Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler

Go down 
+43
Madonna
Einar
Fear
Chakotay
Sang Real
konoko1
bibi
Athena
schmizzl
Remke
ciefp
dr.chaos0
Reptil
Techpriest
Gea
Michael Wittmann
josip21
Berny_Sinara
snake
Jaykof
mariod
einstein20
Blizzard
glupa budala
GoodAlien
myst000
Karl Marx
meli
snark
Sigmund Freud
danyf5
Absynthia
silver
Rain
malenaivi
malena
Thor
Tutankhamon
Galileo Galilei
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Aleksandar Veliki
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:48 am

@Alexandar...hehe...kazes i nije bas...pa u slucaju Hitlera vjerojatno i nije iako se on zasigurno ne bi slozio s time...ali mislila sam vise na to kako se ludim cesto proglasava svatko ko ne upada u neke okvire...ali ono sto radi vecina moze biti puno ludje nego ono sto rade "ludi" pojedinci face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:43 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nije ovo što bi bilo kad bi bilo, već je ovo "nisam glup pa da se ubijem kada imam izlaz iz obruča i kartu za slijedećih 20 godina života".

Nekako mi je nespojivo da se Hitler ubije, . Jest da je bio lud, ali nije glup.

Dakle drustvo ko nije neka pogleda film "Konacni Pad". U stvaranju toga filma bila je i jedna gospoda koja je u ono vrijeme imala 17-18 god. i radila je u Hitlerovom bunkeru u Berlinu kao nekakva sekretarica. E sada dolazimo do onoga da Hitler kad je konacno vidio da je gotovo napravio je spisak koga sve jos treba streljati i tada su svi izasli van iz bunkera osim nekog oficira koji je ostao sa Hitlerom i Evom u bunkeru. Iz bunkera je oficir sa nekoliko vojnika iznesao 2 lesa u crnim vrecama, stavio ih u rupu ispred bunkera i zapalio. Dakle kao sto se vidi (cita) niko nikad nije vidio les Hitlera niti je iko svjedocio cinu samoubistva stoga postoji mogucnost njegovog bijega.
Moje misljenje je da je Hitler bio previse egoistican i da je jako volio sebe da bi pocinio samoubistvo, i uvijek me je kopkalo i zanimalo zasto braca rusi ne dozvoljavaju da se naravi DNK analiza navodne Hitlerove lubanje iz muzeja?!
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 2:41 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nije ovo što bi bilo kad bi bilo, već je ovo "nisam glup pa da se ubijem kada imam izlaz iz obruča i kartu za slijedećih 20 godina života".

Nekako mi je nespojivo da se Hitler ubije, . Jest da je bio lud, ali nije glup.
Pa bio je glup s obzirom da je totalno pogrešno protumačio Zaratustru (Ničeova knjiga) Samo glup čovek bi protumačio natčoveka kao bilo šta drugo sem umetnika što jeste.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:23 pm

Thor je napisao/la:

Pa bio je glup s obzirom da je totalno pogrešno protumačio Zaratustru (Ničeova knjiga) Samo glup čovek bi protumačio natčoveka kao bilo šta drugo sem umetnika što jeste.

Pa nevjerujem da glup covjek moze tako zaluditi mase ljudi, lud mozda ali ne glup.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:27 pm

I glup je isto relativan pojam lolcina
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:29 pm

Tutankhamon je napisao/la:

Pa nevjerujem da glup covjek moze tako zaluditi mase ljudi, lud mozda ali ne glup.

Pozdrav Tutankhamon! Prvi put se srećemo online...
Potpuno se slažem s tobom. Nema šanse da glup čovjek ostavi takav trag u svijetu.
Nisam pročitala cijelu temu i sada nemam baš vremena, ali sigurna sam da je Hitler bio nadprosječno inteligentan i mislim da je čak uspio pobjeći, tj. da nije poginija u onom bunkeru, niti se ubio niti išta slično...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:52 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nije ovo što bi bilo kad bi bilo, već je ovo "nisam glup pa da se ubijem kada imam izlaz iz obruča i kartu za slijedećih 20 godina života".

Nekako mi je nespojivo da se Hitler ubije, . Jest da je bio lud, ali nije glup.

Dakle drustvo ko nije neka pogleda film "Konacni Pad". U stvaranju toga filma bila je i jedna gospoda koja je u ono vrijeme imala 17-18 god. i radila je u Hitlerovom bunkeru u Berlinu kao nekakva sekretarica. E sada dolazimo do onoga da Hitler kad je konacno vidio da je gotovo napravio je spisak koga sve jos treba streljati i tada su svi izasli van iz bunkera osim nekog oficira koji je ostao sa Hitlerom i Evom u bunkeru. Iz bunkera je oficir sa nekoliko vojnika iznesao 2 lesa u crnim vrecama, stavio ih u rupu ispred bunkera i zapalio. Dakle kao sto se vidi (cita) niko nikad nije vidio les Hitlera niti je iko svjedocio cinu samoubistva stoga postoji mogucnost njegovog bijega.
Moje misljenje je da je Hitler bio previse egoistican i da je jako volio sebe da bi pocinio samoubistvo, i uvijek me je kopkalo i zanimalo zasto braca rusi ne dozvoljavaju da se naravi DNK analiza navodne Hitlerove lubanje iz muzeja?!

Da započnem ovako.
Nisam fašist, nacionalsocijalist niti bilo koji internacionalni sljedbenik istih kao ustaša, četnik ili slično.
Ne želim širiti ideje nacionalsocijalizma i fašizma, niti želim da se na ovome topiku takve ideološke ideje šire.
Gledao sam film orginalnog naziva Der Untergang. prevod na slavenski Konačni-posljednji pad.

Želim samo pokazati da povijest pišu pobjednici, a oni katkad nisu apsolutni pobjednici.
Jer koliko znate ili ne i Rusi i Ameri su više puta našli "Hitlera" i onda nakon nekoliko puta, vjerovatno su se sjetili, ajde da kažemo da se ubio i nemamo problema s tima tko je našao ili nije Hitlera.

A s druge strane znamo da je Hitler bio okružen "ludim" suradnicima koji su tada imali moć nad kuglom zemaljskom, ako su mogli učiniti da nestane 3 miliona židova i još milion slavena, komunista i nepoželjnih. Mogli su učiniti i da nestane njihov vođa.
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:58 pm

Hitler definitivno nije bio nadprosečno inteligentan! :x Čoveče razmisli malo! kako jedan intelektualac može da napravi tako nešto, on je bio sasvim prosečan, ali samo malo snalažljivji od ostalih! Da je bio inteligentan piotrajao bi još i uspeo bi da ubedi sve ljude da je u pravu kao što su to činili mnogi inteligentni ljudi pre i posle njega.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:41 pm

A sto je uopce inteligencija?

Mozda je imao talent za uvjeravanje mase u svasta nesto...ma koliko nelogicno bilo...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:45 pm

Zasto Hitler ne moze biti natprosjecno inteligentan. Inteligencija ne znaci dobrota. Inteligencija je sposobnost snalazenja u novim uvjetima, a ne svojstvo dobrih i milostivih. Uostalom moze li definicija jednog psihopate?

Ne zelim se raspravljati, ali cijela prica oko WWII je jako cudna i bizarna. A sto sa Dresdenom, sa Zagrebom, Hirosimom i da ne nabrajam dalje. Sto sa konc logorima na strani saveznika. Citao sam jednu pricu iz Alepha. Lijepo je obradila tu temu.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:48 pm

Super.
A sad malo nadopuni, a ne samo da si čitao priču i da je dobro obrađena.
Što bi ti rekla profesorica jezika da te sada čuje, "pročitao je lektiru, ali ne zna što se tamo radi".
ccc
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:03 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Zasto Hitler ne moze biti natprosjecno inteligentan. Inteligencija ne znaci dobrota. Inteligencija je sposobnost snalazenja u novim uvjetima, a ne svojstvo dobrih i milostivih. ....


Upravo... Slazem se...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:05 pm

Nisam siguran sto je bilo, ali bilo je jako dobro face

procitajte sami, ne zelite valjda samo moje misljenje, stvorite svoje
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:09 pm

Citat :
Nacistička postaja 211, "Neu Schwabenland"

Pripadnici društava "Thule" i "Vril" su navodno nakon vojnog sloma nacističke Njemačke, letjelicom "Haunebu 3" u ožujku 1945. preletjeli na Antarktik, u tamošnju njemačku postaju 211 koja je poznata i pod nazivom "Neu Berlin" i navodno se nalazi se na području poznatom kao "Zemlja kraljice Maud", a koje su Nijemci preimenovali u "Neu Schwabenland". Postaja je navodno građena u tajnosti 1942-1943. u podzemnim kavernama Muhlig-Hoffmann-ova gorja. 1943. godine je admiral ratne mornarice Karl Doenitz izjavio da je njemačka podmornička flota ponosna što je uspjela za svog Fuhrera u drugom djelu svijeta sagraditi "Shangri La", neosvojivu utvrdu.

Osim toga, nacisti su navodno u svoju južnopolarnu postaju, poslali i podmornice novijih tipova iz postaja u Norveškoj, Južnoj Africi i Latinskoj Americi. Nakon kraja rata je po saveznicima utvrđeno da nedostaje određen broj podmornica, uključujući nekoliko najsuvremenijih, namijenjenih za dugotrajnu plovidbu oceanima tipa XXIII U–Boat. Netom pred kraj rata, podmornice U-530 i U-977 su isplovile na otvoreno more. U-530 se predala 10. 07. 1945. u Mar De Plata, a U-977 se predala 13. 11. 1945. uplovivši u Boston. U podmornicama je zatečena samo posada, dok tereta i štićenih osoba nije bilo. Iz teretnih listova se vidjelo da je između ostalog prevožen i uranov oksid za japanske saveznike koji su i sami kao i nacisti, navodno radili na razvoju atomske bombe. Kako iznose neki izvori, Nijemci, Japanci i Amerikanci su vodili utrku u tome tko će prvi izraditi i primijeniti atomsku bombu. Znamo da su u tome prvi uspjeli Amerikanci. Da slučajno nisu, tko zna tko bi danas vladao svijetom i koji bi jezik bio svjetski? Njemački, Japanski?

Neki od izvora iznose da se i sam Hitler evakuirao nekom od tih podmornica, a da je mrtvo tijelo koje su pronašli ruski vojnici u njegovom berlinskom skloništu, u stvari njegov dvojnik, odnosno osobni kuhar.

Nakon završetka rata, saveznici nisu uspjeli pronaći određeni broj njemačkih dužnosnika i znanstvenika. Većina ljudi koji su nestali, bili su znanstvenici, inženjeri i pripadnici SS–ovog znanstvenog odjela (Entwicklungsstelle 4). Zapadni saveznici su kao i Rusi, nastojali što više njemačkih znanstvenika preuzeti pod svoje okrilje. Operacija je imala kodni naziv "Paperclip" (spajalica). Najpoznatiji "ulov" među njima je bio Wernher von Braun 1912. - 1977.) koji je radio na raketama poznatim kao "V1" i "V2", kasnije zaštitni znak NASA-e, "otac" američke raketne tehnologije.

5. Akcija "High Jump" - rat nakon rata

Iako je drugi svjetski rat bio već završen, ratna mornarica SAD je 02. prosinca 1946. poduzela istraživačku misiju pod kodnim nazivom "High Jump" koja se je sastojala od trinaest ratnih brodova, dva matična broda za hidroavione, jednog nosača aviona, dvanaest drugih aviona, šest helikoptera i 4.700 ljudi. Kao pokriće za misiju korištena je potreba izrade mapa obala Antarktika i u tu svrhu je tvrde napravljeno 70.000 fotografija iz zraka. Službeni cilj misije je bio istraživački, zanimljivo, baš u području tzv. "Neu Schwabenland"-a. Misijom je zapovijedao admiral Richard E. Byrd.

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 N_Shwabia

Kako istraživačke misije obično ne čini tolika vojna sila, ruski izvori u duhu gore iznijetog pretpostavljaju da je cilj misije bio neutralizirati njemačku koloniju i otkloniti opasnost koja je ona u budućnosti možebitno predstavljala za sile pobjednice u drugom svjetskom ratu.

Link na video koji su 2006. godine objavili Rusi može se pogledati na: https://www.youtube.com/watch?v=x0wxkqjfDb8(komentator govori na ruskom jeziku).

Ruski izvori iznose da je misija navodno otkrila područje koje je bilo prekriveno zelenilom i tzv. "Dugin grad" u kojem su živjeli gospodari Antarktika. Na internetu se može pronaći i navodno "izgubljeni" dnevnik admirala Richard E. Byrd-a koji navodi da se Byrd sastao s njima, no ne opisuje se uzrok kasnijeg vojnog sukoba.

Iako je bilo planirano da misija "High Jump" traje šest mjeseci, skraćena je na osam tjedana, te je obustavljena krajem veljače 1947. Američka ratna flota se prema argentinskim i ruskim izvorima poražena odvukla kući pretrpjevši gubitke u borbi sa neprijateljskim podmornicama, kao i letećim diskovima koji su se kretali bešumno i nevjerojatnim brzinama.

Lokalne južnoameričke novine su pisale o njenom porazu. Prema novinama "El Mercurio", Byrd je rekao izvjestitelju Lee Van Atta: "Bilo je neophodno da SAD poduzmu obrambene akcije protiv neprijateljskih letjelica koje su došle iz polarnih područja... i da će u slučaju novog rata Amerika biti napadnuta od strane lovaca koji mogu preletjeti od pola do pola nevjerojatnom brzinom..." Admiral Byrd je kasnije nakon povratka u SAD, proglašen duševno rastrojenim i smješten u jednu umobolnicu gdje je i umro.

Porazom nacističke Njemačke 1945. godine, SAD i SSSR su od Njemačke preuzele veći broj znanstvenika, te došle u posjed dijelova njihove tehnologije i najvjerojatnije nastavile s njenim ispitivanjem i razvojem. Rezultati tih istraživanja se navodno drže van dosega javnosti kojoj se pak prezentira samo ono što tim svjetskim silama odgovara. Neki od izvora iznose da su Njemačke zajednice na Antarktiku i Mjesecu politički napredovale i da su u dobrim odnosima sa svjetskim silama s kojima su podijelile većinu svoje tehnologije. Po njima Rusi i Amerikanci s njima usko surađuju. Zato je navodno i Antarktik proglašen međunarodnim i razvojačenim područjem.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 8:05 pm

Interesantno.

Samo mi nije jasno ovo za mjesec tj. tu se ne slažem. Ne vjerujem da su Njemci došli do Mjeseca.
Ali ova polarna baza je vrlo vjerovatna.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 9:21 pm

hmmm hitler - genije i luđak
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:24 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Interesantno.

Samo mi nije jasno ovo za mjesec tj. tu se ne slažem. Ne vjerujem da su Njemci došli do Mjeseca.
Ali ova polarna baza je vrlo vjerovatna.

Ma to sa mjeseco i meni malo izgleda nevjerovatno ali ako su ovo sve uspjeli ne bih se nista cudio.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:17 am

Mislim da su polovi veoma diskutabilni...
I cela ova prica od pre nekoliko meseci kada su Rusi postavili svoju zastavicu... Hmmm???...

Da ne zaboravim, neko je pomenuo da Hitler nije ukacio Nicea. Mislim da jeste, jos kako. On ili onaj ili oni koji su stajali iza njegovih ideja. Natcovek je namerno krivo protumacen. Nice je govorio izdvoj se iz mase svojim delima, a Nacisti su smatrali da te izdvaja krv, genetika, pripadnost superiornoj arijevskoj rasi, koja se inace javlja veoma rano... *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:22 am

Hitler je imao sve predispozicije za bijeg i nestanak. Neznam puno o tome ali je vrlo moguće da je pobjegao, da nije bilo nikakvoga samoubojstva. Ubio se je i zapalili su ga. Ono, pronašli su spaljena tjela ili šta? Savršen način za zavaravanje i nestanak ako mene pitate. A možda se je i ubio, nije baš bio čist.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:25 am

Ako je bilo vazno da on kao pojedinac prezivi, to se verovatno i desilo. A ako ce se sve nastaviti po planu i bez njega, takvima nije tesko da zrtvuju svoje marionete...
Zaista ne znam... *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:22 am

Deutsches Requiem

"Sad se nad svijetom nadvija nesmiljeno doba. Mi ga kujemo, mi koji smo vec njegova zrtva. Zar je vazno ako je Engleska cekic, a mi nakovanj? Vazno je da vlada nasilje, a ne ponizna krscanska plasljivost. Ako pobjeda, nepravda i nesreca ne pripadnu Njemackoj, neka pripadnu drugim narodima. Neka nebo postoji pa makar nase mjesto bilo u paklu."

Borges
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 5:32 pm

da i ja malo kazem.. doduse, sve mi se cini da se ovo ne pretvara u nikakvu alternativnu povijest pa bi mogli prijec s raspravom i u obicnu povijest. necu sad prebacivat ja al eto. samo kazem.

nitko ne moze tvrditi da je hitler bio glup ako pogledamo malo njegov uspon i njegove strategije.
a ja mogu shvatit zašto su ga ljudi primili.. jer je njemačka bila u kaosu. I on im je ponudio rješenje, a rješenje je donekle i ostvario, gospodarstvo se oporavilo, bar na neko vrijeme. Samo što su dosta toga postigli krađom od židova.
E, sad, možemo mi govoriti da je on genije zla i da je on čisto zlo itd, ali ljudi su bili ti koji su ga odabrali, on je samo jedan čovjek, čovjek iznimnih sposobnosti (govorničkih, ratnih itd) koji je usto patio od strašnih kompleksa iz djetinjstva i bio ogroman ksenofob, ali došao je na vlast jer su njemci tako htjeli, iskoristio je situaciju.. I onda se dogodilo to što se dogodilo. I praktički je u nekih mjesec dana osvojio većinu europe.. E sad, cini mi se jasno to njegovo ubojstvo, berlin je bio pred kapitulacijom, saveznicke snage su bile tu vec.. i onda sto ostaje covjeku tolikih ocekivanja, covjeku koji je zelio zavladati cijelim svijetom? mislim da bi mu bilo puno draže ubiti se nego predati se u zarobljeništvo..
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 7:47 pm

Kako nije alternativna povijest.

Pa u knjigama piše da se čovjek ubio, a mi-ja sam dao ideju da se nije ubio.

I to što kažeš je zanimljivo mišljenje.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimepon oľu 10, 2008 4:42 pm

Namcor je napisao/la:
fora je u tome da samoubojstvo ima smisla u slucaju da je covjek najedamput skuzio sto je napravio...a ako netko misli da je u pravu onda samoubojstvo nije bas solucija....

Nije htio da ga se Ameri i Britanci dočepaju, i ubio se. Jednostavno 8)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:16 am

Alternativa Aletarnativa

na to sam mislio.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Epic rap battles of history II Darth Vader Vs Adolf Hitler
» Atletika SP 09-Berlin
» Hitler i antisemitizam
» U mirovinu sa 65 godina?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: