Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rituali

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Rituali Empty
PostajNaslov: Rituali   Rituali Icon_minitimeuto tra 08, 2014 1:07 pm

Danas sam evo prije nekoliko minuta naravio ritual koji sam izmislio. Dakle, uzeo sa tamjana (oko 10 zrna) i klinčića (u prahu, no može se koristiti i cijeli), što su dvije biljke poznate po svojstvima za zaštitu. Stavio sam je nasred svoga stola (ili po paganski oltara) i oko posude s tim upalio tri svijeće. Posvetio sam ih, te izrekao svoju čaroliju (ámundian sé blód, ámundian sé gebæne, sylfum mec.) I zapalio tamjan i klinčić. Izrekao sam prvi dio čarolije (od početka do drugog spominjanja riječi ámundian) 2 puta, drugi dio (ámundian sé gebæne,) 5 puta, te zadnji dio 2 puta. Skupio sam prah i ugasio svijeće onim alatom za to (ono što izgleda kao zvono) i ostavio da se ohladi. Stavio sam prah u malenu drvenu kutijicu i koristim je za zaštitu moje sobe (prospem u kutove moje sobe govoreći čaroliju koja je u ovom postu i previše puta spominjana). Ima netko takve rituale, ili možda samo mišljenje o mojem ili nečijem drugom?
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimesri tra 09, 2014 7:03 am

Ja imam ritual koji svaki dan ponavljam...

Dakle ide ovako: Zvoni mi budilica, ja se ustanem, uzmem mobitel (sve u šutnji) pogledam jel ima šta, odem na wc, umijem se, obučem se i siđem u boravak... rofl2
I ponavljam ga svaki dan.
A na stolu (ili kako ti kažeš oltaru) cijelo vrijeme držim knjige koje nisu zapaljene jer mi trebaju za školu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimesri tra 09, 2014 7:57 pm

@Zyon, zanimljiv ritual, kod mene je isto tako nekako, samo što na oltaru ne držim knjige nego račune, koji još za sada nisu zapaljeni, ali sve opcije su otvorene  face

P.S.
Zaboravih, svako jutro, nakon što me probudi budilica, nekoliko puta za redom ponovim rečenicu "U vražju mater!", ali tiho da ne probudim klinca, ako to zaboravim dan mi nema smisla.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimesri tra 09, 2014 9:43 pm

Eh, da zubi

zaboravio sam napisati riječi, ali ne ponavljam ih baš svaki puta pa mislim da su nevažne... Funkcioniram normalno i bez njih.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimesri tra 09, 2014 9:50 pm

durimse Ha ha ha, pa ako tako idemo, meni ovako izgleda ritual:

Probudim se na silu, odem na laptop pa onda na ovaj forum, udarim glavom o stol jer nema nikog, odem doručkovati, gledam televiziju, pojedem što je ostalo od doručka, odem na Twitter, nazovem prijatelja, pročitam neku od mojim 440 knjiga. Evoooooooo.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimečet tra 10, 2014 7:22 am

Očito nitko od nas nema rituale poput tebe... Što mi možemo :)

Ja sam od 4 (čitaj 5 sati) pa do 12 non-stop na internetu, samo većinom na drugim forumima kad ovdje nema nikoga. Poslije podne malo manje...
Da je forum aktivniji bio bi i tu
:)
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitimepet svi 08, 2015 10:50 am

ja san vecma na fejsu,ali isto stignen katkad ,u zadnje vrime i cesce zapalit malo tamjana na sterici,ali bez posebnog rituala...@ ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rituali Empty
PostajNaslov: Re: Rituali   Rituali Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rituali
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: