Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije

Go down 
+4
grga@bizArt
Mediterano Blanco
leont
2pac
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimesri tra 20, 2016 6:07 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Život poslije smrti je već druga tema
Na to sam i mislio Novuse,sto se da primetiti. Ali zanimljivo je Novuse sto Hoking tvrdi isto ono sto sam ja napisao u vezi crnih rupa,to znaci da je mozda film Interstellar bio u pravu. ;) .Veoma zanimljiva i intrigantna konstatacija Hokinga,bombasticna na neki nacin,moglo bi da se tako kaze. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; čet tra 21, 2016 5:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimesri tra 20, 2016 7:05 pm

Možda bi mogli letjeti kad bi se namoćili u vosak i povaljali u perju. 😉


Zadnja promjena: grga@bizArt; čet tra 21, 2016 1:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimesri tra 20, 2016 7:24 pm

Nemoj letiti previše blizu sunca, moglo bi ti sunce otopiti vosak koji ti drži perje pa ćeš pasti u more
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet tra 21, 2016 5:16 pm

Grga tebra mali savet dobronameran,nema potrebe da korigujes postove zbog nekog,pogotovo ako je saljivog konteksta,pretrpeo si u zivotu izgleda sve i svasta,odnosno imas odredjena iskustva i to mora da se ceni i postuje bar sa moje strane.Dakle tebra potrudi se da se opustis koliko mozes,znam nije lako,pogotovo u ovom danasnjim bizzarnom,ekstremnom i paradoksalnom vremenu,ziv bio. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet tra 21, 2016 6:19 pm

Ovo moje nije bio uvreda već savjet.
Savjet je zato što sam vidio da se Grga jako usokolio u svome postu, gotovo da nije napisao da je Bog, a to je naravno dosta daleko od istine. On ima iskustva (vjerojatno više nego ja), ali ako se ne drži skromnim i objektivnim, upast će u vražju zamku.

Pazite, ovaj Sistem ima sve za svakoga! On će ateistu davati dokaze da ne postoji ništa van "tvrde" materije, on će Kršćaninu govoriti kako je Isus umro za njega, da bez Isusa nema spasenja, da Bibliju drži za božju riječ. On će radikalnom muslimanu davati sugestije za đihad i ubijanje kjafira (a to smo svi mi), Budisti će dati iskustva, ali niske razine i on će pomisliti da se toliko prosvijetlio i da nema više od toga. Ovo je čak i povijesni primjer kad je velik broj Buddhinih učenika ga napustilo jer mu nisu vjerovali da oni neznaju sve i da je još daleko do pravog Prosvjetljenja.

Mislim da Grga kuži poantu i da je ova moja opaska sa Ikarom upravo upozorenje što ćemu se dogoditi ako previše zabrije u svoju "superiornost".
Upravo je to i pouka priče o Ikaru.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet tra 21, 2016 10:02 pm

Naravno da sam shvatio savjet Novuse. Baš sam htio da netko od vas vidi to da mu pobliže objasnim situaciju kod mene pa da ju obrišem! Oćekivao sam takvu reakciju!
Neću se vinut ka suncu imam dosta posla tu di jesam i zasad ide dobro. Hvala anđele! Nisi ti tako strašni kao što izgledaš.
😉




[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet tra 21, 2016 10:17 pm

Polako i uvijek se konzultirati s literaturom ili iskusnijim praktikantima. Meni je to dosta pomoglo u početku i kad mi se nešto dogodi, manje više znam što je to i što dalje. Ima ljudi koji su došli tako daleko, a da uopće neznaju gdje su i što su, doslovno ono dupe glava, a to je zato što nemaju teorijske podloge. Mislim da je teorija + praksa nešto najbitnije, sami po sebi su onako li la kako bi ljudi rekli.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 5:09 pm

Mediterano!!!! Imam na neki način odgovor na tvoje pitanje o crnoj rupi!
Ako promatram heliocentrični sunčevi sustav na polju kvantne fizike, usudio bi se reči da su crne rupe spregnuta veza između dva udaljena spregnuta elektrona-planet.
To bi onda značilo da nas čeka kvantni skok! Iliti ga dimenzijski skok o kojem se priča!
Pa bi na temelju toga mogao objasniti piramide i likove lica i kanjone nekadašnjih tokova na Marsu. Nekad je tamo bilo života! Dok Mars nije prošao recimo kroz crnu rupu i doživio kvantni skok.
Zato zemljani vežite se!!!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 5:19 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Mediterano!!!! Imam na neki način odgovor na tvoje pitanje o crnoj rupi!
Ako promatram heliocentrični sunčevi sustav na polju kvantne fizike, usudio bi se reči da su crne rupe spregnuta veza između dva udaljena spregnuta elektrona-planet.
To bi onda značilo da nas čeka kvantni skok! Iliti ga dimenzijski skok o kojem se priča!
Pa bi na temelju toga mogao objasniti piramide i likove lica i kanjone nekadašnjih tokova na Marsu. Nekad je tamo bilo života! Dok Mars nije prošao recimo kroz crnu rupu i doživio kvantni skok.
Zato zemljani vežite se!!!
Zanimljivo Grgo,naveo si me na razmisljanje,sve je nekako logicno osim onoga na kraju,da je Mars prosao kroz crnu rupu i doziveo kvantni-dimenzionalni skok i na kraju se vratip u ovaj nas fizicki Svemir,opste je poznata stvar da ko udje u crnu rupu,nikada se ne vrati na ovaj nas fizicki Svemir,mada to je samo u teoriji a poznata izreka kaze  teorija je jedno a praksa je sasvim drugo,tako da je veoma moguce da si u pravu Grgo.Veoma logicki,zdravo-razumno, trezveno,inovativno i kreativno rezonujes,sto se da primetiti,svaka cast Grgo. ;) .
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 5:38 pm

Pa dobro sad! Još na toj teoriji treba raditi jer na praksi je nemoguće. Kod kvantnog skoka elektrona on skoči sa jedne putanje na drugu a da uopće ne prolazi kroz prostor u jedinici vremena. Jednostavno trenutno skoći. I emitira energiju različte valne duljine koja je opisana bojom-svjetlost-energija. Ubiti promjeni valnu duljinu.
Možda je Mars nekad kružio oko sunca na putanji gdje se nalazi Zemlja danas, gdje su jedino uvjeti u sunćevom sustavu da se razvije život, dok nije kvantno skoćio!!!
A kad zemlja kvantno skoći isto ćemo postati planet bez atmosfer, vode, kisika i sa ostacima piramida i praznih korita vodenih tokova-kanjona!!!
Čeka li nas ista sudbina kao i civilizaciju na Marsu???
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 5:46 pm

I nije opče poznato da što uđe u crnu rupu da nestane iz fizičkog svemira, to je samo teorija!! Meni više crna rupa izgleda kao spregnuta veza između dva planeta!
A koji je naš spregnuti planet??? Možda baš Mars! A na njemu se krije dosta odgovora! Nije ni čudo što je znanstvenicima to prvi izbor za proučavanje u našem sunčevom sustavu!
Hvala što me pratiš!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 6:36 pm

Teozofija kaže da je u trećem ciklusu i mars i mjesec bio nastanjen. Mi smo sad u četvrtom ciklusu, te u njemu mjesec i mars "umiru" pa će u petom ciklusu nestati. Tamo u šestom ciklusu će zemlja biti mjesec nekom novom planetu.

P.S. mjesec je prema teozofima sasušeni planet. Zamislite da maknete tlo sa Zemlje i ohladite magmu i dobili biste nešto slično mjescu danas.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 9:27 pm

Taj kvantni skok koji pominjes Grgo je u fazonu slican konceptu crvotocina,odnosno njenom metodom delovanja,naravno u teoriji,koliko sam ja shvatio. PS:Ima ovde moja tema o crvotocinama u pdf-u Astronomija i misterija Svemira,sto je i logicno,pa ako imas neke sugestije u vezi crvotocina slobodno napisi. ;) . Da,koliko sam shvatio Grgo tvoju konstataciju o spregnutim planetama,to je neka vrsta metafizickih-kosmickih bratskih planeta i njihova uzajamna povezanost,samo treba to dokuciti,odnosno na koji nacin su povezani,sto nije jednostavno i nemamo adekvatnu tehnologiju za to jos uvek,niti cemo verovatno imati u skorije vreme,ali je veoma zanimljiva teorija.Ipak cim je nesto kvantno,samom nekom logikom se dolazi do zakljucka da je interdimenzionalno,ili bar delimicno,tako da su crne rupe i crvotocine u sustini verovatno veoma slicni aspekti,samo imaju drugacije namene,ali to je vec posebna tema. ;) . PS:Grgo nema na cemu i drugi put,gotivim intelihentne,realne i kreativne ljude. ;) . Novuse upoznat sam sa vasim teozofskim konceptom Svemira,doduse malo je bajkovit-bizzaran-nekonvecionalan,odnosno malo vise,sto ne znaci da za dosta stvari o Svemiru i postojanju niste u pravu,cak sta vise, mozda je upravo suprotno.Iskreno Novuse mnogo mi se  svidja kod vas Teozofa sto ne odbacujete aspekt drugog oblika postojanja-Svemira-Dimenzije,za razliku od vecine danasnjih zvanicnih naucnika.Cak sta vise,propagirate to,samo na vas sofisticirani nacin. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 10:27 pm

nisam teozof, samo se referiram na njih jer su se bavili ovim temama
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimened svi 01, 2016 9:52 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Pa dobro sad! Još na toj teoriji treba raditi jer na praksi je nemoguće. Kod kvantnog skoka elektrona on skoči sa jedne putanje na drugu a da uopće ne prolazi kroz prostor u jedinici vremena. Jednostavno trenutno skoći. I emitira energiju različte valne duljine koja je opisana bojom-svjetlost-energija. Ubiti promjeni valnu duljinu.
Možda je Mars nekad kružio oko sunca na putanji gdje se nalazi Zemlja danas, gdje su jedino uvjeti u sunćevom sustavu da se razvije život, dok nije kvantno skoćio!!!
A kad zemlja kvantno skoći isto ćemo postati planet bez atmosfer, vode, kisika i sa ostacima piramida i praznih korita vodenih tokova-kanjona!!!
Čeka li nas ista sudbina kao i civilizaciju na Marsu???
u drevnoj praksi sunčevog sistema bila je,trenutačna ali i dugotrajna dugotrajna emisija električne komunikacije: mars >< venera
https://www.youtube.com/watch?v=t7EAlTcZFwY
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimepon svi 09, 2016 12:06 am

Uh, morat' ću se re-aktivirati, vidim opet svašta..
Zdravstvujte stari kamaradi, i novi..
Vidim Novus-e iz tebe počela teći oštrija i jasnija retorika, kvalitetno si 'zazvučao' nekoliko puta;
... ali i ti si ga malkice upao u jednu baru-baricu za prenategnutim terminima (doduše ne drastično kao što to čine neki po forumu, ali znaj, čim se počneš voziti po magistralama "denziteta" ili bilo kakvoj isključivosti kozmičke hijerarhije u kojoj su stupnjevi obilježeni sa 1, 2, 3.... objašnjeni i nomenklaturirani konačno, ultimativno i precizno znaj da si zavirio u kutiju sa new-age igračkama i prilično površnim, mladjahnim, self-claimed autoritetima i dr."masjtorima", "učiteljima" o kojima smo ti i ja podosta pričali ... na kraju krajeva, znaš točno zašto ti to spominjem)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimepon svi 09, 2016 12:27 am

Pozz Kahali, drago mi je što si opet došao :)

Ma znam o čemu pričaš, u zadnje se vrijeme znam tu i tamo poskliznuti i opasti u priče o "razinama", "denzitetima", "levelima" i tim sinonimima new age terminologije.
Pokušavam to izbjeći što više mogu, no ponekad ako nekome želim nešto laički i ukratko objasniti, a da se ne utopim u objašnjavanjima (jer i sam nisam iskusan), onda spomenem neki od tih termina, jer smatram da laiku koji se prvi put susreće s time, barem kolko tolko se stvari pojasne.

Kad sam prvi put za sebe počeo baš proučavati, teozofska objašnjenja gdje su onako hijerarhijski opisivali, baš kako kažeš brojevima, bilo mi je puno jasnije.
Kasnije sam uvidio kako nema tu baš nekih granica i konačnosti.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto svi 10, 2016 12:01 pm

Priznaš da si se posklizno @novuse! I pao si! To znači da si nekoga povuko za sobom, svojom voljom a sad si od majstora @kahali dobio packu! I ispričavaš mu se! Daj budi svoj. Meni si dosta toga objasnio! Pa makar to bilo i sa kontraverznim mehanizmima za laike!
I kakav je to razgovor između vas dvoje? Kakvu igru igrate? Nije se lepo igrati sa dušama.
Sam si rekao da iskustvo mora biti potkrepljeno teorijom da bi imalo čvrst temelj vjerovanja, a ja od ovih majstora vidim samo teorije prepisane od nekud ko zna gdi, možda baš sa stranica new age terminologija.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto svi 10, 2016 12:17 pm

Poskliznem se i odmah dignem, a to je jedino bitno. Ne ostajem ležati i nedaj bože puzati po podu. A bome nikoga ne povlačim za sobom.

Neznam na kakvu igru referiraš? S Kahalijem sam prije, dok je bio aktivniji ovdje dosta razgovarao i puno toga mi je objasnio, a što je najbitnije uputio me u pravome smjeru.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimeuto svi 10, 2016 6:34 pm

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 2i6gnif
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimesri svi 25, 2016 9:19 pm

Izgleda da je bila obicna packa-koska u vezi navodnog portala ka drugoj Dimenziji-Svemiru u CERN-u,nista se nije dogodilo krajem aprila,que sera sera-zivot ide dalje.Sta ti je spin,cudo jedno danas. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimesri svi 25, 2016 11:51 pm

To sam ti i bio rekao već, to su ti one navlakuše lol
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet svi 26, 2016 3:10 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
To sam ti i bio rekao već, to su ti one navlakuše lol
Jesi,ali ono crv sumnje ti ne da mira,ali sam bio siguran 99 posto da si u pravu,sto se na kraju pokazalo da jesi. Nikad ne znas sta donosi dan a sta noc,taj fazon Novuse tebra. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimepon vel 13, 2017 2:43 pm

predpostavljanje (za početak) 4.e dimenzije i rezerviranje (misaonog i aproksimativnog) prostora pri astronomskim mjerenjima i proračunima (kao i pri opčenitijim spekulacijama) strašno je bitno za (teorijsko i praktično) upoznavanje prirode fizičkog svemira i sam svemirski upgrade naše evolucije (eventualni razvoj gena za percepciju 4.e dimenzije ... i sl. opcije -da nevelim pizdarje).
- stoga je šteta napustiti ovu temu. nije ni čudo pa se to zbilo, budući ste upetljali sve moguće (mistčke, estetske, etičke, ontološke, gnoseološke, religiozne, psihpološke) voćke (i povrćke). možda bi za restart bilo dobro formalno razlikovati nivoe stvarnosti u kojima ljudi mogu učestvovati i tvoriti ih od fizičkih dimenzija svemira a koji, obadvoje participiraju u dinamici i obliku bezgraničnog i beskonačnog procesa koji kolokvijalno zovemo svemirom.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitimečet vel 16, 2017 11:45 pm

Web dust-e inteligentno i interesantno sroceno u ovom tvom zadnjem postu,naravno treba razgraniciti nivoe stvarnosti i oblike postojanja-Dimenzije-Svemira,dosta ljudi to mesa,kao na primer zgodan i lep/zgodna i lepa-sto se tice vizualnosti,ili  jos bolje Svemir i Univerzum,Univerzum je mnogo siri i veci pojam-pojava-aspekt od Svemira,ali je Svemir sastavni deo Univerzuma,to je nesporno.Stvarno steta web dust-e,ova tema mozda i najkompleksnija uopste,daje dosta prostora i materijala za konstruktivne diskusije. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije   Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» NLO video zapisi
» Koji je razlog postojanja?
» Petlja svemira
» Kraj svemira?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: