Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?

Go down 
+13
Novus ordo seclorum
grga@bizArt
stdudo1
MoW
primitive101
Q
Jedi Mind Tricks
Chakotay
Zyon
Archangel
Skulptura
Fantom
Alpha
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimepet srp 04, 2014 10:24 pm

Svi smo mi zemljaci... zubo
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimesub tra 30, 2016 12:30 am

Indija kao najmnogoljudnija zemlja broji sa najviše nestale dijece koja su nemarnošču roditelja ili samo gužve zalutala u drugi kvart-đunglu! I postala hrana vukovima, tigrovima, majmunima i drugim. Isto kao i oni nama! A možda su se naslađivali i divili nama u kavezima u kojima smo opet umrli od gladi jer nas nisu znali nahraniti. Naravno da je tu i nasto mit! Majke su godinama živjele u nadi da će im se djete vratiti.

Kad je moja žena rodila gurnuli su joj maloga u naručje a ona je morala malom gurnut sisu u usta! Jer ovaj nije znao. A kad se životinja okoti malci točno znaju di je mama i di je sisa i mater nemora gurat sisu malcima. E sad ljdska beba koja nezna primit sisu i mater koja nezna dat sisu-gledali bi se dok životinja nebi pobjegla od bespomočnog cendranja djeteta ili bi ga ušutkala ugrizom za vrat!

Što se tiče temperature djeteta 39'c je mačji kašalj, bebe mogu sa lakočom pretrpjeti 41'c. Srce im kuca do 120puta u minuti zbog ubrzanog metabolizma koji im je potreban za brzo napredovanje samim time se i tjelesna temperatura diže. Naravno temp. im ubrzo pada nebi baš mogli dugo da trpe visoku temperaturu zbog bjelančevina.

Treći denzitet može da brine o drugom denzitetu ali drugi denzitet nemože o trećem. Tako ni 3d nemože da brine o 4d ali 4d može da brine o 3d! Antene rade! Odašiljači postoje! Samo su prijamnici zahrđali i otupeli!
Prije bi reko da su majmuni nastali od ljudi a ne obrnuto kamo vodi ovo sve.

Da se vratim na temu, nismo mi pokus vanzemaljaca mi smo pokus evolucije. Što znači pokus? Možda će uspjeti a možda neće ko i neke davno nestale civilizacije! Trebali bi nešto naučiti iz tog ciklusa! Pa je i tu nastao mit o vanzemaljcima čiji smo mi pokus ili da će nas spasiti od nas samih! U neznanju i nesvjesnosti trpamo glavu budalaštinama! Jer naš primitivni mozak nemože dokučiti i nemože vidjeti sam početak i kraj svemira i to nas jako uznemiruje! Uznemiruje nas naša glupavost i nesposobnost za održavanjem mira. Ne brinite evolucija ide baš onako kako bi trebala!

Idem si pojest bananu i popit kravljeg mlijeka!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimesub tra 30, 2016 3:09 pm

Dolazak izvanzemaljaca koji će nas pobiti/spasiti je dio dezinformacijske kampanje, tj. masovna hipnoza kojom se želi stvoriti vanjsku silu (a koja ne postoji) u vidu vanzemaljaca koji će utjecati na Zemlju i život ovdje i u skladu s time, Elita može manipulirati događajima.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened svi 01, 2016 7:16 pm

jesmo li sa planete zemlje ili smo samo x-ta generacija sa planete ž ili smo genetski inžinjering zemaljskog evolucijskog gena i tehnologije civilizacije sa planete w ? - skroz nebitno za naše vrstno i rodno ponašanje, potrebno ga je unaprijedit.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimepon pro 19, 2016 9:24 pm

ja mislim da smo s ovig planeta možda su nas alieni doveli ovdje iz drugih galaksija i ostali tu hahaha face
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto pro 20, 2016 2:03 am

Svemir materijalizira životne forme. Čovijek je bar na ovoj planeti najsavršenija životna forma. Ima nas humanoida posvakud u ovoj našoj galaksiji. A galaksija radi kao kvantni mozak. U valovima diže svijest-frekvenciju u svakom jepenom atomu. Nama humanoidima sa planete zemlje mozak vibrira samo deset posto. Stvoreni smo da nam radi sto posto. Čeka nas još dugi put karme da dosegnemo to stanje. A onda lipi moji sve će nam biti jasno. Spojit ćemo se sa kreatorom. Bićemo jedno. A onda će se ciklus opet ponoviti. I opet i opet i opet.... Jasno da sazvjezdza i galaksije sa jakim talasima kreiraju naša bića. Tu je možda slićnost ljudi sa vanzemaljskom humanoidnom rasom. Pa nemožemo biti puno drugačiji od rođaka.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened pro 25, 2016 3:28 pm

@bodhisattva Nama mozak radi 100% (svi dijelovi mozga rade), samo ne u svakom trenutku, jer bi inače "pregorili". Različiti "brain boosteri" tipa droga podižu razinu istovremenog funkcioniranja mozga, no najčešće imaju negativne posljedice.
Mit o 10% je posljedica ranih istraživanja mozga i već je dugo vremena osporen, a pogotovo kad se počeo sustavno bilježiti EEG a kasnije raditi i MRI i PET skeniranja.
Naše spajanje s Kreatorom nema veze s funkcioniranjem mozga, jer da je tako onda bi ljudi koji su najnadrogiraniji bili i najspojeniji s njim. Upravo suprotno, pokazuje se da meditativna stanja uzrokuju "opuštanje" mozga, odnosno rad na nižim frekvencijama od svakodnevnim, a aktivnost samo u nekim dijelovima mozga.

No, vratimo se na temu. O ljudskoj prošlosti postoji puno nepoznanica, kao što je kada i kako smo se odvojili od zajedničkog pretka nas i majmuna, te recimo kada i kako je nastao homo sapiens.
Svakako je moguće da je postojao upliv u naš genom u obliku genetskog inženjeringa provedenih bilo na ranim formama humanoida bilo ranije, na nekim drugim bićima, a čime je nastao suvremeni čovjek. Direktni dokaz je teško pružiti (na razini genoma), a indirektni (u vidu arheoloških dokaza) još nije pronađen. Osobno, mislim da je upliva bilo, ali ne mogu to dokazati, to je jednostavno stvar svega što sam pročitao i mojeg promišljanja.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened pro 25, 2016 10:52 pm

Ako je tako kako kažeš, morat češ se jako potrudit da mi na racionalan način to i dokažeš. Ne raspolažem riječnikom ni frazama i izrazima da bi vam to mišljenje mogao ustupiti! A da i mogu, nebi me shvatili!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened pro 25, 2016 11:32 pm

Što nije jasno?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened pro 25, 2016 11:49 pm

sretan božić svima......... najviše posjeta zemljanima je došlo od graysa giba
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimepon pro 26, 2016 3:03 pm

Sudeći po ljudskom ponašanju bliže smo 10% nego 100%. Uzdizanje svijesti spaja nas sa kreatorom. Flor de lis.
Nova iskustva stvaraju nove algoritme u mozgu što je razlog uzdizanja svijesti. Pa tako i konzumacija nekih jakih zabranjenih supstanci u tijelu su isto odgovorna za širenje opsega radne frekvencije u glavi.
Lakše je proučavati svemir i postojanje nas samih ako zavirimo u svemir u nama!
Sretan Božić svim Svemircima!

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2016 12:52 am

sretan božić valdox ................. i svim svemircima koji ga uopće imaju i ako ga slave u ovo vrijeme.

MoW je napisao/la:
......dokaz je teško pružiti (na razini genoma), a indirektni (u vidu arheoloških dokaza) još nije pronađen. Osobno, mislim da je upliva bilo, ali ne mogu to dokazati, to je jednostavno stvar svega što sam pročitao i mojeg promišljanja.
direktni dokaz ja nemoguć ukoliko neamš dnk svemirca koji je donor. mislim da arheoloških, mitskih i antropoloških dokaza ima dost sam su raspršeni i zamagljeni ukorpoiranjem u  teorije zavjera, i kao što kažeš indirektni.
kvantitet kvalitativno sličnih indirektnih dokaza mogao bi u dost velkom postotku figurirati kao ozbiljan dokaz.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2016 11:33 am

naravno i graysima i goblinima tongue
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2016 1:09 pm

bodhisattva je napisao/la:
Sudeći po ljudskom ponašanju bliže smo 10% nego 100%. Uzdizanje svijesti spaja nas sa kreatorom. Flor de lis.
Nova iskustva stvaraju nove algoritme u mozgu što je razlog uzdizanja svijesti. Pa tako i konzumacija nekih jakih zabranjenih supstanci u tijelu su isto odgovorna za širenje opsega radne frekvencije u glavi.
Lakše je proučavati svemir i postojanje nas samih ako zavirimo u svemir u nama!
Sretan Božić svim Svemircima!


Uzdizanje svijesti nema veze s postotkom aktiviranosti mozga. Ne znam otkuda ti to?
Uzdizanje svijesti ima veze s moralnim postupcima, širenjem ljubavi i širokogrudnog djelovanja, ali mozak kao mozak se restruktuira takvim našim iskustvom (sinapse se drugačije pospajaju), a pritom ne sagorjeva.

Konzumacija jakih supstanci ima veze s KRATKOTRAJNIM aktiviranjem pojedinih dijelova mozga koja inače drugačije ne znamo ili nismo sposobni aktivirati. Zato nam se i čini da nam se svijest proširila, dok se ustvari samo kratkotrajno proširila (to je taj brain boost). Dugoročno, zbog veće aktivacije i drugih većih dijelova mozga dolazi do "sagorjevanja", odnosno do propadanja moždanih stanica, slično kao što one propadaju i svakodnevno i kroz udarce u glavu, samo je kod droga to dosta izraženo pa je propadanje brže.

Zato je meditacija i ispravno djelovanje puno bitnije za nas kao ljude nego kratkotrajni i štetni "izleti" u nadsvjesna stanja koje donose jake supstance.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto pro 27, 2016 1:13 pm

web dust je napisao/la:

direktni dokaz ja nemoguć ukoliko neamš dnk svemirca koji je donor. mislim da arheoloških, mitskih i antropoloških dokaza ima dost sam su raspršeni i zamagljeni ukorpoiranjem u  teorije zavjera, i kao što kažeš indirektni.
kvantitet kvalitativno sličnih indirektnih dokaza mogao bi u dost velkom postotku figurirati kao ozbiljan dokaz.

Da, tako je. Za direktan dokaz morao bi imati dnk donora, dnk akceptora (našeg pretka) i dnk posljedičnog stvorenja - djeteta (opet našeg pretka).
E sad, kvantitet indirektnih dokaza je indikacija da tu ima nečega, no problem s indikacijama je taj da znanstveno gledano nisu valjani dokaz osim ako se ne uklapaju u već postojeću paradigmu. zubi
Znači, za znanstveni dokaz bilo bi potrebno nešto vezano uz dnk, možda ne nužno da imamo sva tri bića, ali već pronalazak recimo vanzemaljca i akceptora zajedno pokopanih bi bilo dovoljno. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimečet pro 29, 2016 11:18 pm

ima dost legendi i dost auentičnih zapisa, no kao sa svakim pisanim ( a i usmeno prenošenim) štivom; mogu biti laž(izmišljotina) ili istina. ipak interesantno je to da se slične ali i jednake tvrdnje pojavljuju u kronološki, zemljopisno i kulturološki povezanim ali i nepovezanim zapisima.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened sij 01, 2017 2:26 pm

SRETNA NOVA svim fanovima misterija mislim da postoj više vrsta aliena graysi,mali zeleni,oni koji su kao mi samo drukčija boja kose,kože.......ali i ovi goblini su misterija ,sigurno je da s e desio incident s njima 1955 u kentuckyu https://en.wikipedia.org/wiki/Kelly%E2%80%93Hopkinsville_encounter
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimened sij 01, 2017 5:48 pm

sretna i debela nam svima 2017-ta


MoW je napisao/la:
bodhisattva je napisao/la:
Sudeći po ljudskom ponašanju bliže smo 10% nego 100%. Uzdizanje svijesti spaja nas sa kreatorom. Flor de lis.
Nova iskustva stvaraju nove algoritme u mozgu što je razlog uzdizanja svijesti. Pa tako i konzumacija nekih jakih zabranjenih supstanci u tijelu su isto odgovorna za širenje opsega radne frekvencije u glavi.
Lakše je proučavati svemir i postojanje nas samih ako zavirimo u svemir u nama!
Sretan Božić svim Svemircima!


Uzdizanje svijesti nema veze s postotkom aktiviranosti mozga. Ne znam otkuda ti to?
Uzdizanje svijesti ima veze s moralnim postupcima, širenjem ljubavi i širokogrudnog djelovanja, ali mozak kao mozak se restruktuira takvim našim iskustvom (sinapse se drugačije pospajaju), a pritom ne sagorjeva.

Konzumacija jakih supstanci ima veze s KRATKOTRAJNIM aktiviranjem pojedinih dijelova mozga koja inače drugačije ne znamo ili nismo sposobni aktivirati. Zato nam se i čini da nam se svijest proširila, dok se ustvari samo kratkotrajno proširila (to je taj brain boost). Dugoročno, zbog veće aktivacije i drugih većih dijelova mozga dolazi do "sagorjevanja", odnosno do propadanja moždanih stanica, slično kao što one propadaju i svakodnevno i kroz udarce u glavu, samo je kod droga to dosta izraženo pa je propadanje brže.

Zato je meditacija i ispravno djelovanje puno bitnije za nas kao ljude nego kratkotrajni i štetni "izleti" u nadsvjesna stanja koje donose jake supstance.
 cuga
nisam zagovornik zloupotrebe no znati upotrebiti drogu može dati dobribit.
a ima i jedna bitnija opcija (od gore spomenute) kod "stimulansa": u svaku civilizaciju i njen razvoj upletena je neka stimulativna supstanca pa danas kad je cjela zemlja globalno selo i sve droge su svugdi dostupne dolazi do fluidnog miješanja i razumijevanja raznih civilizacijskih krugova, jer stimulans je i medij i informacija -ne samo doping.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimepon sij 02, 2017 9:03 pm

Svakako da takvi stimulansi imaju kratkotrajno djelovanje i štetno ak se ne pazi ali učinak je dugoročan....trajan....a može biti da kod pojedinca zauvjek promjeni karakter. Kaže se uzmeš ju jedanput a puca te čitav život. Kao da potrese naš mozak na jednu drugu širu stalnu rezonantnu frekvenciju Amanita muscaria naša muhara koju sve civilizacije spominju kao sretstvo za razgovor s Bogom! A ima američkih gljivica koje američke civilizacije koriste kao sretstvo za razgovor s Duhom. FLOR DE LIS opet ponavljam evo link koji je proučio to dovoljno; http://www.mushroomstone.com/fleurdelisorigin.htm.
Kažu da može toliko dignuti svijest da postaneš svijestan naših rođaka sa drugih planeta i shvačat porjeklo naše vrste i njezine evolucije.
Bili jednom ljudi primati. Jedna skupina se odvoji i počne oponašat druge životinje. Tako oponašajuči životinje probaju gljivu. I vidi čuda odjednom postanu svijesni i evolucija kreče dalje...
Za sve je kriva gljiva...
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimepon sij 02, 2017 9:28 pm

Želim vam svima paraljupcima Sretnu novu godinu sa uspjesnim lovom na vanziće!!! 🍻
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto sij 03, 2017 12:42 am

Daj, čovječe, ne pričaš s Bogom kad pojedeš muharu, đisus...
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto sij 03, 2017 12:01 pm

I indijanci kad su konzumirali muharu koju su dobili od europljana kažu da im se ukazal đizus!. A kalež iz kojeg je đizus pil je ubiti zrela pečurka muhare okrenuta prema gore i zalivena crvenim vinom. Čak sam naišo na činjenicu da nije ni postojao. Već su apostoli igru vodili a kad su malo previše zaglibili pred rimljanima morali su im dat neko tjelo odmesa i krvi jer je jizusa tražio čitav rim. Više vjerujem ovakvim tekstovima nego pisanoj povijesti koja je totalna izmišljotina uopče nema smisla i samo nas muljaju.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto sij 03, 2017 12:53 pm

bodhisattva je napisao/la:

...
Bili jednom ljudi primati. Jedna skupina se odvoji i počne oponašat druge životinje. Tako oponašajuči životinje probaju gljivu. I vidi čuda odjednom postanu svijesni i ...


... tako se rodise religije

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Gljk1image hosting site over 5mb

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Gljiveclick image upload

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Gljimage hosting no register

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Glj2windows 7 screen shot
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto sij 03, 2017 1:59 pm

Fibonaccijeva spirala.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitimeuto sij 03, 2017 3:30 pm

Isus je bio gljiva.

Terence McKenna
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?    Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?  - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesu li ljudi kreacija vanzemaljskih vrsta?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DIVOVI JESU LI POSTOJALI
» Divovi - jesu li postojali?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: