Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Tutorial šminkanja

Go down 
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimečet lis 03, 2013 12:26 pm

Da li tko od vas koristi neke tutorijale za šminkanje ili koristi svoju intuiciju kad je riječ o šminkanju.
Ja sam dugo vremena koristila ono što znam.. ali uvijek dobijem jednaki izgled te šminke i to mi malo smeta kad idem van jer izgledam kao da idem na kavu isto kao i kad idem na faks ili na ispit.. ok ne.. kad idem na ispit izgledam kao da su me oteli izvanzemaljci i stavili mi malo maskare na oči da nitko ne posumnja.

Zato da ne izgledam uvijek isto koristim to tutoriale.
Ima ih od ludih kombinacija do prilično elegantnih.
Pa neka show počne!

raspa 

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimečet lis 03, 2013 12:28 pm

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimepon sij 20, 2014 4:09 pm

A daaaaaj, ti si bar umjetnica. Što će ti tutoriali?

Ja sam znala pogledat nekad neki tutorial za nešto (češće za frizure i opet nisam koristila :P ). Za šminkanje ne koristim tutoriale. To mi je nekako kao djeci bojanka - već imaš podlogu pa samo farbaj cerek

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimečet srp 10, 2014 11:21 pm

A čuj netko je rođen s tim, a netko se počeo tek nedavno šminkati i koristiti ona čuda pa mora si malo pomoći  :P 
Ozbiljno, ja sam dubioza za šminku. Kao prvo preskupa mi je, kao drugo nemam vremena pretjerano se lickati jer ono.. imam život. Nisam rođena s tom vizijom, a iskreno pomalo patim jer želim se "uljepšati", biti "sexy", biti "ženskasta" tako da učim polako.
Evo već znam nacrtati obrve, iskombinirati boje još samo da savladam onaj puder photoshop i super sam si. Bar kad izađem van na neki plesnjak. ;) To ti je kad nisi rođen savršen pa se preobraziš s ratnim bojama.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimened srp 13, 2014 1:19 pm

Kad se ušemiš može se i kompleksniji make up složiti za 20 min. Ove dnevne, jednostavne kombinacije za 5-10 min tako da se stvarno ne gubi puno vremena. Ali moraš uložit malo dok poloviš kako i šta...a obzirom na tvoju umjetničku crtu mislim da tebi to stvaaaarno ne bi trebao bit problem. Al ako šta zapne - samo pitaj :D

Ljudima je obično teško nanijeti liniju kojom uokvire oko. Meni je nabolje tako da se oko lagano zategne jednom rukom i olovka mora biti oštra i mekana. U principu nema problema. Osim ako u tom trenu kihneš. Ili ti netko uleti u kupatilo i kaže "BU!" zubi

Osim linije i smokey eye efekt isto traži malo prakse. Meni su, recimo, bolji aplikatori u vidu četkice nego oni što imaju spužvicu :)

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimened kol 31, 2014 10:43 pm

Meni je na tim tutorijalima fascinantno kako žene prije i poslije drastično drukčije izgledaju. suspect

Ne mogu vjerovati da od pomalo neuglednog looka bez šminke, dospiju do upečatljivog i privlačnog izgleda.
Inače, nekako ne vjerujem da su slični tutorijali predviđeni za prosječne ljude koji nemaju iskustva sa šminkanjem, tj. mislim da su efikasni samo kad ih primjenjuju iskusni ljudi-profesionalci pa nisam ništa niti isprobavala.

Rekla bi da je šminkanje jedna vrsta umjetnosti, u kojoj se cijeni minucioznost, ali i da je bitno da osoba bude stvarno zainteresirana za nekakvo šminkanje, da bi bila uspješna.
Ja sam se pomirila s time da se neću šminkati vjerojatno doživotno zubi, ne volim transformacije i šminka mi predstavlja neku vrstu opterećenja.

Svejedno, moram priznati da mi je lijepo vidjeti transformacije dnevnog, noćnog i sličnog looka koju je moguće postići uz pomoć šminke. Majstori znaju napraviti drastične promjene.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitimesri ruj 17, 2014 12:16 pm

I meni je to fascinantno. Al mislim da to nije baš zdravo. Kako se osjeća osoba koja izlazi iz kuće s licem koje, praktički, nije njeno?

Tutorial šminkanja Empty
PostajNaslov: Re: Tutorial šminkanja   Tutorial šminkanja Icon_minitime

[Vrh] Go down

Tutorial šminkanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.