Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prevrteno-film

Go down 
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Prevrteno-film Empty
PostajNaslov: Prevrteno-film   Prevrteno-film Icon_minitimečet srp 02, 2015 12:05 am

Preporucujem da pogledate ovaj film Prevrteno iz 2007 godine,iliti na engleskom Upside Down, http://www.imdb.com/title/tt0774106/ link iz IMDb,ovo je po meni jedan od najboljih uopste filmova koji je u novijoj Istoriji snimljen na ovim nasim prostorima i najbolji makedonski film.Ukratko radnja pocinje ovako,glavni lik filma je mladi momak-Makedonac Jan koji je kada je imao 18 godina (4 godina srednje) otisao iz svog rodnog grada Skopja i svoje zemlje Makedonije,zbog razloga koji ne bi da otkrivam,morate da pogledate film.Naime,on je otisao za jednim valjda nemackim cirkusom,koji ima turneje po celoj Evropi,samim tim je bio i u Makedoniji,tako je glavni lik filma Jan saznao za taj cirkus,nebitno,on se posle nekoliko godina vraca iz Budimpeste,vozom kuci i tu pocinje zaplet filma.Ovaj film govoro o danasnjim musko-zenskim odnosima medju mladima,funkcionisanje drustva danas i njegovo stanje stvari,ovaj film ima SF i Fantasy konotaciju.Za Fantasy konotaciju je evidentno i naznaceno u filmu,dok za SF konotaciju treba sami da prokljuvite,kao sto sam ja prokljuvio,odnosno nije naznaceno i evidentno u filmu.Ukratko najbolji makedonski film do sada koji sam gledao,svaka cast na mojim zemljacima dole za ovaj fenomenalan film,s obzirom na nase balkanske-domace uslove,ovaj film po meni moze da se meri sa dobrim a mozda i najboljim filmovima evropske kinematografije.Sve u svemu pogledajte ovaj film,ako ste inteligentni,kreativni i emotivni necete se pokajati. MADE IN MACEDONIA. ;) .
[Vrh] Go down
 
Prevrteno-film
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji vam je najdrazi film
» 2067 film
» Koji tip distopije-diktature va m je ostavio dojam u SF film

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: