Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?

Go down 
+15
Mediterano Blanco
Kahali
Q
2pac
tinityrannical
primitive101
Zyon
Archangel
Skulptura
Fantom
Chakotay
MoW
Novus ordo seclorum
Legionar
Alpha
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimepon lip 15, 2015 9:35 pm

Ta cijela priča o duhovima je daleko od onoga što se prikazuje u serijama i filmovima. Ima tu svega, i infrazvuka i hipnoze, a najmanje hollywooda. Svi pričaju da su duhovi duše preminulih, a to je toliko daleko od istine. Treba prvo istražiti što je to "duh", a tek onda gdje je "duh".
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimepon lip 15, 2015 11:10 pm

http://.org/2011/06/mad-gassers-of-america/ mow a šta kažeš za ovaj slučaj iz 30ih u virginiji, 8)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimesri lip 17, 2015 3:31 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 12:34 pm

george adamski šarlatan ili istina https://www.youtube.com/watch?v=Fx-_FIo86j0 https://en.wikipedia.org/wiki/George_Adamski
https://www.skepticreport.com/sr/?p=101 roll napisao je 2 knjige ,mislim da je cijeli svijet izlagao :P
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 12:51 pm

Ja neznam toliko o njemu da bi mogao suditi, ali ono što je rekao da su retuširali fotografije mjeseca je istina. Vjerovati jednoj državi koja sistematski manipulira svoj narod i svijet, i kojom upravljaju korumpirane skupine da govori istinu o mjesecu je glupost. Kako vjerovati NASA kad njom upravljaju interesi, a vjeruj mi da veliki interes tajno istraživati nešto (poput mjeseca), a govoriti da ga ne istražuješ. Tada ti nitko ne prigovara niti postavlja pitanja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 1:02 pm

novus,opet ti i tvoja mišljenja, adamski je lažov bar tako mislim... :affraid:mjesec nije retuširan odakle tebi to'šta misliš da na mjesecu postoje jezera i gradovi ?haha svašta mjesec je istražen i istraživat će se nema ništa misteriozno tamo, i astronauti su bili tamo.čitao sam nekidan na 1 portalu da su ameri htjeli bombardirati mjesec ,glupost.pale
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 1:07 pm

affraid mjesec možeš istražiti ovdje pa se javi http://www.google.com/moon/
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 1:19 pm

Nisu to samo moja mišljenja, već mišljenja svakoga tko je išao malo dublje istraživati i to naravno ne koristeći se službenim istinama. Daj malo budi kritičan, pazi što ti meni govoriš. Ti kažeš "istraži mjesec" i navedeš mi da istražim upravo preko nečega što bez problema može biti manipulirano. Shvaćaš? Ti si mi na službenu priču dao službeni način ophođenja. To je sukob interesa. To je isto kao kad ameri tvrde da je al qaeda srušila blizance i za dokaze navedu dokumente koje je vlada/manipulatori napisali.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 1:22 pm

s tobom nema smisla raspravljati samo kažem uživaj u svom mišljenju,imaš neku svoju viziju i uživaj ne da mi se objašnjavati uvijek isto .. da na mjesecu ti postoje gradovi i mora i čak jezera pogledaj satelit nikad ne laže.. cuga
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 1:47 pm

Nema ni s tobom smisla raspravljati. Reći ću ti nešto. Jednom ćeš se probuditi i saznati da su ti nešto nametnuli što inače nikada ne bi htio imati. Možda ti taj dan uđe u glavu što sam ti ja i mnogi drugi govorili na ovom forumu, a sigurno i u privatnom životu (osim ako nisi okružen robotima bez kritike).
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 8:06 pm

smiješnog pušača ti si uvjeren samo u svoje mišljenje i misli tako ja neću,ali ti ne moraš misliti kao i ja,činjenice su činjenice a filozofija jedno još si mlad shvatit ćeš. mnogi drugi?haha briga mene za druga mišljenja oni su mi prozirni. :x
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 8:28 pm

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 11:00 pm

Ekipa, argumentiranija rasprava, pliz. :)

Što se tiče "alternativnih" istraživanja Mjeseca, ima puno toga. Najpoznatiji su vjerojatno remote vieweri, od kojih je najbitniji Ingo Swann. Preporučam njegovu knjigu: "Penetration: The Question of Extraterrestrial and Human Telepathy".
Ukratko, unutra je pomalo autobiografski opisao svoj rad na Sveučilištu Stanford tijekom kojeg je radio na nizu eksperimenata u domeni gledanja na daljinu. Konkretno, u knjizi među ostalim opisuje svoje promatranja građevina i bića na tamnoj strani Mjeseca, onoj koja nikad nije okrenuta prema Zemlji pa time i nije dostupna pogledu sa Zemlje od strane naših teleskopa.
Swannovo promatranje je obavljano kroz eterično tijelo, ali su ga tamošnja bića svejedno "skužila" i on se morao povući.
Knjiga je inače jako zanimljiva i čita se kao napeti triler.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 11:11 pm

pa mow reci ovom filozofu koji okreće svaku moju rečenicu i onda pljuje pročitaj malo bolje i budi neutralan.on tvrdi da je mjesec retuširan i da nikad letjelice nisu došle tamo,, on suzbija činjenice i pravi se pmetan a znanost pravi glupom,on samo lupa svoje a to nije točno,ne znam ništa o tome samo znam jedno da na mjesecu nema ljudi ili aliena, study
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 11:28 pm

A kako to znaš? :)
Čak i ako znaš da trenutno nema ljudi gore (a ni to zapravo ne možemo sigurno znati, ali ajde), definitivno nitko ne može znati da gore nema aliena. Mjesec ne podržava uvjete za život na površini, no također nije isključeno da gore mogu postojati građevine - baze u kojima mogu živjeti živa bića. Baze mogu biti kamuflirane, a mogu biti i ispod površine i time nevidljive iz Svemira. Malo je letjelica išlo do Mjeseca, još manje ih je obišlo Mjesec s njegove tamne strane.

Ovaj forum propitkuje stvari, ne uzima sve tako kako ih serviraju uobičajeni pogledi. Pritom se možemo i trebamo služiti znanošću, no kao alatom, ne kao dogmatskim pogledom.

I ja sam čuo da su razne slike s Mjeseca retuširane, ali ne mislim da letjelice nisu došle tamo. Mislim da smo bili tamo, no da ono što smo tamo vidjeli i otkrili je dovelo do toga da se više tamo ne vraćamo.

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimened lip 21, 2015 11:34 pm

evo vidiš ti imaš svoje mišljenje ja svoje e sada ti misliš da je tvoje u pravu.ok ali na mjesecunema zraka ni vode ni atmosfere, koji ljudi' koje baze? nisu retuširane jer nisu ameri samo išli gore,mjesec je obični kamen google moon ti sve kaže,krateri,pustinje a nikakvi gradovi,danas prijatelju imaš smeća na internetu koliko hoćeš.sve je u tebi u što hoćeš vjerovati.kad bi došao na mjesec ti opet ne bi vjerovao da si bio gore,ja u potpuno razumijem te osobe koje se boje vjerovat u drugačije.ali eto opet svatko nek vjeruje u svoje uvjerenje, a kako to znam? znam jer istraživam misterije već 12 godina,ti mi daj dokaz da su građevine gore ? scratch i ja ću reći da su to retuširane fotke
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:04 am

Ja nisam uopće rekao da letjelice nisu bile tamo, baš naprotiv, ljudi su bili na mjesecu, ali nam nisu sve prikazali.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:08 am

novus pa sve je uglavnom prikazano iz letjelica od ruskih do američkih ,tamna strana je puna planina 80 posto ,ova prema nam puna kratera i pustinja,mjesec je kamen mali veličine pola europe,,zašto bi alieni živjeli na kamenu? nem zraka plus 150 2 tjedna dan 2 tjedna noć,nema vode,u emisiji n r znanosti nekoć davno su pričali o nekim tvrđavama a nemaju ti pojma ,šta se desilo kamen je bio u krateru oštrom i sjena s visine 300 km izgledala kao toranj u krateru lobačevski... mudri
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 4:21 pm

[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 8:37 pm

Novus-Pusac slazem se sa tobom da su vecina ljudi danas na svetu zesce izmanipulisani nazalost,preko CIA programa ispiranja mozga(gde je CIA priznala da je koristila na americkim gradjanima 60-tih godina 20 veka) preko raznih metoda,od obrazovanja u skoli-prosveti,do medija i TV-a,to stoji,ali tvrditi neke stvari koji su AKSIOM,da na Mesecu ili Veneri postoji zivot i gde su zakulisne napredne civilizacije je apsurd,gde su mnogobrojne nezavisne naucne institucije svojim studijama proteklih decenija utvrdile da nema ni z,od zivota u tim spomenutim nebeskim telima.Ne treba otici na Mesec i Veneru,da bi utvrdili kakvo je realno stanje stvari.Evo jedan banalan-trivijalan primer,ako bi hipoteticki postojao zivot na Mesecu ili Veneri,sto je u svemirskim razdaljinama komsiluk za nas,ne bi li delovanje tih zivotnih formi na Mesecu i Veneri bilo evidentno u bilo kom vidu za nas tokom i posle odredjenog vremenskog perioda,vrlo verovatno bi bilo a do sada nema nista u tom obliku,osim par vidjenja NLO oko Meseca,ali te price su diskutabilne.Sto se tice da li nas Vanzemaljci u ovom razdoblju posecuju,iskreno ne verujem,prvenstveno zbog logike i Drejkove-Seganove teorije.Da nas aktivno posecuju jedan vremenski period,kao sto je neko ovde rekao,tesko bi neka super mocna-tajna-uticajna-globalna organizacija tipa ZOG,prikrila u duzem vremenskom periodu od ociju javnosti tako nesto,u pocetku da,ali kako bi vreme proticalo,to bi bilo sve vise evidentnije,do odredjene tacke-limita kada nepovratno ne bi moglo vise da se krije,spinuje i dezinformise i na kraju bi verovatno doslo do prvog kontakta,koji bi u zavisnosti od sticaja okolnosti uticao na nas u razlicitim situacijama i varijacijama.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 8:58 pm

recimo ovo kako može bit života na površini mjeseca nema zraka ni vode...na veneri temp 450 c,na marsu minus 48,plinoviti planeti nemaju površinu tekući plin..jedino mjesto za život za koje ja mislim da postoji ako ima oceana je ovo mjesto europa https://sh.wikipedia.org/wiki/Europa_(mjesec)#/media/File:Europa-moon.jpg
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:05 pm

waldox je napisao/la:
recimo ovo kako može bit života na površini mjeseca nema zraka ni vode...na veneri temp 450 c,na marsu minus 48,plinoviti planeti nemaju površinu tekući plin..jedino mjesto za život za koje ja mislim da postoji ako ima oceana je ovo mjesto europa  https://sh.wikipedia.org/wiki/Europa_(mjesec)#/media/File:Europa-moon.jpg
Naravno da ne,bar ne zivot baziran na ugljeniku,cak i bice bazirano na silicijumu ne bi prezivelo i opstalo u uslovima nebeskih tela bez  imalo atmosfere i temperaturom od 450 stepeni Celzijusa,iako po nekoj hipotezi,bica bazirana na silicijumu su izdrljivija u vidu uslova okoline.Inspirise me epizoda iz Dosije X,koju sam nocas gledao a radi se o nepoznatim i novootkivenim bicima bazirani na silicijumu koji zive ispod vulkana u 55 stepeni Celzijusa,veoma dobra epizoda,bar meni. ;) . U Evropi,pod uslovom da ima tecne vode ispod ledene povrsine i da je temperatura optimalna od 0 do plus 40,verovatno postoje manje razvijeni oblici zivota,tipa meduze,alge,mozda neki modifikovani vodozemac,ali se ne iskljucuje i primitivna amfibijska rasa i civilizacija. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; uto lip 23, 2015 9:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:10 pm

teško ako ima bakterija i to je život mogao bi biti ispod površine ,,,ali na površini teško jer su roveri bili i na moon,venus,mars, :x
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:10 pm

Pa nema klasičnog života gore, neznam od kuda vas dvojici to? Mislim da postoji i eksploatacija mjeseca što sugerira remote viewing. Postoje ostaci civilizacija i mjesec je nekad davno bio planet poput Zemlje kojim su također cirkulirale razne rase. Mjesec ima veliku povezanost s Zemljom i Gurđijev ga je naziva gutačem nesvjesnih ljudi.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:12 pm

planet hhaha on je uvijek bio satelit a novus umjesto što lupaš gluposti čitaj knjige,fred hoyle astronomija.ali cirkulirale razne rase pravi filozof pušač,tctc face
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru?
» Vanzemaljci u Zagrebu!
» Bog je dosao na zemlju!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: