Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Atlantida - činjenice

Go down 
+10
om
MoW
bodhisattva
Novus ordo seclorum
web dust
Jedi Mind Tricks
Skulptura
Archangel
2pac
boris9707
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 12:09 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Rekao sam već da ta civilizacija nije bila napredna na taj način. Imali su levitaciju od naprednih tehnologija, no nisu letjeli van Zemlje. Oni su bili duhovno superiorni uspoređujući ih s nama, te su imali razvijene magijske prakse. To je naprednije meni nego letenje. Doduše, vjerujem da su uspostavili kontakte s ostalim bićima (preko duhovnih metoda), te su uspostavili kontakte s putnicima kroz vrijeme (Damanhurcima).
Rekao si,ali sam to naveo kao jedan od scenaria hipoteticki mogucih,za spiritualno bih se mogao sloziti,ali ne bih bas rekao da nisu imali neki pogon slican FTL-u u svom zenitu.Kazes da su uspostavili kontakte sa ostalim bicima preko duhovnih metoda-pretpostavljam telepatije,verovatno aludiras na Vanzemaljce,ili mozda bica iz drugih Dimenzija?Sada me zanima da li si upoznat sa kojim bicima su stupili u kontakt,odnosno jesi li upoznat sa njihovim indetitetima? Hvala unapred. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 12:17 am

Mislio sam na ono što zovu na engleski "channeling". Ali možda je i nešto drugo uključeno tu, no nemogu ništa tvrditi naravno.
To sam rekao jer je čest slučaj među "primitivnim" plemenima kontaktiranje drugih bića, a onda pretpostavljam da su to radili i oni koji su razvijeniji (Atlantida).
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 4:24 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mislio sam na ono što zovu na engleski "channeling". Ali možda je i nešto drugo uključeno tu, no nemogu ništa tvrditi naravno.
To sam rekao jer je čest slučaj među "primitivnim" plemenima kontaktiranje drugih bića, a onda pretpostavljam da su to radili i oni koji su razvijeniji (Atlantida).
Dobro i sa kim su onda Atlantidjani uspostavili kontakte,ako ti je to naravno poznato?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 6:22 pm

http://www.oslobodioci.com/v2/index.php/zanimljivosti/174-atlantida-nestali-svet-ili-legenda-u-koju-svi-veruju . Evo jedan clanak na jednom srpskom sajtu o mogucim dokazima za nekadasnje postojanje Atlantide i njen uzrok za nestanak. ;) .
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 7:54 pm

Koliko je meni poznato, ako imam krivo misljenje, educirajte me.
Platon je pisao o otoku Atlantidi koji je prema njemu postojao 9 tisuca godina prije njegovog rodenja, a sama prica je dosla do njega vijekovima preko drugih pisaca. Dok u isto vrijeme, mislim da ne postoji niti jedan spis ostalih koji su pisali o otoku.
Postojale su razne civilizacije i kopna koja danas vise ne postoje, ali bas Atlantida.
A sad vidim da vi ovdje iznosite Cinjenice o otoku, ili mozda civilizaciji za koje se ne zna jesu li postojali?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 8:17 pm

Legenda o atlantidi je preživjela kod raznih kultura, prvo mi na pamet padaju Kelti čiji su "bogovi" došli sa zapadnih otočja.
Osmanagić je dobar izvor, kao i teozofi.

@Blanco, nažalost mi nisu poznata imena neka, tko zna dali pričamo o rasama ili jednostavno entitetima iz viših planova postojanja...
No ono što sam zapamtio istraživajući teozofske spise, je da su teozofi nazivali nekakvim slikovitim nazivima entitete koji su "dolazili" na Zemlju. Iz tih naziva ne možemo puno zaključiti. Ali sjećam se jednog primjera. Tzv "gospodari vatre" koji su navodno s Venere došli prije 19,5 milijuna godina. No to nije još Atlantida bila, već Hiperboreja. Oni su htjeli usmjeriti čovječanstvo
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 8:18 pm

Legenda o atlantidi je preživjela kod raznih kultura, prvo mi na pamet padaju Kelti čiji su "bogovi" došli sa zapadnih otočja.
Osmanagić je dobar izvor, kao i teozofi.

@Blanco, nažalost mi nisu poznata imena neka, tko zna dali pričamo o rasama ili jednostavno entitetima iz viših planova postojanja...
No ono što sam zapamtio istraživajući teozofske spise, je da su teozofi nazivali nekakvim slikovitim nazivima entitete koji su "dolazili" na Zemlju. Iz tih naziva ne možemo puno zaključiti. Ali sjećam se jednog primjera. Tzv "gospodari vatre" koji su navodno s Venere došli prije 19,5 milijuna godina. No to nije još Atlantida bila, već Hiperboreja. Oni su htjeli usmjeriti čovječanstvo
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 8:29 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Legenda o atlantidi je preživjela kod raznih kultura, prvo mi na pamet padaju Kelti čiji su "bogovi" došli sa zapadnih otočja.
Osmanagić je dobar izvor, kao i teozofi.

@Blanco, nažalost mi nisu poznata imena neka, tko zna dali pričamo o rasama ili jednostavno entitetima iz viših planova postojanja...
No ono što sam zapamtio istraživajući teozofske spise, je da su teozofi nazivali nekakvim slikovitim nazivima entitete koji su "dolazili" na Zemlju. Iz tih naziva ne možemo puno zaključiti. Ali sjećam se jednog primjera. Tzv "gospodari vatre" koji su navodno s Venere došli prije 19,5 milijuna godina. No to nije još Atlantida bila, već Hiperboreja. Oni su htjeli usmjeriti čovječanstvo
Gospodari vatre,zanimljiv naziv,to je slicna prica o Prometeju u grckoj mitologiji.Pretpostavaljam da te 2 price imaju neku vezu-poveznicu.Da li su Novuse u tvojim teozofskim spisima opisani njihove karakeristike mozda,pre svega fizicke?Hiperboreja je toliko stara,ja sam mislio da datira otprilike pre pola miliona godina,mozda nesto malo vise,ali 19 miliona mi je nesto mnogo,mislio sam da tada ljudska zivotna forma nije postojala,bar ne ovde na Zemlji.Uopste je pitanje da li su Hiperborejci bili Ljudska bica,ili su pripadali nekoj drugoj izumrloj vrsti i da li su uopste postojali,jer nema ni naznake da su ikada postojali,za razliku od Atlantide? ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; sri lis 07, 2015 6:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 8:39 pm

Da Novuse,pretpostavljam pomocu tvojih aluzija,da su ti takozvani gospodari vatre bili veoma mocna rasa,vrsta,entitet,ili sta god,naravno ako su ikada postojali i dosli na Zemlju.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 9:43 pm

Nema spomena o izgledu. Vjerojatno ga nisu ni imali već su se inkarnirali po želji u fizička tijela poput naših da bi komunicirali s nama.
Mit o prometeju bi vrlo lako mogao vući korjene odande
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 10:09 pm

Meni je naročito zanimljivo to što su nađeni ostaci naših predaka koji su živjeli prije 60 000 godina, a živjeli su vucarajući se od jedne do druge vukojebine i ništa nisu ostavili iza sebe osim jedne ogrlice od kosti i jednog vrška koplja. I ljudi, paleontolozi - su to našli, i povezali dva i dva i danas znaju da su tu i tu u tom i tom vremenu živjeli ljudi. Znaju šta su jeli, kako su provodili dan, od kakvih su bolesti bolovali, koliko su dugo živjeli, i koliko su im bile velike porodice, bliže i dalje.

A ne mogu pronaći niti jedan jedini komadić, makar i mikroskopski, jedne čitave civilizacije koja je toliko hiljada godina vladala zemljom? Nisu ništa ostavili iza sebe, nikakav trag? A mi (tj. neki od nas) ipak znamo - ne samo da su postojali, nego i kako su izgledali, i da su bili "duhovo napredni" (šta god to značilo - mogli su bili i ko Aboridžini, i oni su isto "duhovno napredni"... jedini kriterijum je izgleda da budeš dovoljno egzotičan...)

A kako smo to saznali? Pa jednostavno. Ako nema nikakvih fizičkih znakova života, tražiš nefizičke. One iz glave. Sjedneš, udobno se smjestiš, zatvoriš oči i  - maštaš. Samo što to onda preimenuješ u nešto drugo. I kad se pojave neke slike u glavi - a sigurno hoće - onda to nije plod mašte, ne, to je "channeling" ili neki sličan kurac. Zanimljiva metodologija... Pitam se da li bi upalilo da tom metodom upitam nekog vanzemaljca za uputstva kako se pravi FTL motor? Ili da mi neki od vas "vidljivaca na daljinu" kaže koja dva prsta vam ja upravo pokazujem?

Pa da vidimo. Ako taj fazon fercera, to je onda najrevolucionarnije otkriće u istoriji. Nek se zna - Nobela ne dijelim ni s kim. face

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 10:25 pm

kaj to je FTL uopće?

Ima više nego dovoljno dokaza. Monumentalne građevine slične/jednake diljem cijelog svijeta. Kad se ode izvan okvira službene arheologije, otkriva se da su građevine starije nego što im se pripisuje te se pogotovo dolazi do čudnih stvari kao što su "out of the place" artefakata.
E sad, tu se postavlja pitanje, zašto ljudi ne izlaze iz tih mainstream okvira. Mislim da je odgovor ustvari jednostavan.
Otkrićem postojanja Atlantide (prilično sam siguran da imaju sve potrebno za takvo dokazivanje) mnogo doktorčića bi izgubilo svoje doktorate, bila bi revizija povijesti, brisanja lažnih informacija, itd.
Zamisli jednog starog egiptologa koji 40 godina tupi kako su piramide gradili s koloturama robovi ili plaćeni radnici i to za vrijeme Antike, te je na tome izgradio svoj životni rad, makar samo ponavljao šta su oni prije njega rekli.
Sad on mora priznati drugima, a što je najgore samome sebi da je cijeli život bio u krivu.

Ja mislim da se ne treba toliko baviti dokazivanjem postojanja, jer mi (ti, ja, forumaši, obična raja) nikada nećemo imati sredstva za dokazivanje.
No ono što bi trebali razmišljati je da ako je ta Atlantida postojala (ja osobno vjerujem u to), kakve bi posljedice bile po sadašnji poredak u svijetu.
Možda nikakve, a možda bi se dogodilo pucanje po šavovima znanosti.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 11:39 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
kaj to je FTL uopće?

Ima više nego dovoljno dokaza. Monumentalne građevine slične/jednake diljem cijelog svijeta. Kad se ode izvan okvira službene arheologije, otkriva se da su građevine starije nego što im se pripisuje te se pogotovo dolazi do čudnih stvari kao što su "out of the place" artefakata.
E sad, tu se postavlja pitanje, zašto ljudi ne izlaze iz tih mainstream okvira. Mislim da je odgovor ustvari jednostavan.
Otkrićem postojanja Atlantide (prilično sam siguran da imaju sve potrebno za takvo dokazivanje) mnogo doktorčića bi izgubilo svoje doktorate, bila bi revizija povijesti, brisanja lažnih informacija, itd.
Zamisli jednog starog egiptologa koji 40 godina tupi kako su piramide gradili s koloturama robovi ili plaćeni radnici i to za vrijeme Antike, te je na tome izgradio svoj životni rad, makar samo ponavljao šta su oni prije njega rekli.
Sad on mora priznati drugima, a što je najgore samome sebi da je cijeli život bio u krivu.

Ja mislim da se ne treba toliko baviti dokazivanjem postojanja, jer mi (ti, ja, forumaši, obična raja) nikada nećemo imati sredstva za dokazivanje.
No ono što bi trebali razmišljati je da ako je ta Atlantida postojala (ja osobno vjerujem u to), kakve bi posljedice bile po sadašnji poredak u svijetu.
Možda nikakve, a možda bi se dogodilo pucanje po šavovima znanosti.
To sam i ja pre neki dan spomenuo Novuse,sta bi znacilo za danasnji svet da se dokaze da je Atlantida postojala i kakav bi uticala imala na isti.Verovatno veliki,nepovratan i revolucionaran,trajno bi se destabilizovali NWO elementi.Ali ova tema nije o tome,vec pod hipotetickom pretpostavkom da je Atlantida postojala,nekada davno u drugom,dalekom,proslom vremenskom periodu i sta mi nagacajuci mozemo zakljuciti iz svega toga.Sto se tice dokaza o postojanju Atalntide,zvanicna nauka naravno nije dala nijedan konkretan dokaz,samo neke naznake,odnosno na kasicicu,ali i to je dovoljno da iole kreativan,inteligentan i dovitljiv covek,sklopi bazicne kockice na ovu temu-slucaju.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 11:42 pm

FTL je Novuse pogon brzi od svetlosti koji se teoretski bazira na prevazilazenje velikih prostornih razdaljina pomocu precice-dimenzionalnog medjuprostora,iliti hipersvemira.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06, 2015 11:51 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Nema spomena o izgledu. Vjerojatno ga nisu ni imali već su se inkarnirali po želji u fizička tijela poput naših da bi komunicirali s nama.
Mit o prometeju bi vrlo lako mogao vući korjene odande
To bi bilo logicno,kada bi imali iole uvid u izvorno genetsko-etnos-rasno poreklo Hiperborejaca i naznaku o njihovom nekadasnjem postojanju,odnosno veliko je pitanje da li su uopste Hiperborejci postojali i ako jesu,sta su oni ustvari bili i koji stepen razvijenosti civilizacije su imali?Za Atlantidu ima par indicija i referenci,sta su,gde su i kada su bili,samo su diskutabilne neke varijacije u vezi aspekta Atlantida. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimesri lis 07, 2015 9:11 pm

@Novus

Dakle, tvoje objašnjenje je da postoji jedna pan-svjetska zavjera između arheologa da namjerno ignoriraju dokaze i sakriju ih od javnosti? Jesam te dobro shvatio? Ispravi me ako nisam. De mi reci jel oni skivaju samo dokaze o postojanju Atlantide ili i one o Noinom Potopu i Edenskom vrtu?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimesri lis 07, 2015 10:12 pm

Ne. Postoji jedna službena istina koja odgovara određenim ljudima, sad zašto to njima odgovara u to ne ulazim. Prilično slična situacija je kod službene priče o 11. rujnu. Imaš službenu istinu koja odgovara određenima, a ako ideš van te priče, onda si automatski "tin foil nut job" ili slično.
Ignoriranje dokaza sigurno postoji, u većini slučajeva vjerujem da se radi baš iz straha od ismijavanja ili izopćavanja iz znanstvene zajednice.

Neznam tko je bio Noa zapravo i da li je postojao, ali legenda o potopu je raširena diljem svijeta. Edenski vrt je prema pričama ustvari simbolika za "zlatno doba", baš to doba Atlantide. Jabuka i zmija su priča za sebe.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimesri lis 07, 2015 11:33 pm

Aha... Znači, možda su i fundamentalistički hrišćani na tragu nečega... Šta ako je svijet doista star 6000 godina a evolucionisti su zavedeni Sotonom i pokušavaju da to sakriju od javnosti kako bi cijeli svijet prevarili i osudili na Pakao? Food for thought...

A de mi reci, kako ja kao "slučajni prolaznik", takoreći, mogu znati ko je u pravu? Na temelju kojeg kriterijuma? Kako ja mogu znati da nisi, na primjer, ti i oni koji misle kao ti, upravo oni koji, kako kažeš, "ignoriraju dokaze" i prihvataju onu istinu koja vam odgovara? Kako da znam ko je ko?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 12:20 am

Archangel je napisao/la:
Aha... Znači, možda su i fundamentalistički hrišćani na tragu nečega... Šta ako je svijet doista star 6000 godina a evolucionisti su zavedeni Sotonom i pokušavaju da to sakriju od javnosti kako bi cijeli svijet prevarili i osudili na Pakao? Food for thought...

Pa naravno! Nemoj se ni usuditi pomisliti drugačije jer ćeš nadrapat. No one expects the Spanish Inquistion!

Archangel je napisao/la:

A de mi reci, kako ja kao "slučajni prolaznik", takoreći, mogu znati ko je u pravu? Na temelju kojeg kriterijuma? Kako ja mogu znati da nisi, na primjer, ti i oni koji misle kao ti, upravo oni koji, kako kažeš, "ignoriraju dokaze" i prihvataju onu istinu koja vam odgovara? Kako da znam ko je ko?

Moraš mi vjerovati sve na riječ i slušati me, jer u protivnom ćeš gorit u Džehennemu.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 12:35 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Archangel je napisao/la:

A de mi reci, kako ja kao "slučajni prolaznik", takoreći, mogu znati ko je u pravu? Na temelju kojeg kriterijuma? Kako ja mogu znati da nisi, na primjer, ti i oni koji misle kao ti, upravo oni koji, kako kažeš, "ignoriraju dokaze" i prihvataju onu istinu koja vam odgovara? Kako da znam ko je ko?

Moraš mi vjerovati sve na riječ i slušati me, jer u protivnom ćeš gorit u Džehennemu.

Been there, done that. Bought the T-shirt. Sold it on Ebay. It was crap anyway. It had inscription on it saying: "I went through Hell and met Lucifer, and all I got from it was this lousy T-shirt!". Pope bought it.

Dakle, hoćeš reći da ne mogu to znati? Tako sam nešto i kontao...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 9:05 am

Normalno, kao i svaki skeptik očekuješ da istresem pred tebe vreću s artefaktima koje sam prekjučer našao na dnu atlantika, a jučer analizom otkrio da potječu iz 24 345 p.n.e
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 12:51 pm

Archangel je napisao/la:


Been there, done that. Bought the T-shirt. Sold it on Ebay. It was crap anyway. It had inscription on it saying: "I went through Hell and met Lucifer, and all I got from it was this lousy T-shirt!". Pope bought it.

lol lol lol
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 4:50 pm

Ma Atlantida je postojala,sta vam je ljudi,najveca ljudska civilizacija na Zemlji ikada. ;) .
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 7:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Normalno, kao i svaki skeptik očekuješ da istresem pred tebe vreću s artefaktima koje sam prekjučer našao na dnu atlantika, a jučer analizom otkrio da potječu iz 24 345 p.n.e

To bi bilo lijepo. Naročito ako ih imaš punu vreću. Ali, obzirom na okolnosti, meni bi bio dovoljan i jedan (1). Dovoljno da te više ne smatram zaluđenikom u teorije zavjere. Možeš li nabaviti taj jedan? To bi bio dobar početak. Korak u pravom smjeru.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitimečet lis 08, 2015 8:33 pm

Ni to ne mogu, ipak sam zaluđenik, kao i svi što vjeruju da je postojala atlantida. Nego daj mi reci, zašto ti je pomisao da je postojala napredna civilizacija prije službene povijesti toliko odbojna?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Atlantida - činjenice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantida - činjenice   Atlantida - činjenice - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Atlantida - činjenice
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nestali svjetovi, Atlantida

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: