Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Znakovi što će mi se desiti u budućnosti

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Medeja
Stanica
Medeja


Female
Libra Dog
Broj postova : 23
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 21.06.2013

Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitimeuto kol 27, 2013 2:02 am

U zadnje vrijeme sam shvatila da što mi se desi u ovom trenutku ( neka sitnica ) nešto vezano za to desi mi se u bliskoj budućnosti.

Pr.1/ Jutro. Sjedim sa prijateljicama na kavi. Jedna prijateljica spomene ime i prezime osobe Ivana Dusper ( izmislila sam ime i prezime ) ja u tom trenutku dobijem jednostavno nekakav čudan osjećaj ( ne mogu ga opisati ) i navečer mi se desi da me zovne osoba sa tim imenom i prezimenom i prenese mi jako važnu informaciju.
Ali da napomenem. Osobu koju je spomenula prijateljica nije ista osoba koja je mene zovnula.

Pr.2/ Gledam dokumentarac o povijesti čovječanstva. I opet dobijem taj neki čudan osjećaj vezano sa povijest. Kad ono sutra profesor iz povijesti nam dadne blic test.

Dala sam malo dva glupa primjera koja sam izmislila jer mi se neda pisati stvarne događaje pošto je duže. No, bitno je da ste vi ( ako ste ) shvatili što ja želim reći. Zanima me da li tko zna što bi to moglo biti? Nemam baš previše vremena da tražim po netu. Čitala sam kao da bi to mogao jednostavno biti intuicija ( tako nešto ).
Ima li itko iskustva? Bilo šta?

Ovo nije ništa posebno jer kakve veze ako sam ja imala čudan filing npr. za povijest kad nisam mogla pretpostaviti da će nam profa dati blic.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitimeuto kol 27, 2013 2:16 am

Tesko je to komentirati ako nisu stvarni dogadjaji...

A ovo me neasocira na nista nezna 
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitimeuto kol 27, 2013 1:32 pm

Ja cu ti samo reci da postoji dio Tebe odnosno tvoga Uma,sloj Tebe,razina Tebe koja bez problema moze vidjeti neki dio buduce stvarnosti a sve to lagano na osnovu uzroka i posljedica sadasnjeg stanja tvoje ili stvarnosti nekoga ili necega pored tebe.Taj dio Uma uglavnom niko ne koristi u cistome stanju,a tu i tamo se on sam upali jer se na neki nacin uz pomoc simbola iz fizicke ili astralne razine stvori most do njega i onda iscuri ''nesto'' sto ti desifrujes kao cudan osjecaj,a zapravo da si Majstor u tome desifrovanju jednostavno bi odma posla na tu razinu i skinula u cistome stanju ono nesto sto ti taj dio tebe porucuje.

To sto si ti iskusla je mnogo istrazivao psihijatar Carl Gustav Jung i dosao je do nekih zakljucaka koji su zapravo jako visoki u odnosu na dotadasnji mainstream u nauci,al opet dosta plitka i ograniceno u odnosnu na neko duhovne tradicije koje mnogo detaljnije i bolje opisuju sta se tu desava.

Jungovo istrazivanje o sinhronicitetima,o animusu i animi,o preklapanju unutrasnjeg i vanjskog svjeta(te da li ima razlike izmedju toga),o vremenu i prostoru u psihi i van nje i slicno.

Ono sto hocu reci je da mozes ako imas razvijen taj dio Uma(a intuicija je mnogo neprecizna rjec jer ovdje govorimo o postojanju Uvida u neke funkcije ili razine Stvarnosti,te svako Oko ima svoj naziv,doseg i moc) da mozes na osnovu bilo koje forme na fizickoj razini naci poveznicu sa djelovima sebe ili drugih,pa makar se te poveznice odnosile na buduce dogadjaje.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitimeuto kol 27, 2013 6:22 pm

Bilo bi dobro kad bi opisala bar jedan stvaran događaj.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:09 pm

To o čemu @Medeja piše nije ništa novo ili neuobičajeno. Prekognicija ili intuicija, sinkroniciteti i slični nazivi za nešto šta zapravo većina od nas ne razumije, ali to nešto je zbir znanja i uvida kojemu je moguće pristupiti. Zapravo, postoje osobe koje imaju istančaniji osjećaj pa mogu bolje doprijeti do tog znanja, kao i oni "krampovi" koji nikad takvo šta nisu percipirali. Percepcija tog fenomena je bitna jer nam govori da je priroda ovoga svijeta složenija nego šta mislimo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi što će mi se desiti u budućnosti   Znakovi što će mi se desiti u budućnosti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Znakovi što će mi se desiti u budućnosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» znakovi
» Znakovi zodijaka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: