Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Virtualni zivot druga dimenzija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 4:53 am

Vjerujete li u virtualan zivot ili neku drugu dimenziju osim ove nase zemaljske nesto neprirodno i dali je moguce tamo otputovati. Moje misljenje neki ce misliti da sam zabrijo ali ja mislim da sam u pravu broj 1. Ne prihvacam i gade mi se i ne toleriram nikakve droge kemijskoga sastava
2.Biljne droge prirodne podrzavam jer biljka nesmije biti ilegalna priroda je stvorena da se iskoristi ,a ne da se zabrani.
Vratimo se na virtualni zivot druga dimenzija citam bas po googlu i youtubeu svi ljudi koji su probali LSD kazu da su otkrili tu novu dimenziju zato se ta droga zove trip u prijevodu putovanje mnogi ljudi LSD ne smatraju bas kao klasicnu drogu nego nesto cudnije i to nije nikakva teza droga da se navucete odmah od toga jer sto cu vam sad ispricati zvucat ce sumanuto ljudi pricaju da ne poznaju vrijeme izgubi se kontakt s vremenom upoznavaju se nove dimenzije zivota putujes u mislima di nikad nisi ni zamislio da mozes biti i imas osjecaj ko da si tamo mozes sve osjetiti drugu energiju teksture sve muzika pod tripom sve oko tebe mjenja perspektivu dobjete odgovore na pitanja koje prije nikad niste mogli dobiti ta pitanja se razvijaju u vasoj glavi pitanja su zasto postojim od kud postojim ko me stvorio kakav je moj zivot bio kakav bi trebao biti ja sam samo jedna mala tockica medju svim tim ljudima nebitan ne izdvajam se ili na primjer sjedite na nekom mjestu i dodju vam pitanja u glavu koliko je vec ovdje ljudi proslo tjekom postojanja ove planete velike intrige se dogadjaju u vasoj glavi ali NE PRIHVACAM uzimanje te droge jer sam cuo od frenda koji je ima s tim iskustva probao je par puta svega u zivotu jer u njemackoj je to normalno za njih i kaze da su neki ljudi dozivjeli veliki duhovni mir shvatili su bolje zivot sebe i okolinu dok su neki ostali vec nakon prve druge ili trece konzumacije u nekom cudnom šoku i cjeloga zivota mucaju jer sto LSD napravi to ostaje u glavi tjekom cjelog zivota jer su to slike koje su nepoznate ljudskoj vrsti e a sad ide onaj naj vazniji dio NEKI SU SE LJUDI ZAGLAVILI U TRIPU ostali su u tripu kako u glavi im je bilo kao necu nikad izaci iz toga jer se desavaju neke cudne stvari vidis ono sto je sasvim paranormalno sto nema svaki dan u zivotu pogledajte si videe na youtubeu sto se tice LSD tripa i kakva su njihova iskustva NE PREPORUCAM NIKOME DA KORISTI TE PIZDARIJE DA SE NEBI TOKOM ZIVOTA TUKLI PO GLAVI nakon svake droge imaju neke posljedice isto kao kad se najedes juhe i ides na picu dobit ces proljev sve ima svoje posljedice a LSD ima velike. Prva stvar koju sam htio reci znanstvenici bi trebali napraviti neki eksperiment na zivotinjama ili cemu vec i utvrditi djelovanje tripa i dali je to stvarno druga dimenzija ili se ona samo nalazi u nasoj glavi ILI JE KVAKA STO SE DA DRUGA DIMENZIJA BAS I NALAZI U NASOJ GLAVI odgovor nikad necemo dobiti jer se sve vrti u krug jer je moguce da je taj virtualan zivot amo u nasoj glavi kao i u snovima.
2. stvar Salvia biljka koja se koristi u malim dozama koja se pusi cuo sam da nema nikakve teze posljedice osim vrtoglavice i povracanja tjekom konzumiranja salvije ljudi su pricali da ti se DOSLOVNO DUSA ODVOJI OD TJELA ulazis isto u druge dimenzije zivis zivot drugih ljudi biljaka ne doslovno zato to i jesu "Droge" jer se sve odvija u vasoj glavi trip salvije traje do nekih 10 minuta dok vi imate osjecaj ko da je trajalo 15 sekundi ne uspijete zapamtiti sve sto se desilo u tome tripu jer su paranormalne pojave neprihvatljive za ljudski um koji ga nemoze prihvatiti nego ga odbaci jer nemoze podnjeti toliku kolicinu informacija koliko se u tripu dogadja

Pitanje za vas mislite li da je virtualan zivot moguc moj je odgovor DA neki ljudi meditiraju godinama kako bi dosli do duhovnosti i usli u trip bez droge a sto se tice LSD-a ne smatram ga drogom nego kemijskim sastavom koji je namjenjen za putovanje u virtualni zivot ali ima velike posljedice sto znaci da kemijski sastav nije dobro napravljen zato sto ja to ne smatram drogom ne znaci da nije stetno naravno stetno je.

Konacna pitanja za vas.

1.Izlozite svoj stav sto vi mislite?
2.Dali je kvaka bas u tome da se nas cjeli virtualni zivot nalazi u nasoj glavi?

I NE ISPROBAVAJTE BILO KAKVE DROGE KEMIJSKE ILI BILJNE BAZE.!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 9:02 am

Prvo mala kritika za oblik posta, nečitljiv je. To ti govorim jer ovako napisani početni postovi odbijaju dosta ljudi od daljnjeg čitanja. Prijateljska kritika, ništa više :)

Sad u vezi teme...

Znači ovakve i slične teme su detaljno obrađene na podforumima duhovnost i parapsihologija.
Ja ću ti izložiti svoj stav, koji je nekim dijelom pokriven iskustvom, a nekim dijelom teorijom.

Čovjekov mozak je neka vrsta "računala povezanog na internet". Znanstvenici se svi slažu da je mozak računalo, tj. da proizvodi podatke, ali i da se u njega unose podaci (preko osjetila). No ono što ne žele priznati da mozak ima priključak na vanjski izvor beskonačno mnogo podataka.
Ovu malu alegoriju često koristim kako bi ljudima olakšao shvaćanje.
Čovjek ima svijest, a ta svijest se stvara u mozgu, ali i dolazi s ovog "priključka na internet".

Ta svijest ima određene razine, a neke su razine kolektivne, što znači da ih čovjek dijeli s ostalim ljudima.
Ako bi svijest prepoznali kao neko jezero, ova trenutna razina koju baš upravo koristim za pisanje ovog posta je površina jezera. Tu razinu koristiš cijelo vrijeme tijekom dana, za razgovor, obavljanje poslova i slično.
Kada čovjek spava i uđe u REM (rapid eye movement) fazu sna, on pristupa kolektivnoj podsvijesti, tj. ono što su zapadni čarobnjaci nazivali "Astral".
Astral je kolektivna podsvijest, stanje uma, često je pogrešno shvaćan kao mjesto i lokacija (jer se tako čini).
Tvoja individualna svijest ima otisak na tom astralu i vježbom ili utjecajem određenih biljaka se može lakše kontrolirati taj "dio" na astralu, pa se astral može istraživati i iz njega crpiti informacije.
Tipični primjer kontrole na astralu je lucidno sanjanje (astralna projekcija), a to je san u kojem postaneš svjestan da sanjaš. Tada dobiješ malu dozu kontrole na astralu.
Postoji cijela jedna grana magije koja se bavi istraživanjem astrala, mene osobno to i ne zanima previše.

Postoji još razina svijesti. Mentalna i kauzalna razina su dobar primjer. To su razine odvojene od astralne razine, ali taj prijelaz nije baš jasno definiran. Teško je shvatiti gdje završava astral, a počinje mental.
Zbog ogromne količine informacija, nisam u mogućnosti pobliže objasniti ovo, ali mogu preporučiti literaturu.
Što se tiče kauzala, priča je identična, inače kauzal je ono što je poznati psiholog Carl Gustav Jung nazvao "Arhetipskim svijetom".

Mislim da sam ti ovime dao odgovore na ova dva pitanja koja si postavio.
Htio bih ti još napomenuti da su razne magijske tradicije i šamanske kulture diljem svijeta, došli do istih zaključaka, koristeći upravo "biljke učiteljice". Kemijski sastav tih biljaka omogućuje "naštelavanje" mozga na "frekvenciju" pogodnu za aktiviranje raznih razina svijesti.
Ti "tripovi" su ustvari istraživanje astrala ili nekih razina malo "plićih" od njega.
Nekako, u svijetu je kanabis najdostupnija ilegalna biljka učiteljica, ali se naravno koristi na potpuno kriv način, ovo što ti zoveš "duvanje". Sva sreća da nisu dostupne širokim masama ostale biljke učiteljice, jer bi se sigurno krivo upotrebljavale.

Ja sam za legalizaciju tih čarobnih biljaka, ali da s time dolazi odgovornost, a to još većina nema. Te biljke se trebaju isključivo koristiti za pristup razinama svijesti, a ne za "feeling good man" osjećaj.
Razlog što su zabranjenje je isključivo to što se vladajuće grupacije boje ljudi koji ZNAJU.

Pitaj što te zanima...
[Vrh] Go down
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 4:13 pm

Slazem se sa tvojim misljenjem i isprika za brzo pisanje bez ikakvih interpukcijskih znakova.
a sto se tice kanabisa nisam mislio na tu vezu droge nego bas Salvia ili DMT bas biljke koje usiguravaju drugu dimenziju u tvojem umu putovanje kroz zivot, kanabis ima samo euforicni dozivljaj i ne pomaze ti da se spojis s drugom dimenzijom nego uzivas u trenutnoj ,a ja sam mislio na nesto drugo bas duboke halucinogene biljke ili kemijske spojeve ,a sto se tice "carobnih biljkica" zalazem se da se sve legaliziraju jer je priroda stvorena da postoji a ne da se zabrane i istrijebe a ko oce od njih "ciri bu ciri ba" efekt radi to na vlastitu odgovornost. "Ali zna se najbolje je zabranjeno voce."
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 5:22 pm

Znam na što si mislio, ali sam svejedno napisao kanabis. Cannabis Indicu bi mogli svrstati u biljke učiteljice "slabijeg" djelovanja, ali vjeruj mi, postoje itekako potentne hibridne vrste koje te lansiraju direktno u viša stanja svijesti. Nikakvo smijuljenje, high ili munchies, već direktni nogom u dupe. Jednom sam imao priliku naletjeti na takvo nešto i na tom "tripu" sam bio kompletno mindblown.

Salvia Divinorum, tj. božanska kadulja je jako potentna vrsta, ali rijetka. Rado bi uz iskusnog vodiča to konzumirao. DMT je glavni sastojak mnogih biljaka učiteljica, pretpostavljam da si mislio na sintetiziranu substancu iz tih biljaka?
Inače on je jedan od sastojaka biljke Psychotria Viridis, biljke koja se kuha zajedno s biljkom Ayahuascom za dobivanje jednog posebno "čarobnog napitka".
Poznati je i meksički kaktus Peyote, također jedan strogi učitelj (možda i opak ako ga ne poštuješ).

Htio bih ti preporučiti određenu literaturu, samo reci ako te zanima.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 7:28 pm

Novuse mislim da je decko mislio  da preko opijata precicom delimicno,stanjem uma,ne i fizicki odes bukvalno u drugu Dimenziju,mozda se varam.Ja nisam probao nikada nijedan opijat,pa ni gudru,iliti kanabis,iliti marihuanu a mogao sam mnogo puta,nego nikada me nisu privlacili opijati,osim alkohola. ;) .Jedan sam od retkih koji u mojem miljeu ljudi nikada nije probao cak ni travu,tacnije ja ,moj burazer i jedan moj veoma dobar ortak.Nebitno,samo da odgovorim decku moje neko misljenje,cuo sam razne price onih koji su probali travu ili sinteticke droge,tipa ESID,LSD i EKSERE i zakljucio da ti mozda ti opijati pomazu trenutno da imas bolju percepciju vidjenja stvari,ili ono sto bi rekao Novus visu razinu-nivo.Posto postoji jedna teorija da prosecan covek u prosecnom stanju uma danas koristi 5 do 10 posto svojih mozdanih mogucnosti,ali kada uzme neki opijat,ti opijati mu pomazu da prevazidje barijeru prosecnog stanja uma i mozdanih mogucnosti i da ima visi spektar uvida i mogucnosti,odnosno uvid i interakciju sa visim nivoima postojanja.Ali to ne znaci da si otisao u drugu Dimenziju,makar i preko stanja uma,vec si verovatno samo osetio bivstvovanje i dozivljaj visih nivova postojanja,koje pararelno egzistiraju sa nasim fizickim nivom postojanja u nasoj 3 Dimenziji.Da bi otisao u drugu Dimenziju,makar i mentalno-preko stanja uma,mislim da treba da budes u stadijumu bliskoj klinickoj smrti,kao sto su par ljudi u proteklih 30 godina pokusavali dokuciti ima li zagrobnog zivota,ili nesto posle smrti.Da bi na kraju utvrdili da je sve to veoma opasno,apstrakno i nedefinisano.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 7:36 pm

Naravucenije,kompleksne su stvari u vezi drugih Dimenzija,ipak su to oblici postojanja koja su dijametralno razlicita u svakom pogledu od naseg oblika postojanja-Dimenzije,odnosno sa ove nase perspektive ne mozemo jos uvek shvatiti bazu drugih Dimenzija,odnosno cak i nemamo sluzbeni-naucni-zvanican dokaz i tvrdnju da druge Dimenzije postoje a kamoli da odemo tamo.Inace cvrsto verujem da druge Dimenzije postoje,ali nazalost nemamo nikakvu predstavu sta je i kako je tamo,odnosno kako one funkcionisu. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 7:41 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Novuse mislim da je decko mislio  da preko opijata precicom delimicno,stanjem uma,ne i fizicki odes bukvalno u drugu Dimenziju,mozda se varam.

Na to je mislio vjerojatno, kao i ja. Nismo toliko ludi valjda da vjerujemo da ćemo se teleportirati u "drugu dimenziju".

Mediterano Blanco je napisao/la:

Ja nisam probao nikada nijedan opijat,pa ni gudru,iliti kanabis,iliti marihuanu a mogao sam mnogo puta,nego nikada me nisu privlacili opijati,osim alkohola. ;) .Jedan sam od retkih koji u mojem miljeu ljudi nikada nije probao cak ni travu,tacnije ja ,moj burazer i jedan moj veoma dobar ortak.

To nije ni za hvalu ni za kritiku, jer to je tvoj osobni odabir. Ako ne želiš ne moraš i to je to.

Mediterano Blanco je napisao/la:
Posto postoji jedna teorija da prosecan covek u prosecnom stanju uma danas koristi 5 do 10 posto svojih mozdanih mogucnosti,ali kada uzme neki opijat,ti opijati mu pomazu da prevazidje barijeru prosecnog stanja uma i mozdanih mogucnosti i da ima visi spektar uvida i mogucnosti,odnosno uvid i interakciju sa visim nivoima postojanja.

Ta teorija je pala u vodu već davno, ali to je mit naširoko korišten. U filmu Limitless i Lucy se radnja vrti oko širenja aktivnosti na 100% i tada likovi postaju kao bogovi. Običan mit ništa više.

Mediterano Blanco je napisao/la:

kao sto su par ljudi u proteklih 30 godina pokusavali dokuciti ima li zagrobnog zivota,ili nesto posle smrti.Da bi na kraju utvrdili da je sve to veoma opasno,apstrakno i nedefinisano.

Točno se zna da mainstream znanstvenici ili pobijaju postojanje života poslije smrti fizičkog tijela (u 90% slučajeva ni ne usude se razmisliti drugačije). Jedan mali dio znanstvenika već dugi niz godina radi eksperimente s višim stanjima svijesti i dokazuju da je život poslije smrti ustvari isto što i proživljavaš dok sanjaš, tj. to je povratak u kolektivnu podsvijest. Neko vrijeme tamo naša svijest boravi da bi "krenula" u druge razine svijesti i naposlijetku ušla u proces reinkarnacije
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 7:55 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Novuse mislim da je decko mislio  da preko opijata precicom delimicno,stanjem uma,ne i fizicki odes bukvalno u drugu Dimenziju,mozda se varam.

Na to je mislio vjerojatno, kao i ja. Nismo toliko ludi valjda da vjerujemo da ćemo se teleportirati u "drugu dimenziju".

Mediterano Blanco je napisao/la:

Ja nisam probao nikada nijedan opijat,pa ni gudru,iliti kanabis,iliti marihuanu a mogao sam mnogo puta,nego nikada me nisu privlacili opijati,osim alkohola. ;) .Jedan sam od retkih koji u mojem miljeu ljudi nikada nije probao cak ni travu,tacnije ja ,moj burazer i jedan moj veoma dobar ortak.

To nije ni za hvalu ni za kritiku, jer to je tvoj osobni odabir. Ako ne želiš ne moraš i to je to.

Mediterano Blanco je napisao/la:
Posto postoji jedna teorija da prosecan covek u prosecnom stanju uma danas koristi 5 do 10 posto svojih mozdanih mogucnosti,ali kada uzme neki opijat,ti opijati mu pomazu da prevazidje barijeru prosecnog stanja uma i mozdanih mogucnosti i da ima visi spektar uvida i mogucnosti,odnosno uvid i interakciju sa visim nivoima postojanja.

Ta teorija je pala u vodu već davno, ali to je mit naširoko korišten. U filmu Limitless i Lucy se radnja vrti oko širenja aktivnosti na 100% i tada likovi postaju kao bogovi. Običan mit ništa više.

Mediterano Blanco je napisao/la:

kao sto su par ljudi u proteklih 30 godina pokusavali dokuciti ima li zagrobnog zivota,ili nesto posle smrti.Da bi na kraju utvrdili da je sve to veoma opasno,apstrakno i nedefinisano.

Točno se zna da mainstream znanstvenici ili pobijaju postojanje života poslije smrti fizičkog tijela (u 90% slučajeva ni ne usude se razmisliti drugačije). Jedan mali dio znanstvenika već dugi niz godina radi eksperimente s višim stanjima svijesti i dokazuju da je život poslije smrti ustvari isto što i proživljavaš dok sanjaš, tj. to je povratak u kolektivnu podsvijest. Neko vrijeme tamo naša svijest boravi da bi "krenula" u druge razine svijesti i naposlijetku ušla u proces reinkarnacije
Nisam gledao film Novuse,ali znam radnju,bukvalno skoro kao Bogovi,ali mislim da Covek-Homo Sapiens jos uvek nije zavrsio svoju evoluciju i da treba jos da se nadogradjuje,pogotovo psihicki i spiritualno,koja je na neki nacin povezana i sa koriscenjem mozdanih aktivnosti.Ne znam da li je MIT,ILI ISTINA,samo sam cuo sta su neki naucnici rekli,cak su i neki naucnici koji su se bavili Parapsihologijom tvrdili da su bili blizu dokazivanja svojih tvrdnji,ali to je bilo pre 5,6 godina i izgleda da je na tome samo ostalo.Sto se tice drugih Dimenzija,mislim da je vrlo tesko otici tamo,mozda cak i nepremostivo,ali nikada se zna.Da bi imali mogucnost otici u drugu Dimenziju,odnosno njenu dostupnost,mislim da treba jos mnogo da napredujemo u svakom pogledu(psihickom(rezonovanju),fizickom(tenholoskom) i spiritualnom(duhovnom) ),da bi smo dostigli stadijum spremnosti u kostac sa nazigled nepremostivim preprekama i problemima kao sto su druge Dimenzije. ;) .
[Vrh] Go down
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 8:05 pm

Ne misli se na doslovnu teleportaciju. Nego ulazak u taj virtualni svijet ,a moje je misljenje da postoji u nasoj glavi i pomocu nekih kemijskis spojeva ili supstanci odemo u njega ali to nije putovanje kao kad ides u ducan nego putovanje umom, mislima, glavom. Mozda je kvaka bas u tome sto taj drugi virtualni svjet postoji samo u nasim glavama pa ga nemozemo definirati gdje se tocno nalazi a kvaka je bas u tome sto nemozemo znati gdje je i definirati ga pod drugu dimenziju jer se otvara se u tvojoj glavi slikovit je ima svoje teksture ali nema lokaciju i prostor koji zauzima zato se zove vurtualan svijet...!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 8:12 pm

Belphegor je napisao/la:
Ne misli se na doslovnu teleportaciju. Nego ulazak u taj virtualni svijet ,a moje je misljenje da postoji u nasoj glavi i pomocu nekih kemijskis spojeva ili supstanci odemo u njega ali to nije putovanje kao kad ides u ducan nego putovanje umom, mislima, glavom. Mozda je kvaka bas u tome sto taj drugi virtualni svjet postoji samo u nasim glavama pa ga nemozemo definirati gdje se tocno nalazi a kvaka je bas u tome sto nemozemo znati gdje je i definirati ga pod drugu dimenziju jer se otvara se u tvojoj glavi slikovit je ima svoje teksture ali nema lokaciju i prostor koji zauzima zato se zove vurtualan svijet...!
Nesto slicno kao u fazonu novog SF filma Tomorrowland,nije uopste nemoguce ono sto tvrdis.Imaginarni-SANJARSKI svet u tvojoj glavi,ustvari kada bolje razmislim potpuno te razumem,ja sam kao klinac bio u slicnom stadijumu i jos uvek sam neki put-povremeno,prosto volim da se iskljucim iz realnog sveta svakodnevnice-sivila i odem u neki u mojoj glavi,bolji,lepsi i slobodniji svet a ne treba mi nikakav opijat da bi to iskusio,prosto rodis se sa takvim darom. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon ruj 28, 2015 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 8:37 pm

E bas o tome pricam to je to.! ,a i film cu pogledat volim dobar SF.!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 8:45 pm

Belphegor je napisao/la:
E bas o tome pricam to je to.! ,a i film cu pogledat volim dobar SF.!
Nije los film,malo je trash,vise je za tinejdzersku populaciju,pa ce ti se verovatno svideti,posto vidim da imas 17 godina,esktra godine.Eeee,kada se setim kada sam imao 17 godina,kako je to vreme bilo i sta sam sve radio,nedostaju mi te tinejdzerske godine i ta neka bolja vremena.Inace ako volis dobar SF,pogledaj cuveni SF film Interstellar,snimljen prosle godine,ako ga nisi pogledao naravno,izmedju ostalog jedna od glavnih radnji filma su upravo druge Dimenzije. ;) .
[Vrh] Go down
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 10:40 pm

Fala ti majstore za film pogledat cu nemoj se sjecati davnih uspomena bude osjecanja i stvara rane misli na buducnost i napravi ju jos boljom od mladosti.!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 28, 2015 11:34 pm

Belphegor je napisao/la:
Fala ti majstore za film pogledat cu nemoj se sjecati davnih uspomena bude osjecanja i stvara rane misli na buducnost i napravi ju jos boljom od mladosti.!
Nema na cemu tebra i drugi put, u pravu si,lepo je to da jedan tako mlad decko kao ti,tako zdravo-razumski,zrelo i trezveno razmislja,ima nade jos uvek za nas.Pozz. ;) .
[Vrh] Go down
Belphegor
Stanica
Belphegor


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 12
Age : 26
Location : Lepoglava
Registration date : 20.09.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimesri ruj 30, 2015 3:36 pm

haha hvala na komplimentu.! :D
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimesri ruj 30, 2015 5:08 pm

Belphegor je napisao/la:
haha hvala na komplimentu.! :D
De nada y segundo vez tebra. ;) .
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimepon ruj 16, 2019 5:01 pm

Ono što je stvarno interesantno je to da neke dimenzije su bezvremenske i bezprostorne. Moguće je pristupiti drugim dimenzijama to nije ništa sporno. Ponekad prođemo u druge dimenzije a da toga nismo ni svijesni. Kao što je u filmu Interstellar prikazano moguće je iskriviti vrijeme i prostor ulaskom u neke druge dimenzije, poslati poruku iz budučnosti ili pak vidjeti budučnost. Ono što mislim je to da smo svi u mogučnosti da tripamo sve dimenzije samo što rijetki se odluče za izlazak iz ove nam naše udobne i sigurne dimenzije dok neke pak strefi neka situacija mimo njihove volje.
Npr. ja sam umro u saobračajki i našao sam se na astralu vrijeme ne postoji a prostor i objekte sam izgradio po svojoj volji onako kako se meni vidlo. Tamo sam šetao i pričao sa svojim pokojnim dijedom. Govorio mi je nostop; sve če biti u redu. Tako je i bilo nakon 4 dana sam se probudio iz kome. Taj dio astrala nazivaju čistilištem. Na njemu obitavaju duše bliskih pokojnika. Eto sad sam bar siguran da je moj dijed u čistilištu. Duše pokojnika iz čistilišta mogu da dijeluju kao anđeli čuvari i mogu prenesti poruke iz budučnosti a i razjasniti neke događaje iz prošlosti.
Nadalje snovima se isto pristupa drugim dimenzijama. Meditacijom, molitvom isto. Ima dosta načina. Opojne droge također otvaraju portale ka drugim dimenzijama.
Jedno je sigurno. Potsvijest ima odgovore na apsolutno sve. Svi odgovori su u nama.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitimesub lis 05, 2019 11:41 pm

Belphegor je napisao/la:
Vjerujete li u virtualan zivot ili neku drugu dimenziju osim ove nase zemaljske nesto neprirodno i dali je moguce tamo otputovati. Moje misljenje neki ce misliti da sam zabrijo ali ja mislim da sam u pravu broj 1. Ne prihvacam i gade mi se i ne toleriram nikakve droge kemijskoga sastava
2.Biljne droge prirodne podrzavam jer biljka nesmije biti ilegalna priroda je stvorena da se iskoristi ,a ne da se zabrani.
Vratimo se na virtualni zivot druga dimenzija citam bas po googlu i youtubeu svi ljudi koji su probali LSD kazu da su otkrili tu novu dimenziju zato se ta droga zove trip u prijevodu putovanje mnogi ljudi LSD ne smatraju bas kao klasicnu drogu nego nesto cudnije i to nije nikakva teza droga......!

Nadam se da si stigao na svoje odredište ali to ne znači da je to kraj puta. Dva su izbora: nastaviti ili se vratiti do početne točke.
Realnost je takva da si malo pobrko uvijerenja, naveden si na krivi portal. Prokleti Ag.Smith. Ovo gdje bivamo u polju i nazivamo  stvarnost jest virtualno ilitiga iluzija(maya). Buđenjem izlaziš iz dimenzija virtualnosti. Pojam ulazak u druge dimenzije nemogu shvatiti jer mi već jesmo u apsolutno svim dimenzijama postojanja svemira, samo je stvar u tome koje su osviještene. Raznim alatima samo proširujemo svijest ma druge dimenzije. Sve je u nama cijeli univerz sa svim svojim dimenzijama i Bog sa apsolutnom sviješću.
Tripaš se ti sa svim i svačim. Pa te pukne pa tražiš odgovore...i misliš da si sve skapiro! Mnogi su na ovom putu isto to mislili ali buahahaha. Vjeruješ u you-tube i google. Sve je laž. Žao mi je što ti to moram saopčiti.
Uzmeš neki dobar trip(lsd, hofmann, om-svijež) smijestiš se udobno u fotelju i preletiš kroz svemirska prostranstva a da se nisi mrdno sa mijesta.
Nakon toga ništa nije više ono što je bilo. I da povratka nema. Zato se kaže za trip da kad ga uzmeš pere te čitav život. Zaista dugo dijeluje.
buahahaha sjebe te, promijeni ti svijest i to trajno i bespovratno. Otprilike svaka jača drogica to radi sintetičke a i prirodne. Drogica i evolucija idu ruku pod ruku. Želiš se probuditi ali ti je žao napustiti Matrix i svu njegovu bezuvijetnu ljubav.
Ošš tripat? Zatvori se u sobu bez zvuka, svijetla, hrane i vode na nekih tijedan dana ako uspiješ! Da vidiš koji party. Partyjaneri će sami doći bez poziva. I sve to besplatno. Želiš instant tehnike učinkovite onda zajebi meditacije one dugo traju a pitanje je dal ćeš uspjeti. Urokaj se i jebi bogu mater što nas tako muči iskušenjima, kažnjava nas a voli nas. Ko je tu lud?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Virtualni zivot druga dimenzija Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni zivot druga dimenzija   Virtualni zivot druga dimenzija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Virtualni zivot druga dimenzija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» dimenzija vs. denzitet
» Virtualni brak
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: