Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako to može postojati?(Dark Web)

Go down 
+6
web dust
Kahali
Deti
Skulptura
Chakotay
2pac
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako to može postojati?(Dark Web)   Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Icon_minitimesri lip 08, 2016 4:10 am

Hladni je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
A kaj ćeš, imam visoke kriterije, nemogu se zadovoljiti s čitanjem Ickea i ekipe, prešao sam to odavno. Htio bi neki svježi izvor informacija koji je u toku sa sadašnjim zbivanjima, ali naravno bez spinova

Danas nema istinitih informacija do kojih možeš doći. Sve do čega možeš doći je već prije obrađeno i cenzurirano. Puštaju se samo informacije koje mogu pomoći onima koji su ih i prikrili.


Ne samo da ih ima nego se do njih može lakše nego što se moglo prije digitalizacije društva;
Osim toga ne samo da NIJE "sve obradjeno" nego je danas toliko sve "compartmentalized" da je danas istraživački rad moguć i vrlo zanimljiv kada se netko, dovoljno informiran i motiviran, počne baviti nečim;
Petrušića sam prilično prežvakao i svašta on tu priča, zajdeno sa bivšim udbašima, zabjerama iz devedestih, otmicama itd.. medjutim Petričić, Margetić i ostali su ljudi koji danas imaju muda i dobiti batine i baviti se stvarima kojima se vrlo opasno baviti danas i danas postoji u Srbiji postoji nekoliko ljudi koji nisu exponirani kao što je tih nekoliko mainstram imena koja neprestano čujem.
Inače Darko Petričić i ja se znamo još iz mladih dana ali Margetića nisam nikada upoznao.. Mislim da je Petričić najobrazovaniji i da ima najviše relevantnih podataka koji se tiču vremena u kojem živimo i unaprijed..
on je 2008-me govorio o Sanaderu i zatvoru, o Gradonačelniku ZG-a i njegovom krivičnom gonjenju i čak nakon što je izdao knjigu u kojoj priča HARD core šporkarije o pojedincima (uključujući ondašnju vlast) nisu mu mogli ništa jer je potkovan i ima dokazne materijale pa se nikome nije dalo potezati parnice...
ima još nekoliko vrlo ozbiljnih intelektualaca i ljudi koje bih zaista mogao nazvati disidentima a koji ne rade posao radi novaca niti radi neke slave već iz stvarnog uvjerenja..
poslao sam nekoliko ljudi odredjene klipve iako je ova emisija "hrvatskamafiokracija" zabranjivana i skidana sa internata i opet upload-ana toliko puta da je to smiješno ..
Medjutim sada uskoro.. (kroz mjesec dva) početi će se odmotavati klupko oko nekih Whistle-blower-a koji služe upravo drugoj svrsi i sav njihov whistle blowing je u službi skretanja pažnje na semi-bitne stvari koje naizgled zvuče moćno i bombastično a zapravo su plaćene i režirane ...
pisati ću na ovoj temi .. samo ne znam odakle bi počeo jer vrlo osjetljivo kada se promaši nit i bit.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako to može postojati?(Dark Web)   Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Icon_minitimened lip 26, 2016 2:46 pm

baš sam neš trebal torrent i naiđem na neku njihovu novost, ak ti djeluje izgledno provjeri kaj kemijaju.
torr. je napisao/la:
Extending far beyond the confines of Google and Facebook, there is a vast, unseen area of the Internet called the Deep Web. This mysterious cyberspace serves as an outlet for anonymous communication and was home to the Silk Road, the online black market notorious for drug trafficking. The intricacies of this alternate Internet caught the attention of the general public with the October 2013 arrest of Ross William Ulbricht - the convicted 31-year-old entrepreneur accused of being 'Dread Pirate Roberts', the…
https://bundle.media/bundles/deepweb
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako to može postojati?(Dark Web)   Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Icon_minitimečet ruj 08, 2016 10:14 am

Hladni je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Deep web bi mogao dati barem točnije podatke

Koji su već prije toga cenzurirani i ˝očišćeni˝. Deep web se ne može kontrolirati ali mogu podatci prije nego što dođu do nekoga tko bi ih stavio na web.
uspoređivanje recentnih vijesti i kvalitete informacija, mogu osvjetlit interesantne detalje i činjenice. zato se dostupnost tog procesa namjerno i kreira i realizira u vidljivoj zoni mreže, kao npr. kod l.rockwell bloga: https://www.lewrockwell.com/
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako to može postojati?(Dark Web)   Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Icon_minitimepon ruj 26, 2016 7:56 pm

https://isgp-studies.com/index
...... i ovi nizozemci djeluju vrlo uvjerljivo, precizno i ustrajno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako to može postojati?(Dark Web)   Kako to može postojati?(Dark Web) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako to može postojati?(Dark Web)
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kepler-78b ne bi smio postojati!
» lilith (Dark moon)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: