Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razotkrivanje kanadskog ministra obrane

Go down 
+8
Jedi Mind Tricks
Skulptura
Novus ordo seclorum
2pac
Q
lera
Fantom
MoW
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razotkrivanje kanadskog ministra obrane   Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Icon_minitimepon sij 27, 2014 12:41 am

Kahali je napisao/la:

dok stari bodisatva Bogar (Kriya) kao i nekoliko različitih Tantričkih tradicija priča o 4 i sljedećoj 5-oj 'root race' (korijenskoj rasi) na koju upravo sada prelazimo sljedećih 700 godina.

Zar ne prelazimo na šestu, a mi smo peta?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razotkrivanje kanadskog ministra obrane   Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Icon_minitimepon sij 27, 2014 1:11 am

Skulptura je napisao/la:
Inače, ovo je točna pozicija dotične piramide ako Google karte ne griješe: 29°58′45.03″ N, 31°08′03.69″ E.

Zašto je tako postavljena? Nema razloga, koliko znamo tamo nema nikakvih posebnih zbivanja, moguće je da je slučajno postavljena tamo, posebice zato što je početni meridijan dogovoren tek u 18. stoljeću.

Naravno, što se tiče zemljopisne dužine (31°08' istočne) radi se o slučajnoj poziciji barem što se tiče našeg zapadnjačkog referentnog sustava. Sjevernu zemljopisnu širinu, međutim, ne određuje London već sama zemaljska kugla. I to je vrlo čudno zašto se nalazi baš tako blizu 30°. Indikativno je i to da nije na točno 30° već ima malu "pogrešku". Upitno je da li je to pogreška ili je namjerno tamo postavljena, možda zato što bi bilo iz nekog razloga teško je postaviti baš na 30° (loš teren ili nešto slično) ili se tu krije neki nama nepoznat razlog.

Citat :

Bio vrh zlatni ili kristalni, pitanje je zašto još uvijek nije tamo, ili u podnožju piramide, ako je recimo otpao zbog potresa. Vrh, bio zlatni, kristalni ili kakav god, bio bi pretežak da ga netko jednostavno ukrade ili slično. Možda je gore bila terasa :D

Stavljanje vrha bilo bi barem jednako teško ako ne i teže od skidanja. Kod skidanja imaš gravitaciju kao pomoć. zubi
Mislim da je uklonjen još davno prije svanuća egipatskih dinastija jer su piramide izgubile svoju energetsku svrhu. No eto, to je samo moje mišljenje...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razotkrivanje kanadskog ministra obrane   Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Icon_minitimepon sij 27, 2014 2:08 am

S obzirom na to da su očito bili sposobni sagraditi čuda, nekako mislim da im ne bi bio problem malo preurediti okoliš pošto je najvjerojatnije i tada tamo sve bilo ravno, pomak od 1-2 km ne bi stvarao neki veći problem. Želim reći da, ako je postojala potreba za preciznim pozicioniranjem piramide, onda je postavljena točno tamo gdje treba biti.

Obično na vrhu piramide bude neka prostorija, ali pošto kod ove piramide nema pristupa vrhu, vjerojatno vrh nije predviđen za ništa slično. Ako pogledamo neke druge piramide sa šiljastim vrhom, možemo vidjeti da većina njih, ako ne i sve, nemaju vrh, izgledaju kao nedovršena građevina. Sad, zbog mnoštva potresa i vremenskih nepogoda možemo pretpostaviti da će sam vrh piramide najprije nastradati, odnosno da urušavanje piramide uvijek počinje od vrha. Tako je moje mišljenje da je piramida možda bila izgrađena sa šiljastim vrhom, od istog materijala kao i ostatak piramide, ali se s vremenom urušio zbog vanjskih utjecaja. Sad imamo piramidu, odnosno tri takve slične piramide u Gizi kojima nedostaje vrh.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razotkrivanje kanadskog ministra obrane   Razotkrivanje kanadskog ministra obrane - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razotkrivanje kanadskog ministra obrane
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ekonomija kao zadnja linija obrane prirodnog balansa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: