Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borilački sportovi / vještine

Go down 
+40
Armin od Irima
Blizzard
tomi
Skulptura
bros
dr.chaos0
biga
Fantom
skin
Pux
Absynthia
Michael Wittmann
Hapa
Tranquillo
Jaykof
bata
arhont
Pandora
HoLLy_MaN
Tutankhamon
meli
Sigmund Freud
None
floridana
sanja
Thor
Merkurica
Galileo Galilei
kravica
titanic
malena
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Milab
Srky
vladimir
jovko
Svjetloisjena
gogx
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 11:11 am

lilith je napisao/la:
Što da ti kažem - tebe bi jedna aikido bakica za tren oka spustila na koljena :P
A da ti nisi ta bakica hail
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 11:12 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Pravilnom uporabom vjestine (ukljucujuci i njenu filozofiju) vi na nesvjesnoj razini ipak dajete do znanja da vas ne treba dirati.
Vidiš da možeš kada hoćeš :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 11:16 am

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Pravilnom uporabom vjestine (ukljucujuci i njenu filozofiju) vi na nesvjesnoj razini ipak dajete do znanja da vas ne treba dirati.
Vidiš da možeš kada hoćeš :P
A sto ces, ostalo mi malo u podsvjesti. 8)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 11:20 am

Bravo vas dvoje! :cheers:
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 4:35 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
E sad ce neko spomenuti slucaj zadarskih aikidoka, koji su "popusili" batine u jednom kaficu, jer su se nasli prozvani tim svojim crnim pojasem, da dijele pravdu na svijetu. E pa oni su upravo prekrsili ono vezano uz filozofiju aikidoa. Mislim da bi ipak lilith bila adekvatnija osoba za objasnjenje te filozofije. Ja sam je samo malo zagrebao. Mislim filozofiju, ne lilith lolcina
E, moj Galileo, ako te ja zagrebem, ni uzi ti neće pomoći! rofl2
Ali, kad si već spomenuo filozofiju aikidoa, hajde zapravo pusti filozofiju kao filozofiju na miru i lijepo mi reci kako ta filozofija funkcionira u praksi? Čega je aikido tehnika i tko je koga u slučaju Zadar napao? kava
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 5:15 pm

lilith je napisao/la:
E, moj Galileo, ako te ja zagrebem, ni uzi ti neće pomoći! rofl2
Ali, kad si već spomenuo filozofiju aikidoa, hajde zapravo pusti filozofiju kao filozofiju na miru i lijepo mi reci kako ta filozofija funkcionira u praksi? Čega je aikido tehnika i tko je koga u slučaju Zadar napao? kava
Ja sam ocekivao od tebe odgovor. Kuzim te ja, navlacis me da se vratim aikidou, ali Sinanju je moja ljubav. BTW to je vjestina americkih tuljana 8) , a koji luzer trenira aikido. Navedi bar nekoga. Ajde profi aikidokice, da te cujem.
Khm, BTW glede onog da mi ni uzi nece pomoci. Ja, kao pravi patriota i domoljub, ne koristim Uzi vec Ero.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesri pro 26, 2007 9:37 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Ja sam ocekivao od tebe odgovor. Kuzim te ja, navlacis me da se vratim aikidou, ali Sinanju je moja ljubav. BTW to je vjestina americkih tuljana 8) , a koji luzer trenira aikido. Navedi bar nekoga. Ajde profi aikidokice, da te cujem.
Čitaš me kao knjigu.
Osim mene luzera lolcina od poznatih za koje znam da treniraju aikido, na pamet mi prvi pada Steven Seagal. Poznajem još dosta predivnih ljudi koji treniraju aikido i koji možda nisu slavni i poznati (još:P) ali za mene su najbolji ljudi na svijetu.
Što se filozofije tiče, stvar je jednostavna. Zadarske aikidoke nisu bili napadnuti, nego napadači, a aikido je tehnika obrane. Razmisli o tome. :P

Nego, pročitala sam ovdje da je i Vladimir aikidoka pa me zanima što bi on na sve ovo rekao. :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimečet pro 27, 2007 10:09 am

lilith je napisao/la:
Čitaš me kao knjigu.
Osim mene luzera lolcina od poznatih za koje znam da treniraju aikido, na pamet mi prvi pada Steven Seagal. Poznajem još dosta predivnih ljudi koji treniraju aikido i koji možda nisu slavni i poznati (još:P) ali za mene su najbolji ljudi na svijetu.
Što se filozofije tiče, stvar je jednostavna. Zadarske aikidoke nisu bili napadnuti, nego napadači, a aikido je tehnika obrane. Razmisli o tome. :P

Nego, pročitala sam ovdje da je i Vladimir aikidoka pa me zanima što bi on na sve ovo rekao. :)
E bas si nasla pravog, Stevo Galeb. Jesi cula da je presao u pjevacke vode? BTW, jedan moj prijatelj, koji je ostao u aiki vodama, kaze za stevu da mu je vise problema nego koristi donjeo. Svi misle da ce biti pravi fajt na treningu, kad ono, nekakva meditacija, samospoznaja i na temelju toga vjestina. Isto tako kaze da je mozda prva dva do tri filma i bilo aikido tehnika, ali ovi poslije su ga razocarali. Gledao sam i ja jedan, Matrix makni se u stranu lolcina .
I sto sad, ja kao Sinanju ratnik ne mogu biti dobra osoba? Samo zbog toga sto sam malo nemilosrdniji na ulici!!!
A za zadrane, rispekt, vidim, vladas situacijom hail
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 9:57 am

Mislim da je sada malo nazgodno otvarati novu temu, ali, da li je moguce ovu preimenovati u Borilacki sportovi / vjestine. Ako netko misli da je isto ili mu nije jasno u cemu je razlika, objasnit cu. Godine Sinanju treninga mi daju to za pravo :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 10:39 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Mislim da je sada malo nazgodno otvarati novu temu, ali, da li je moguce ovu preimenovati u Borilacki sportovi / vjestine. Ako netko misli da je isto ili mu nije jasno u cemu je razlika, objasnit cu. Godine Sinanju treninga mi daju to za pravo :P

Preimenovano :)

Meni je sve jasno. Trenirala sam karate neko vrijeme :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 11:04 am

Hvala. Ajde da se oduzim jednom gestom.
Malkice sam se salio kad sam rekao da treniram Sinanju. Moja ljubav je Aikido lovely .
(Bolje da sam se sam otkrio, nego da me skuzila ona lilith. Bas ima nos za takve stvari. Bolje reci, izgleda da me je vec skuzila lol)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 3:56 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Hvala. Ajde da se oduzim jednom gestom.
Malkice sam se salio kad sam rekao da treniram Sinanju. Moja ljubav je Aikido lovely .
(Bolje da sam se sam otkrio, nego da me skuzila ona lilith. Bas ima nos za takve stvari. Bolje reci, izgleda da me je vec skuzila lol)

Pa i meni si djelovao tako, previše znaš za nekoga tko želi samo tabati druge lolcina
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 3:59 pm

Ja sam se ko klinac bavio karateo zato što me ćale stalno nagovarao, mada mi se nikad nije sviđalo :(
Kasnije sam se bavio aikidom (koji sam obožavao) ali sam morao pre par godina da prekinem iz zdravstvenih razloga :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 4:00 pm

Tor je napisao/la:
Ja sam se ko klinac bavio karateo zato što me ćale stalno nagovarao, mada mi se nikad nije sviđalo :(
Kasnije sam se bavio aikidom (koji sam obožavao) ali sam morao pre par godina da prekinem iz zdravstvenih razloga :(

Možda bi ti thai chi chuan odgovarao, za njega gotovo i nema zdravstvenih zapreka, a sadrži u sebi puno toga :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 5:07 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Tor je napisao/la:
Ja sam se ko klinac bavio karateo zato što me ćale stalno nagovarao, mada mi se nikad nije sviđalo :(
Kasnije sam se bavio aikidom (koji sam obožavao) ali sam morao pre par godina da prekinem iz zdravstvenih razloga :(

Možda bi ti thai chi chuan odgovarao, za njega gotovo i nema zdravstvenih zapreka, a sadrži u sebi puno toga :)
Jep, ali dok ne dodes do borbenog. A srce vuceeee.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 6:49 pm

Znam samo jedan slucaj koji je sprijecio covjeka da se bavi Aikidom. Radio sam cak i sa osobama koje imaju tjelesni hendikep. Mislim da Aikido moze raditi skoro svatko (na netu sam nasao sliku jedne zene koja u invalidskim kolicima radi Aikido tehnike). Dobro, vjerujem da ima bolesti koje te mogu sprijeciti, ali, da nemam i nogu, radio bi, jer bi me srce vuklo. A ovo za nogu, ne znam je li tko kada gledao Rostohara (Ninjutsu). Covjeku jedna noga ispod potkoljnice je amputirana i ima protezu. Ali, kako se krece i udara sa njom, nebi vjerovali.
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 6:54 pm

Da al ja sam srčani bolesnik tako da ništa od sporta ni aikido ne zahteva mnogo, ali je počelo da mi smeta pa sam morao da prestanem.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimesub pro 29, 2007 6:55 pm

Tocno, na zalost, taj kolega je isto imao problema oko srca.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimepon pro 31, 2007 10:43 am

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimepon pro 31, 2007 12:46 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
:(
razlog zbog kojeg japanska policija vjezba aikido

Je, sranje, jadan čovjek... no
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimepon pro 31, 2007 12:48 pm

Ma znam, sigurno je decko bio malo i prepotentan, ali divljacki ga udariti , bez razmisljanja o posljedicama. Zato i treba uvesti aikido kao obavezan dio obuke jednog policajca. Jedina vjestina u kojoj ti nije cilj unistiti napadaca.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimepon pro 31, 2007 8:16 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Jedina vjestina u kojoj ti nije cilj unistiti napadaca.
za mene dušu dalo... cerek
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimeuto sij 01, 2008 8:24 am

vruća mačka je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Jedina vjestina u kojoj ti nije cilj unistiti napadaca.
za mene dušu dalo... cerek
Ne znam bi li pasalo tvom karakteru.

Ma salim se, aikido je za svakoga.

Slabe osnazi, snazne omeksa, nestrpljive smiri itd ...
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimened sij 06, 2008 8:31 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
nije kolega sve usnazi muskulature,to znas i sam ,psiha je najvaznija,zato je aikido najbolji jer uzimamo tudju snagu i vracamo je istom.Bilo sta,to je samo da smirimo duh a ne da budemo tabadzije,ja frend neumem o tome reci kako treba,moze frend gogx jer je iskusniji,ja sam skromni amater,aikodo-men :)
lol! a reci mi prijatelju, kako ti vidiš iskoristivost tog aikida na ulici. Jesi koga istabao? Mi u Sinanju možemo razbacati svakog.
Nikada nisam iskoristio aikido da bih nekoga istabao,samo za samoodbranu i smirenje duha :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitimened sij 06, 2008 8:45 pm

Ja cak ni za to
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borilački sportovi / vještine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Borilački sportovi / vještine   Borilački sportovi / vještine - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borilački sportovi / vještine
[Vrh] 
Stranica 3 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Exstremni sportovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: