Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NLO - jel se tko susreo?

Go down 
+2
MoW
Alpha
6 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimesri svi 29, 2019 12:23 pm

Novi podaci o viđenjima ičega nedefiniranog?

Zašto je u nekom trenutku vremena više viđenja NLO-a dok ih u nekim drugim trenutcima baš i nema.

Danas svi imaju kamere na svojim mobitelima, a čini se da nikad manje prijava neobičnih fenomena. Zašto je tome tako? ce4

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimened lip 02, 2019 5:14 pm

Pa, prema podacima s ove stranice:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_reported_UFO_sightings

u novije vrijeme nema ništa bitno više ili manje viđenja nego prije. Doduše, neki "peak" je ipak bio Prema riječima novinarke Leslie Kean koja se dugo bavila s ovim fenomenom, riječ je o rijetkim posjetima. Odnosno, šansa da neka osoba vidi NLO tijekom svog života je relativno mala.

S druge strane, točno je da danas imamo bolje kamere nego ikad prije a da snimaka NLO-a koje se smatraju autentičnima baš i nema ili nema ništa više nego ranije. Jesu li ljudi jednostavno previše zabezeknuti kad vide NLO ili se jednostavno tek čeka na neki zamjetni dolazak da ga se usnimi... s obzirom na rijetkost te pojave, ali i s obzirom na brojnost mobitela danas, mislim da ćemo uskoro imati poneku dobru snimku. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet lip 21, 2019 12:51 pm

bilo je viđenja ali bilo je puno laznih viđenja no neke smatram dasu točni 1959 alor otpk u indoneziji otočani vidjeli ljude u plavim odijelima kao dasu nesto trazili i onda poletejeli u svemirskom brodu sumnjam da bi neki ljudi to lagali.ondas 11 članova familije u kentuckyu kad su cijelu noć bili pod invazijom aliena sumnjam da su to izmislili il,i policajkac 1964 u pustinji unovom eksiku je vidio svem,iorski broid kako se spusta i z njega izlazi dvojica sa kacigom zasto bi policajac lagao,,, no u bety barney hill bas i ne vjerujem nekako mi se čudno čini ti pokusi s ljudima


:)



[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet kol 15, 2019 7:10 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet kol 15, 2019 7:49 pm

mozda meteor
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet pro 16, 2022 6:36 pm

Hola gentes,vidim ovaj forum i dalje ide u degradirajucom putanjom nažalost,ima veoma malo posecivanja forumaša,elem hteo da sam da dam prvi put u životu moju sugestiju u vezi NLO i vidjenja istih.Juce oko 22 h uvece sa prozora moje sobe prvi put sam video svetleci objekat u koje sam siguran da nije bio avion,helikopter,dron ili meteorološki balon.Nije ispuštao zvuk,sporo se micao jedno 10 tak minuta otprilike da bi potom nestao. Što se tice udaljenosti bila je oko par kilometara od mog doma,ali je žarko svetleo,kao nijedna zvezda na nebu,znaci nije bio mali objekat.

I ranije sam imao sumnjiva vidjenja na nocnom nebiu,ali nisu bila tako izražena kao sinoc,dacu jedan primer,pošto leti uvece volim da gledam u nocno nebo i zvezde, kao što veli Balkan UFO ako se malo duže zagledaš na nocnom nebu svašta možeš da vidiš i tako prošlog leta sam video mali svetleci objekat koji se kretao ,bio je verovatno dosta udaljen par desetina kilometara i odjednom usporio,da bi se minut dva pojavio klasicni avion na nebu pararelno od njega,zatim par sekundi kasnije svernije od aviona pojavio drugi mali svetleci objekat i tako su ta 2 svetleca objekta pratili pararelno avion par minuta da bi cik-cak manevrom veliko brzinom nestali iz vidokruga a avion je nastavio normalno da se krece još nekoliko pminuta dok i on nije nestao iz vidokruga klasicnom brzinom.

Iako je vidjenje od prošlog leta bilo cudno,nisam bio siguran da su to bili NLO-i i ostavljao sam mogucnost da su to bili možda dronovi,ili tipa pojedini Star-Link sareliti Elona Muska i poslije mnogo razmišljao o tome,ali sinoc po PRVI PUT u životu mogu reci da sam video NLO,takodjer sam imao i snažan dojam kao nikad prije u životu.

Što se tice NLO i vidjenja uvijek sam imao malo skeptican pristup, iako pratim Balkan UFO-a godinama i u preko 90 postoj slucajeva se slažem sa njegovim obseravcijama i konstatacijama.Naravno NLO-i danas i oficijalno postoje,što je cak i USA vlada priznala malo prije COVID pandemije,ali je diskutabilno svrha i namena,mogu biti svašta od prirodnih zračnih fenomena do dronova,satelita ,tajnih ljuidskih letelica i naravno na kraju do letelica i objekata neljudskog podrijetla. :D.

PS.Baš kada sam imao to sinocnje vidjenje sumnivog zracnog fenomena zvanog popularno NLo ili UFO,Balkan UFO je izbacio klip na slicno vidjenje iz 2007 u Kostariki,vrlo znakovito. :D .

Evo i tog klipa Balkan UFO-a , https://www.youtube.com/watch?v=zeqOMAC0GDs .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet pro 23, 2022 7:31 pm

svasta moze biti letjelica ili si vidio kinesku svemirsju postaju iss imas tisue tajnih lejelica spijunskih vojnih itdm,,
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet sij 26, 2023 1:13 am

Waldox gde si bre,nisam ni rekao da je bila vanzemaljska letelica,vec UFO,znaš waldox cak je i USA vlada još 2017 godine zvanicno priznala postojanje UFO,UFO može biti svašta od prirodnih atmosferskih fenomena,dronova,satelita,zracne letelice tajnih fondova velikih sila pa do eventalnih vanzemaljskih letelica,imao sam u zadnjih 2 i po godine narocito od kako je pocelo korona ludilo više takvih UFD susreta prve vrste ali ova jprije mesec dana mi je najsumnjiviji.

PS:Waldoxe 2019 kada bi ti netko velio da ce biti COVID pandemija i rat u Ukrajini do 2023,velio bi mu tada da je lud,kad ono medjutim.Tako da sledi nam 2025,brojimo sitno,te godine ce se nešto veliko desiti,šta ne znam ali sam uveren da ce nešto biti,da,dali se cuješ sa Novusom,od kako je pocelo COVID ludilo nema ga,nadam se da je sve ok sa njim.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet sij 26, 2023 1:14 am

Mediterano Blanco je napisao/la:
Waldox gde si bre,nisam ni rekao da je bila vanzemaljska letelica,vec UFO,znaš waldox cak je i USA vlada još 2017 godine zvanicno priznala postojanje UFO,UFO može biti svašta od prirodnih atmosferskih fenomena,dronova,satelita,zracne letelice tajnih fondova velikih sila pa do eventalnih vanzemaljskih letelica,imao sam u zadnjih 2 i po godine narocito od kako je pocelo korona ludilo više takvih UFD susreta prve vrste ali ovaj prije mesec dana mi je najsumnjiviji.

PS:Waldoxe 2019 kada bi ti netko velio da ce biti COVID pandemija i rat u Ukrajini do 2023,velio bi mu tada da je lud,kad ono medjutim.Tako da  sledi nam 2025,brojimo sitno,te godine ce se nešto veliko desiti,šta ne znam ali sam uveren da ce nešto biti,da,dali se cuješ sa Novusom,od kako je pocelo COVID ludilo nema ga,nadam se da je sve ok sa njim.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet sij 26, 2023 9:42 pm

Heeej nema nikog vise ovdje ja sam.dosao nakon 2 god prije 10 god je forum.bio.ziv sada je mrtav novusa ne vidim nikog vise nema...
Bas nekidan slucajno sletio hehe ma korona s njom cemo.morat zivjet rat ce dugo trajati
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet sij 26, 2023 9:44 pm

Da ima dosta lažnih videnja ali ima isti itih slucajeva pogledaj potosi sheep.slayer 1967 gdje je zenu napao svemirac zaklao joj ovce ona ga tukla
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimened sij 29, 2023 8:10 pm

dalo se pročitat ili viditi na y2b-u :od kada su rusi počeli terminirat po ukrajini zabilježena je hrpa preleta (i okomitih manevara) raznih letila čija je brzina prelazila mogučnosti definiranja, u najrazličitijim radarskim tehnologijama.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimened sij 29, 2023 11:38 pm

Spijunske
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimeuto sij 31, 2023 10:34 pm

waldox je napisao/la:
Spijunske

Ili možda ne. Moguće da su tu uhvaćeni i projektili ili bespilotne letjelice. Vanzemaljcima je sad idealna prilika za neopaženi posjet. Najbolje se sakriti u gužvi.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimeuto sij 31, 2023 10:36 pm

Vabzemaljci traze sume polja dalje od ljudi
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimeuto sij 31, 2023 10:47 pm

waldox je napisao/la:
Vabzemaljci traze sume polja dalje od ljudi

A čuj ako imaš 50 nepoznatih objekata na radaru onaj 51. ti nije nimalo čudan
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimeuto sij 31, 2023 11:15 pm

Puno špijunskih ketjelica ima nista cudno oko 1000 ih leti ima i fake nlo videa
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimesri vel 01, 2023 1:55 pm

waldox je napisao/la:
Puno špijunskih ketjelica ima nista cudno oko 1000 ih leti ima i fake nlo videa


Naravno
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimečet vel 02, 2023 10:36 pm

Pogledaj potosi sheep.slayer to vjerujem
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 7:35 pm

waldox je napisao/la:
Pogledaj potosi sheep.slayer to vjerujem

Gledao i nije mi realno
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 7:36 pm

Realno itekako zaklane ovce pastirica ih vidjela
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 7:41 pm

Kod mene u mjestu ima čovjek koji je 80-ih tvrdio da su mu cigani ukrali kamion. Kamion je bio firmin, milicija nije našla ni kamion ni cigane. Nakon 2 godine on otvara svoj biznis s istim kamionom druge boje. Nije da povlačim paralele ali.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 7:51 pm

Tko je zaklao 63 ovce zasto bi zena lagala
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 8:23 pm

Doći iz svemira poklat 70 ovaca, odnijet organe, dobit po labrnji od pastirice i onda pobjeći helikopterom u nepoznatom pravcu mi nije baš realno. Ako je mogao riješit ovce zašto ne i pastiricu. I ona ima organe. Ili su to neki alieni amateri ili imaju strah od ljudi. Ta kuka kojom se branio navodno oštra kao britva nije mogla probiti njezinu vestu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitimepet vel 03, 2023 10:25 pm

Ako vjerujes u nlo a onda vjeruj i u spustanje ova nlo rasa su mali oatiljci 1 30m mozda su ogladnili i pobili te ovce nisu imali helikoptere nego propeler ma kacigi zena uopce ne zna ni sta su alieni nepismena gkedaj ona je podivljala veća je od njega ta kuka je ostra aki mala sami ju je ozljedio udarila ga je vikao je nepoznatim jezikom imao je plavu kozu oci i crvene brkove alieni nisu agresivni samo.se branio od nje
[Vrh] Go down
Sponsored content





NLO  - jel se tko susreo?  Empty
PostajNaslov: Re: NLO - jel se tko susreo?    NLO  - jel se tko susreo?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NLO - jel se tko susreo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: