkona i gleda u mene, ja gledam u njega a kad ono opet nekakav snop zelene svijetlosti prođe po drugoj strani ulice, po susjedovoj kući i po mraku. bljesnulo je nekoliko puta na milisekundu, snop je sigurno bio dugačak 50ak metara, ali je svjetlio u snopu i u mraku izvan toga snopa i sa strane od susjedove kuće, znači nije bila nekakva lampa koja baca pravocrtnu svijetlost, ne znam kako da objasnim...nije bilo nikog drugog na ulici...znam da pomalo zvuči glupo, ali užasno me zanima što je to bilo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimepet kol 02, 2013 1:10 am

Nisam bas shvatio tocno kako je izgledalo ali moguce da se netko igrao laserom, za nekih 200kn se mogu kupit prilicno jaki koji se i po danu jako vide
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimepet kol 02, 2013 1:12 am

Prijatelj mi je imao takav laser koji je bez problema mogao "dobaciti" oko 30 metara tj na drugu zgradu i to usred dana
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimepet kol 02, 2013 2:27 am

da znam vidio sam takav laser i to mi je palo na pamet, samo što, eto zamisli kuću i gledaš ju od naprijed, i vidiš snop svijetlosti koji ide po kući, ali sa obje strane kuće je mrak i iz tog mraka također ide svijetlo, odnosno kao da je još jedan laser usmjeren u bok kuće, a drugi u fasadu, ali to je fizički nemoguće jer jedini koji je bio u poziciji da ima taj drugi "laser" sam ja ako me razumijes jer sma ja jedini bio na poziciji toj
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimened kol 04, 2013 5:16 am

A da to nije bio neki podni reflektor?
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitimened kol 04, 2013 7:45 pm

podni reflektor? definitivno nije
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zeleni bljesak u mraku Empty
PostajNaslov: Re: Zeleni bljesak u mraku   Zeleni bljesak u mraku Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zeleni bljesak u mraku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: