Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Visokofrekventni val Zil

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimened lis 20, 2019 10:48 am

Visokofrekventni val Zil - impuls iz centra galaksije. Ovih dana je prolazio kroz sunčev sistem. Koliko je to točno nisam siguran ali po svojem opažanju svojih izraženih čula(što možda i nisam u pravu) rekao bi da je nešto bilo. Osluškujući u tišini zapazio sam itekakvo podizanje frekvencije. U tojelu je nastao košmar zvukova. Zvukovi su podivljali. Lovili su jedan drugog pokušavajući se sinkronizirat. Popratne nuspojave uz zvukove i pištanje su grčevi u nogama zbog sinkroniziranja tijela sa frekvencijom Zemlje. Koja se je podigla na višu svijest. Val Zil utijeće isključivo na planete. Na nama je da se sinkroniziramo. Ko je spreman i voljan. Nuspojava ima jos mnogo. Detaljnije pročitajte na stranici atme ; https://atma.hr/stigao-je-veliki-energetski-kozmicki-val-zil-mocan-tranzit-ce-trajati-7-dana-a-evo-sto-donosi/

Koliko su to istiniti informacije neznam. Ne raspolažem sa informacijam institucija koje raspolažu znanjem koje nama nije dostupno isto tak ne posjedujem aparate za mjerenje koji su certificirani i priznati od znanstvene nauke. Baš me interesuje bilo kakva informacija o valu Zil. Nešto se sigurno događa a mi o tom pojma nemamo.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimesri lis 23, 2019 7:46 pm

askap bi to morao mapirati u svojoj bazi , no baš ne upada u oči neko senzacionalno čitanje. po datumu moglo bi biti ovo čitanje ali za detalje bi se trebalo ulogirati.
u slučaju da je tako, obmanu sa atme si ugradio u introspekciju vlastitih unutrašnjih ritmova.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimečet lis 24, 2019 10:04 pm

Ma nikaj nije bilo nekaj sam si zabrijal. Opizdil me metatron. Efekt ostavlja dojam!
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimened lis 27, 2019 10:07 pm

je visoke frekvencije ostavljaju dojam ali pametna upotreba visoke frekvencije pokreće svjetlo, grijanje itd. >> https://www.youtube.com/watch?v=YO8cwG7MtM8&t=348s
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimened lis 27, 2019 11:02 pm

Od kuda je došla ta visoka frekvencija? Ako nije izvana? A ja mislim da je ona oduvijek tu. Vani.
Frekvencije, vibracije, magnetna polja, kolektivna svijest ilitiga nesvijest, akaša, astral, jedinstvo, svijetlo, svijest....=E
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitimepon lis 28, 2019 11:34 pm

ona sitna kapsula (velčine baterja AA) repetuira freq i gađa kondezatorke ploće, elektroni frcaju i kond se stalno fila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Visokofrekventni val Zil Empty
PostajNaslov: Re: Visokofrekventni val Zil   Visokofrekventni val Zil Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Visokofrekventni val Zil
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: