Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Američki izbori 2016.

Go down 
+6
Chakotay
Mediterano Blanco
waldox
web dust
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesub lis 22, 2016 1:03 pm

Htio sam malo oživiti forum jer se čini da je zamro (note to myself: zašto uvijek ja oživljavam forum?) pa sam odlučio otvoriti temu za raspravu skorašnjih izbora za Američkog predsjednika koji će se održati slijedeći mjesec, 8.11.

Mislim da nije potrebno previše predstavljati kandidate. Riječ je o dva glavna kandidata, Hillary Clinton (Democrats) i Donaldu Trumpu (Republicans), koje prate još 6 kandidata za koje su naravno 0% šanse da ih izaberu.
Mislim da samo služe da daju iluziju izbora.

Htio bih da ova tema ima malo otvoreniji pogled na izbore od klasičnog "pobijediti će bolji" ili "pobijediti će onaj koga narod izabere". Mislim da su to sve farse.

Nedavno sam se upoznao sa tzv. "4 establishment" modelom koji dijeli vladavinu svijeta na četiri glavne skupine, a to su: liberalni establišment, konzervativni establišment, cionistički establišment i vatikan-paneuropski establišment.

Po ova prva dva establišmenta se lako da zaključiti čiji su predstavnici HRC i Trump. No ono što me zanima je slijedeće. Postaviti ću vam nekoliko pitanja i htio bih da promislite malo o njima i napišete svoje mišljenje.

1. Zašto Hillary Clinton ima univerzalnu potporu u američkim medijima?

2. Zašto isti mediji ignoriraju spačke koje su Clintoni napravili tokom godina vladavine (njen muž, ona tajnik)?

3. Zašto se ignorira ono što Trump govori i izvrće se svaka njegova rečenica protiv njega?

4. Zašto se ignoriraju ostali kandidati za predsjednika?

5. Zašto se u Hrvatskim medijima da očitati suptilna potpora Clintonici?


Ono što se meni čini, ako uzmemo 4 establishment model za referencu je da je Liberalni establišment sa svojom predstavnicom Hillary trenutno najmoćniji establišment na svijetu i da on drži 90% svijetskih medija pa ju tako non stop gura.
Postoji i drugi zaključak. Možda je Trump stvarno anti-establišment igrač i da će on biti spasitelj zapadne civilizacije s nemilosrdnim akcijama protiv terorista i konačnom prekidu neprijateljstva s Rusijom (Putin i Trump su više puta izrazili želju za prijateljske odnose, dok Hillary nije).

Zanimljivost je da je Trump postao herojem za pripadnike alternativne desnice u Americi.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesub lis 22, 2016 2:37 pm

1., Lijepo si odgovorio sam s ovim tekstom nakon pitanja: "Ono što se meni čini, ako uzmemo 4 establishment model za referencu je da je Liberalni establišment sa svojom predstavnicom Hillary trenutno najmoćniji establišment na svijetu i da on drži 90% svijetskih medija pa ju tako non stop gura."
Američki izbori 2016. ZRA4Yi

2. -ll-

3. I dalje manipulacije medija.

4. Koliko toliko im se daje prostora, ali kao sto i sam kazes tu su zbog takozvane demokracije.

5. Bill Clinton je prvi predsjednik koji je posjetio Hrvatsku nakon neovisnoti. Prije koju godinu je ovdje bila Hillary, rasopravljala o NATO-u, nakon nje Joe Biden... ista linija, kontrola medija i dobije se takav rezultat.


Subliminalne poruke su također ceste, Poruka RATS u reklami Al Gorea, 2000. godine za vrijeme utrke protiv Busha, iako neznam cemu je bila svrha toga, jer su i jedan i drugi dio iste masinerije.
"Slucajni" prikaz McCaina u uvodnoj spici za Fox news 2008.g itd.

Novus, za koga si izmedu ovo dvoje.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesub lis 22, 2016 6:45 pm

Za Trumpa, makar ne vjerujem da to puno toga mijenja.
Za njega sam zato što mi sve ukazuje da postoji velika mogućnost trećeg svjetskog rata zbog konstantnog provociranja Rusije, a Trump je više puta izrazio da želi prijateljsku suradnju s Rusijom. Hillary je izrazila baš suprotno, nije rekla da ih želi pobiti naravno, ali konstantno gura tu neku suptilu "pokazat ćemo mi vama" retoriku, a znam što to u prijevodu znači.

Ovo ostalo što pričaju za njega, tj. "pussy grabbing", mačo ponašanje i tu i tamo naizgled rasistički ispadi su kapljica u moru. Hillary sigurno ima puno kostura u ormaru, samo ih dobro sakriva.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 4:44 pm

vidim isti odgovor na svih 5 pitanja: liberalni establišment (iliti trenutačni upravitelji planete zemlje) u strahu od sveopčeg kaosa još uvijek se zavaravaju tlapnjom o održivom razvoju (iliti status quo).
uvod u kaos:
http://conservativetribune.com/trump-bombshell-comment-graham/ je napisao/la:
"This election is about the Supreme Court and the justices that the next president will nominate. Evangelicals are going to have to decide which candidate they trust to nominate men and women to the court who will defend the constitution and support religious freedoms. My prayer is that Christians will not be deceived by the liberal media about what is at stake for future generations”

npr: "The two candidates’ planes have crossed paths before......"
Američki izbori 2016. O59npt
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 6:59 pm

triump će ići u zatvor jer je silovatelj
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 7:01 pm

nivus nemaš ti pojma o čemu pričaš imam rodbinu u americi i naprotiv hillary je za afroameikance,mexicance,kubance, a ovaj nije mrzi sve koji su različiti,čovjek je silovatelj a o gospodarstvu i politici nema pojma a on ima milijune,on bi ratovao kao putin i ubijao djecu po alepu,tipčini desničar,,,,
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 7:52 pm

Baš me je zanimalo kad ćeš ti doći komentirati da vidim kakve ćeš izjave imati. Imam i ja rodbinu tamo, pa što s time.
Hillary nije za nikoga nego za sebe i one koji ju financiraju. Putin želi mir između Amerike i Rusije, a Hitlery će vjerojatno i pokrenuti napad na Rusiju.

P.S. Ja sam za Trumpa, iako je to nebitno ustvari, on isto ima brdo mana i pitanje je koji je njegov cilj. Ali kad vidim ove bolesne laži koje pričate ti i ostali Hitlery simpatizeri, riga mi se.
Vi zbilja vjerujete da je ta gnjusna, odvratna baba koja bi poklala djecu da joj se digne popularnost, i koja je uništavala dokaze protiv svoga muža Billa, silovatelja i ženskaroša, dobar izbor za predsjednika. Bolesno...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 8:16 pm

ok vidim da sve znaš pa čak i ovog silovatelja podušpireš,da kao putin ubija djecu po siriji, i treba bit neprijateljski s rusima jer su opasna nacija,,,,, ma daj ne vrijeđaj tako hilary vidiš da vodi i kad dobije izbore onda će ovah silovatelj u zatvor
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 8:17 pm

anonymus united states vele ovak:
* Vote trump=civil war
* Vote clinton=world war
* Vote new goverment candidates=??????
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 8:19 pm

odakle tbi takve teške optuzbe o kojem klanju onma jop nijew sjela u white house,,ovaj s perikom je izbjegavao plaćanje poreza godinama
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 8:20 pm

nije istina da ce doći do world war kad nije 1962 nece ni sada rusija je ta koja napada i ubija po siriji,,jer brani diktatora predsjednika
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 8:21 pm

nazoivat nekog hitlery može samo desničar,,hillary 53 posto trump 43 posto uvjerljivo,silopvatelj gubi 4 ključne države a i 5 će na havajima hilary vodi uvjerljivo
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 9:00 pm

Da se i malo ja ukljucim,iskreno libo me tuki ko ce da pobedi,oba 2 kandidata su u rukama zna se kog najjaceg dekadentnog lobija na svetu,u fazonu od 2 zla biras manje.USA je odavno izgubila svoj kurs,tacnoje od 1913 godine.Ali waldokse nisi u pravu,Hillary je beskrupulozni oprtunista i cela ta americka liberalna elita,ko da joj je sam Makijeveli bio otac,aksiom.Jedino potencionalno geo-socio politicko resenje za izbavljenje iz svetske dubioze je gospodin HAJNC KRISTIJAN STRAHE,odnosno evropska desnica je jedina trenutna nada za buducnost Covecanstva. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 10:19 pm

da ti se nađeš reći šta je pravi put još ćeš reći da je hitler bio dobar,,daj molim te pojma nemate o politici jedini ljevičari na kugli zemaljskoj su demokrati,a desnica se pokazala kakva je u europi i svijeti pozivaju na nasilje,podjele,ilustracije its,,,hillary vo cry 8) di a sad kme kme
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 10:44 pm

web dust je napisao/la:
anonymus united states vele ovak:
* Vote trump=civil war
* Vote clinton=world war
* Vote new goverment candidates=??????

Anonymous su Soroševi psići
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimepon lis 24, 2016 11:06 pm

trump gubi izbore i to je realnost
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimeuto lis 25, 2016 12:01 am

Tu se slažem s tobom
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimeuto lis 25, 2016 1:34 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
web dust je napisao/la:
anonymus united states vele ovak:
* Vote trump=civil war
* Vote clinton=world war
* Vote new goverment candidates=??????

Anonymous su Soroševi psići

otkud ti to?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimeuto lis 25, 2016 4:30 pm

waldox je napisao/la:
nivus nemaš ti pojma o čemu pričaš imam rodbinu u americi i naprotiv hillary je za afroameikance,mexicance,kubance, a ovaj nije mrzi sve koji su različiti,čovjek je silovatelj a o gospodarstvu i politici nema pojma a on ima milijune,on bi ratovao kao putin i ubijao djecu po alepu,tipčini desničar,,,,
To ti se zove propaganda, ali evo sto se stvarno dogodilo.
1975. 12 godisnja Kathy Shelton je bila silovana u Arkansasu, uobicajena vijest, takve se stvari dogadaju.
Ali na sudenju silovatelja Thomasa Taylora, u obrani je bila Hillary Clinton. Koja je bez problema zataskavala dokaza o silovanju, iako je znala da je Thomas silovatelj. Zanimljv paradoks, Hillary je godinama bila clan odbora za obranu djece.
Dailymail o tome

I ako hoces na hrvatskom. clanak iz 2014.

Malo potrazi o avanturama njezina supruga Billa. Pa onda pokusaj sa starom forom "jedan od najbogatijih ljudi na svijetu je silovao sponzorusu." To je stara fora, zbog koje su i Tupac i Mike Tyson bili u zatvoru.

Zanimljivo je ovo tvoje"mrzi sve koji su razliciti" kubance,crnce, meksikance... To je jednostavno, ilegalni imigranti moraju napustiti zemlju TOČKA Iako vidim po tebi da su mediji uspjeli ostvariti zamisljenu poruku "On mrzi meksikance" neides


Ovo o Hillary je stara stvar, poznata, ali ne u mainstream vijestima, zapitaj se zasto?
Novus ordo seclorum je napisao/la:

Ono što se meni čini, ako uzmemo 4 establishment model za referencu je da je Liberalni establišment sa svojom predstavnicom Hillary trenutno najmoćniji establišment na svijetu i da on drži 90% svijetskih medija....
I zasto bas sad pred izbore sve to izlazi o Trumpu? Zakljuci sam, nije tesko.

"We created Al-Qaeda!"
-Hillary Clinton
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimeuto lis 25, 2016 5:58 pm

ides
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimeuto lis 25, 2016 6:00 pm

web dust je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:


Anonymous su Soroševi psići

otkud ti to?

Jedan od soroševih projekata kao i black lives matter. Ti projekti su namjenjeni za izradu kontrolirane opozicije koja ustvari nije opozicija.
Malo pogledaj anonimus akcije kroz njihovu kratku povijest, uvijek nekako napadaju nešto nebitno, a prodaju se pod "super moćne hakere" na razini onih iz serije Mr. Robot.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesri lis 26, 2016 9:46 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
web dust je napisao/la:


otkud ti to?

Jedan od soroševih projekata kao i black lives matter. Ti projekti su namjenjeni za izradu kontrolirane opozicije koja ustvari nije opozicija.
Malo pogledaj anonimus akcije kroz njihovu kratku povijest, uvijek nekako napadaju nešto nebitno, a prodaju se pod "super moćne hakere" na razini onih iz serije Mr. Robot.
čudno mi je to kaj su soros i medijski moguli jedan od jačih trumpovih argumenata protiv hillary, istovremeno anonymusi "navijaju" za trumpa kao nobrainer-a koji bi nužno doveo do ekstremne polarizacije pa bi se priča morala počet razmotavat brzinski u usa ustankom masa. kad spominju hillary kao opciju svjetskog rata podrazumjevaju nastavak iste globalne ratne priče koju ameri održavaju od formalnog kraja ww2.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimened stu 06, 2016 11:25 pm

Na žalost oba kandidata su ekstremno loši, gotovo je nevjerojatno da se uopće ozbiljno govori da bi bilo tko od njih dvoje mogao biti predsjednik SAD-a. Ali eto u toj Americi je sve moguće i tko god dođe svima nama je biti dosta teško. Ja se samo nadam da neće doći do svjetskog rata, a da će se i dalje nastaviti iskorištavanje drugih zemalja od strane SAD-a to je sigurno bilo da će se to raditi kroz sporazume i suradnju ili kroz napade i uvođenje demokracije.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesri stu 09, 2016 2:00 pm

Trump je pobijedio.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitimesri stu 09, 2016 2:21 pm

Američki izbori 2016. Trump_2016_USA_FLAG_sticker
[Vrh] Go down
Sponsored content





Američki izbori 2016. Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Američki izbori 2016.
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Izbori u Hrvatskoj
» Houston, We Have a Problem! (2016)
» Predsjednicki izbori RH - kandidati
» putin i izbori u rusiji 2018.
» Izbori-glasovanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: