Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Time Lords-Galifrejci vs Drevni-Alterani ,ko pobedjuje?

Go down 
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Time Lords-Galifrejci vs Drevni-Alterani ,ko pobedjuje? Empty
PostajNaslov: Time Lords-Galifrejci vs Drevni-Alterani ,ko pobedjuje?   Time Lords-Galifrejci vs Drevni-Alterani ,ko pobedjuje? Icon_minitimesub pro 26, 2015 8:54 pm

Sinula mi ova ideja-tema,inspirisana hipotetickim SF kombinacijama iz jednog sajta,po imenu Spacebattles Forum,u kome se hipoteticki suceljavaju potencijalne ekvivalentne mocne vanzemaljske civilizacije iz najboljih SF serija svih vremena,kao sto su na primer Doctor Who,Stargate,Star Trek i Farscape,tako mi je sinula za ove 2 veoma napredne Humanoidne-ljudske-vanzemaljske civilizacije. Inace ove 2 vanzemaljske civilizacije su verovatno najnaprednije civilizacije koje su prikazane u SF serijama uopste,pa me zanima vase misljenje ko bi pobedio na kraju,kada bi se ove 2 ultranapredne,ultrauticajne i ultramocne Humanoidne-ljudske-vanzemaljske civilizacije hipoteticki sukobile,da li Time Lords-Galifrejci iz SF serije Doctor Who-a,ili Drevni-Alterani iz SF serije Stargate,sta mislite ko pobedjuje na kraju od ova 2 navedena TITANA?Naravno,ako ste gledali obe 2 SF serije,kao sto sam ja,da bi mogli da date neki svoj potencijalni sud o ovoj temi.
[Vrh] Go down
 
Time Lords-Galifrejci vs Drevni-Alterani ,ko pobedjuje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Drevni-Alterani
» I-V:pobedjuje li seks ili ljubav
» Being Muslim at the Wrong Time in America
» Drevni astronauti
» Drevni satelit " Black Knight "

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: