Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimepon svi 25, 2009 2:09 pm

Nekad se zene nisu ni sminkale, ni farbale kosu ni puno toga i definitivno je bilo jednostavnije...al onda opet...same smo si krive :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:57 pm

draga mi je ta krivica!!!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 3:06 pm

Ja vidim da se dečki sve više počinju brijat...pazusi, prsa, noge. U toj priči noge su mi najgore ako ih tip obrije..odvratno! Opravdano je jedino ako je radi sporta kojim se bavi tipa plivanje i to.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:45 pm

i meni je to ružno, il si muško il nisi!!

mada ako ima dlakava leđa, neka to riješi :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:49 pm

Joj dlakava leđa.. koji bed je to.. kako ih uopće neki tip može obrijat sam, to se baš mora ić kod kozmetičara ili da te netko drugi sredi.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:52 pm

Ja svom tati nekad čupam sijede s leđa. I brijemo ga po leđima s aparatom za kosu zubi To zaista zna biti zabavno raspa

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 12:02 am

urbanaaa je napisao/la:
Joj dlakava leđa.. koji bed je to.. kako ih uopće neki tip može obrijat sam, to se baš mora ić kod kozmetičara ili da te netko drugi sredi.

kako god , samo da se sredi jer izgleda pre ružno
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 12:26 am

fala bogu pa ne vidim to često hehe

Legionar je napisao/la:
Ja svom tati nekad čupam sijede s leđa. I brijemo ga po leđima s aparatom za kosu zubi To zaista zna biti zabavno raspa

vjerujem ti lol
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 3:56 pm

ja razumem da se muskarac brije mislim na bradu, brkove.. to i ja radim ali ako se brije i vise od toga to je onda malo pederski..
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 5:47 pm

Tako su nekad razmišljale i neke žene prije nekoliko desetljeća a vidi ih sad....
zubo

Mislim da je to stvar navike....i kulture.... study
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 5:54 pm

prije se muskarci nisu ni brijali jel da...znaci to sve ovisi u kojem vremenu zivis i na kojem zemljopisnom polozaju....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri svi 27, 2009 6:38 pm

prevelika briga o sebi povlaci i veliku manu a to je ogromna gadljivost. Primer muskarci koji previse brinu o sebi vecinom rade na nekim cistim mestima i gade se prljavih stvari, tj postaju zene a ne muskarci..
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesub lip 27, 2009 11:37 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
ja nosim kozju i nije mi bed. gica
Grinder
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 8:39 pm

Uklanjanje dlaka moze biti cisto stvar higijene i ni malo ne umanjuje muzevnost...mislim, isto kao sto tipovi koji sami po sebi nisu dlakavi nisu manje muskarci radi toga...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 9:14 pm

Alpha je napisao/la:
Uklanjanje dlaka moze biti cisto stvar higijene i ni malo ne umanjuje muzevnost...mislim, isto kao sto tipovi koji sami po sebi nisu dlakavi nisu manje muskarci radi toga...
da to je istina, ali pogledaj gore sta sam napisao oni koji previse vode racuna o sebi postaju prave zene (nemoj samo pogresno da me shvatis, nisam mislio nista lose prema zenama).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:15 pm

Jasno, razumjem...ali mi se ucinilo da hoces reci da muskarci koji uklanjaju dlake, a koje nisu brada i brkovi, su feminizirani...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:24 pm

da, i to sve cesce mozes da vidis po gradu da muskarac jednostavno na prozivke iako je stariji ne odgovara... mislim to nije toliko povezano ali ranije su po mom misljenju muskarci bili mnogo agresivniji, mislim nisu dopustali da ih tako neko ponizava.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri srp 29, 2009 9:51 pm

Nema to veze s agresivnošću...masa tipova koji idu u teretanu, pumpaju se testosteronom, a ujedno i depiliraju.. Samim bavljenjem "body building-om", povećava se testosteron, onda možemo reć da se povećava agresivnost..tako da depilacija nema veze s cijelom pričom.

Mislim da je depiliranje kod muškaraca stvar odabira i/ili potrebe, a ne ko je više ili manje muško.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimesri srp 29, 2009 10:09 pm

ne, testosteron nema veze sa vezbanjem, ujutru je kod muskaraca najvise povisen sto se izrazava znate i sami cim :)
a kada se pumpaju samo skace adrenalin..
a od tipova koji idu u teretanu, posle teske vezbe cim je zavrsi uhvati ga za onu stvar da vidis kolko buildovanje tera krv u misice ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimečet srp 30, 2009 1:25 am

A ti si ih hvatao pa znas? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimečet srp 30, 2009 1:30 am

NE!
nego znam po sebi kolko krvi povuku misici kada buildujes, a kad vidis bildera da je poceo da koristi amino kiseline taj devojci nece smeti da pridje ako su u nekoj ozbiljnijoj vezi zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimepon kol 10, 2009 2:21 pm

Stayter...zezala sam te miga U biti bildanje je jos ok dok se ne krenu natrpavat steroidima...e onda sve ode u...tj. ne ode :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:06 pm

jel znas koje su posledice steroida na onu stvar, takodje i amino kiselina zubi ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:27 pm

Naravno da zna, tko ne zna miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitimepet kol 14, 2009 1:47 pm

Posljedice nisu vrijedne spomena rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: