Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izbjeglička i imigrantska kriza

Go down 
+11
Chakotay
MoW
Archangel
Deti
Jedi Mind Tricks
Muzički Tobogan
Fantom
Mediterano Blanco
Hladni
Novus ordo seclorum
Athena
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2015 10:51 pm

Ja se isto ne mogu načuditi njihovim odvratnim huškačkim medijima, što je najgore, kako obična raja itekako puši to
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2015 10:56 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ja se isto ne mogu načuditi njihovim odvratnim huškačkim medijima, što je najgore, kako obična raja itekako puši to

Kod nas iako je u medijima ostala kojekakva komunistička klika na vodećim mjestima takve stvari ne mogu proći. To su ljudi koji znaju kako zapaliti budale da dobiju gledanost. To bi jednog dana moglo dovesti do velikih problema.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimesub ruj 26, 2015 1:25 am

Hladni je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Divi vaseg premijera,neke U-parole,Srbi ovo,Srbi ono zbog imigranata a on je polu-Srbin,isto kao Ante Starcevic pre oko 150 godina,koji je bio polu-Srbin po majci a prezirao je Srbe,PARADOKS.

Odakle ti izvlačiš ove gluposti? Meni se čini da si i ti pao pod utjecaj cionističkih medija koji su u Srbiji puno jači nego u Hrvatskoj. Ne branim Milanovića on je za mene jedan od protivnika Hrvatskih i europskih interesa kao i sve ostale komunjare. Sagledaj obje strane medalje pa onda osuđuj. Nije sve što se kaže protiv srbije ustaško i šovinističko. To je bila kritika protiv srpskog vodstva ne protiv srba. Kad gledam medije od preko ne mogu se načuditi koja je tamo propaganda. Mislim da bi im i sam Joseph Goebbels zavidio. Manje više se u svim medijima pokušava hrvate prikazati kao šoviniste koji mrze sve srpsko, svaka izjava hrvatskih političara se namjerno krivo interpretira, svaki događaj koji uključuje srbe u hrvatskoj se prikazuje kao napad na njih, a da ne spominjem propagandu koja je zaostala iz rata, kao na primjer Oluja ili Bljesak. Naprosto nevjerojatno.
Da prezires Cioniste,prezirao bi onda i Izrael i ne bi tako generalizovao o Desnicarima,zato tisincina.JAVNA TAJNA I TABU je danas da je ustaski pokret bio cionisticki i da su vecina glavnokomandujucih u ustaskoj kliki u WW2 bili konvertovani Jevreji ili poreklom Jevreji, kao na primer:Slavko Kvaternik,Mladen Svarc,Ivan-Ivica Frank,sin cuvenog Josipa Franka(koji je kumovao u zavadi Srba i Hrvata krajem 19 veka),Vlado Singer i itd.Pa sam poglavnik Ante Pavelic je bio ozenjen zenom koja je poreklom bila Jevrejka.O cemu mi pricamo onda ovde.JA SAM PRAVI ANTICIONISTA I ANTIGLOBALISTA I SAGLEDAVAM STVARI PRAVIM OCIMA,za razliku od tebe koji kao nesto ovde pises protiv Jevreja(CIONISTA),da bi zatim posle sam sebe pobio,KONTRADIKTORNO I LICEMERNO.Smesan si,Zagorke mi moje. ;) .
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimesub ruj 26, 2015 3:58 am

Mediteraneo, iz pozicije teoretičara zavjere to dobro zvuči. Ali stvari ne stoje tako. Stara narodna (o Crnogorskom narodu je riječ op-a.) kaže da nema goreg Turčina od poturice. To šta je neki Kvaternik imao Židovsko porijeklo (navodno, ne znam dok ne vidim, mada me ne bi iznenadilo) nema nikakve veze. Odvođenje ljudi u logor nije nikako pomoglo cionizmu.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimesub ruj 26, 2015 10:50 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Hladni je napisao/la:


Odakle ti izvlačiš ove gluposti? Meni se čini da si i ti pao pod utjecaj cionističkih medija koji su u Srbiji puno jači nego u Hrvatskoj. Ne branim Milanovića on je za mene jedan od protivnika Hrvatskih i europskih interesa kao i sve ostale komunjare. Sagledaj obje strane medalje pa onda osuđuj. Nije sve što se kaže protiv srbije ustaško i šovinističko. To je bila kritika protiv srpskog vodstva ne protiv srba. Kad gledam medije od preko ne mogu se načuditi koja je tamo propaganda. Mislim da bi im i sam Joseph Goebbels zavidio. Manje više se u svim medijima pokušava hrvate prikazati kao šoviniste koji mrze sve srpsko, svaka izjava hrvatskih političara se namjerno krivo interpretira, svaki događaj koji uključuje srbe u hrvatskoj se prikazuje kao napad na njih, a da ne spominjem propagandu koja je zaostala iz rata, kao na primjer Oluja ili Bljesak. Naprosto nevjerojatno.
Da prezires Cioniste,prezirao bi onda i Izrael i ne bi tako generalizovao o Desnicarima,zato tisincina.JAVNA TAJNA I TABU je danas da je ustaski pokret bio cionisticki i da su vecina glavnokomandujucih u ustaskoj kliki u WW2 bili konvertovani Jevreji ili poreklom Jevreji, kao na primer:Slavko Kvaternik,Mladen Svarc,Ivan-Ivica Frank,sin cuvenog Josipa Franka(koji je kumovao u zavadi Srba i Hrvata krajem 19 veka),Vlado Singer i itd.Pa sam poglavnik Ante Pavelic je bio ozenjen zenom koja je poreklom bila Jevrejka.O cemu mi pricamo onda ovde.JA SAM PRAVI ANTICIONISTA I ANTIGLOBALISTA I SAGLEDAVAM STVARI PRAVIM OCIMA,za razliku od tebe koji kao nesto ovde pises protiv Jevreja(CIONISTA),da bi zatim posle sam sebe pobio,KONTRADIKTORNO I LICEMERNO.Smesan si,Zagorke mi moje. ;) .


Jesi ti ozbiljan? Ako si ozbiljan prekidam daljnju komunikaciju. Ti si toliko zatrovan cionističkom propagandom da to nije normalno. Nemaš ti veze s desnicom. Sa ovakvim dezinformacijama samo pomažeš njihovom cilju.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 12:52 am

Glavešine koje su pokrenule sve ovo, vec su davno prije pomno razradili plan. Bijela ruka uvelike provodi te njihove prljave zamisli i najžalosnije je to da tamo ljudi moraju napušati svoje (teško stecene) domove, misleći da njihova zajednica vrsi teror i pokolj.
Karma je vrlo! zajebana stvar, sve ce to doci na naplatu! sami si iskopase duboku jamu...

i kao što sam napocetku na ovom forumu jednom rekao o srbima, (doduše pregrubim rijecnikom), pokazalo se istinom, no, kažem ne svi, jer uvjek je bilo i bit ce dobrih ljudi. Ali, srbi su jako tvrd narod, imaju taj negativni borbeni mentalitet, osobito prema hrvatima. To je čista sramota kako su se oni odnosili prema tim jadnim ljudima, koji su bez svojih domova, izgubljeni i uplašeni. Iznenadili su me i mađari, isto strahota... Ici podizat zid, dic ruke na takve jadne ljude, uzas... Čista suprotnost od srba, hrvati su opet pokazali svoje dobro srce, svaka cast...
I nisam htio nikog uvrijedit, niti uzdižem nekog, jer u suštini svi smo mi Jedno. samo iznosim svoj pogled na sav ovaj uzas sto se desava...
Niti europa nije nista bolja, bas naprotiv ona je prikrivena kurva. I one sve price da ce islamska zajednica zavladati eu, neka se to i dogodi ja sam za! Dosta je europa tlacila njih...
Ali kazem, sve je to dio prljave -igre-
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 10:58 am

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Samo-pravo
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 5:24 pm

2pac je napisao/la:
Glavešine koje su pokrenule sve ovo, vec su davno prije pomno razradili plan. Bijela ruka uvelike provodi te njihove prljave zamisli i najžalosnije je to da tamo ljudi moraju napušati svoje (teško stecene) domove, misleći da njihova zajednica vrsi teror i pokolj.
Karma je vrlo! zajebana stvar, sve ce to doci na naplatu! sami si iskopase duboku jamu...

i kao što sam napocetku na ovom forumu jednom rekao o srbima, (doduše pregrubim rijecnikom), pokazalo se istinom, no, kažem ne svi, jer uvjek je bilo i bit ce dobrih ljudi. Ali, srbi su jako tvrd narod, imaju taj negativni borbeni mentalitet, osobito prema hrvatima. To je čista sramota kako su se oni odnosili prema tim jadnim ljudima, koji su bez svojih domova, izgubljeni i uplašeni. Iznenadili su me i mađari, isto strahota... Ici podizat zid, dic ruke na takve jadne ljude, uzas... Čista suprotnost od srba, hrvati su opet pokazali svoje dobro srce, svaka cast...
I nisam htio nikog uvrijedit, niti uzdižem nekog, jer u suštini svi smo mi Jedno. samo iznosim svoj pogled na sav ovaj uzas sto se desava...
Niti europa nije nista bolja, bas naprotiv ona je prikrivena kurva. I one sve price da ce islamska zajednica zavladati eu, neka se to i dogodi ja sam za! Dosta je europa tlacila njih...
Ali kazem, sve je to dio prljave -igre-
Hahaha,a si se ti nalupao,ma vi Hrvati ste dusa od naroda.Bas se sjajno obhodite prema ovim azijatskim hordama sa tretmanom u logorima,ako i treba tako, samo gistro,samo bezobrazno.Samo mojne da lupas da ste vi neki hipi-pacifisti kada to niste i realno retko ko je.Srbi su cak dosta iznenadili sa dosta blagim stavom prema ovim azilantima-imigrantima,mislio sam da ce biti nekih vecih protesta protiv tretmana srpske vlade u odnosu na imigrante i nekih vecih icidenata,ali za divno cudo to je izostalo,malo bizzarno.Uzimajuci u obzir generalno mentalitet srpskog naroda koji je tvrdokoran,zadrt,agresivan i neprosvecen.I vi Hrvati ste generalno veoma slicni sa Srbima,samo ste malo ugladjeniji,prvenstveno zbog istorijskog vatikanskog-austrijskog uticaja kod vas.Jedan antropolog je pre par godina rekao,da su Srbi i Hrvati generalno 2 najslicnija konstitutivna posebna naroda na svetu po svim postojecim parametrima i slazem se sa tom tvrdjnom.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 5:31 pm

Hladni je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

Da prezires Cioniste,prezirao bi onda i Izrael i ne bi tako generalizovao o Desnicarima,zato tisincina.JAVNA TAJNA I TABU je danas da je ustaski pokret bio cionisticki i da su vecina glavnokomandujucih u ustaskoj kliki u WW2 bili konvertovani Jevreji ili poreklom Jevreji, kao na primer:Slavko Kvaternik,Mladen Svarc,Ivan-Ivica Frank,sin cuvenog Josipa Franka(koji je kumovao u zavadi Srba i Hrvata krajem 19 veka),Vlado Singer i itd.Pa sam poglavnik Ante Pavelic je bio ozenjen zenom koja je poreklom bila Jevrejka.O cemu mi pricamo onda ovde.JA SAM PRAVI ANTICIONISTA I ANTIGLOBALISTA I SAGLEDAVAM STVARI PRAVIM OCIMA,za razliku od tebe koji kao nesto ovde pises protiv Jevreja(CIONISTA),da bi zatim posle sam sebe pobio,KONTRADIKTORNO I LICEMERNO.Smesan si,Zagorke mi moje. ;) .


Jesi ti ozbiljan? Ako si ozbiljan prekidam daljnju komunikaciju. Ti si
toliko zatrovan cionističkom propagandom da to nije normalno. Nemaš ti veze s desnicom. Sa ovakvim dezinformacijama samo pomažeš njihovom cilju.
Hahaha,ko mi kaze,hodajuci PARADOKS,pali bre Civutloveru-Petokolonasu-TROJANSKI KONJ,nazalost evropska Desnica je danas puna sabotera kao sto si ti.TI KOJI KUCI DRZIS ZASTAVU IZRAELA I PODRZAVAS GETOIZACIJU I SKORO SVAKODNEVNO UBIJANJE PALESTINACA OD STRANE DRZAVE IZRAEL.Zadnja palestinska zrtva od strane IDF je 18 godisnja devojka,koja je brutalno ubijena u Hebronu pre neki dan.Boli te ISTINA da su tvoje Ustase bili sa Cionistima u WW2,doduse tajno,perfidno i latentno, ko prst u dupe. ;) .
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 6:28 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Hladni je napisao/la:



Jesi ti ozbiljan? Ako si ozbiljan prekidam daljnju komunikaciju. Ti si
toliko zatrovan cionističkom propagandom da to nije normalno. Nemaš ti veze s desnicom. Sa ovakvim dezinformacijama samo pomažeš njihovom cilju.
Hahaha,ko mi kaze,hodajuci PARADOKS,pali bre Civutloveru-Petokolonasu-TROJANSKI KONJ,nazalost evropska Desnica je danas puna sabotera kao sto si ti.TI KOJI KUCI DRZIS ZASTAVU IZRAELA I PODRZAVAS GETOIZACIJU I SKORO SVAKODNEVNO UBIJANJE PALESTINACA OD STRANE DRZAVE IZRAEL.Zadnja palestinska zrtva od strane IDF je 18 godisnja devojka,koja je brutalno ubijena u Hebronu pre neki dan.Boli te ISTINA da su tvoje Ustase bili sa Cionistima u WW2,doduse tajno,perfidno i latentno, ko prst u dupe. ;) .


Od čega ti patiš? Drži se propisane terapije nemoj se sam dozirati.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 6:34 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

Hahaha,ko mi kaze,hodajuci PARADOKS,pali bre Civutloveru-Petokolonasu-TROJANSKI KONJ,nazalost evropska Desnica je danas puna sabotera kao sto si ti.TI KOJI KUCI DRZIS ZASTAVU IZRAELA I PODRZAVAS GETOIZACIJU I SKORO SVAKODNEVNO UBIJANJE PALESTINACA OD STRANE DRZAVE IZRAEL.Zadnja palestinska zrtva od strane IDF je 18 godisnja devojka,koja je brutalno ubijena u Hebronu pre neki dan.Boli te ISTINA da su tvoje Ustase bili sa Cionistima u WW2,doduse tajno,perfidno i latentno, ko prst u dupe. ;) .

Koji k...?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 8:45 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

Hahaha,ko mi kaze,hodajuci PARADOKS,pali bre Civutloveru-Petokolonasu-TROJANSKI KONJ,nazalost evropska Desnica je danas puna sabotera kao sto si ti.TI KOJI KUCI DRZIS ZASTAVU IZRAELA I PODRZAVAS GETOIZACIJU I SKORO SVAKODNEVNO UBIJANJE PALESTINACA OD STRANE DRZAVE IZRAEL.Zadnja palestinska zrtva od strane IDF je 18 godisnja devojka,koja je brutalno ubijena u Hebronu pre neki dan.Boli te ISTINA da su tvoje Ustase bili sa Cionistima u WW2,doduse tajno,perfidno i latentno, ko prst u dupe. ;) .

Koji k...?
Isprovocirao me,jbg.,moja mediteranska-juznjacka temperamentnost je uzela svoj danak.Potrudicu se da ubuduce  iskuliram ovakve i slicne situacije. BEE COOL,BEE ANTIZIONIST. ;) .
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 9:47 pm

Saraj malo brate.... zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimened ruj 27, 2015 9:51 pm

Hladni je napisao/la:



Od čega ti patiš? Drži se propisane terapije nemoj se sam dozirati.

rofl2 rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 9:12 am

[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 10:10 am

https://www.youtube.com/watch?v=al5ZuZ6_b0I

Jeste li nekada probali sufi ples?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 10:19 am

Izgleda kao Gurđijevi derviški plesovi
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 10:52 am

To je isto, Derviši su, valjda nastali od sufija.
Onaj tko je radio 5 Tibetanaca, radio je nešto slično derviškom plesu. Samo što se derviši vrte i vrte i vrte...
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 10:55 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
2pac je napisao/la:
Glavešine koje su pokrenule sve ovo, vec su davno prije pomno razradili plan. Bijela ruka uvelike provodi te njihove prljave zamisli i najžalosnije je to da tamo ljudi moraju napušati svoje (teško stecene) domove, misleći da njihova zajednica vrsi teror i pokolj.
Karma je vrlo! zajebana stvar, sve ce to doci na naplatu! sami si iskopase duboku jamu...

i kao što sam napocetku na ovom forumu jednom rekao o srbima, (doduše pregrubim rijecnikom), pokazalo se istinom, no, kažem ne svi, jer uvjek je bilo i bit ce dobrih ljudi. Ali, srbi su jako tvrd narod, imaju taj negativni borbeni mentalitet, osobito prema hrvatima. To je čista sramota kako su se oni odnosili prema tim jadnim ljudima, koji su bez svojih domova, izgubljeni i uplašeni. Iznenadili su me i mađari, isto strahota... Ici podizat zid, dic ruke na takve jadne ljude, uzas... Čista suprotnost od srba, hrvati su opet pokazali svoje dobro srce, svaka cast...
I nisam htio nikog uvrijedit, niti uzdižem nekog, jer u suštini svi smo mi Jedno. samo iznosim svoj pogled na sav ovaj uzas sto se desava...
Niti europa nije nista bolja, bas naprotiv ona je prikrivena kurva. I one sve price da ce islamska zajednica zavladati eu, neka se to i dogodi ja sam za! Dosta je europa tlacila njih...
Ali kazem, sve je to dio prljave -igre-
Hahaha,a si se ti nalupao,ma vi Hrvati ste dusa od naroda.Bas se sjajno obhodite prema ovim azijatskim hordama sa tretmanom u logorima,ako i treba tako, samo gistro,samo bezobrazno.Samo mojne da lupas da ste vi neki hipi-pacifisti kada to niste i realno retko ko je.Srbi su cak dosta iznenadili sa dosta blagim stavom prema ovim azilantima-imigrantima,mislio sam da ce biti nekih vecih protesta protiv tretmana srpske vlade u odnosu na imigrante i nekih vecih icidenata,ali za divno cudo to je izostalo,malo bizzarno.Uzimajuci u obzir generalno mentalitet srpskog naroda koji je tvrdokoran,zadrt,agresivan i neprosvecen.I vi Hrvati ste generalno veoma slicni sa Srbima,samo ste malo ugladjeniji,prvenstveno zbog istorijskog vatikanskog-austrijskog uticaja kod vas.Jedan antropolog je pre par godina rekao,da su Srbi i Hrvati generalno 2 najslicnija konstitutivna posebna naroda na svetu po svim postojecim parametrima i slazem se sa tom tvrdjnom.

Mi i Srbi smo isti. Zato se tako krvavo i pomlatimo svaki put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 1:22 pm

Muzički Tobogan je napisao/la:
To je isto, Derviši su, valjda nastali od sufija.
Onaj tko je radio 5 Tibetanaca, radio je nešto slično derviškom plesu. Samo što se derviši vrte i vrte i vrte...

Ima nešto magično u tim plesovima... Mislim da je Gurđijev učio svoje studente te plesove kako bi postigli određena stanja svijesti, ali nisam siguran. Pada mi na pamet analogija u kojoj afrički bušmani plešu oko vatre i tako padaju u neke dijelove svijesti, ne nužno konzumirajući ikakvu substancu!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 6:46 pm

Muzički Tobogan je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

Hahaha,a si se ti nalupao,ma vi Hrvati ste dusa od naroda.Bas se sjajno obhodite prema ovim azijatskim hordama sa tretmanom u logorima,ako i treba tako, samo gistro,samo bezobrazno.Samo mojne da lupas da ste vi neki hipi-pacifisti kada to niste i realno retko ko je.Srbi su cak dosta iznenadili sa dosta blagim stavom prema ovim azilantima-imigrantima,mislio sam da ce biti nekih vecih protesta protiv tretmana srpske vlade u odnosu na imigrante i nekih vecih icidenata,ali za divno cudo to je izostalo,malo bizzarno.Uzimajuci u obzir generalno mentalitet srpskog naroda koji je tvrdokoran,zadrt,agresivan i neprosvecen.I vi Hrvati ste generalno veoma slicni sa Srbima,samo ste malo ugladjeniji,prvenstveno zbog istorijskog vatikanskog-austrijskog uticaja kod vas.Jedan antropolog je pre par godina rekao,da su Srbi i Hrvati generalno 2 najslicnija konstitutivna posebna naroda na svetu po svim postojecim parametrima i slazem se sa tom tvrdjnom.

Mi i Srbi smo isti. Zato se tako krvavo i pomlatimo svaki put.
Skoro isti,samo se razlikujete generalno u nekim nijansama,koje su proistekle od istorijskog uticaja spoljasnih faktora.Zato mi je NEBULOZNA tolika patoloska mrznja izmedju vas i Srba.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2015 11:02 pm


_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 29, 2015 12:08 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:


Ima nešto magično u tim plesovima... Mislim da je Gurđijev učio svoje studente te plesove kako bi postigli određena stanja svijesti, ali nisam siguran.


Da.
Svaki nas identitet ima svoju asanu.
Nesvesnost identiteta povlaci za sobom i nesvesnost telesnih stavova i pokreta.
Vazi i obrnuto -  svesnost promene telesnog stava  omogucuje svesnost  identiteta u koji smo usli u tom trenutku.
Ako smo svesni promene mentala ili emocionalnog  statusa odmah primecujemo da se promenio i telesni stav.
Nesvesnost je uzrok mehanicnosti mentalnog, emocionalnog  i telesnog. Za razbijamje te mehanicnosti i podizanje svesnosti Gurdjijev koristi ples sa ne standardnim pokretima. To su tkz. njegovi sveti plesovi.

https://www.youtube.com/watch?v=Of6rE4uq0GY#t=31


Derviski plesovi su nesto drugo.

Onaj koji zapocinje vrtnju nije onaj/ono koji je zavrsava.
Tajna duge vrtnje:
Ne idi ispred vrtnje, ne idi iza vrtnje, idi sa vrtnjom.
Kao i u anapani:
Ne idi ispred daha, ne idi iza daha, idi sa dahom.
Kao i u zivotu:
Ne idi ispred Zivota, ne idi iza Zivota, idi sa Zivotom.
Takva vrtnja centrira tako da svaki plesac postaje centar beskonacnog.
Jer samo beskonacno ima beskonacan broj centara.
Ono sto je na pocetku stabilno i miruje nije ono sto na kraju miruje.
Kretanje u mirovanju, mirovanje u kretanju.
Ono sto je na pocetku spolja na kraju je unutra.
Ono sto je na pocetku unutra na kraju je spolja.

Ovi plesovi su jedna vrsta meditacije.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimesri ruj 30, 2015 5:15 pm

Archangel je napisao/la:
Azijatske horde ponovo po ko zna koji put u Istoriji hoce da nam zabibere corbu,ali nece moci,koliko god da smo danas degradirani od ZOG sljama i Petokolonasa medju nasim redovima,mi cemo istrajati,BOG I HRIST SU NA NASOJ STRANI.Dovoljno je jedan dovoljno mocan,uticajan i kreativan covek da povede masu nezadovoljnih,nesrecnih i degradiranih Evroljana protiv ZOG zla.JER JE AKSIOM DA SU UJEDINJENI BELCI-EVROPLJANI NAJJACA SILA KOJA POSTOJI NA PLANETI ZEMLJI I NARAVNO BASTION CELOKUPNOG COVECANSTVA I PLANETE ZEMLJE,UVEK SMO BILI I I BICEMO,JEDNOSTAVNO TAKO JE. ;) .
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitimesub lis 10, 2015 9:52 am

Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Vidis-draga-moja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Izbjeglička i imigrantska kriza   Izbjeglička i imigrantska kriza - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbjeglička i imigrantska kriza
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kriza
» Prirodna formacija kriza na mjestu tragedije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: