Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Poljupci

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Registration date : 04.04.2008

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon vel 23, 2009 11:29 am

zanimljivo :D

i cure da li su vama usne vlazne kada se ljubite.. i koliko :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:05 pm

To bi valjda trebalo pitati tipa koji ljubi doticnu curu... :P

Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:58 pm

mozda, ali ipak mislim da se moze osjetiti da li ti se povecala vlaznost ili ne......... mislim na usne, jel tako.
no ajd dobro da li vi cure volite kada su muske usne, ajmo reci socne :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon vel 23, 2009 1:25 pm

Definitivno mislis na usne...ali koje zubi

Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon vel 23, 2009 2:05 pm

Alpha je napisao/la:
Definitivno mislis na usne...ali koje zubi

lolcina

svejedno mi je
5
lovely
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimečet srp 09, 2009 3:30 am

floridana je napisao/la:
i ja bi se ljubila.

meni je poljubac toliko erotičan da skoro svaki završi sexom.

Uh, moram biti oprezan s tobom lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon srp 27, 2009 3:54 pm

U biti bi mi trebala tema Zagrljaji da napsiem I need a hug al nemamo takvu pa eto pisem ovdje...

Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon srp 27, 2009 3:57 pm

od zagrljaja moze doc do svega npr.

hug zivili ljubi sex bic lovely pop pms mlati
i tako ti bude malo ljepo pa si upropastis zivot zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon srp 27, 2009 3:59 pm

Alpha je napisao/la:
U biti bi mi trebala tema Zagrljaji da napsiem I need a Hulk al nemamo takvu pa eto pisem ovdje...

Evo, izvoli

Poljupci - Page 4 HulkBettynight

Šalim se, evo, izvoli hug hug hug hug hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepon srp 27, 2009 4:00 pm

@Gripphon rofl2 ...hvala hug

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:02 pm

Hmmm...nekako mi se cini da ove mladje generacije uopce ne cijene poljubac dovoljno...nekako kao da je to cisto 'prepreka' da dojdu sexa :P

Riba
Lukini

Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Registration date : 26.07.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:33 pm

samo ti se čini... uostalom to je od osobe do osobe u svakoga različito... a i ako se ljubiš sa nekim postepeno ćeš doći do sexa ako sve bude kako treba... a i sex je cilj :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:55 pm

Ma gledam ove nove klince...to sve nesto na brzinu...

Pračovjek
Michael Wittmann

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 8:35 pm

kako kod koga :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesri kol 19, 2009 8:54 pm

I to sto kazes :)

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimečet kol 20, 2009 2:55 pm

meni je poljubac najdivniji izraz ljubav.
onako slatki mali cmok, nemora biti povezan sa sexsom, samo znak da nekom pripadaš u jednakoj mjeri kao i on tebi, ako ništa bar u tom djelicu sekunde...
ah, nepopravljiva sam romantičarka

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimečet kol 20, 2009 8:15 pm

i ja. meni nije dovoljan taj cmok. on je usputni, ponekad čak iz navike upućen. ono šta jako volim je strasni poljubac.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:21 pm

temeljiti poljupci....mmmm....uživam u njima
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimepet kol 21, 2009 9:15 pm

oces li uzivati malo? zubi zezam se, gea je moja cerek
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:04 am

da te cmoknem ljubi rofl2

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 9:29 pm

jedna zanimljiva novost vezana uz poljubac. Naime, kad se ljubite, nije samo ljubav, odnosno zaljubljenost ono zbog čega je poljubac tako uzbudljiv. Zasigurno ste nekad čuli kako između dvije osobe postoji "kemija". Upravo je ta kemija odgovorna i za osjećaj koji proizvodi poljubac. U tijelu se prilikom poljupca odvija čitav niz kemijskih procesa koji čine poljubac tako uzbudljivim.

No, naravno, postoji razlika između procesa kod muškaraca i žena. Dok se kod muškaraca taj proces pokreće samim dodirom usana, ženama je za istu reakciju potreban poseban ugođaj - romantično okruženje, prigušena svjetla i prava glazba.

U istraživanju kojim se željelo pokazati da je uzbuđenje kemijski proces potaknut "trljanjem" usana o partnerove usne sudjelovalo je 15 parova kod kojih je mjerena razina hormona, kortizola i oksitocina prije i nakon što su se držali za ruke, te prije i nakon što su se poljubili.

Kod svih 30 osoba poljubac je snizio razinu hormona stresa, kortizola. No, unatoč očekivanjima, razina oksitocina, hormona koji se aktivira u druženju s drugim ljudima, ostala je jednaka kod žena, dok je kod muškaraca porasla. No, kad su mjesto istraživanja, nimalo romantičnu prostoriju fakulteta, zamijenili nešto romantičnijim okružjem, razlika u razini hormona kod muškaraca i žena bila je znatno drukčija - kod žena je porasla.
izvor
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimened oľu 21, 2010 11:18 am

par savjeta nije naodmet

1. Pri prvom poljupcu smo u iskušenju da se odmah počnemo žestoko ljubiti, da na taj način izrazimo sve osjećaje u poljupcu koji topi usne, ali prežestoko navaljivanje u startu može odbiti partnera. I stvarno, erotičnije je početi polako i nježno pojačavati strast. Poput paljenja vatre, u početku treba jedna iskra. U zavisnosti od raspoloženja, dovoljno je nekoliko sekundi da se plamen razbukta.

2. Prvo usne, zatim jezik
Neka usne budu opuštene i malo razdvojene kada dotaknu partnerove. Ne zabadajte odmah jezik u njena/njegova usta. Prvo neka vam jezik lagano pređe preko partnerovih usana, pa pričekajte da zaželi još. Ako odgovori dodirivanjem vašeg jezika svojim, smatrajte to pozivom za ulaz, neka vam pokreti jezika budu instinktivni i dinamični; nemojte ga odrveniti, ali nemojte ga ni pustiti da paluca.

3. Ostavite prostora za disanje
Uvijek budite sigurni da partner može da diše. Izbjegavajte doći u poziciju da vam se nosevi zatvore, pa da ostanete bez vazduha. Ne zaboravite disati dok se ljubite; možete diskretno udisati i izdisati kroz nos, iako su vam usne spojene.

4. Dajte i primajte
Ljubljenje je poput plesanja sa partnerom; morate biti s njim u pokretu, osjećati i paziti na ritam, pokrete i raspoloženja. Najbolje ljubljenje ima obilježje naprijed – nazad. Pokušajte nešto i pratite kako na to odgovara, glasom ili ustima. Ako mu se sviđa, nastavite i produbite, a ako ne, pratite malo njegove pokrete.

5. Koristiti pljuvačku u granicama
“Žvalavljenje“ je samo izraz. Vaša ljubavnica ne želi puna usta sline. Navlažite jezik i usne samo toliko da su podmazani, da usne lako klize uz njene. Niko ne voli poljupce koji su presuhi ili premokri i klizavi.

6. Grickati nježno
Nježno zubima grickati ili potezati partnerove usne može biti vrlo seksi ako se radi pažljivo. Rubovi zuba mogu biti oštri na osjetljivom tkivu usnica i usta. Uzmite partnerovu donju usnu i nježno je sisajte između otvorenih zuba. Zatim zubima lagano stisnite usnu. Ne ugristi! Ne želite valjda krv!

7. Koristite ruke
Koristite ruke tako da dodirujete partnera prativši ljubljenje. Milujte ga po licu, ušima, zadnjoj strani vrata i kosi. To je vrlo romantično. U zavisnosti od položaju, možete raditi i više stvari, ali ne koristite poljupce kao način odvlačenja pažnje, da bi ga zgrabili za grudi ili guzu. Polako napredujte i istražujte.

8. Manje je više
Neki od najseksipilnijih trenutaka pri ljubljenju nastaju kada vaše usne jedva dodiruju partnerove. Pokušajte to. Pomjerite glavu unazad, zastanite na trenutak i pogledajte ga u oči dok lagano češete svoje usne o njegove. Ako radite pravilno, to može djelovati na nju kao da je cijeli svijet zastao i onda će se izgubiti.

9. Koristite usta za zavođenje
Koristite jezik i usne da podstaknete partnera da poželi još više. Ljubljenje treba govoriti: „Ovo je samo maleni dio onoga što mogu dati.” Mnoge žene prosuđuju muškarca kakav će biti u krevetu po tome kako se ljubi: može biti osjećajan, pažljiv, a ako se strastveno ljubi, znači da je eksplozivan u krevetu; ako je napastan ili mokrog poljupca, znači da je mućak u krevetu. Ako se možete pozitivno iskazati pri ljubljenju, začas ćete se naći zajedno u krevetu
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitimened oľu 21, 2010 11:22 am

Jooj, i ja se obožavam ljubiti. Koji put volim samo nježno, koji put (zapravo često) strastveno. Poljubac u meni još uvijek izaziva "leptiriće" u trbuhu i relaksira me na nezamisliv način lovely
[Vrh] Go down
Sponsored content

Poljupci - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poljupci   Poljupci - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Poljupci
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4