Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesri vel 17, 2016 7:21 pm

- stekao sam dojam da je forum.hr u biti organizacijska kopija političkih partija u hr. koja isto kao i partijski im modeli demokraciju samo fingira, a škvadra željna demokracije ih pljuga i podržava u monopolu. pravila se tumače kao i zakoni u saboru(kak kome paše) a pokazivanje komesarske samovolje u svojoj prčiji je važan oblik zabave. tako dolazimo do istog paradoksa kao i u državi umjesto pružanja usluge bave se oblicima cenzure i manipulacijom javnog mijenja ; oni koji bi trebali održavati i čuvat mrežu i resurse (poradi dosade, vlastih kompleksa i zadanih naputaka) uništavaju samu svrhu foruma (forum[lat.]-forum,forum Romanum ,market,town square,quintana,bazaar, atrium,public place.........).
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesri vel 17, 2016 8:42 pm

Bio sam član foruma.hr u periodu od neke 2009. do 2012. godine, otišao sam iz razloga koje si ti nabrojao. To je bio prvi forum na kojem sam sudjelovao i bio mi je zanimljiv u početku jer sam tamo čitao podforume Povijest i Alternativa, ali nema vajde od toga kad je većina vrlo neiformirana masa s potencijalnom zombi mentalnošću.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 12:40 pm

ja sam malo trljo svremena na vrijeme na više pdf čisto radi checka i dosade. škvadre ima odlične, kaj kuži svaš i fino diskutira no zgadili su mi se modovi na poltici i smješnim slikama. tolko ispod nivo interneta - čisto komesarenje ,ko oni modovi-dučanđije sa pc.experta. warez.hr je ipak no.1 za j-z balkan.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 1:40 pm

Ne pdf alternativa su manje više wannabe magovi i likovi koji su ušli u new age i misle da znaju nešto pa pričaju o denzitetima i kako je sve divno i krasno, itd.
Ja sam isto takav bio, ali sam prešao preko toga i posvetio se praksi, to njima fali tamo i zato nikad nećeš na pdf alternativa dobiti prave informacije.

Druga stvar je povijest, nema tu prakse, ako dođe neki pametan povjesničar (vidio sam ih dosta tamo) onda neka priča svoje.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 2:48 pm

kakvi su im modovi i admini na alternativi? na informatici su cool.
još 2 vrlo teške stavke za zamjeriti:
- recycle bin ! nemreš ga vidit i uč u njega, što svugdi u svjetu prvi zakon demokracije na webu i zadnja stavkog foruma.
- prijedlozi i pitanja ! nepopstoji, drugi zakon demokracije na webu i prva stavka svakog foruma
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 3:25 pm

Ne sjećam se, nekakvi isto alternativci koji imaju malo veće znanje od prosječnog forumaša koji posjećuje alternativu, ali daleko od toga da su neki ozbiljni praktičari
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 7:20 pm

a dali cenzuriraju, brišu postove koji im se ne čine po njihovom?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimepet vel 19, 2016 11:42 pm

Pa ne baš, ali na njihovom mjestu bi brisao puno spama i trollanja. Najžešći mi neki lik koji piše riječ pa tri točkice pa riječ u nekom polušizofreničnom stilu
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesub vel 20, 2016 11:42 am

xDje ima smiješnih likova u tom pdf-u..
baš sam neš listam (od dosade) i tamo potpis: "aktivna strana beskonačnosti". pa se čovjek zapita, kaj beskonačnost ima i neaktivnu stranu?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesub vel 20, 2016 12:51 pm

To je naslov knjige od Carlosa Castanede
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesub vel 20, 2016 2:21 pm

rofl2 - neukl li sam, he-he
možda znaš kak naslov glasi u originlu?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimesub vel 20, 2016 2:45 pm

The active side of infinity
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimened vel 21, 2016 11:20 am

hm, total doslovni prevod. valjda je i castaneda iza orlovog dara ušel u skribomanske (ili srebroljupske) vode - naslov je debilana živa.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimened vel 21, 2016 12:38 pm

Ta knjiga je ustvari kolekcija najbitnijih iskustava iz njegovih prethodnih knjiga, a ne nova iskustva sama za sebe.
Prve tri-četiri knjige su potpuno nova iskustva, a onda poslije samo dorađuje i malo proširuje te opise.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimened vel 21, 2016 12:43 pm

znači (?)10-a knjiga bi bila "best of" i najvjerovatnije su je posthumno tiskali pohlepni izdavači, moguće griješim budući tu knjigu nisam pročital - a izdavači su veliki altruisti koji žele što brži i globalnij napredak u civilzaciji ljudi roll
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimened vel 21, 2016 1:27 pm

Aktivna strana beskonačnosti je 12. knjiga po redu pa tako i je "best of", 11. knjiga je isto takva.
10. knjiga je vezana za magijske plesove (znači ipak nešto novo), no pravo znanje je Castaneda dao u prvih 5 knjiga (zabunom sam ti rekao tri-četiri u prijašnjem postu).
Njegove knjige bi se trebalo čitati po redoslijedu.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitimened vel 21, 2016 2:54 pm

meni se sviđal dok je imal onaj balans neizvjesnsti (roman/antropološka esejistika), još orlov.dar tak-tak, bil je simpa onaj pojam >horda bijesnih čarobnjaka<. nekak mi se činilo pa prelazi u muljavinu i žrtvuje stil pisanja, pa mi je dosadilo. možda sam na gubitku xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Empty
PostajNaslov: Re: forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_   forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
forum.hr _vaše mišljenje ili iskustvo_
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Succubus i Incubus

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: