Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vladari iz senke

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepet pro 04, 2015 7:34 pm

Pre neki dan sam procitao vrlo zanimljivu informaciju o potencijalnim vladarima iz senke,koji vedre i oblace danas svetom.Rec je o 13 takozvanih najmocnijih,najuticajnijih i najimucnijih porodica,koji zakulisno,latentno i perfidno rade kako bi uspostavili cuveni NOVI SVETSKI POREDAK.Te takozvane porodice su svima nama poznate porodice Rotsild i Rokfeler,pa zatim Varburg,Kavendis,Platangenet,De Medici,Sinkler,Krupp,Vindzor,Habzburg,Romanov i jos 2 porodice koje sada ne mogu trenutno da se setim njihovih prezimena.Ali kao sto se da primetiti ova informacija ima 2 falinke,porodice Romanov i Habzburg danas vise ne postoje,odnosno izumrle su,za Romanove se zna,u muckom pokolju od strane Komunista-Kominterne-Boljsevika u oktobarskoj revoluciji 1917 godine.Dok su Habzburzi otisli sa scene 1919 godine raspadom Austro-Ugarske,mozda je ostao neki potomak danas Habzburga,ali ne verujem da on igra bitnu ulogu u danasnjoj svetskoj sceni.Ovi teoreticari zavere koji su izneli ovu teoriju su zaboravili jednu vrlo mocnu IZABRANU porodicu,koja je mozda najmocnija od svih ovih pomenutih,ali se vrlo malo zna o njoj,iz prostog razloga zato sto je vrlo malo medijski promovisana.Cak se uz ovu teoriju danasnjih Vladara iz senki spominju jos par porodica koji nisu u zvanicnoj ovoj spomenutoj listi najmocnijih,najuticajnijih i najimucnijih,ali su pri vrhu a jedni od njih su porodice Braganza i Oranje.Sta vi mislite o ovoj teoriji zavere nekih teoreticara koji su ovo plasirali u javnost ? Uz to ovi teoreticari zavere koji su izneli ovu informaciju su dodali,ako im se neko ne suprostavi do 2025 godine,bice kasno i sve ce otici u nepovratnom smeru,odnosno u NOVOM SVETSKOM PORETKU.Znaci u fazonu imamo jos samo 10 godina do totalne propasti,ako se u medjuvremenu nesto ne promeni u nasem smeru,kontra njihovom.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pet pro 04, 2015 7:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepet pro 04, 2015 7:55 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
...
Sta vi mislite o ovoj teoriji zavere nekih teoreticara koji su ovo plasirali u javnost ?

Ma Blanko, ovako treba sa njima

https://www.facebook.com/gobih.ba/videos/773870739360794/?pnref=story
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepet pro 04, 2015 8:09 pm

leont je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
...
Sta vi mislite o ovoj teoriji zavere nekih teoreticara koji su ovo plasirali u javnost ?

Ma Blanko, ovako treba sa njima

https://www.facebook.com/gobih.ba/videos/773870739360794/?pnref=story
Zanimljivo leonte,fora je u tome sto sa pola ovih porodica nisam ni znao da postoje a kamoli da su neke velicine u danasnjem svetu a vec mi je duze vreme ova tematika hobi.Nebulozno mi je malo da se u tom kontekstu spominju Romanovi i Habzburzi,jer realno oni danas nemaju nikakvu ulogu jer jednostavno su otisli u djubriste ISTORIJE.Tek mi je nebulozno za Romanove i jos ih stavljati u isti kos sa olosima Rotsildima,jer je opste poznata stvar da su Rotsildi preko svojih agenata izvrsili atentat 1888 godine na otca velikog ruskog i poslednjeg cara Nikolaja 2 Romanova,Aleksandra 2 Romanova i ubili ga.Odnosno Romanovi su uglavnom bili veliki ruski nacionalisti,Pravoslavci-Hriscani,tradicionalisti i prosvetitelji i aspolutno su bili protiv bilog kakvog oblika globalizma-NWO-a.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepet pro 04, 2015 9:07 pm

Ovako što se tiče tih obitelji, reći ću što je rekao Daniel Estulin, istraživač grupe Bilderberg.
Znači, on na svim predavanjima i knjigama jedva da spominje Rockefellere, Rothchilde itd. zato jer su to prema njemu male ribice.
Pravi igrači su obitelji koje raspolažu s trilijunima dolara, a ne "malim" milijardama.
Jeste čuli naprimjer za obitelj Frescobaldi? To je obitelj koja se nigdje ne spominje, a ustvari potječe od Venecijanskog crnog plemstva, tj. rano-srednjovjekovnih bankara i okultista.
Daniel Estulin je u jednoj knjizi objavio izvadak računa baruna Kruppa u kojem je napisan iznos od nekoliko trilijuna dolara i to čak u 19. stoljeću!
Naravno logično je za pretpostaviti da on imao više bankovnih računa, a tek njegova obitelj...
Estulin također spominje englesku kraljevsku obitelj (potomke njemačke Saxe Coburg Gotha obitelji) kao zbilja istinske vladare Velike Britanije (a ne figure kao što se uči u školama). Estulin se našalio da engleska kraljica nosi milijarde u svojoj torbici, aludirajući na velike bankovne račune, a ne "sitniš".
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimesub pro 05, 2015 12:36 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Uz to ovi teoreticari zavere koji su izneli ovu informaciju su dodali,ako im se neko ne suprostavi do 2025 godine,bice kasno i sve ce otici u nepovratnom smeru,odnosno u NOVOM SVETSKOM PORETKU.Znaci u fazonu imamo jos samo 10 godina do totalne propasti,ako se u medjuvremenu nesto ne promeni u nasem smeru,kontra njihovom..

di si to čital?

Vladari iz senke 243p1ko
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimesub pro 05, 2015 7:15 pm

web dust je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Uz to ovi teoreticari zavere koji su izneli ovu informaciju su dodali,ako im se neko ne suprostavi do 2025 godine,bice kasno i sve ce otici u nepovratnom smeru,odnosno u NOVOM SVETSKOM PORETKU.Znaci u fazonu imamo jos samo 10 godina do totalne propasti,ako se u medjuvremenu nesto ne promeni u nasem smeru,kontra njihovom..

di si to čital?

Vladari iz senke 243p1ko
U jednim eminentnim srpskim novinama,za koje se inace vezuje da u zadnje vreme dosta spinuju. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimesub pro 05, 2015 7:34 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ovako što se tiče tih obitelji, reći ću što je rekao Daniel Estulin, istraživač grupe Bilderberg.
Znači, on na svim predavanjima i knjigama jedva da spominje Rockefellere, Rothchilde itd. zato jer su to prema njemu male ribice.
Pravi igrači su obitelji koje raspolažu s trilijunima dolara, a ne "malim" milijardama.
Jeste čuli naprimjer za obitelj Frescobaldi? To je obitelj koja se nigdje ne spominje, a ustvari potječe od Venecijanskog crnog plemstva, tj. rano-srednjovjekovnih bankara i okultista.
Daniel Estulin je u jednoj knjizi objavio izvadak računa baruna Kruppa u kojem je napisan iznos od nekoliko trilijuna dolara i to čak u 19. stoljeću!
Naravno logično je za pretpostaviti da on imao više bankovnih računa, a tek njegova obitelj...
Estulin također spominje englesku kraljevsku obitelj (potomke njemačke Saxe Coburg Gotha obitelji) kao zbilja istinske vladare Velike Britanije (a ne figure kao što se uči u školama). Estulin se našalio da engleska kraljica nosi milijarde u svojoj torbici, aludirajući na velike bankovne račune, a ne "sitniš".
Za porodicu Krupp se u ovoj informaciji teoreticara zavere koje sam izneo u ovoj mojoj temi,spominje bankovni racun jednog clana porodice Krupp u kojoj je iznos oko neverovatnih 19 triliona dolara,nesto slicno sto si ti spomenuo Novuse.Relativno skoro sam cuo za tu nemacku porodicu,za koje se spekulise da je veoma mocna,pogotovo danas.Imam bazicno zanje o njima,samo znam da su se navodno obogatili patentirajuci haubice u WW1 za nemacku vojsku i Centralne sile.Sada me zivo interesuje kako su se oni toliko obogatili,i na koji nacin su toliko navodno postali veoma uticajni i mocni,haubicama nisu sto posto,posto si rekao Novuse da su vec u 19 veku imali basnoslovni bankovni racun? Kao sto sam vec rekao ova teroija je malo trula,zbog pominjanja 2 porodice(Habzburzi i Romanovi) koje danas ne da nemaju nikakav uticaj na svetskoj sceni,vec i ne postoje.Iskreno Novuse za porodicu Frescobaldi nisam cuo a za Mletacko-venecijansko crno plemstvo sam cuo,spekulisalo se za njih da su u to vreme 12,13 vek bili mocniji od samog Duzda-mletackog monarha.Takdoje se za to venecijansko crno plemstvo vezuje da su uglavnom bili poreklom IZABRANI i da su bili sledbenici CUVENOG ZLATNOG TELETA,jedan od baznih faktora NWO-a.Imam jedno pitanje za tebe Novuse,jesi li mozda cuo za porodicu ELZENBERG? Sto se tice engleske kraljevske porodice,za koje se vezuju razne teorije zavere a promovisao ih je cuveni ekcentricni Dejvid Ajk,mislim da je njihova uloga previse naduvana,jesu oni mocni,ali da su mocniji od nekih IZABRANIH veoma mocnih i uticajnih porodica u danasnjem svetu,ne verujem.Jeste ona veoma mocna u V.Britaniji,logicno,ali na svetu,tesko,ne verujem,ali iskreno ne gotivim englesku danasnju kraljevsku porodicu Vindzor,puno su mutni,od njihovog porekla,do delovanja i nacina zivota.To je po meni uz holandsku kraljevsku porodicu danas,jedna od najvecih antievropskih,antibelackih i antihriscanskih monarskih-kraljevskih porodica danas,koje definitvno sluze IZABRANIMA u cilju VRLOG NOVOG SVETA u nadi da ce biti u VRLOM NOVOM SVETU biti mali feudalci,minorni kvazi Bogovi medju CAPPI DI TUTTI CAPPIJIMA-IZABRAIMA-MASTERSIMA,koji ce naravno imati glavnu ulogu u NOVOM SVETSKOM PORETKU,ali NOVI SVETSKI POREDAK nikada nece biti totalno uspostavljen,DACE BOG I HRIST,nada umire poslednja. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimesub pro 05, 2015 9:17 pm

http://winematch.rs/vinska-imperija-freskobaldi/ Evo nesto o toj takozvanoj,veoma mocnoj porodici Frescobaldi,koju je Novus spomenuo da su jaci danas od Rotsilda,Rokfelera i ostalih 11 najmocnijih porodica zajedno.PS:Danas zvanicno ova porodica se bavi proizvodnjom vina i jedni od vodecih su na svetu,CUVENO TOSKANSKO VINO,posto su iz Toskane.Nasao sam zanimljivu informaciju u vezi njih da su u proslosti 2 puta bankrotirali,pa se posle digli iz pepela ko Feniks.Inace jedno vreme su se bavili bankarstvom,ali kada je engelski kralj Evdard prvi 1307 iznenada umro a oni su bili u talu sa njim,nasli su se u nezavidnoj situaciji,u fazoni su bili pred ponorom.Pa su odlucili da se vise ne bavi primarno bankarstvom,ali se spekulise da i dalje s vremena na vreme deluju u ovoj drustvenoj sferi.Inace nisam nista nasa nesto krucijalno da su veoma globalno mocni,mada to i ne mozes da zvanicnim sajtovima danas.Cak nisam nasao i da su bili deo CUVENOG TAKOZVANOG VENECIJANSKOG CRNOG PLEMSTVA.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimened pro 06, 2015 1:39 am

Hipotetičko pitanje...
Da li se moćne obitelji koje drmaju svijetom moraju nužno predstavljati kao bankari i trgovci oružjem ili svoje bogatsvo i moć mogu temeljiti na naizgled "običnim" biznisom?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepon pro 07, 2015 7:26 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Hipotetičko pitanje...
Da li se moćne obitelji koje drmaju svijetom moraju nužno predstavljati kao bankari i trgovci oružjem ili svoje bogatsvo i moć mogu temeljiti na naizgled "običnim" biznisom?
Naravno da je to sve krinka Novuse,ako nesto znas vise konkretno o nekim nepoznatim,ali vrlo mocnim i uticajnim porodicama koji danas drmaju svetom,slobodno kazi Novuse,konkretno me zanima o porodici Krupp i Frescobaldi a i o De Medici,Kavendis i Sinkler,o kojima ne znam skoro nista?Za Krupp sam cuo samo da su patentirali haubice za vreme WW1,ali kako su navodno toliko basnoslovno postali bogati,jos u 19 veku je jos uvek na neki nacin ENIGMA.Ispada da mi Belci-Evropljani drmamo danas svetom sa ovim popisom najmocnijih,najuticajnijih i najimucnjih porodica,sto mislim da je daleko od ISTINE.Mozda su ove sve pomenute porodice iz Evrope,ali je njihovo poreklo i stajaliste po svemu sudeci veoma mutno,pogotovo sto se tice engleske kraljevske porodice i holandske danas.Njihova stajalista su apsolutno antievropska i antiljudska,kao da su po mentalitetu IZABRANI a ne deo svog navodnog NATIVNOG naroda generalno,odnosno Englezi i Holandjani.Ali treba navesti da ove 2 spomenute nacije su se generalno danas sto se tice mentaliteta transformisali za skoro 180 stepeni od njihovih predaka,koji su generalni imali mentalitet u skladu sa ZAPADNIM-EVROPSKIM-HRISCANSKIM DUHOM.Ali nisu se samo Englezi i Holandjani pokondirali danas,vec skoro svi evropski narodi nazalost.Upravo na Balkanu se desila najveca i najbrza transformacija u vidu mentaliteta odredjenog drustva-naroda u ISTORIJI COVECANSTVA,za samo 30 godina su balkanska-hriscanska-evropska drustva pomocu aparata manipulacije skoro totalno izgubila kompas-indetitet,nasledje i tradiciju u nesto sasvim nedefinisano,zombijski i sivilo,odnosno DEKADENTNO,odnosno antievropski,antihriscanski i antiljudski,odnosno postali smo generalno mi na BALKANU jedni od najvecih sledbenika ZLATNOG TELETA nazalost.Pogotovo danasnje mlade devojke na Balkanu su postale jedne od najvecih poslusnika,sluzbenika i sledbenika ZLATNOG TELETA I NOVOG SVETSKOG PORETKA nazalost,sto je veoma porazavajuce.Tako da ova teorija teoreticara zavera malo ne pije vodu,ali ima izlgeda dosta ISTINE u ovoj teoriji,ali najverovatnije je da je kompletna ISTINA o ovome negde nesto IZMEDJU,ILITI ZLATNA SREDINA. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon pro 07, 2015 8:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepon pro 07, 2015 7:31 pm

Što ti je to zlatno tele? Ja znam za taj pojam iz starog zavjeta, ali na što ti referiraš i od kuda ti taj naziv?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepon pro 07, 2015 7:38 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Što ti je to zlatno tele? Ja znam za taj pojam iz starog zavjeta, ali na što ti referiraš i od kuda ti taj naziv?
To je ona prica iz STAROG ZAVETA,kada su se odredjeni visoki pozicionirani svestenici iz kulta AMON-RA u starom Egiptu okrenuli opsesvinom-kompulsivnom obozavanju i sledenju  abnormalnom prikupljanju materijalnih dobara za sebe kako bi bili navodno dostojni pred njihovim vrhovnim bicem-BOGOM,koji je apostrofiran kao ZLATNO TELE, neki teolozi spekulisu da bi to mogao biti Demijur,ili Elohim.Naravucenije bolesna sklonost ka SUPERMACIJI u vidu striktno  materijalnih aspekata-benefita i nicim vise i unistavanju svakog ko njima ne odgovora u  njihovom vidjenju SVETA i POSTOJANJA i unistavanju svakog ko im se ispreci na putu,.Odnosno egomanijaci i megalomani skloni OPSESIVNOM OBOZAVANJU MATEIJARLNIH DOBARA(CIVUTKINJE-MATERIJALISTKINJE I CIVUTI-MATERIJALISTI),koji su danas vecina ljudi na svetu,verovatno ih ima najvise u ISTORIJI COVECANSTVA nazalost,


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon pro 07, 2015 8:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepon pro 07, 2015 7:53 pm

Novuse da li si svestan da ZELDI-POLUTANI ovde na Balkanu,kojih nema mali broj i koji su visoko drustveni pozicionirani danas nazalost,sto retko ko ovde zna, bi nas sve sutra pobili-izvrsili genocid da imaju VALJAN IZGOVOR.Sokantan podatak,ali najverovatnije i vedostojan,upravo iz razloga zasto sto su generalno egomanijaci i megalomani,abnormalno veliki kompleksasi i RASISTI prema nama Belcima,sto skoro retko ko ovde zna i sledbenici su ZLATNOG TELETA,od strane njihovih gazdi,danansjih Vladara iz senki,koji su na njima izvrsili efikasno,proracunato i organizovano masovno pranje mozga,jer su shvatili da POLUTANI generalno imaju rudimentarne gene i psiho-fizicki sklop i da njima se moze najucinkovitije,najefikasnije i najednostavnije kontrolisati,upravaljati i usmeravati.Takodje su ustanovili njihovi naucnici da prosecne devojke ovde u Evropi generalno imaju mozdane frenkfencije-vibracije koje su skonije i podloznije MANIPULACIJI,nego prosecni momci u Evropi.To je mozda glavni razlog,pogotovo ovde na Balkanu zasto generalno ima dosta vise Materijalistkinja-Civutkinja nego Materijalista-Civuta i vecem procentualnom broju su zastupljenije kod zenske populacije na Balkanu ,nego sto je to slucaj sa muskom populacijom.Sve ima svoje Novuse i sve je veoma PRORACUNATO PLANSKI RADJENO. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimečet sij 07, 2016 1:40 pm

na tubu naišo na jednu relativno staru(sredina2013.), ne predugu a skroz razumsku analizu. možda  mediteraneu neće odgovarati budući ne doživljava rasne, vjerske, spolne, kominternističke i ostale bakrače, ali temelji se na svima nam poznatim činjenicama.
https://www.youtube.com/watch?v=bKwO1onXAaI

btw_mediterano kao da te muće "vladari iz senke" jerbo si mogu kupiti većinu ženskih koje bi rada maznul.??
krstarica_ je napisao/la:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/726127-Tesko-za-zaboravit?p=30278678&viewfull=1#post30278678
Mediterano Blanco
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimečet sij 07, 2016 7:33 pm

web dust je napisao/la:
na tubu naišo na jednu relativno staru(sredina2013.), ne predugu a skroz razumsku analizu. možda  mediteraneu neće odgovarati budući ne doživljava rasne, vjerske, spolne, kominternističke i ostale bakrače, ali temelji se na svima nam poznatim činjenicama.
https://www.youtube.com/watch?v=bKwO1onXAaI

btw_mediterano kao da te muće "vladari iz senke" jerbo si mogu kupiti većinu ženskih koje bi rada maznul.??
krstarica_ je napisao/la:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/726127-Tesko-za-zaboravit?p=30278678&viewfull=1#post30278678
Mediterano Blanco
Bozic je danas web dust-e,iskuliraj,pusti dusmane,ne muce me,nego sam samo postavio jednu vrlo zanimljivu i intrigantnu informaciju-temu.Hahaha kako sam mogao kupiti vecinu zenski,objasni mi molim te?PS: Ne gotivi Civutkinje-Materjalistkinje-Parazitkinje i folirantkinje,kojih je pun nazalost SODOMA I GOMORA-BEOGRAD I SRBIJA. ;) .
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimečet sij 07, 2016 10:32 pm

[video je zbilja uredu]
! sretan ti božić mase
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitimepet sij 08, 2016 10:42 pm

web dust je napisao/la:
[video je zbilja uredu]
! sretan ti božić mase
Gracias,hvala web dust-e,tambien-takodje. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vladari iz senke Empty
PostajNaslov: Re: Vladari iz senke   Vladari iz senke Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vladari iz senke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: