Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:42 pm

nakon dugo vremena što mi nije bilo (a možda ti prijatelju i odgovorim zašto jednom) moram ti postaviti jedno pitanje, kulturno... znaš li ti ili bilo tko drugi što o onoj ukletoj kući kod Bjelovara s crnim križevima na sebi?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:37 pm

Ja nemam pojma na sta mislis...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:38 pm

imam deja vu kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:52 pm

floridanamana je napisao/la:
imam deja vu kava


Kako, zasto? Jel mos malo pojasnit neupucenima (meni) face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fixo
Riba
Fixo


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 184
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 13.01.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:01 pm

Ukleta kuća kod Bjelovara 1

Priča počinje ne toliko davne 1980. kada je kuća navodno izgrađena. Postoje različite mračne teze što se sve u kući od dana njena nastanka odvijalo.
Neki izvori navode kako je u njoj nasilnom smrću ubijena mlada žena te da je njeno tijelo zazidano ili zabetonirano u temelje. Također postoji priča da je nekoć kraj kuće postojao bunar te da je dijete, koje je nestalo iz obližnjeg kraja, u njega upalo pa smrtno stradalo.

Ukleta kuća kod Bjelovara 2

Mještani sela Škrinjara nadomak Sv. Ivana Žabnog kod Bjelovara vjeruju da je kuća opsjednuta duhovima jer, kako svjedoče, u kasnim noćnim satima mogu se čuti jezoviti krici poput dječjeg plača, te stravični neobjašnjivi zvukovi.

Ukleta kuća kod Bjelovara 3
lokacija kod uklete kuće

Zadnji stanar uklete kuće bio je liječnik Stipe Ćurić. Uloživši svu svoju ušteđevinu koju je zaradio tijekom svoga života u Njemačkoj, htio ju je podariti svome sinu . No, ni tri puna mjeseca od kupnje kuće, obitelj Ćurić vratila se u Njemačku te kuća do danas stoji napuštena i devastirana.

Ukleta kuća kod Bjelovara 4

Ukleta kuća kod Bjelovara 5

Nakon što se pročulo za zbivanja u škrinjarskoj kući strave, policija je odlučila tome stati na kraj. Trojica policajaca namjerila su prenoćiti u kući da bi dokazali mještanima kako su to sve samo 'puke priče'. Oni koji su pokušali diskreditirati stravu u selu Šrkinjari, na kraju su postali njegovi krunski svjedoci. Jedan od policajaca naglo je odustao od zadatka te usred noći napustio kuću pritom doživjevši prometnu nesreću. Preostala dvojica policajaca posvjedočila su da su im zbivanja unutar dva sata prije odlaska iz kuće, kompletno izbrisana iz sjećanja, tj. da se ne mogu prisjetiti zbivanja uoči zore.

Ukleta kuća kod Bjelovara 6

Priča se da ju je sadašnji vlasnik voljan podariti onome tko u njoj uspije prespavati noć, što navodno do sada nitko nije uspio
Zaljubljenici u paranormalno krenuli su u istraživanje o prošlosti kuće te pronašli možda ključni detalj. Navodno je kuća sagrađena na groblju, što možda objašnjava zlu kob ovoga mjesta.

Ukleta kuća kod Bjelovara 7

Naravno da je ovakva priča potakla i medije te je napravljen prilog u magazinu Provjereno. Novinar koji je iskušao sreću te prespavao u ukletoj kući, preživio je no ipak se na snimku iz kuće pojavio zanimljivi detalj. Pri samom kraju priloga, možete vidjeti svjetlu sjenu koju je novinar uočio pregledavajući snimljeni materijal iz kuće, pa sada procijenite sami u što vjerujete…

https://www.youtube.com/watch?v=rFPcK1mpD0c
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:10 pm

Sjecam se tog priloga...ali na kraju ipak nista nisu otkrili...cini mi se...hmmm...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:19 pm

aha, hvala na odg, jer čuo sam svakojakih priča pa eto sad sam napokon saznao detalje, odakle ti te slike?
[Vrh] Go down
Fixo
Riba
Fixo


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 184
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 13.01.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:28 pm

Neznam confused confused confused neka stranica, ali sad uglavnom znaš o kući
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:29 pm

Bio kraj te kuce i mogu reci da se bas nisam osjecao ugodno.
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:36 pm

zanimljivo je takodjer da sam većinu priča o tim ukletim kućama čuo baš na ovom mom području oko požege, i pretežito u slavoniji, naravno izuzev ove, ali siguran sam da toga ima još
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 9:08 pm

I meni se cini da vise takvih prica ima u unutrasnjosti nego na moru...hmmm...zasto je to tako...jos jedna misterija :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 10:34 pm

hoće pošto-poto privuči turiste u svoje krajeve zubo
šta je za svaku pohvalu. samo naprijed
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 11:01 pm

Namcor je napisao/la:
I meni se cini da vise takvih prica ima u unutrasnjosti nego na moru...hmmm...zasto je to tako...jos jedna misterija :)

zato sto u unutrasnjosti postoji puno vise starih, velikih, napustenih kuca i zdanja oko kojih nastaju raznorazne priče, koje su većinom ali ne uvijek kombinacija ljudske mašte, stvarnosti, i turističkih potencijala. :D
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 11:10 pm

Nemojte me shvatiti krivo.
Slavonci jebite se. Punite kuće. Nemojte odlaziti u EU. Ostanite doma. Popunite praznine i na posao.
gica
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 11:21 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nemojte me shvatiti krivo.
Slavonci jebite se. Punite kuće. Nemojte odlaziti u EU. Ostanite doma. Popunite praznine i na posao.
gica

A što je s napuštenim selima u Istri i cijelom priobalju čim se zađe malo dalje od obale u unutrašnjost? tuzni
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimesri sij 16, 2008 11:35 pm

Nek se jebu Istrijani.
Ja sam uvijek za.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:32 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nek se jebu Istrijani.
Ja sam uvijek za.

A kontracepciju bi im zabranio? lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:34 am

Ako netko pita, naslov teme sam promijenila ja jer stalno mislim da se radi o nekakvoj privatnoj poruci face
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimečet sij 17, 2008 6:43 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nemojte me shvatiti krivo.
Slavonci jebite se. Punite kuće. Nemojte odlaziti u EU. Ostanite doma. Popunite praznine i na posao.
gica

A što je s napuštenim selima u Istri i cijelom priobalju čim se zađe malo dalje od obale u unutrašnjost? tuzni

a tek u gorskom kotaru? A ima i u unutrasnjosti dalmacije..
[Vrh] Go down
Fixo
Riba
Fixo


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 184
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 13.01.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 12:30 am

Kad sam iso na more kroz gorski kotar tata je stao kraj neke razrušene kuće da obavim nuzdu.
Mogu vam rec da se nisam bas ugodno osjecao.
S ljeva kuca koje bi se i duh prepo, a s desna neka suma. pale pale
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 1:36 am

sve te napuštene kuće izgledaju sablasno affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 2:32 am

comewithme1717 je napisao/la:
nakon dugo vremena što mi nije bilo (a možda ti prijatelju i odgovorim zašto jednom) moram ti postaviti jedno pitanje, kulturno... znaš li ti ili bilo tko drugi što o onoj ukletoj kući kod Bjelovara s crnim križevima na sebi?

Fixo je napisao/la:
Ukleta kuća kod Bjelovara 1

Priča počinje ne toliko davne 1980. kada je kuća navodno izgrađena. Postoje različite mračne teze što se sve u kući od dana njena nastanka odvijalo.
Neki izvori navode kako je u njoj nasilnom smrću ubijena mlada žena te da je njeno tijelo zazidano ili zabetonirano u temelje. Također postoji priča da je nekoć kraj kuće postojao bunar te da je dijete, koje je nestalo iz obližnjeg kraja, u njega upalo pa smrtno stradalo.

Ukleta kuća kod Bjelovara 2

Mještani sela Škrinjara nadomak Sv. Ivana Žabnog kod Bjelovara vjeruju da je kuća opsjednuta duhovima jer, kako svjedoče, u kasnim noćnim satima mogu se čuti jezoviti krici poput dječjeg plača, te stravični neobjašnjivi zvukovi.

Ukleta kuća kod Bjelovara 3
lokacija kod uklete kuće

Zadnji stanar uklete kuće bio je liječnik Stipe Ćurić. Uloživši svu svoju ušteđevinu koju je zaradio tijekom svoga života u Njemačkoj, htio ju je podariti svome sinu . No, ni tri puna mjeseca od kupnje kuće, obitelj Ćurić vratila se u Njemačku te kuća do danas stoji napuštena i devastirana.

Ukleta kuća kod Bjelovara 4

Ukleta kuća kod Bjelovara 5

Nakon što se pročulo za zbivanja u škrinjarskoj kući strave, policija je odlučila tome stati na kraj. Trojica policajaca namjerila su prenoćiti u kući da bi dokazali mještanima kako su to sve samo 'puke priče'. Oni koji su pokušali diskreditirati stravu u selu Šrkinjari, na kraju su postali njegovi krunski svjedoci. Jedan od policajaca naglo je odustao od zadatka te usred noći napustio kuću pritom doživjevši prometnu nesreću. Preostala dvojica policajaca posvjedočila su da su im zbivanja unutar dva sata prije odlaska iz kuće, kompletno izbrisana iz sjećanja, tj. da se ne mogu prisjetiti zbivanja uoči zore.

Ukleta kuća kod Bjelovara 6

Priča se da ju je sadašnji vlasnik voljan podariti onome tko u njoj uspije prespavati noć, što navodno do sada nitko nije uspio
Zaljubljenici u paranormalno krenuli su u istraživanje o prošlosti kuće te pronašli možda ključni detalj. Navodno je kuća sagrađena na groblju, što možda objašnjava zlu kob ovoga mjesta.

Ukleta kuća kod Bjelovara 7

Naravno da je ovakva priča potakla i medije te je napravljen prilog u magazinu Provjereno. Novinar koji je iskušao sreću te prespavao u ukletoj kući, preživio je no ipak se na snimku iz kuće pojavio zanimljivi detalj. Pri samom kraju priloga, možete vidjeti svjetlu sjenu koju je novinar uočio pregledavajući snimljeni materijal iz kuće, pa sada procijenite sami u što vjerujete…

https://www.youtube.com/watch?v=rFPcK1mpD0c



Paa to je ukleta kuća kod Vrboveca. Znam sve o tome hail

Edit: Znam i koji je forumaš slikao one slike (to su bili dogovori oko slikanja kuće tjednima, možda i mjesecima), čak smo se bili i dogovarali za odlazak tamo ali na kraju ništa. Kada su stigle slike nitko nije htio ići jer je to zapravo ruševina, sve je popišano i zidovi išarani.
Pričali su čak neki forumaši da je mlađe društvo odlazilo tamo i lupalo po loncima da bi plašili ljude tako. Nisam skroz siguran ali mislim da je jedan forumaš čak bio rekao da je on osobno bio dio tima za plašenje :D:D:D

lovely

Kuća na kraju krajeva može stvarno biti ukleta, nikada se nezna, ali po pričama mi se čini da nije.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 2:50 am

Pogledao sam i filmić sada. Nešto se na snimci stvarno vidi ali je preloša snimka da bi se moglo išta razaznati. Meni izgleda kao bljesak nekakav.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 10:19 am

i hoce sad taj novinar dobit kucu? :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitimepet sij 18, 2008 1:02 pm

Hoće roll
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: