Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?

Go down 
+15
Mediterano Blanco
Kahali
Q
2pac
tinityrannical
primitive101
Zyon
Archangel
Skulptura
Fantom
Chakotay
MoW
Novus ordo seclorum
Legionar
Alpha
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:14 pm

waldox je napisao/la:
teško  ako ima bakterija i to je život mogao bi biti ispod površine  ,,,ali na površini teško jer su roveri bili i na moon,venus,mars, :x
Pa mislio sam ispod ledene povrsine,jer na povrsini Evrope,koliko ja znam nema atmosfere a temperatura je minus 100 i nesto,previse hladno.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:18 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pa nema klasičnog života gore, neznam od kuda vas dvojici to? Mislim da postoji i eksploatacija mjeseca što sugerira remote viewing. Postoje ostaci civilizacija i mjesec je nekad davno bio planet poput Zemlje kojim su također cirkulirale razne rase. Mjesec ima veliku povezanost s Zemljom i Gurđijev ga je naziva gutačem nesvjesnih ljudi.
Reci neku Novuse na primer koja je egzistirala Mesecom pre par milijardi godina?Jedino sto se tih ostataka gradjevina na Mesecu i Marsu tice,mozda je to delo nekadasnjih Atlantidjana,vec sam ovde spomenuo na drugoj temi hipotezu-teoriju da su nekadasnji Atlantidjani bili kolonizovali Mesec,Mars,Veneru i itd.Sto se tice Marsa,NASA je zvanicno priznala pre par godina,da je nekada davno,pre par milijardi godina bilo uslova za razvitak jednostavnijeg oblika zivota,mozda i sloznijeg,navodno su pre par milijardi godina na Marsu bile reke,jezera,mora,atmosfera je bila mnogo gusca nego danas,sadrzala je azot i kiseonik,slicno kao nasa Zemljina,klima je bila generalno mnogo toplija i itd.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:39 pm

Prema teozofskoj kozmologiji na koju se povezujem kod razgovora o rasama ljudi diljem zemljine prošlosti kaže se da smo mi trenutno u četvrtom ciklusu, četvrtoj rundi i petoj rasi. Za vrijeme trećeg ciklusa Zemlja na ovoj lokaciji nije postojala, već je mjesec bio planet. Današnji mjesec je sasušena unutarnja jezgra tog planeta. Na toj originalnoj zemlji su bile također različite civilizacije, ali se kažu da nisu bili napredni.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:44 pm

Hoces reci Novuse-Pusacu da je ova nasa planeta Zemlja,2 po redu i da je dosla na ovu sadasnju lokaciju iz drugog solarnog sistema u dalekoj proslosti?Reci bar ime jedne te civilizacije iz takozvane prosle Zemlje,koja je danas u vidu ostatka-Meseca,ako ti nije cim?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 10:19 pm

Nijr došla već je nastala na ovom mjestu druga po redu. Teozofska kozmologija proučava naš sunčev sistem i nabraja koji je planet u kojem ciklusu, periodu, rundi, itd. i kada će nestati. Najstariji planet u ovom sustavu je Venera, koja će u svom slijedećem periodu potpuno nestati za golo oko, ali će se sastojati od druge materije, čini mi se astralne. Vidiš kad je mjesec bio planet, ljudi na tom planetu nisu vidjeli našu sadašnju zemlju, i onda kad je došao novi ciklus, Zemlja je nastala i bivša zemlja je počela nestajati. Od te zemlje je ostao današnji mjesec. Velika povezanost ljudi danas i mjeseca proizlazi iz činjenice da su današnji ljudi nekada tamo bili inkarnirani, tj. moglo bi se reći da ljude zove nekadašnji dom, ako me razumiješ. Mogli bismo i reći da kad zemlja uđe u novi period, mjesec će potpuno nestati.
Sunčev sustav će u zadnjoj fazi potpuno nestati (postepeno), ali će i dalje biti tu, načinjen od drugih suptilnijih materija.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimesri lip 24, 2015 7:21 pm

Hoces reci da mi Ljudi danas na neki nacin poticemo sa Meseca-prosle Zemlje? Reci mi bar Novuse najznacajniju civilizaciju koja je egzistirala u prosloj Zemlji-Mesecu?Zanimljiva je tvoja Metafizika-Teozofska kosmologija. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimesri lip 24, 2015 7:32 pm

možda su ljudi s mua :) gradili kipove na uskršnjem otoku https://hr.wikipedia.org/wiki/Uskr%C5%A1nji_otok#/media/File:Rano_Raraku_quarry.jpg
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimesri lip 24, 2015 9:09 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Hoces reci da mi Ljudi danas na neki nacin poticemo sa Meseca-prosle Zemlje? Reci mi bar Novuse najznacajniju civilizaciju koja je egzistirala u prosloj Zemlji-Mesecu?Zanimljiva je tvoja Metafizika-Teozofska kosmologija. ;) .

Nemogu ti reći zato što nisu davali nazive tim rasama. Nazivi su dani samo rasama u ovom ciklusu zemlje i u njegovoj rundi postojanja. Mi smo u četvrtom ciklusu i četvrtoj rundi. To znači da je prije nas bilo tri runde u kojoj su živjele postepeno rase. Mi nemamo čak ni za te rase nazive, a kamoli za mjesečeve rase koje su jooooš puno prije živjele.
[Vrh] Go down
Tajanstweni
Prašina
Tajanstweni


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 5
Age : 38
Location : Marsov Južni pol
Registration date : 26.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2015 9:55 pm

VanZemaljci sigurno postoje.Dokazi su svuda oko nas.Pitanje je samo KO su oni i koliko različitih vrsta ima? Po Bibliji gledano mi ih zovemo Demoni i Andjeli.Nije mi jasno samo o kakvim Annunakijima odnosno Reptilima se govori toliko - zašto bi vanzemaljci ličili na reptile ili ljude?
Jedino ako su se ukrštali (križali) sa ljudima na našoj planeti u prošlosti,što je sasvim moguće,
ali da su se ukrštali i sa životinjama (reptilima) npr.dinosaurima pa da liče na pola čovjeka pola reptila...

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 120lb34
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2015 10:15 pm

Tajanstweni je napisao/la:
VanZemaljci sigurno postoje.Dokazi su svuda oko nas.Pitanje je samo KO su oni i koliko različitih vrsta ima? Po Bibliji gledano mi ih zovemo Demoni i Andjeli.Nije mi jasno samo o kakvim Annunakijima odnosno Reptilima se govori toliko - zašto bi vanzemaljci ličili na reptile ili ljude?
Jedino ako su se ukrštali (križali) sa ljudima na našoj planeti u prošlosti,što je sasvim moguće,
ali da su se ukrštali i sa životinjama (reptilima) npr.dinosaurima pa da liče na pola čovjeka pola reptila...

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 120lb34
Dobrodosao Tajanstveni na forum,delim tvoje misljenje.Ja isto mislim da Vanzemaljci postoje,ali da ih verovatno trenutno u ovom kosmickom dobu i nema mnogo u nasoj Galaksiji.A zasto ih nema mnogo,pa ima raznih faktora,Drejkova jednacina govori otprilike o tome,zasto su verovatno mnoge vanzemaljske civilizacije izumrle u medjuvremenu do danas.Inace sam pobornik hipoteze-teorije Humanoidne panspermije,ukratko ta teorija-hipoteza glasi,da je Humanoidni-ljudski zivotni oblik-forma veoma rasprostranjen u nasem Svemiru a mozda i u nasoj Galaksiji,odnosno da se osim nase planete Zemlje,razvio i u jos nekih dalekih solarnih sistema i Galaksija.Ja licno smatram,da se Humanoidni-ljudski zivotni oblik-forma razvio u jos 2 Galaksije,osim naseg Mlecnog puta.Sto se tice da li nas Vanzemaljci trenutno posecuju,iskreno ne verujem,mozda nekada veoma davno,pre naseg nastanka,ili u osvit naseg razvitka,sada ne verujem.Sto se tice tih famoznih Draco-Grejsi,to je vrlo verovatno manpulacija i hipnoza od strane svetskih danasnjih mocnika zbog nekih njihovih bolesnih ciljeva.Po piscu Dejvidu Ajku,koji je brendovao Draco-Reptile i Grejse,oni ustvari i nisu izvorno Vanzemaljci,vec su Draco-Reptili multidimenzionalna bica-Vansvemirci a Grejsi njihovi stvoreni klonovi.A sto se tice Annunakija,to je tek izmisljotina od Sitchina.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepon lip 29, 2015 8:06 pm

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepon lip 29, 2015 11:01 pm

waldox je napisao/la:
http://www.ufocasebook.com/Kelly-Hopkinsville.html ides

Baš djeluje freaky. Zamisli da netko nama tako krene gledati kroz prozore i mahati... doduše, ja definitivno ne bih išao prvo pucati, nego pričati, ali ovi su očito bili užasno ustrašeni.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepon lip 29, 2015 11:24 pm

mow istinita priča u selu kelly kentuckye sad da li su ti farmeri vidjeli aliene ili možda sove?ne znam ali ostaje misterija,ljudi su vidjeli nešto i pucali.da ustrašeni pobjegli su odmah jer su cijelu kuću okružili 100injak aliena tako oni tvrde,e sada oni nisu bili pijani neešto ih je prestrašilo.priča se istražuje .danas tu se odražava festival na taj datum 21 8.https://www.facebook.com/KellyLittleGreenMen

ali ništa nije potvrđeno možda su vidjeli planinske sove ili majmune koji su pobjegli iz cirkusa. 8)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepon lip 29, 2015 11:25 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimečet srp 02, 2015 3:42 pm

https://en.wikipedia.org/wiki/Lonnie_Zamora_incident ovo mi je interesantan incident, mojih top 7
najdražih misterija
1.goblini iz hopkinsvilla
2.lonnie zamora case
3mothman
4 čovjek gušter iz južne karoline
5.otmica marlone lowea,i mad gasser virginia
6.fantomska autostopistica iz južne afrike
7 springheeled jack umor
[Vrh] Go down
Tajanstweni
Prašina
Tajanstweni


Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 5
Age : 38
Location : Marsov Južni pol
Registration date : 26.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepet srp 03, 2015 10:26 am

Pozdrav i tebi i hvala za ukazivanje dobrodošlice.Ovako ću reći. Svi znamo da nam posebno američka (nekoliko i ruska) vlada KRIJE postojanje VanZemaljaca u našoj okolini,npr.na Mjesecu,a takođe i na Zemlji.Kriju nam sve,što je važno pa tako i recimo kako STVARNO izgledaju planeti ili recimo naš Mjesec,kojeg su uvjek prikazivali u crno-bjelom,a tek sad se pokazuju prave slike u boji,koji su ljudi crackali sa Nasa-inih sajtova,pa je tu zapanjujuća istina pred nama.Mjesec uopšte nije PUST i siv,
kako su ga oni prikazivali,a opkružen je vrstama nepojasnjene svjetlosti u raznim oblicima,a govori se i o tajnim bazama na Mjesecu koje je NEKO već sagradio,ali nam to nije dato na znanje.

Da se vratim sa Mjeseca na VanZemaljce Aliene.
NLO-ji su viđani u raznim oblicima širom svijeta,to je sigurno.A dali su ljudi imali KONTAKT I SA "VOZAČIMA" tih letjelica,to je već druga stvar. Prvo se postavlja pitanje ko je vlasnik takvih letjelica? Dali stvarno druga bića iz svemira ili je to nastavljen napredni proizvod američke tehnologije
ideji Hitlerovih znanstvenika,Tesle i drugih? Kad budemo riješili pitanja misterioznih letjelica,odakle potiču i tajanstvene svjetlosti u obliku diska,trokuta i drugog i kad budemo ako ikad budemo,saznali dali su i tajanstveno nestale civilizacije viđale te stvari,kako se govori,i o tome crtale po pećinama tek onda ćemo moći govoriti i o postojanju te VRSTAMA VanZemaljaca,bićima koja su nastanjena VAN Zemlje,što i sama riječ govori. A to ćemo sve vrlo teško saznati,dok SAMI ne bi otputovali u svemir da vidimo šta ima gore.Sve što možemo sad činiti je da detaljno proučujemo video i slike koje su dobijene krivući od strane vodećih svjetskih svemirskih agencija i realnih snimaka amatera
(bez fake-a).

Kad bi imao šansu da dođem u kontakt sa tim bićima,omogućeno sa strane Svjetskih vladi,na misterioznim dijelovima Zemlje poput Bermudskog trokuta,Zone tišine ili jezera Titicaca,lično bi im postavio ova pitanja:

KO JE NJIHOV STVARATELJ I DALI PRIZNAJU STVARNIKA ZA BOGA? IZ KOJE GALAKSIJE I PLANETE DOLAZE? ŠTA KAŽU ZA MJESEC I MARS?

KOJIM JEZIKOM GOVORE,AKO JE UOPŠTE NAMA POZNAT,ILI JE TO SAMO TELEPATSKO SPORAZUMIJEVANJE? DALI RAZUMIJU KOJI OD NAŠIH JEZIKA?

KAKVA SU ONI VRSTA,KAKAV IM JE TIP KOŽE,ORGANI,VISINA...

KOLIKO DUGO VEĆ POSTOJE KAO BIĆA?

DALI POSTOJE JOŠ KOJE VRSTE SLIČNE NJIMA,KAKO SE ZOVU I ODAKLE DOLAZE?

ZBOG ČEGA DOLAZE NA NAŠ PLANET ZEMLJU I ODKAD? DALI SU IM POZNATE NAŠE NESTALE DREVNE CIVILIZACIJE TE NESTALE ŽIVOTINJE DINOSAURUSI I ŠTA KAŽU ZA NJIH?

ZAŠTO SKORO NIKAD NE IZLAZE IZ SVOJIH LETJELICA DA SE UPOZNAMO,ZAŠTO SE SKRIVAJU?

KAKO SU RAZVILI TEHNOLOGIJU SA KOJOM UPRAVLJAJU PRELAZEĆI DUGE RAZDALJE SVEMIRA U VEOMA KRATKOM VREMENU?

DALI AMERIKANCI I RUSI SARAĐUJU S NJIMA U RAZVIJANJU TE TEHNOLOGIJE I DALI JE ISTINA DA ONI ZAUZVRAT ZA TO TRAŽE LJUDE I ŽIVOTINJE DA IH PROUČAVAJU a ponekad i otimaju?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimepet srp 03, 2015 3:15 pm

ako ima aliena,onda nisu u našem sustavu a kamoli na mjesecu kamenu malome.,google moon pa proguglaj ako nađeš što nejasno javi :)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimesub srp 04, 2015 6:48 pm

Tajanstweni je napisao/la:
Pozdrav i tebi i hvala za ukazivanje dobrodošlice.Ovako ću reći. Svi znamo da nam posebno američka (nekoliko i ruska) vlada KRIJE postojanje VanZemaljaca u našoj okolini,npr.na Mjesecu,a takođe i na Zemlji.Kriju nam sve,što je važno pa tako i recimo kako STVARNO izgledaju planeti ili recimo naš Mjesec,kojeg su uvjek prikazivali u crno-bjelom,a tek sad se pokazuju prave slike u boji,koji su ljudi crackali sa Nasa-inih sajtova,pa je tu zapanjujuća istina pred nama.Mjesec uopšte nije PUST i siv,
kako su ga oni prikazivali,a opkružen je vrstama nepojasnjene svjetlosti u raznim oblicima,a govori se i o tajnim bazama na Mjesecu koje je NEKO već sagradio,ali nam to nije dato na znanje.

Da se vratim sa Mjeseca na VanZemaljce Aliene.
NLO-ji su viđani u raznim oblicima širom svijeta,to je sigurno.A dali su ljudi imali KONTAKT I SA "VOZAČIMA" tih letjelica,to je već druga stvar. Prvo se postavlja pitanje ko je vlasnik takvih letjelica? Dali stvarno druga bića iz svemira ili je to nastavljen napredni proizvod američke tehnologije
ideji Hitlerovih znanstvenika,Tesle i drugih? Kad budemo riješili pitanja misterioznih letjelica,odakle potiču i tajanstvene svjetlosti u obliku diska,trokuta i drugog i kad budemo ako ikad budemo,saznali dali su i tajanstveno nestale civilizacije viđale te stvari,kako se govori,i o tome crtale po pećinama tek onda ćemo moći govoriti i o postojanju te VRSTAMA VanZemaljaca,bićima koja su nastanjena VAN Zemlje,što i sama riječ govori. A to ćemo sve vrlo teško saznati,dok SAMI ne bi otputovali u svemir da vidimo šta ima gore.Sve što možemo sad činiti je da detaljno proučujemo video i slike koje su dobijene krivući od strane vodećih svjetskih svemirskih agencija i realnih snimaka amatera
(bez fake-a).

Kad bi imao šansu da dođem u kontakt sa tim bićima,omogućeno sa strane Svjetskih vladi,na misterioznim dijelovima Zemlje poput Bermudskog trokuta,Zone tišine ili jezera Titicaca,lično bi im postavio ova pitanja:

KO JE NJIHOV STVARATELJ I DALI PRIZNAJU STVARNIKA ZA BOGA? IZ KOJE GALAKSIJE I PLANETE DOLAZE? ŠTA KAŽU ZA MJESEC I MARS?

KOJIM JEZIKOM GOVORE,AKO JE UOPŠTE NAMA POZNAT,ILI JE TO SAMO TELEPATSKO SPORAZUMIJEVANJE? DALI RAZUMIJU KOJI OD NAŠIH JEZIKA?

KAKVA SU ONI VRSTA,KAKAV IM JE TIP KOŽE,ORGANI,VISINA...

KOLIKO DUGO VEĆ POSTOJE KAO BIĆA?

DALI POSTOJE JOŠ KOJE VRSTE SLIČNE NJIMA,KAKO SE ZOVU I ODAKLE DOLAZE?

ZBOG ČEGA DOLAZE NA NAŠ PLANET ZEMLJU I ODKAD? DALI SU IM POZNATE NAŠE NESTALE DREVNE CIVILIZACIJE TE NESTALE ŽIVOTINJE DINOSAURUSI I ŠTA KAŽU ZA NJIH?

ZAŠTO SKORO NIKAD NE IZLAZE IZ SVOJIH LETJELICA DA SE UPOZNAMO,ZAŠTO SE SKRIVAJU?

KAKO SU RAZVILI TEHNOLOGIJU SA KOJOM UPRAVLJAJU PRELAZEĆI DUGE RAZDALJE SVEMIRA U VEOMA KRATKOM VREMENU?

DALI AMERIKANCI I RUSI SARAĐUJU S NJIMA U RAZVIJANJU TE TEHNOLOGIJE I DALI JE ISTINA DA ONI ZAUZVRAT ZA TO TRAŽE LJUDE I ŽIVOTINJE DA IH PROUČAVAJU a ponekad i otimaju?
Inteligentna pitanje,nema sta,realno.Samo se nadam da ce prvi kontakt sa nekom vanzemaljskom civilizacijom biti neka civilizacija Humanoidnog-ljudskog tipa.TU PUTA DRACO-GREJSI,imaginarna multidimenzionalna bica-Vansvemirci.MIROCUVARI-SABEJSANI ZAKON,CRISTO-EUROPE-HUMANO UBER ALLES. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 12:48 pm

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 1:00 pm

Meni oduvijek čudna, mislim da pričaju istinu, tj. da im se to zbilja dogodilo, ali da im se dogodilo nešto što su oni krivo protumačili.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 3:01 pm

novus ne podudara se baš sve ali opet zašto bi lagali takvo nešto? face možda su zaspali u autu?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 5:27 pm

Pa kažem ti da, kad se tako nešto opiše i još godinama poslije tvrdi da se dogodilo, to nije laganje. Da je laganje, to bi bili psihopati, a vidi se da su to bili normalni ljudi
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 6:28 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pa kažem ti da, kad se tako nešto opiše i još godinama poslije tvrdi da se dogodilo, to nije laganje. Da je laganje, to bi bili psihopati, a vidi se da su to bili normalni ljudi
Vjeruj mi, na psihopatu se ne primjeti nista neobicno, zbog cega bi prosudio da je psihopat.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 7:04 pm

nešto im se desilo ali ne vjerujem da su alieni miga oops .možda su bilu drogirani
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitimened srp 05, 2015 7:20 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Pa kažem ti da, kad se tako nešto opiše i još godinama poslije tvrdi da se dogodilo, to nije laganje. Da je laganje, to bi bili psihopati, a vidi se da su to bili normalni ljudi
Vjeruj mi, na psihopatu se ne primjeti nista neobicno, zbog cega bi prosudio da je psihopat.

Promatranjem, logično je da se ne može odmah dati sud. Mislim stvarno da Betty i Barney Hill nisu bili lažljivi psihopati i da im se nešto dogodilo. Ja mislim kao i za svaku otmicu da je riječ o iskustvu s astralnim bićima koja su shapeshifter i poprimaju oblik za razne prilike. Ovo nema veze s David Icke-om, već je ovo klasična teza među okultistima.
Šamani diljem kultura upoznaju u promjenjenim stanjima svijesti jedna te ista bića, ali na drugi način (neki puta sličan/isti), ali drugog izgleda.
Također ta se bićima prikazuju prosječnom zapadnjaku "obrazovanom pomoću TV" kao Grey alieni, a recimo nekom peruanskom šamanu bi se prikazali kao dvonogi krokodil ili možda golema zmija (Ayahuasca).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru?
» Vanzemaljci u Zagrebu!
» Bog je dosao na zemlju!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: