Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 The Matrix

Go down 
+23
Berny_Sinara
Flamezar
grivion
kety6
fastforward
Blizzard
Legionar
Cico
Absynthia
Jaykof
gothic45
Sigmund Freud
Neo
TAy
kayser
Rain
mewithoutYou
malenaivi
Svjetloisjena
Tutankhamon
Alpha
zvezda
razzor123
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:45 pm

legionar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Jaykoq je napisao/la:
Al bežični kabel je ipak bežični kabel :)
Bezicni kabel? Nije li to oksimoron? zubi
ooo, netko nam zna podosta o književnosti! :)
Da, to je oksimoron
Legi...pravilo br. jedan...ne podcjenjuj protivnika ...pogotovo kad ga ne poznajes...

Osim toga...to je bilo retoricko pitanje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:48 pm

legionar je napisao/la:
Gledao sam jedan zanimljiv film o tome kako alieni namjerno izazivaju glo. zatopljenje jer njima paše toplo confused

Nek onda odu na Veneru zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:49 pm

ce-4zubo haha..
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimened pro 07, 2008 9:09 pm

Ma mi smo samo experiment i nama ko nama je dosao i dolazi kraj. To je poanta svih tih filmova SF-a dali u dobrom smislu tipa, desit ce se federacije galakticke itd... ili desit ce se da alien ce ti utrobu sazvakat. Poanta je ista, uskoro vise nista nece biti isto. :)
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepon pro 08, 2008 1:22 pm

ima vise teorija matrix-a koje se spominju u sf filmovima i raznim teorijama urote. jedna je holografski svemir, a druga opisuje matrix kao predlozak prema kojem ljudi zive, da nemaju slobodu odabira nego biraju izmaedju ponudjenog i to se je toliko ustalilo u ljudima da ne shvacaju da je odabir izmedju ponudjenog daleko od onog izvornog pojma slobodnog izbora.
ljude se i kontrolira na razne nacine da se ustvari ni ne trude postici ili cak i razmisljati o slobodi jer inace slijede materijalne ili fizicke kazne od nadleznih organa.
nije da poticem bunt ali policija je bila i bude, isto kao i skola represivni organ drzave. ogranicava vas da djelujete po odredjenom programu, kliseju, matrici.

film matrix ustvari vise prikazuje ideju holografskog svemira kao matrixa u kojem ljudi zive i da se ustvari trebaju trgnuti i progledati "outside the box" da bi vidjeli realnost. netreba uistinu popiti plavu tabletu (ili koju vec) nego treba gledati svojim ocima i misliti svojom glavom, ne prihvacati tudje misljenje i vidjenje stvari pod svoje.
to se najcesce dogadja kad ljudi nemaju svoje misljenje onda prihvate tudje jer se pouzdaju u autoritete, kad pogledate etimologiju rijeci "slazem se" mozete jako lako vidjeti da je to ustvari kombinacija rijeci "sam sebe lazem", "se lazem", "s tobom se lazem".
ovaj svijet je svojevrsni zatvor na jako suptilan nacin i oni koji misle da nije nece nikad moci izaci, kljuc je u ljudima samim, a svi cekaju da dodje spasitelj i izbavi ih. sloboda od matrixa je sloboda koja se mora i moze postici samo na individualnoj razini.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepon pro 08, 2008 9:41 pm

Pa da zato i jesu svi ovi prosvjedi propali kao takvi. Radi se o tome da citav svijet boli ona stvar po tom pitanju. Kad nas se dovoljno osvijesti, kad se rodi jos koji narastaj ocito, desit ce se i to no kako stvari stoje, brijem da ce nas ili nibiru 2012 zakacit, ili 3 svjetski rat a ka tome ako se nis od tog ne desi, onda cemo se prosvijetlit jer 2012 ce sigurno rec istinu o tome svemu cemu god da oni briju premda mi vec znamo da ce rec to ovako nekako.

"Postovani gradjanji ovog svijeta, postovani stanovnici neznamo kako da vam to kazemo, al prije malo, dosli smo do saznanja da mi nismo sami u ovom svemiru te da ipak mi nismo u centru paznje." I onda ce okrenut na oni su smrt, oni nisu dobri i nastat ce pokolj. Oke, kako god? Illuminati ce napravit svoje sta trebaju i pobit nas sve kako su sami sebi ocito obecali. Jedino oni te one koje oni smatraju "New Age-om" ce prezivit a to nema nikakve veze ni sa indigo ljudima niti sa icim drugim. To sve treba poskidat sa vlasti da se mene pita.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimeuto pro 09, 2008 10:20 am

Zapravo mislim da je i priča o 2012. dio manipulacije s raznih strana. Jedni vuku prema pozitivi, drugi prema negativnom. Jedni nastoje potaknuti ljude da postanu bolji spremajući se na "nešto", drugi ih zastrašuju potičući time životinjske nagone za samoodržanjem u nesigurnijim pojedincima kojih ima priličan broj.

2012. je sada kad smo ovdje, kad živimo i djelujemo. Ono što napravimo sada, odrazit će se na ono što ćemo živjeti sutra. Ako se nešto i dogodi tog datuma, odrazit će se na razne ljude različito. Mi u svakom trenutku trebamo biti spremni na odlazak, kako možemo znati da ćemo biti živi 2012, pa može nam se nešto dogoditi već danas ili sutra. Važno je biti spreman na neki oblik prijelaza, individualnog ili kolektivnog u svakom trenutku. Ja sam rekla svom djetetu kad me pitao o tome - treba čuvati život, živjeti ga najbolje što znamo, spašavati sebe i druge. Ali ako ugledamo pred sobom nešto strašno poput smrti koja se približava na ovaj ili onaj način - u velikoj ili maloj kataklizmi ili nekoj nesreći i bolesti - treba nastojati ostati smiren i pokušati "proći", jer ništa se ne može izgubiti. Ako je smrt kraj, nastat će muk. Ako je nastavak života u što vjerujem, onda moramo biti što smireniji iznutra kako ne bismo zapeli negdje gdje ne želimo biti...

U svakom slučaju istočnjaci već dugo poznaju ideju matrixa - svijet smatraju Božjim snom ili igrom (lila). Kad dubinski i u potpunosti shvatimo da je to san ili igra, kao u lucidnim snovima dižemo se i idemo dalje, van iz dobrovoljnog sna, učiti nove lekcije miga
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:35 am

matix je toliko prerastao u noramlnost nas "zapadnjaka" da ga najcesce ni neprimjecujemo, od najobicnije kupovine kruha i mlijeka pa do ustanova koje kontroliraju ljudsko ponasnje i djelovanje.

moje osobno misljenje je da je 2012. samo diverzija od neceg vaznog. neznam tocno cega, ali ponekad se sjetim da ni ne zelim znati. u krajnjoj liniji, mozda je sama ideja o 2012. pustena u optjecaj da bi se ljude zavadilo da misle o nebitnim stvarima dok oni koji znaju sto je vrijedno razmisljanja vode monopol oko toga...
einstein je rekao ddvije jako poznate recenice, da cemo treci svjetski rat voditi ne puskama nego kamenjem, a druga je da su dvije stvari beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali da za svemi nije siguran. nazalost, kako stvari renutacno stoje nemam razloga misliti suprotno.
sad kad sam napisao te dvije njegove misli, smijem se jer nemogu vjerovati koliko je isao in medias res.

moram napomenuti da bi stvarno bilo vrijeme da se probudimo iz tog dobrovoljnog (vjerovatnije i prisilnog) sna i da sagledamo svijet kakav ustvari i jest, bez uljepsavanja i idealiziranja, surova realnost.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 12:51 am

Pa ja se nadam da treći svjetski rat neće ni biti vođen. U nadi je spas moli
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:16 am

po nekim informacijama on je na pomolu. naravno da je isplaniran ali toliko da mi to necemo moci kontrolirati jer dosta ljudi ne shvaca sta se dogadja oko njih pa kolektivna svijest nije dosta jaka da se odupre manipulaciji.
koliko bi samo volio da bi svaka drzava bila uredjena po platonovom nauku u djelu "drzava", filozofi bi vladali. po njemu su oni jedini koji razumiji i trude se promisljati o kauzalnosti, o nastanku problema kao o djelotvornom rjesenju, ne o diverziji od problema novim, "popularnijim" problemom.
inace sam pacifist i jako bi volio da ljudi shvate da je bitka, rat za mir isto kao i jebanje za nevinost. i ja se jako nadam da se taj plan nece ostvariti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:23 am

Ratova neće biti tek onda kad svaki čovjek na svijetu odbije uzeti oružje u ruke.
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:25 am

koliko je samo mala vjerojatnost da se to dogodi. nazalost.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:30 am

grivion je napisao/la:
koliko je samo mala vjerojatnost da se to dogodi. nazalost.

Moramo početi od sebe, to je jedini način. Mislim da smo se u tome negdje složili :) Okolinu možemo promijeniti ako mijenjamo sebe. Agresivnost je reakcija na strah. Ako radimo na uklanjanju straha iz sebe, doprinosimo i poboljšanju atmosfere za sve ljude, iako je to možda vidljivije onima koji su blizu. Pa su onda ovdje i one priče o postotku "promijenjenih" koji je dovoljan da povuče za sobom sve ostale. Ako tako razmišljamo, stvar može izgledati manje nemoguća.
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:35 am

istna, nemam prigovora.
sad samo da ljudi pocnu to shvacat i jos bolje, primjenjivat.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 2:50 am

Sitnica... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimečet pro 11, 2008 3:51 am

pa onda da te vidim :p
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepet pro 19, 2008 9:37 pm

Hebote kakve zakljucke mos izvuc iz The Matrix movie-a

Ajde da ovako objasnim sta sam shvatio definitivno da je kao takvo.

1.) The Matrix ( Nas um... te bica 6th i veceg denziteta )
2.) Agenti ( Greys, illuminati itd... )
3.) Osvijesteni ( Ljudi sa recimo ovakvih foruma, indigovci/kristalci, itd... )
4.) Ostatak svijeta, zatocen i totalno nepoznat da uopce postoji matrica kao takva.
5.) The One - Jedna sila, jedan "bog", jedna stvar, jedna svijest itd...

Stvari tipa, "there is no spoon" zapravo su istinite jer, there is no spoon. Postoji samo illuzija kao takva te energija ( oke ovo nemogu bas opisat doslovce )

Bitka izmedju agenata te nas je zapravo doslovna bitka u svijetu izmedju illuminata, greys-a, te nas kao nas. I ona kao takva je startala i to je ono sto je matrix u sustini svega i htjeo rec kao takav.

Neznam dal je netko od vas zapravo shvatio principe te kako uopce izaci izvan matrice no postoji nacin definitivno a to je vrlo opasan put ali jedini put da izadjes van. Da stvarno postanes slobodan, tj. moras se prilagodit monetary sistemu kao takvom te ic na vrh. Zasto full malo ljudi je bogato u svijetu? Znaci treba ici up jer sto vecu imas snagu kao takvu u ovom "imaginarnom" svijetu, imas vecu mogucnost da sve ostalo shvatis kao takvo i oslobodis se jednom no na OPD nacin a ne OPS nacin :)

Sto vise informacija kao takvih dobijes, to je vise putova kojim mozes ici a zapravo ne ides putevima vec ides samo jednim putem kao takvim.

Cudna mi spika u glavi po tom pitanju a tako je kristalno cista i intuicija mi itekako govori da sam nasao dio puta kojim moram krenut up.

Zapravo postoje 2 puta do toga.

1.) Bit i u sustini ostat OPD te se ne pretvorit u OPS no to je jako problematicno jer moras uc u taj OPS svijet di ja momentalno nisam i moze biti koban da se pretvoris u OPS.

2.) Ostat OPD i otic meditirat i nestat iz monetary sistema.

3.) Nepostojeca.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepet pro 19, 2008 11:01 pm

A da spojiš prvu i drugu opciju? Ostaneš u monetarnom sistemu, ali nevezan za materijalna dobra, dakle OPD, a usto se orijentiraš pomoću meditacije iz druge opcije :) U treću ne vjerujem. Nema te situacije za koju ne postoji rješenje.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimesub pro 20, 2008 3:26 am

grivion je napisao/la:
pa onda da te vidim :p


Bila sam ironična...

Ne možeš me "videti"... :)

A ja radim na sebi neprestalno...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimesub pro 20, 2008 6:04 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
A da spojiš prvu i drugu opciju? Ostaneš u monetarnom sistemu, ali nevezan za materijalna dobra, dakle OPD, a usto se orijentiraš pomoću meditacije iz druge opcije :) U treću ne vjerujem. Nema te situacije za koju ne postoji rješenje.

A zar je moguce uc u OPD pa izac samo tako iz njega i htjet izac iz njega? :) lol!

Offc.... Ja sam se odlucio vrlo jednostavno rijesit problema tipa ovoga.

Momentalno dizem za "nas" jedan novi social servis, dizajniran na drugacije nacine nego li facebook, ali da na neki nacin facebook za "osvijestenije". Bit ce testovi, nece moc svatko se registrirat. Tj. moci ce al ima zajeb, treba proc 3 tipa testa i to vrlo brainstormana da skuzis u sekundi ako netko laze ili ne. Znaci koji prodju moci ce free uc itd... No da ne duljim sa necim sto jos nepostoji.

Idem rijesit to, posto sam vec 10ak godina web developer i te seo "master" znam i kako net funkcionira i sta napravit u kojem momentu tak da ovaj projekat ce uspijet.

Kad uspije, odo kupit kamp kucicu, uhvatit 2-3 frenda i idem po svijetu, no prije svega cu posjetit tibet.

Tako da, ostat cu u tom OPS-u sa jednom nogom no ostalim tijelom idem up sto vise mogu.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimesub pro 20, 2008 6:43 pm

Sretno s tim :)
Baš bih htio biti član toga, al bojim se da ću past na testu -.-'
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimened pro 21, 2008 12:02 am

fastforward je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
A da spojiš prvu i drugu opciju? Ostaneš u monetarnom sistemu, ali nevezan za materijalna dobra, dakle OPD, a usto se orijentiraš pomoću meditacije iz druge opcije :) U treću ne vjerujem. Nema te situacije za koju ne postoji rješenje.

A zar je moguce uc u OPD pa izac samo tako iz njega i htjet izac iz njega? :) lol!

Offc.... Ja sam se odlucio vrlo jednostavno rijesit problema tipa ovoga.

Momentalno dizem za "nas" jedan novi social servis, dizajniran na drugacije nacine nego li facebook, ali da na neki nacin facebook za "osvijestenije". Bit ce testovi, nece moc svatko se registrirat. Tj. moci ce al ima zajeb, treba proc 3 tipa testa i to vrlo brainstormana da skuzis u sekundi ako netko laze ili ne. Znaci koji prodju moci ce free uc itd... No da ne duljim sa necim sto jos nepostoji.

Idem rijesit to, posto sam vec 10ak godina web developer i te seo "master" znam i kako net funkcionira i sta napravit u kojem momentu tak da ovaj projekat ce uspijet.

Kad uspije, odo kupit kamp kucicu, uhvatit 2-3 frenda i idem po svijetu, no prije svega cu posjetit tibet.

Tako da, ostat cu u tom OPS-u sa jednom nogom no ostalim tijelom idem up sto vise mogu.

Kažeš brzo? A što s nama iznad 35 godina kojima su refleksi oslabili? Mislim da nije toliko stvar programa, koliko onog što misliš staviti u taj kviz cerek

I da, požuri malo da te ne sustigne 2012. prije nego što stigneš do Tibeta strah
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepon pro 22, 2008 2:00 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Kažeš brzo? A što s nama iznad 35 godina kojima su refleksi oslabili? Mislim da nije toliko stvar programa, koliko onog što misliš staviti u taj kviz cerek

I da, požuri malo da te ne sustigne 2012. prije nego što stigneš do Tibeta strah


Ma kviz je tu samo da ne moram benat one koji neke stvari ne shvacaju. Testovi ce se sastojat od pitanja opceg pogleda prema svijetu tako da su doduse vise nego li lagani ali opet za jako puno ljudi ce biti pre teski. Ti ljudi ne spadaju pod recimo ovaj forum.

Lol ma hebe se meni za 2012 godinu. Ako se i sta desi, desit ce se sa razlogom. Ako se meni sta desi, kao i svima nama, desit ce se sa razlogom. Ja od tog razloga necu bjezat niti me zanima sta i kad te kako ce se sta desit a ponajmanje je da se bojim toga ili toga da necu stic i te fore.

Ma Tibet bi samo volio posjetit u svom zivotu te popricat sa tim ljudima ako to bude moguce.

Bez obzira sto vidim da me zajebajes sam ozbiljno odgovorio :x lol! lovely hehe :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepon pro 22, 2008 7:27 pm

Ma ja sam zapravo ozbiljna i kad se zezam, nisi još skužio? lolcina
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitimepon pro 22, 2008 7:35 pm

ako je ovo sve jedna iluzija ona praktički mi mozemo radit sve sto ocemo....
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Matrix - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: The Matrix   The Matrix - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Matrix
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Matrix igre
» Koliko Je Facebook Matrix
» Misao kao Bog,stvarnost kao matrix

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: