Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Seciranje izvanzemaljca

Go down 
+8
snark
silver
0troublemaker0
kurto
Rain
zvezda
Alpha
Fixo
12 posters
Autor/icaPoruka
Fixo
Riba
Fixo


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 184
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 13.01.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimened sij 13, 2008 7:40 pm

Naišo sam na ovaj video na jubito-u pa tražim vaše mišljenje!
Mislim da je to laž ali opet.... confused

https://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimened sij 13, 2008 8:32 pm

Fixo, dobrodosao!

Sto se tice snimke...te ili neke druge...osobno sam misljenja da postoji vise "problema" u procjenjuvanju da li je nesto for real.
Prvo sto uz danasnju tehnologiju sve moze izgledati i stvarnije od najstvarnijeg. Drugo cak ako je neka od svih tih snimiki koje setaju netom i stvarno prava...svi ce reci da mora da je fake jer da je for real ne bi bila dostupna svima. To je onaj princip da kada nesto zelis sakriti najbolje je to staviti svima ispred nosa.
Tako da ulaziti u to da li je neka snimka stvarna ili ne je vrlo nezahvalno. Ostaje nam jedino vjerovati da vanzici postoje ili da ne postoje...a ta vjera se, naravno, ne mora temeljiti na bilo kakvim snimkama...
Osobno vjerujem da vanzici postoje. Mislim, statisticki gledano mora postojati jos zivota oblika slicnog nasem u svemiru...
A sad tko su oni, sto zele, da li su tu medju nama...to su sve teme o kojima mozemo samo teoretizirati...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:59 pm

Slazem se.

Mislim da je beeeeskrajno egoisticno verovati da smo jedina inteligentna forma zivota na jedinoj naseljenoj planeti u najboljem od svih svetova... ;) *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimeuto sij 15, 2008 1:13 am

Fixo je napisao/la:
Naišo sam na ovaj video na jubito-u pa tražim vaše mišljenje!
Mislim da je to laž ali opet.... confused

https://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k

Lažnjak čisti. On je uzeo skalper i rasakapio ga je tu u 15 minuta. Mislim da bi stotine ljudi radilo na tom projektu i obdukcija bi trajala mjesec dana. Nebi ga otvorio u 15 minuta sigurno.

Moje mišljenje :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimeuto sij 15, 2008 1:14 am

E, da, Fixo doborodošao, cheer

Imaš odličan avatar :D:DD: lolcina
[Vrh] Go down
kurto
Stanica



Male
Libra Dragon
Broj postova : 29
Age : 35
Registration date : 27.12.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:14 pm

Fixo je napisao/la:
Naišo sam na ovaj video na jubito-u pa tražim vaše mišljenje!
Mislim da je to laž ali opet.... confused

https://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k

https://www.youtube.com/watch?v=tdvEu90NLOM

to je photoshop molim vas pogledajte mu oci kad mu budu skidali ono nest crno (otprilike na 1:17 minuti videa) oni su mu izvadili sve organe a on nakon što mu skin to crno trepne očima (to je nemoguće jel je prakticki mrtav bez svih organa ,a osim toga on je nađen mrtav)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimesri tra 02, 2008 3:32 pm

Rie je napisao/la:
Fixo je napisao/la:
Naišo sam na ovaj video na jubito-u pa tražim vaše mišljenje!
Mislim da je to laž ali opet.... confused

https://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k

Lažnjak čisti. On je uzeo skalper i rasakapio ga je tu u 15 minuta. Mislim da bi stotine ljudi radilo na tom projektu i obdukcija bi trajala mjesec dana. Nebi ga otvorio u 15 minuta sigurno.

Moje mišljenje :D

Bome bi dobro istrunuo dok bi ga detaljno isecirali lolcina Salim se....vjerojatno je laznjak...vecina tih filmica jesu...
[Vrh] Go down
0troublemaker0
Prašina



Male
Libra Snake
Broj postova : 7
Age : 34
Registration date : 10.04.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimečet tra 17, 2008 10:24 pm

a jeste vidjeli tamo na 1:17 minuti kad namigne nešto je lažno jer cjeli ekran trepne u visini očiju
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimepet tra 18, 2008 9:21 pm

takve stvari ne bi završile na youtubeu da su prave.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimesri svi 14, 2008 1:17 am

prije nekoliko godina ako se sjećate u novinama je pisalo da će iz bunkera izvaditi neke dokaze iz Rosswella i film o seciranju izvanzemaljca. onda se pojavio taj film i postavilo se pitanje da li je pravi ili ne. onda su zaključili da je lažnjak jer je telefon na filmu godinu mlađi nego što treba biti, odnosno kad se to dešavalo još nije proizveden. a sve to skupa meni malo smrdi moram priznat da ne znam šta da mislim
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimesri svi 14, 2008 1:23 am

Pa smrdi poprilično, imaš pravo. Mene asocira na puštanje dimne zavjese i mazanje očiju suspect
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:24 pm

ma definitivno je film u sluzbi manipulacije informacijama...
vidite da nas s vremena zbombaju cudnim informacijama i izjavama tipa onih od juce, papinog astronoma, koji tvrdi da su vanzemljani nasa iskonska braca..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:42 pm

snake je napisao/la:
ma definitivno je film u sluzbi manipulacije informacijama...
vidite da nas s vremena zbombaju cudnim informacijama i izjavama tipa onih od juce, papinog astronoma, koji tvrdi da su vanzemljani nasa iskonska braca..

Ček, stavila sam ja taj tekst na duhovnost, mislim. Nije baš pisalo da smo braća, možda da pogledaš, a danas piše u metrou ali još nisam pročitala, vjerojatno je to ta vijest od jučer confused
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:50 pm

svjetloisjena je napisao/la:
snake je napisao/la:
ma definitivno je film u sluzbi manipulacije informacijama...
vidite da nas s vremena zbombaju cudnim informacijama i izjavama tipa onih od juce, papinog astronoma, koji tvrdi da su vanzemljani nasa iskonska braca..

Ček, stavila sam ja taj tekst na duhovnost, mislim. Nije baš pisalo da smo braća, možda da pogledaš, a danas piše u metrou ali još nisam pročitala, vjerojatno je to ta vijest od jučer confused

moguce da u izvornom obliku i ne pise tako..
ja sam to jucer procitao na txt RTL televizije..
osjecam da je sve u funkciji ispipavanja nasih reakcija na eventualno otkrivanje ISTINE..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:51 pm

snake je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
snake je napisao/la:
ma definitivno je film u sluzbi manipulacije informacijama...
vidite da nas s vremena zbombaju cudnim informacijama i izjavama tipa onih od juce, papinog astronoma, koji tvrdi da su vanzemljani nasa iskonska braca..

Ček, stavila sam ja taj tekst na duhovnost, mislim. Nije baš pisalo da smo braća, možda da pogledaš, a danas piše u metrou ali još nisam pročitala, vjerojatno je to ta vijest od jučer confused

moguce da u izvornom obliku i ne pise tako..
ja sam to jucer procitao na txt RTL televizije..
osjecam da je sve u funkciji ispipavanja nasih reakcija na eventualno otkrivanje ISTINE..

Pa moglo bi biti... A tko bi ga više znao, zato i kažem da mi sve skupa izgleda kao puštanje dimne zavjese
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath


Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Age : 34
Registration date : 03.03.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimesub svi 17, 2008 3:44 am

mozda izgleda realno na prvi pogled, ali odaju ga neke sitnice kao sto su drzanje makaza i dr
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitimened lip 29, 2008 8:09 pm

Directed by Steven Spilberg lazno je po meni jos jednom da se ulbazi zataskavanje Roswell sulacaja dobijes nesto sto trazis stalno i zadovoljis se s time no ono sto si trazio dalekoj je od svih nas
[Vrh] Go down
Sponsored content





Seciranje izvanzemaljca Empty
PostajNaslov: Re: Seciranje izvanzemaljca   Seciranje izvanzemaljca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Seciranje izvanzemaljca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Snimka prezivjelog izvanzemaljca iz roswella

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: