Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WASP,KO SU ONI?

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

WASP,KO SU ONI? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: WASP,KO SU ONI?   WASP,KO SU ONI? - Page 2 Icon_minitimepet lis 30, 2015 6:50 pm

web dust je napisao/la:
rofl2 pa budući veliš kako radiš na razdvajanju ega od logičkog aparata,to je samo konstruktivna opaska o izražavanju u vidu zaključaka.
na pitanje ovako ću ti odgovoriti: več je prilično jasan ciklički razvoj civilizacija ljudi na planeti zemlji, civilizacije (kao i krupnija bića svemira) implodiraju kada kritična masa preskoči onaj infatezimalno izračunjivi prag. (kako je evolucija ljudskog gena spora i van volje, sve promjen primarno su vezane uz fizički opstanak vrste a ne uz ethos) kod ljudske civilizaije radi se o pohlepi (krščani racionaliziraju svodećičinjenicu na istočni grijeh, budisti na privrženost maya-i, taoisti na balansni manjak yinga .....). znači kada (količinski) koeficient djelatnih srebroljubaca premaši prag moguće kritične mase, lančana implozija civilizacije slijedi. e sad kako će se imenovat i manifestirati (ilumini,nwo, zion, nonzion...)društvo budala koje sjedi na otponcu sasvim je nebitno, ne bi mazal svoje resurse z mržnjom ili već nekim afektom glede njih. eventualno mogu ih u teoriji žalit i prezirat kao [doslovno] krdo majmuna koja :x granu na kojoj svi skup sjedimo.
U nacelu se slazem sa tobom,samo si to preformulisao na svoj nacin,naravno da ne treba imati neku bolesnu-patolosku mrznju,vec  upravo odbrambeni mehanizam-aparat-prezir prema onome sto je destruktivno,dekadentno i antiprirodno,ali tesko je sve to uskladiti,pogotovo u danasnjem vremenu gde je oko nas prepuno abnormalne nepravde,licemerija,ego-tripa,dekadentnosti,surovosti,manipulacija i itd.Odnosno svi ovi spomenuti negativni aspekti danas uticu na licnost jednog dobrog,prosecnog i postenog ljudskog bica nazalost i retko ko moze istrajati u celom ovom danasnjem haosu.Ranije sam sve shvatao bukvalno,odosno crno-belo,par puta sam se zesce opekao i shvatio da svet danas nije crno-belo,vec je uglavnom neka nijanse sivilia,upravo zbog tog saznanja se trudim u zadnjih par godina da sto racionalnije rasudjujem(mada to uopste nije lako,ako si u dusi juznjacki-mediteranski emotivac i ako su te roditelji od malena vaspitali da stvari gledas prvo emocijama pa posle svime ostalim),sa sto manje upliva emocija,emocije su sustinski ekstra stvar i deo ljudske prirode,ali je danas u ovo danasnje haoticno vreme,gde se ne zna ko pije a ko placa,veoma pogubno nazalost.Sto se tice WASP-a cinjenica je da su ih Cionisti skinuli sa trona u USA,zbog raznih faktora a jedan od najvecih je verovatno sto su veoma,cak na neki nacin alienski proracunati,tu im nema ravnih na celom svetu.Cak i u tvom tekstu web dust-e se na neki sofisticiran nacin potencira da su upravo Cionisti jedni od najjacih danasnjih igraca,koji vedre i oblace u USA i vecim delom sveta danas a dok su WASP bili glavni igraci sve je to nekako drugacije funkcionisalo,daleko je to bilo od nekog idealnog,ali je verovatno bilo pravednije,konstruktivnije i prirodnije od danasnjeg ZOG-ZION-NWO funkcionisanja,za koje smo svedoci danas.Kazes da ti nije bitno kako se  ti danasnji svetski mocnici zovu,ima jedna izreka web dust-e,treba stvari nazvati pravim imenom,da bi znali na cemu smo. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

WASP,KO SU ONI? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: WASP,KO SU ONI?   WASP,KO SU ONI? - Page 2 Icon_minitimesub lis 31, 2015 1:21 pm

ček malo! ti se u načelu slažeš, a ja sam samo malo prefomulirao na svoj način. prije si tvrdio (neukusnom frazom bez stava) kako "nit smrdu nit mirišu" a sad lametiraš o nestanku waspa sa usa scene. možda od logike i ega imaš važnijeg problema - s kičmom. zubi
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

WASP,KO SU ONI? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: WASP,KO SU ONI?   WASP,KO SU ONI? - Page 2 Icon_minitimened stu 01, 2015 12:06 am

web dust je napisao/la:
ček malo! ti se u načelu slažeš, a ja sam samo malo prefomulirao na svoj način. prije si tvrdio (neukusnom frazom bez stava) kako "nit smrdu nit mirišu" a sad lametiraš o nestanku waspa sa usa scene. možda od logike i ega imaš važnijeg problema - s kičmom. zubi
Ti to mene mozda malo prozivas,ili se pak varam? Upravo zato sto nisam preterano upoznat sa WASP-om i njihovom ulogom danas na svetu,odnosno da sam laik i zato sam najvise postavio ovu temu i cinili su mi se kako generalno WASP niti smrde,niti mirisu,odnono nedefinisani,upravo zbog nedovoljnog saznanja o njima.Izgleda se na kraju pokazalo da je USA pod vodjstvom WASP-a bila daleko pravednija,konstuktivnija i prosperitetnija zemlja nego danas,gde je pod vodjstvom Cionista i ostalih njihovih poslusnika.Banalan primer cionistickog vodjstva u USA danas je taj,sto se skoro svake nedelje desava neko sociopatsko ubistvo,ili vise njih, po skolama i univerzitetima sirom USA.BTW:cionisticka bagra me je veceras i sinoc zestoko iznervirala i zeznula po ko zna koji put u zivotu i posle kako da ne budes ANTICIONISTA.
[Vrh] Go down
Sponsored content





WASP,KO SU ONI? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: WASP,KO SU ONI?   WASP,KO SU ONI? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WASP,KO SU ONI?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: