Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE4 RPG

Go down 
+2
Armin od Irima
Einar
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 11:13 pm

Nek napiše koji je dan, meni svejedno. Ipak, nadao sam se nekom treningu s poluorkom, malo bromance i te šeme zubi
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 11:53 pm

Cekaj, kako mislis koji dan? Ja poznam tu igru, da se tamo stane gdje se prestane...da nema nikakve veze sa vremenom u rl-u? Kad sam ja igrala DSA sa prijateljima tako smo mi to radili, da bi bez problema mogli nastavit..bila sam ubijedena da je tako.
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 12:02 pm

I ja sam mislio na sparing zubi  , ali to bi se jedino navečer prije univerziteta i to slučajno morali naći jer su naši karakteri svoje do onda već odigrali, a to slučajno i navečer bi cijelu priču učinilo malo nategnutom (iako još uvijek ima mogućnosti i za to jer se Einar još nije javio). Kod univerziteta će ionako biti provjera sposobnosti, tako da će tamo biti prilike za sparing. miga
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 12:04 pm

tinityrannical je napisao/la:
Cekaj, kako mislis koji dan? Ja poznam tu igru, da se tamo stane gdje se prestane...da nema nikakve veze sa vremenom u rl-u? Kad sam ja igrala DSA sa prijateljima tako smo mi to radili, da bi bez problema mogli nastavit..bila sam ubijedena da je tako.
yep, tako je.
petak se samo poklopio jer mi je tako bilo lakše.

Zoster i Rororoy su još uvijek dan više odigrali od Remkea i Pandore, nek njih dvoje prvo kažu, šta planiraju to jutro nakon tripova.

EDIT: NASTAVLJAMO.

P.P.S. Nemojte me linčovati zbog poluneaktivnosti, išao sam van grada, planinario malo i to...pa zato nisam mogao biti tu. sinoć sam samo 5 minuta svratio al nisam htio nastaviti da ne pretjerate opet dok me ne bude bilo rofl 
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 1:23 pm

no dobro, i bobo je prenoćio na tavano onom i otišao dangubit u krčmu da dočeka sutra odnosno onaj posao....

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 2:37 pm

Napisah vec:

Pandora se smirila sa tripa preko noci, ali nije spavala, jer nije Remkeu vjerovala kakav je pa su lezali cijelu noc budni. Pandori to uopce ne pada tesko posto je vilenjak, oni mogu dugo ostati bez sna. U rane jutarnje sate je promatrala malog Noxa kako mirno spava, misleci kako ima srece sto je nasla takvo divno bice. U sred ove drame oko njezine obitelji, je jako sretna sto je nasla njega.
Okrene se prema Remkeu i kaze "Sta je to bijeli gavran?"

Cekam odgovor Remkejev :)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 3:02 pm

Mi smo tijekom dana vježbali i šetali se. Nama je dan na kraju, vas dvoje ga trebate odigrati
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 3:09 pm

REMKE JEBEM TI MATER DOLAZI
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 3:26 pm

Rage cute tini <3 lovely
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 3:31 pm

Remke je prove cijelu noc budan, naucio je biti na oprezu i nije moga prespavati na otvorenom. Proveo je noc promatrajuci pandoru i noxa, razmisljajuci o njima...

Rano ujutro pandora ga je upitala sto je to bijeli gavran.

Nakon malo duzeg gledanja u oci odgovori joj: "Bijeli gavran? Zasto pitas? to je krcma."
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 4:38 pm

usput, ako tiny nije pročitala, ovo je iz priče:

"Jednostavno je tako u prirodi vilenjaka..." odgovori Pandora i legne na travu očekujući divni trenutak kada će ju magija čarobnih gljiva obuzeti. Čeka onaj trenutak kada će sve postati biti svjetlije, s puno boja, kad će ponovno moći pričati sa cvjetićima i drvima, a možda ju čak opet posjeti zubić vila, koju je zadnji put srela kad je bila u istoj čarobnoj ekstazi, eksploziji boja i mirisa. Smijuljeći se, počne brati cvijeće i plesti krunu od cvijeća za Remkea, zatim ustane i vidi iz daleka kucicu sa natpisom "Bijeli Gavran" iznad kojega je letjela ogromna bijela ptičurina grakčući "Treba te! Treba te! Veliki onaj! Tu je! Tu je!".
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 4:50 pm

na kojem jeziku? Mislim, jeli samo ja razumjem ili i Remke?
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 7:41 pm

ti si to vidjela na tripovima. on to nije vidio. vidio je samo krčmu u mraku iznad koje leti malo jato gavranova crnih kao noć i čuo je buke iznutra kao i svake noći
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 7:46 pm

Dobro, ali posto sam u ekstazi onda sam rekla Remkeju da idemo vidjet sta je tamo, i ubijedila sam ga konacno, iako on nije htio.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 8:12 pm

To je na njemu da odluči :P
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 8:34 pm

ak je rekla da je tako, tako je, nesmijem se bunit zubi 
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 8:55 pm

Remke je napisao/la:
ak je rekla da je tako, tako je, nesmijem se bunit zubi 


ides 
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 9:33 pm

I što vas dvoje dalje radite?
Nas trojica ekstradimenzionalno odmaramo :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 9:37 pm

Krenuli smo u potragu za njenim tripom, mislim da einar odlucuje o dogadjajima mi samo o svojim postupcima, sto ne? :)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 10, 2013 9:39 pm

Ma vama je dan tek počeo, a mi smo završili dan.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 12:13 am

Ušli ste unutra oko podneva...oblačno je bilo i mračno te je jutro bilo dosta tamno. i svježe.
tamo je sve kao svako jutro, puno ljudi jede, neki piju, tiho se razgovara, mirišu tripice...
iz sobe malo iznad čuje se Rororoy koji bučno počinje vježbati u svojoj sobi. A prije nego što ste ulazili pokraj vas je prošao momak s veeelikom vrećom-mačem na leđima koji se zaputio doma i mrmljao o tome kako će dobiti neke pare na okladi...
bobo baš ništa neće poduzimati ovaj dan?
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 12:21 am

bobo se napijo zubo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 12:22 am

Remke Pogleda pandoru i pita ju zele li ona i nox nsto pojesti, on casti.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 12:25 am

Pandora pogleda Nox-a i vidi da je gladan, sto se nje tice i ona bi mogla nesto jesti, pa pristane na ponudu. :)
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 12:34 am

tripice i/ili pečena purica on the menu, kaže mrzovoljna debela starica koja hračne na šank i počne ga brisati krpom koja izgleda kao da je natopljena motornim uljem.

Unatoč takvom dojmu, uokolo se širi zamamni miris oba jela...
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE4 RPG - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE4 RPG
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: