Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 estetske operacije

Go down 
+16
Berny_Sinara
Nefertiti
Cico
Alpha
angelus
Galileo Galilei
B&W
zvezda
Merkurica
Aleksandar Veliki
urbanaaa
malena
veronika30
Svjetloisjena
floridana
malenaivi
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:06 pm

A kad je ona nos sredila?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:28 pm

nisi alpha u toku kava.prije misec i po dana kod Glumčića.

http://www.jutarnji.hr/spektakli/estrada/clanak/art-2008,11,13,,140868.jl
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:51 pm

Totalno sam ne-u-toku :P

A ni BB ne gledam...shit... :P
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepet stu 14, 2008 12:41 am

Alpha je napisao/la:
Totalno sam ne-u-toku :P


LOL, ja procitam novine od prije 3 dana i onda se divim i pokazujem svima, jeste vidili ovo koja drama, a oni meni, pa imas li ti doma TV??

ja stvarno nisam u toku :(

a sto se tice ovih kirurskih zahvata, slazem se samo ako je nekome ekstreno potrebno, ovo ostalo je forsiranje i kasnije postaje bolest...

danas sam procitao da je neka Japanka sebi ubrizgala jestivo ulje sebi u obraze jer su joj doktori rekli da joj nece vise ubrizgavat silikon...
Zena je postala opsjednuta time, a to je vec za drugu vrstu lijecenja
lood Boink
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:08 pm

Meni je Blanka bila lijepa i sa "starim" nosom...ovako mi se pretvara u klonove Pišek, Tušek, Sopek.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:11 pm

Nefertiti je napisao/la:
Meni je Blanka bila lijepa i sa "starim"
nosom...ovako mi se pretvara u klonove Pišek, Tušek, Sopek.....
-ek, ek, ek...jel to neki novi nacin glasanja...zov neki? zubi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:14 pm

zubo
-ek, ek, ek.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:16 pm

Nefertiti je napisao/la:
zubo
-ek, ek, ek.....
Sad kad se Glumicic logira na Forum lol
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:17 pm

ima sve da imamo iste nosove na avatarima lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:37 pm

lolcina ...a cuj...ko nam je kriv kad ga zovemo -ek, ek, ek zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimened vel 14, 2010 11:41 am

Australski doktori sve su više zabrinuti zbog trenda zvanog 'Dizajnerske vagine'. Dok klinike diljem svijeta nude usluge za korekciju spolnih organa, neki su doktori mišljenja da je to iskorištavanje ranjivih i osjetljivih žena.
Australski i novozelandski doktori i ginekolozi upozoravaju na trendove takozvanih 'Dizajnerskih vagina'.

Pomlađivanje vagine, izbjeljivanje kože stidnih usana, vaginoplastika, labioplastika, ispiranje vagine, pojačanje G-točke... sve su to zahvati kojima se žene podvrgavaju zato jer su nezadovoljne izgledom svojih vagina.

No doktori ukazuju na to da je ono što je uključeno u tim zahvatima često nejasno i da ti zahvati mogu biti opasni te da su skupi i neopravdani.

Žene bi se svakako prije odluke na neki od tih tretmana trebale raspitati o potencijalnim komplikacijama kao što su ožiljci, trajno unakaženje, infekcije te mijenjanje seksualnog osjeta, upozoravaju doktori...
izvor
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 2:56 am

ma daj nemoj me klat...uzas
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepet vel 19, 2010 11:44 pm

To je vrlo slično muškoj opsjednutosti s veličinom vlastitog spolovila, samo što je u žena povećana želja za manjom vaginom, odnosno rodnicom. Svi ostali zahvati su dosta rjeđe zastupljeni, ali sve su češći.
Problem je porastu depresije uzrokovane "savršenim" tijelima zvijezda koje nam se nameću kao ideali. Na žalost, rasa nam se sve više svodi na cijenjenje fizičkog izgleda prema stanju uma. Idealne osobe sve manje postaju one osobe koje su sposobne, karizmatične, vođe, inteligentne, a sve više one koje su seksualno karizmatične, privlačne, "savršena" izgleda.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimesub srp 10, 2010 4:53 pm

Moje mišljenje jest da je opravdano da se žena odluči na estetski zahvat ukoliko ima neki vidljiviji nedostatak, ogromnu kljuku i sl.
S druge strane, zahtjevi za stavljanjem silikona u grudi i opterećenost time da bi ženi grudi trebale biti jedan broj veće, bokovi par centimetara uži, stražnjica veća i ostalo su mi nebulozni.
Neke žene su previše sitničave i idu u ekstreme.

A propos hrvatskih kirurga (Blankinog nosa), smatram da je estetska kirurgija ovdje još uvijek u povojima. Štancaju se jednaki nosevi, mali, prćasti bez obzira da li osobi taj nos odgovara ili ne. Osobno mi se ne sviđa način na koji to rade, jer kod nas kirurzi uglavnom nemaju "oko" za prirodni i lijep izgled, koji se cijeni vani. Dakle, ako tražite povećanje usana, dobit ćete izgled hrenovke, ako tražiti korekciju nosa, otkinut će vam ga za "pola broja" i na svojih 190 cm ćete imati sićušni nosić.
Potpuni gubitak individualnosti no

Čast izuzecima, kojih je u našoj zemlji malo, kako možemo i vidjeti.
Nije ni čudo da mnogi traže popravak "popravka" vani, naravno ako im to financije dopuštaju.

Što se tiče bora, vidjela sam u novinama neku metodu koja se vrši pod lokalnom anestezijom. Uz pomoć nekih zlatnih niti bore se ravnaju na način koji daje prirodni look za razliku od primjerice liftinga.

Dakle, u globalu nemam ništa protiv estetskih zahvata, ako su opravdani, diskretni i ako ne narušavaju individualnost osobe.
Primjer dobre estetske kirurgije u nas :P za moj ukus je Tereza Kesovija.
Žena mi izgleda odlično za svoje godine, a opet nije prenapuhnuta niti pretjerano zategnuta, posebno na području lica.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:48 pm

ja ću vjerojatno morati ići ta mi ga izravnaju jer mi malo ide u lijevu stranu hrskavica i onda je ova desna strana uvijek prohodnija za kisik a ovoj lijevoj treba puno više da bi prolazio kisik i češće je začepljena. inače ga nebih dirala jer se nekim čudom to ne vidi jako, ali se osjeti jako.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1164
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitimepet stu 06, 2015 7:40 pm

Nonsens. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





estetske operacije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: estetske operacije   estetske operacije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
estetske operacije
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: