Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Serijski ubojice.

Go down 
+5
waldox
Hladni
Remke
Archangel
Einar
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 3:25 pm

Evo kad je malo ozivio forum, bas me zanima sto mislite o razmisljanjima pojedinaca koji odaberu karijeru serijskih ubojica. Jedno vrijeme sam dosta proucavao o tome, citao knjige itd. I mogu reci da je to puno kompleksnije nego samo "to su budale, tko ubije je budala." Velika vecina su bili visoko inteligentni ljudi, cak policajci, doktori i profesori. U vrijeme kad sam citao i proucavao o tome najvise me zanimalo njihovo uklapanje u drustvo, u kojem se cesto po nicemu nisu razlikovali, dok drugi tren deru ljude i jedu njihove ostatke.
Zanimljivo u svakm slucaju. Mozda znate neke slucajeve poput Zodiaca, koji je 60ih i 70ih ubijao u krugu San Francisca, isti je slao pisma inspektorima, u kojima je detaljno opisivao ubojstva, kako bi znali da je on odgovoran. Također je slao pisma u sifriranim znakovima, za koje je trebalo vremena da se razrijese, tako je rekao da se u posljednjem kriptogramu nalazi njegov identitet, to pismo do dan danas nije desifrirano.
Serijski ubojice. 340cipher
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 3:42 pm

Kako možeš odabrati karijeru serijskog ubojice?
Jel to ono, danas je lijep dan i mrzim sve ljude s (hipotetski) zelenim cipelama i sad ću likvidirati svakog vlasnika zelenih cipela da pokažem svoju ideologiju svijetu?

EDIT: kladim se da mu je posljednji kriptogram samo hrpa random sranja da potakne frustraciju policije lol! 
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 7:35 pm

Baš sam nešto i ja tako mislio. Samo, ako je bio doista tako inteligentan, možda nije tu "hrpu random sranja" stavio tek tako - to će frustrirati policiju, istina - ali, možda mu je cilj bio malo produktivniji od likovanja: frustriran čovjek ne razmišlja jasno kao ne-frustriran. Možda je to bio dio njegove samoodbrane, da onesposobi, koliko može, one koji tragaju za njim. Barem bi Hanibal Lecter tako postupio... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 8:11 pm

Razmisljanja serijskih ubica... Ako govorimo o jako inteligentnim serijskim ubojicama moramo drasticno razmisljati kako bi usli u njihov um. Vecinom se uz superiorniu inteligenciju veze visoki ego, jer oni shvacaju da su inteligentniji od ostalih i misle kako su u svakome pogledu nadmocniji. Mozemo njihovu pshiu shvatiti ovako, ako sada netko od nas ubije muhu ili tako nesto necemo osjecati krivnju jer ona je muha, mi smo na vrhu hranidbenog lanca, mi smo pametniji nas zivot je bitniji, ili ti njihov je nebitan. Tako oni razmisljaju oni su svojom inteligencijom na vrhu hranidbenog lanca i mogu ubiti nekoga bez griznje savijesti?

Naravno moguce je kako ta osoba samo zeli vidjeti hoce li ga uspjeti uhvatiti? vidjeti moze li on zavarati detektive? itd...

Moze biti puno razloga u psihoticnom mozgu. Po meni ima dosta fascinantnih stvari kada se prica o inteligentnom umu serijskih ubojica.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 10:54 pm

Remke je napisao/la:
Razmisljanja serijskih ubica... Ako govorimo o jako inteligentnim serijskim ubojicama moramo drasticno razmisljati kako bi usli u njihov um. Vecinom se uz superiorniu inteligenciju veze visoki ego, jer oni shvacaju da su inteligentniji od ostalih i misle kako su u svakome pogledu nadmocniji. Mozemo njihovu pshiu shvatiti ovako, ako sada netko od nas ubije muhu ili tako nesto necemo osjecati krivnju jer ona je muha, mi smo na vrhu hranidbenog lanca, mi smo pametniji nas zivot je bitniji, ili ti njihov je nebitan. Tako oni razmisljaju oni su svojom inteligencijom na vrhu hranidbenog lanca i mogu ubiti nekoga bez griznje savijesti?

Naravno moguce je kako ta osoba samo zeli vidjeti hoce li ga uspjeti uhvatiti? vidjeti moze li on zavarati detektive? itd...

Moze biti puno razloga u psihoticnom mozgu. Po meni ima dosta fascinantnih stvari kada se prica o inteligentnom umu serijskih ubojica.
Upravo je ego kod takvih ljudi kriv što nikad nije bilo savršenih zločina.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 11:01 pm

bilo je samo sto se niti nezna za zlocin koji se pocinio... cak sumnjam da je ijedan bio od strane tih inteligentnih zlocinaca
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 11:18 pm

više stvar sreće i pripremljenosti nego same inteligencije, koliko ja mislim o tome scratch 
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 11:22 pm

netreba biti previse inteligentan ako si dovoljno oprezan, smiren i naravno da to mozes podnjeti svatko bi mogao ubiti covjeka i izvuci se, ali ovdje se radi o serijskim ubojicama potpuno druga stvar
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened kol 25, 2013 11:23 pm

Da, obično imaju neki point za dokazati ili čisti sociopatski užitak ubijanja iz mržnje/psihološke nesređenosti (odnosi s majkom/ocem, blablabla)/čistog užitka. Ili su psihički bolesnici...
Ima li još razloga?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepon kol 26, 2013 3:34 pm

Einar je napisao/la:
Kako možeš odabrati karijeru serijskog ubojice?
Jel to ono, danas je lijep dan i mrzim sve ljude s (hipotetski) zelenim cipelama i sad ću likvidirati svakog vlasnika zelenih cipela da pokažem svoju ideologiju svijetu?
Neki su od malih nogu imali zelju da ubiju nekog i to kasnije poceli ostvarvati.
Npr. Gary Ridgway je vjerovao da ce nakon smrti sve osobe koje je ubio biti njegove sluge u drugom zivotu, isto je bilo s Zodiacom, on je vjerovao da ce mu zrtve biti sluge u "zagrobnom zivotu".
Ridgwayu je dokazano ubojstvo 70 zena, kad su mu htjeli pripisati jos neke zrtve drugih, on je s bijesom to odbijao, ne zato jer nije htio izbjeci visu kaznu, jer i sam je rekao da je ubio vise od 90, nego jer nije htio imati one koje nije sam ubio.
O inteligenciji Zodiaca se ne moze puno reci, jer nitko nezna njegov identitet da se zna koliko je inteligentan. U ovom zadnjem kriptogramu 340, je navodno njegov identitet, neki kazu da su desifrirali kod i da u zadnjem redu pise "moje ime je Leigh Allen." Arthur Leigh Allen je bio prvo osumnjiceni, vecina dokaza je dokazivala da je on Zodiac, ali niti jedan dokaz nije bio dovoljno cvrst. Npr. Zodiac i taj simbol su jedino na istom mjestu na jednom Zodiac rucnom satu, kojeg je Allen imao u to vrijeme, također neke price koje je davno govorio poznanicima su bile dosta slicne onima koje je pravi Zodiac pisao u pismima, ali ipak na kraju DNA sa pisma nije odgovarala onoj Legh Allena. Ne vjerujem da je ovaj kod hrpa budalastina, jer nije prvi kojeg je poslao policiji. Tako je u jednom napisao "Postavio sam bombu na lokaciju (---sifra---) imate jedan tjedan da razbijete kod ili cu aktivirati bombu" Kad su razbili kod, na tocnoj lokaciji je pronadena bomba.
Pa tako ako i pise u kodu "moje ime je Leigh Allen", ne dokazuje nista. Arthur Leigh Allen je nasiroko bio poznat kao prvi osumnjiceni, pravi Zodiac je mogao slobodno staviti njegovo ime u kod.
Da se malo vratim na Ridgwaya, on je ubijao 20 godina, i prije nego sto su ga uhvatili svi su mislili da je vjerojatno on najinteligentinij ubojica ikad, jer je znao na zrtvama ostavljati boce vina i ribu, tako da agenti pomisle da je religiozna osoba, zbog cega je gotov jedan svecenik kasnije bio zatvoren do kraja zivota. I kad je konacno Ridgway priveden 2001. Na IQ testu prikazano da mu je kvocijent inteligencije 80.

Moze se odabrati karijera serijskog ubojice, i te kako moze. Jer vecina razmisljaju i djeluju kao normalne odrasle osobe. Ian Brady navodno je imao IQ 170, Ed Kemper preko 150, a Ted Bundy je imao najvisi IQ u povijesti drzavnog zatvora u Floridi, i od zatvorenika i od vlasti, ali  nikad nije otvoreno recen koliki je rezultat testiranja bio. Ted Kazinsky je bio profesor na sveucilistu Berkeley, Harold Shipman doktor itd.

Richard Kuklinski je bio hitman za mafiju, sam je rekao da je siguran da je ubio vise od 100 osoba.
Imao je zenu, djecu, bio dobar prema svima u svojoj okolini, susjedi kazu "Odlican obiteljski covjek, uzorit..." Zena mu je u intervjuu rekla da je sumnjala da ima posla s mafijom, ali nije tocno znala o cemu se radi, a on naslagao preko 100 osoba.
Hanibal Lecter, kao i vecina filmskih serijskih ubojica je snimljen po Ed Geinu, prica za sebe.
Fascinantno je sve to skupa, kako se mogu prilagoditi dvjema skroz razlicitim sredinama i razmisljanjima.
Mozda mozemo uzeti u obzir primjer, kad vuk uce u stado ili kokosinjac, njemu je dovoljno da ubije 1 ovcu da se prehrani, ali on ubija koliko moze.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimesri lip 25, 2014 7:23 pm

hm jako interesantno što se tiče zodijaka nitko ga nije uhvatio no možda su ga štitili ,zodijak nije više živ, slucaj je još otvoren , možda je imao srece da ga nisu uhvatili ,ta pisma sto ih je pisao nemaju smisla ,on je od sebe htio napraviti zvijezdfu sto ubija ljude da se piše o njemu,bolesna osoba da su ga uhvatili dobio bi električnu stolicu  5 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimečet lip 26, 2014 4:05 pm

On je bio thrill ubojica. U ubojstvima nije imao nikakve seksualne motive, mrznju prema određenoj grupi ljudi, niti mu je bio cilj opljackati zrtve. Najcesce takva vrsta ubojica nemaju pshicke probleme. Ubijao je samo da ubije, promovira sebe i siri strah.
Za ljude koji vole citati o tome, zanimljivije je od filmiskih trilera.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimečet lip 26, 2014 4:36 pm

jedi mind tricks,imamo slično mišljenje ali imaoje srece što ga nisu uhvatili,luđak se izivljavao nad civilima ,kakvi bolesnik moraš bit da ubiješ nekogbez razloga...imao je oko 40ak godina tako kazu,nosio je naočale.no zasto je poslao policiji poruke ? vidi ovohttp://newsfeed.time.com/2012/05/16/new-book-claims-to-identify-zodiac-killer-and-says-hes-still-alive/
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimečet lip 26, 2014 4:38 pm

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepet lip 27, 2014 2:59 pm

Postoji puno teorija, ova stranica ima najvise informacija o Zodiacu i osumnjicenima, www.zodiackiller.com
Ako znas za Arthur Leigh Allena, u svojoj knjizi Robert Graysmith je iznio sve skupljene "dokaze" o njemu, tj.stvari koje upucuju da je on Zodiac, iako ne postoji niti jedan pravi dokaz zbog kojeg bi ga optuzili. Kao sto si spomenuo, po fotorobotu policije koja je razgovarala s osobom za koju se vjeruje da je bio Zodiac, u noci zadnjeg ubojstva, fotorobot je izgledao ovako:
Serijski ubojice. Zodiac_blog_2100x147
Kasnije je Zodiac napisao u pismu, "Izgledam samo tako kad idem ubijati, inace izgledam potpuno drukcije..." Zasto bi to rekao, ako inace ne izgleda kako je prikazan na crtezu? Ja mislim da su na tom skecu prikazali pravo lice Zodiaca.
Arthur Leigh Allen nikad nije nosio naocale i nije imao takav oblik glave,+ njegov DNA, otisak prstiju i dlana se ne podudara s uzorkom DNA nađenog na pismima koje je pravi Zodiac slao policiji i novinarima. Niti se ne podudara otisak prsta i dlana koji je pronađen na telefonskoj govornici s koje je pravi ubojica prijavljivao svoje zlocine.
Najblizi po izgledu je Richard Gaikowski, iako ja mislim da pravi Zodiac nikad nije ni dosao u javnost kao moguci osumnjicenik. Dok je mozda bio od strane policije, jer u 1 godini su imali vise od 500 ljudi koji su bili potencijalni Zodiac.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepet lip 27, 2014 4:56 pm

taj tucker je zodiak tako kazu ,bilo je nešto i na cnnu ,leigh allen ne vjerujem,ali kako ga onda nisu mogli uhvatiti iako su imali njegov dnk,optiske itd itd????????????? ali to s naočalama je bila varka ,no on je uzivao u tome zabavljajući se ,zato što je pisao policiji i pravio se da je nepobjediv. šteta što ga nisu uhvatili pobijedio je i ako je ziv smije im se ,,,policija je zakazala da ta stranica ima dosta o tome tko je bio zodiak ali ništa 100 posto, policija je možda znala tko je on ali ga je zastitila,možda je i bio kakvi umirovljeni policijac koji se htio osvetiti policiji zbog otkaza ubijajuci nevine ,,, :x 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepet lip 27, 2014 4:59 pm

ima još jedan misteriozni tip koji nije ubojica ali je mogao biti, nestao je s velikim novcima kad je iskočio iz aviona ,policija je mislila da je mrtav ali poslije dugo godina su pronasli novac u smrznutoj rijeci ,taj se zove db cooper možda si čuo o njemu http//:wikipedia.org/wiki/D._B._Cooper taj je uzivao u ukradenim novcima , face 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepet lip 27, 2014 5:00 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepet lip 27, 2014 5:05 pm

jedi možda i ovo treba uzeti u obzir da je zodiak imao pomogaca mladeg zato ih je još više zavaralo i otezalo im istragu jer je jedna zena koju je zodiak navodno sjeo i ona je iskočila iz auta opisala puno mladu osobu koja ima 30,dok su neki očevici a i zrtve koje su prezivile opisivale bas kao na toj slici koju si stavio ,zbunjujuće,slučaj je još otvoren kao i za db coopera  study ,
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened lip 29, 2014 4:06 pm

Cuo sam za Coopera. Da bi njega upisali na listu sumnjivih treba postojati neki jaci dokaz. Kako je Zodiac slucaj poznat, tako postoje na stotine osoba koje promatraci postavljaju za moguceg Zodiaca, ali bez ikakvih poveznica s ubojstvima.
Ovo su najpoznatiji sumnjivci:
Richard gaikowski
Rick Marshall
Arthur Leigh Allen
Lawrence Kane
Michael O"Hare
Ted Kaczynski
Bruce Davis.

O svakom po nesto.

Richard Gaikowski, vec sam rekao novi osumnjicenik, kojeg se tek zadnjih nekoliko godina uzelo u obzir da bi mogao biti Zodiac. U vrijeme ubojstava je zivio u San Franciscu. vodio anarhisticke novine, koje su pisale protiv policije, i vlade. Po izgledu najblize slici na Zodiaca sa fotorobota. Nancy Slover, osoba koja je razgovarala s Zodiacom kad je prijavljivao svoja ubojstva, nakon sto je cula glas Gaikowskog rekla je da je po glasu, to lako moguce ista osoba koja je nazvala policiju 1969.

Rick Marshall, jedan od prvih i do danas najpoznatijih osumnjicenika. Marshall je zivio nedaleko svih mjesta Zodiacovih zlocina. 1969. kad je ubijen taksist Paul Stine u San Franciscu, Rick je zivio u podrumu, nedaleko mjesta ubojstva. Kada je Zodiac poslao pismo, u kojem na kraju kojeg se potpisao kao -Red Pahntom, u to vrijeme je Marshall radio kao projekcionist u kazalistu u kojem se izvodila predtava Red Phantom, po cemu se pretpostavlja da je Zodiac dobio ideju. Gaikowski je također neko vrijeme radio i teatru.

Arthur Leigh Allen, najpoznatiji sumnjivac za kojeg se gotovo sve moze pripisati da je Zodiac, osim glavnih stvari i pravih dokaza. Prema svjedocenju njegovog prijatelja iz mladih dana Don Cheneya, Allen je cesto znao govoriti da ce ubijati ljude, postati serijski ubojica, kad bi se vozili autom, opisivao bi kako ce ta ubojstva izgledati, nakon cega su se Zodiacova ubojstva stvarno događala na mjestima koja nisu lako vidljiva, uz cestu, bez svjetlosti, kao sto je Allen opisivao ranije. Prema Donu, Allen je rekao da ce uzeti ime Zodiac. Ali niti DNA s uzorka sline sa markice se ne podudara s Allenom, niti otisak prsta koji je pronađen u noci ubojstva u San Franciscu kad je ubijen taksist Paul Stine, niti otisak s govornice s koje je Zodiac prijavio ubojstva se ne podudara s Allenom.
Kao sto si rekao Kathleen Jones, osoba koju je navodno Zodiac vozio u autu i rekao da ce ubiti nju i njezinu bebu, prema opisu je bila znatno visa od Zodiaca iz price Bryana Hartnella(Zrtva koja je prezivila napad na jezeru Berryessa). Po cemu se moze zakljuciti da je ubojica imao pomagaca ili copycata, samo nekog tko je bio fasciniran slavom Zodiaca, i onda sam sebe pokusao prikazati u tom svjetlu. Po meni svjedocenje Don Cheneya je malo pretjerano. Gotovo sve sto je Zodiac napravio, Cheney je pripisao Allenu. U noci kad je Kathleen Jones bila u autu s mogucim Zodiacom, prije toga joj je ta osoba rekla da nesto nije u redu s zadnjim kotacem na njenom autu. Pod izgovorom da je kotac labav, s kojim je bilo sve u redu, ponudi svoju pomoc, olabavi kotac s namjerom da ispadne i ta zena zavrsi s njim u autu. Po Chenyu, sve od rijeci do rijeci je njemu to Allen rekao prije 20 godina.

Lawrence Kane, osoba za koju sestra Zodiacove zrtve Darlene Ferrin tvrdi da je pratio njenu sestru mjesecima prije njenog ubojstva, cak i Kathleen Jones je opisala osobu u cijem je autu bila kao nekog tko slici Kaneu.

Michael O"Hare, profesor na sveucilistu Berkeley. Prema istrazivanju Garetha Penna(jedan od najvecih Zodiac zaljubljenika) O"Hare je znalac za kriptograme, sifre i sl. Nakon sto je jedan student nestao na sveucilistu i kasnije pronaden ubijen na slican nacin kao Zodiacove zrtve, Penn pokusava povezati profesora za moguceg Zodiaca.

Ted Kaczynski, Unabomber, jedan od najspoznatijih vise se moze reci terorista nego serijskih ubojica, u svojim napadima je koristio eksplozivne naprave. Sto ga je svrstalo na listu smunjivaca nakon sto je Zodiac u jednom pismu napisao da policija mora iskopati bombu sa tajne lokacije ili ce je on za kad im istekne rok za pronalazenje aktivirati+ za vrijeme Zodiacove aktivnosti Kaczynski je zivio u podrucju Zodiacovog prostora djelovanja.

Bruce Davis, bivsi clan Manson obitelji. Iako je za vrijeme ubojstava i on bio na podrucju San Francisca, njega se moze iskljuciti kao sumnjivca, jer je za vrijeme ubojstava imao dugu kosu sto je suprotno opisima pravog Zodiaca, njegov rukopis se ne podudara, i policija je zakljucila da svi clanovi Manson obitelji su bili istrazeni i iskljuceni iz Zodiac slucaja.

Od svih navedenih, moje misljenje je da se samo trojica mogu uzeti u obzir kao osoba koja se trazi. Gaikowski, Marshall i Allen. Puno toga ukazuje da netko od njih moze biti Zodiac, ali nista ne dokazuje. Kaczynski, iako je u to vrijeme zivio u blizini, za vrijeme nekih aktivnosti Zodiaca, je bio na drugim mjestima. Lawrence Kane, je imao psihicke probleme nakon sto je 1962. prezivio automobilsku nesrecu, mislim da bi on napravio neku pogresku zbog koje bi ga ulovili. Michael O"Hare, Penn svojim istrazivanjem je vise sebe predstavio kao moguceg zodiaca negu O"Harea. Bruce Davis iako je u zatvoru zbog ubojstva, on je bio sljedbenik Charlesa Mansona, nije radio samostalno.

Kako sam rekao zbog toga sto je slucaj toliko poznat, postoje osobe koje su lazirale dokaze da bi predstavili nekog koga poznaju kao moguceg Zodiaca, provjeri Jack Terrence i Guy Hendricks.

Mislim da pravi Zodiac nije na listi sumnjivaca poznatih internetu, dok je mozda kod policije jer su neko vrijeme imali preko 500 sumnjivaca. Osim ako Arthur Leigh Allen nije imao pomagace, sto bi objasnilo puno toga.
Ovdje mozes cuti o Allenu:

u svakom slucaju zanimljiv slucaj za pratiti.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimened lip 29, 2014 7:02 pm

to su samo pretpostavke ništa 100 posto evil  možda nitko nije od njih a možda i jest ,
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepon lip 30, 2014 3:38 pm

Pretpostavke koje su donesene zbog stvari koje povezuju osumnjicene s ovim slucajem. I ja mislim da niti jedan od navedenih nije Zodiac.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepon lip 30, 2014 5:06 pm

da su imali ijedan čvrsti dokaz uhapsili bi bar jednog od njih ali nisu zodiak jaši dalje  confused 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepon lip 30, 2014 5:48 pm

Da li bi zodiak bio živ danas? Ako je, vjerojatno je slomljeni starac
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitimepon lip 30, 2014 8:00 pm

zodiac bio ziv ili mrtav nece nikad bit uhvacen niti će itko doznati tko je to bio , suspect 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Serijski ubojice. Empty
PostajNaslov: Re: Serijski ubojice.   Serijski ubojice. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Serijski ubojice.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: