Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo

Go down 
+12
Galileo Galilei
snark
Zeus
Alpha
floridana
Srky
Karl Marx
gloria_g
silver
zvezda
Svjetloisjena
grof
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimeuto srp 22, 2008 7:06 pm

Alpha je napisao/la:
floridana je napisao/la:


.. Sto ljudi budu vise znali, to ce manje brinuti i voljeti jedne druge...

Sto bi ovo zapravo trebalo znacit? Ne kuzim confused

isus je govorio da će se znanje umnožiti i ljudska ljubav ohladnjeti u ona posljednja vremena. tarabići su očito bili pod velikim vjerskim utjecajem, ali pisali su zanimljive stvari, po meni doista nadahnuto. ovaj dio o "zlatu" i "svjetlosti" mogao bi biti jako zanimljiv, a čini mi se da će se neke stvari tek početi ostvarivati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimeuto srp 22, 2008 9:40 pm

A cuj...meni se to cini da ovisi kako ko interpretira...recimo meni pojam 'znanje' ocito znaci nesto drugo...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimeuto srp 22, 2008 11:25 pm

pretpostavljam da je jučerašnja vijest o Talijanima koji su se bezbrižno kupali dok su se romske djevojčice utapale jedan od primjera... ljudi su sve obrazovaniji, ponosniji, puni sebe, sebični, smatraju da ih znanje izdiže i odvaja od drugih; tako ja to vidim, a ti?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 11:50 am

Mislim da to da li je netko pun sebe i egomanijak nema veze s obrazovanjem...ni sa znanjem...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 11:52 am

Rekla bih da jako puno primitivaca je itekako puno sebe i misle da su jako pametni i sto-ti-ga-ja-znam...takodjer da obrazovani primitivac uvijek ostaje primitivac...
Tako da...meni to nema veze jedno s drugim...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 1:24 pm

s tim da je obrazovani egomanijak milion puta opasniji od istog takvog primitivnog
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 2:12 pm

vjerovatno se želi reći da su ljudi prije bili jednostavniji i humaniji. po meni to ima veze; umnožavanjem znanja i usavršavanjem tehnike koje nam je dalo to znanje (komp kao primjer) ljudi postaju otuđeniji, usamljeniji, netolerantniji i sve više zaziru jedni od drugih. o tim stvarima su nam čak tupili i u srednjoj školi na satovima materinjeg jezika i književnosti (otuđenje i alijenacija na nos su mi izašli), ali ima tu istine i ja to jako lako mogu povezati...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 3:20 pm

E, sad...dalo bi se o tome prilicno diskutirat...recimo, ja bih rekla da to iskljucivo ovisi o osobi...njenom karakteru i njenim prioritetima...tehnika, znanje kao i sve ostalo, samo isticu nas kao osobe...tko smo mi...kao pojednici...
Tako, za mene, tehnika i znanje su nesto sto povezuje...itekako povezuje...ali onda opet...to sam ja...
Mogli bi uci u dublju raspravu o tome ali to bi mozda bilo za neku novu temu...

...koju, naravno mozemo otvoriti :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 3:28 pm

da, jer već smo se i tako miljama udaljili od braće :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimesri srp 23, 2008 3:46 pm

rekao bi da je krvoločnost samo sofisticiranija.
nismo otuđeniji nego što smo bili. niti krvoločniji. samo nam je znanost dala drugačije mogućnosti.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2008 11:13 am

moje interpretacije, s tim da se nekih stvari već sjećam (i njihovih interpretacija z.cikuše koji je obradio tekstove u knjizi kremanska proročanstva), tako da sam pomalo pristran tu..

Citat :
Covjek ce napraviti kutiju sa nekim dugmadima i slikama... ali nece biti u stanju da komunicira sa mnom koji cu biti mrtav... iako ce ove kutije sa dugmadima biti blizu ovom drugom svijetu ... kao sto su dlake na glavi blizu jedna drugoj... Uz pomoc ovih kutija, covjek ce biti u stanju da vidi sve sto se desava u svijetu...
okej, jasno je da se ovdje govori o televiziji.. a što se tiče ove povezanosti s drugim svijetom, ja bi reko da je najočitije da se radi o frekvencijama ili tv signalima, možda uporabom posebnih frekvencija bi mogli zapravo kontaktirati sa drugim svijetom?


Citat :

... Ljudi ce busiti izvore duboko u Zemlji i vaditi "zlato'... koje ce im dati svijetlo, brzinu i moc ... i Zemlja ce pustati gorke suze... a imace mnogo vise "zlata" i "svjetlosti" na povrsini nego unutra... Zemlja ce patiti zbog ovih otvorenih rana... ...Umjesto da rade u poljima, ljudi ce kopati svuda... na pravim i krivim mjestima... ali stvarna sila ce biti svuda oko njih... Tek nakon mnogo ljeta ljudi ce se sjetiti ove sile... i shvatice kako su bili glupi sto su kopali one rupetine... Ova sila ce biti prisutna i u ljudima samim ali ce proci mnogo vremena prije nego je otkriju i pocnu upotrebljavati...
eh, ta nafta.. ali zanimljivo mi je jako ovo sa energijom (silom) koju spominje. asocira na bioenergiju.. a i recimo piramide i slične stvari..

Citat :

.. Sto ljudi budu vise znali, to ce manje brinuti i voljeti jedne druge... Mrznja ce biti tako velika medju njima da ce im biti vise stalo do razlicitih naprava nego do svojih najrodjenijih... A vjerovace tim napravama vise nego svom susjedu...
e sad, i ja bih reko da se ovdje radi o tehnološkom i znanstvenom razvitku, koji nas otuđuje jedne od drugih.

ma svi bi trebali pročitati tu knjigu. ima toga još puno.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimepet srp 25, 2008 4:44 pm

jako nadahnuto, svakako, i ne previše zamršeno.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 8:15 pm

Eto ga upozoreni smo i previše puta,šta ćemo uradit u vezi toga???Ništa nastavit ćemo brbljat godinama i kako godine prolaze govorit ćemo evo ga vidiš pogodio je proročanstvo.Čovjek je najveća živina na svijetu.Zar trebaju proroci da se vidi šta će biti,nema tu tajne nikakve više.eksploatacija zemlje je prešla preko svih mjerila i nastavlja se i sve je jača i jača.
Mene zanima zašto je u ovih zadnjih 100 do 200 godina čovječanstvo oavko strašno ubrzano tehnološki se razvilo.toliko godina prije živjeli smo od krampe i lopate i odjednom neki posebni ljudi znanstvenici sa extra znanjem koje mimoilazi sve nas,mislim da se zapitate okle im ideja da započmu nešto takvo iz ništa,iz apsolutno ništa došli su do revolucionarnih odkrića.Ko su oni,današnji znanstvenici već uče iz poznatog i smišljaju stvari,ali ti prvi ljudi,okle im takav mozak,
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimepet sij 14, 2011 1:16 pm

Mitar i Miloš Tarabić

Mitar (1829.-1899.) i Miloš Tarabić (1809- 1854.) najpoznatiji su srpski proroci 19. stoljeća. Bili su priprosti i nepismeni seljaci. Rođeni su u selu Kremna pokraj Užica prema kojemu se njihova proročanstva nazivaju Kremanskim proročanstvima. Tarabići su doselili iz Hercegovine. Ubrzo nakon doseljenja okumili su se sa svečenićkom obitelji Zaharić. Kumska veza je doprinijela da svećenik Zaharija Zaharić bude svjedok proročanstava Tarabića i da ih pomno zapisuje za buduće naraštaje.

Miloš je bio osamljenik i nije volio društvo. Ljeta je provodio na planini čuvajući stado ovaca, a zimi je često šetao do obližnje borove šume. Na pitanja sumještana je li mu hladno i kako se ne boji vukova u šumi, odgovarao je 'Zvijezde me griju, a i vuci su samo božje ovce.' U selu je bio poznat kao vrlo bistar i pametan čovjek. Kako nije volio ljude razgovarao je jedino sa svećenikom Zaharijom. Znao mu je reći: 'Vidis moj kume Zarija, ja ti tamo u gori...Gledam, sve vidim i čujem...Tako doznajem što će biti sa svima nama, ovim narodom i ostalim svijetom...Kako ja to sve gledam i čujem, ne znam ti ovim jezikom objasniti...Ne znam koju riječ da nađem.'

Prvo Miloševo predviđanje bilo je kada je previdio vlastitu smrt. Majka ga je često nagovarala da se što prije oženi na što joj je odgovarao 'Čujes li ti majko...Nemoj me tjerati da se ženim! Ja se ženiti neću. Kad budem navršio 45 godina života, onda ćeš me ukopati, ženiti me nikada nećeš." Umro je na svoj rođendan, 6. veljače 1854. u 45. godini.

Drugi kremanski prorok bio je Mitar Tarabić. Kao i stric Miloš bio je nepismen, ali za razliku od njega nije bio samotnjak. Svoja proročanstva navodno je dobivao od pokojnog Miloša koji mu se često ukazivao tijekom noći. Mitar se puno preciznije izražavao o budućim događajima, a neka proročanstva svog strica je dodatno pojasnio. U svojim vizijama Mitar je opisivao sadašnje kulture i civilizacije te govorio o stvaranju novog i savršenijeg čovjeka u budućnosti.
Vizije Tarabića zapisivao je svećenik Zaharija

Najzaslužniji za očuvanje proročanstva Tarabića je svećenik Zaharija Zaharić. Rođen je 1834. godine u svećeničkoj obitelji u Kremni gdje je živio do smrti 1918. godine. Svećenik je bio pristaša dinastije Karađorđevića pa se jednom prilikom u njegovoj kući skrivao Petar Karađorđević. Poznato je da je Mitar predvidio i Zaharijinu smrt. Navodno mu je rekao: U onoj godini u kojoj ce biti kraj velikaškog svjetskog pomora (Prvi svjetski rat), ti ćeš kume umrijeti.
Prorokovali budućnost svijeta i Balkana

Kremanska proročanstva do sada su se ispunjavala. Tarabići su nagovijestili ubojstvo kneza Mihajila Obrenovića 1868. godine, ubojstvo srpskog kralja Aleksandra i kraljice Drage Obrenović 1903. godine, Prvi svjetski rat, stvaranje Jugoslavije, atentat na Stjepana Radića, atentat na kralja Aleksandra Karađorđevića u Marseillesu 1934. godine, Drugi svjetski rat, Užičku republiku, dolazak Tita, rezoluciju Informbiroa te raspad druge Jugoslavije i osamostaljenje Slovenije, Hrvatske, BiH i Makedonije.

Tarabići su predvidjeli poput raspad Austrije poslije Prvog svjetskog rata 'kada će Srbija biti kao velika carevina'. Pretkazanje Drugog svjetskog rata nazvali su 'prevlašću krivog nekrsta'.
'Srbi u Bosni će stati pod jednu šljivu'

Među njihovim najpoznatijim proročanstvima je da će u Bosni Srba ostati toliko da će svi stati pod jednu šljivu. Ipak, neki proučavatelji proročanstava Tarabića ne vjeruju tu ideju. Navode kako ni najmjerodavniji proučavatelj Tarabića, dr. Radovan Kazimirović u svojim knjigama ne spominje proročanstvo o Srbima u Bosni.

U neka pretkazanja bili su upućeni i visoki državni dužnosnici. Politički najzanimljivije i najosjetljivije proročanstvo vezano je uz dinastiju Obrenović. Za vrijeme ove dinastije bio je zabranjeno govoriti o Kremanskim proročanstvima. Svatko tko bi ga spomenuo završio bi u zatvoru. Za proročanstvo se najviše zanimala dinastija Karađorđević jer je govorilo o smjeni dinastija.

Proročanstva Miloša i njegova nećaka Mitra bila su na zlu glasu. Sadržaj njihovih pretkazanja znali su svi srpski vladari. Rukopis je dugo bio zabranjen za objavljivanje. Nije poznata ni sudbina originalnog rukopisa, bilježnice u koju je svećenik Zaharije zapisivao vizije Tarabića. Prema jednoj verziji originalni rukopis se čuva u arhivu srpske akademije znanosti i umjetnosti, a prema drugoj u posjedu je Dejana Malenkovića, praunuka svećenika Zaharije. Prema trećoj verziji Tito je osobno naložio da se rukopis zacementira u temelje jednog vojnog objekta u Beogradu.

Neka od proročanstva koja su se ispunila su pojavljivanje Josipa Broza Tita koje su Tarabići opisali ovako:

Čovjek sa očima plavim, na bijelom konju će se pojaviti među ljudima...Zvijezda će sijati na njegovom čelu...Neprijatelj će ga hvatati širom zemlje...On će okupiti moćnu armiju i osloboditi Beograd...Istjerat će neprijatelja i naša zemlja će biti veća nego ikad.

U svojim proročanstvima su opisali život za vrijeme Tita. U zapisima stoji, 'U našoj zemlji vrijeme mira i prosperiteta će trajati dugo vremena...mnoge generacije će se roditi i umrijeti u miru...čitat će o ratu samo u knjigama i različitim čudnim aparatima...ljudi ce jesti samo bijeli kruh...vozit će se u kočijama bez volova...letjet će nebom...mnoge tvornice će se izgraditi...ljudi će napuštati zemlju i raditi u njima...Srbija će prosperirati najbolje dok njom vlada čovjek s plavim očima na bijelom konju...On će nam donijeti neku novu vrstu religije... zaposjest će naš tron...bit će jak i zdrav... živjet će dug život ...blizu 100 godina...voljet će lov... jednom prilikom past će sa svoga bijeloga konja, povrijedit će i izgubiti nogu...od ove povrede neće umrijeti već od starosti...'
Predvidjeli su i sukob Tita i Staljina

Tarabići su prorokovali razilaženje Josipa Broza Tita i Staljina. O njihovom sukobu su pisali ovako:

Čovjek sa plavim očima i zvijezdom na čelu će prekinuti našu dugogodišnju ljubav sa pravoslavnom hrisćanskom braćom, Rusima...Neće im biti zahvalan za činjenicu da je on na tronu...upravo zahvaljujuci tome da su ga oni tu postavili...Izbit će velika mržnja...krv će se proliti...ali ove rane će brzo zacijeliti...i bit ćemo s njima ponovo prijatelji... ali nikad onako iskreno, već formalno...pretvarajući se pred drugima...kao da ne varamo i lažemo jedni druge...

Predvidjeli su raspad Jugoslavije i vrijeme nakon Tita. Govorili su kako će 'nakon Tita našom zemljom vladati neka 'Komisija' što bi prema objašnjenju trebalo biti osmeročlano predsjedništvo SFRJ. Ipak, Tarabići su naglasili da 'više nikada neće biti kao prije.'

Tarabići su predvidjeli i napad snaga NATO-a na ciljeve u Srbiji. Zaharija je zapisao njhove riječi kako će se 'Srbi naći na granici, ali neće znati stati. Cijeli svemir će ih moliti da se smire i čuju glas dobrote u svojim srcima, ali neće otvoriti ogledala svoje duše. Neće poslušati zakon životnog smisla. Mržnja će se pretvoriti u besmisao, izbit će rat. Sile koje će ratovati imat će veliko znanje , borit će se i na zemlji i u zraku i na vodi. Iznad ove zemlje (Srbije) vodit će se rat u zraku.'
Kritika: Dijelovi proročanstava su cenzurirani

Poznato je da je originalni rukopis svećenika Zaharije oštećen u požaru 1943. za vrijeme bugarskog bombardiranja Srbije. Drugi rukopis užičkog svećenika Gavrila Popovića, u kojem su također dijelovi proročanstva, navodno je sazidan u temelje Doma JNA u Užicama. Javnosti su dostupni samo rijetki primjerci tiskanih izdanja 'Kremanskih proročanstava'. Za njih se sumnja da su cenzurirana jer je riječ o mističnom djelu koje navješćuje ponor srpstva i ne uklapa se u srpsku junačku mitologiju. Smatra se da je od objavljenih izdanja 'Kremanskih proročanstava' najvjerodostojnije ono dr. Radovana Kazimirovića iz 1941. tiskano u Beogradu. Nova izdanja autora Dejana Malenkovića i Dragoljuba Golubovića iz 1985., 1988. i1995. su skraćena i prema nekim izvorima, nakićena pretjeranim tumačenjima.

Danas je Tarabićevih proročanstva mnogo toga ostalo samo na legendama i pričama. I danas se u njihovom rodnom selu ljudi drže njihovih riječi pa se često može čuti 'Ako su Tarabići tako rekli, tako će i biti. Amen.' izvor
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimečet tra 28, 2011 7:39 pm

Citam upravo knjigu Kremansko prorocanstvo pa cu citirati jedan isjecak iz filma Lepa Sela Lepo Gore koji je pomenut u knjizi:
"Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostatitaman toliko da cemo svi moci da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku".
Razmislih o onome takodje kad Tarabici rekose da je spas u jabuci pa su svi jeli samo jabuke, medjutim presjecete li jabuku od peteljke na dole dobicete petokraku, a u vezi sa kruskom, ukucajte na google mapa Srbije ;)
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimečet tra 28, 2011 7:55 pm

Mi u tom ratu nećemo vojevati, ali će se drugi biti preko našijeh glava. U vazduhu iznad Požege s neba će užareni ljudi padati na zemlju. Ja mili Bože, kume proto, čudesnih čuda što će se desiti! Vidiš li koliko je ovo Požeško polje? Jednog dana biće puno zapaljenih ljudi koji će buktati kao luč i padati ozgo s neba.


Mislim da znam koji je ovo dio.

Milk, frog's blood prepared in Dalmatia.
Conflict given, plague near Treglia:
A great cry will sound through all Slavonia,
Then a monster will be born near and within Ravenna.

A great cry will sound through all Slavonia,

https://ce-4.forumotion.com/t4769p15-nosrtadamus#330272
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimečet tra 28, 2011 8:51 pm

Pa koliko vidim po Tarabiću i on kaže da oni koju budu letjeli tj vodili bitke gore da će nagrabusit a oni koji budu vojevali na tlu da će pobijedit. Ljudi sa zemlje ne padaju užareni na nebo. To mogu samo oni koji su u letjelicama.

"Kad izbije ovaj ljuti rat, teško onijem vojskama koje budnu uzlećale u nebo, a blago onijem vojnicima koji budnu vojevali po zemlji i po vodi"

opis rata:

Mi u tom ratu nećemo vojevati, ali će se drugi biti preko našijeh glava. U vazduhu iznad Požege s neba će užareni ljudi padati na zemlju. Ja mili Bože, kume proto, čudesnih čuda što će se desiti! Vidiš li koliko je ovo Požeško polje? Jednog dana biće puno zapaljenih ljudi koji će buktati kao luč i padati ozgo s neba.

Samo jedna zemlja na kraju svijeta, opasana velikijem morima, velikačka ko ova naša Jevropa, biće mirna i spokojna brez nedaća i nesreće... Na nju ni preko nje nijedno tane neće puknuti.


Znači teško onima koji budu uzlećale u nebo , kraj Požege će padati užareni ljudi s neba na zemlju.

Zvući kao dobar PZO ili ti ga protuzraćna obrana.

Očito će nečija vojna flota poljubit flotu protu avionskih projektila iz suprotnog smjera ovdje poviše.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimečet tra 28, 2011 8:59 pm

Vidjet ćemo al oćito prića o ovome. Zraćna bitka. Tko će koga napad ne znam al očito je i da će do tada arapi napadat mediteran dakle netko iz tog smjera prema njima il oni prema njemu.

Pripremite gas maske. Tko zna šta imaju u arsenalu uopće.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimečet tra 28, 2011 9:04 pm

Matrix je napisao/la:
Vidjet ćemo al oćito prića o ovome. Zraćna bitka. Tko će koga napad ne znam al očito je i da će do tada arapi napadat mediteran dakle netko iz tog smjera prema njima il oni prema njemu.

Pripremite gas maske. Tko zna šta imaju u arsenalu uopće.
Gas maske i bunkere kava
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimepet tra 29, 2011 1:01 pm

Nije li ovo mozda WW II? Evo drugi dan citam knigu :D doduse samo kad sam na poslu, dosao sam do 103ce strane, a jos do tog dijela nisam dosao. Ali interesantno je kako se sve obistinilo sto su rekli. Svakojakih guja ima...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitimepet tra 29, 2011 3:01 pm

Reaper je napisao/la:
Nije li ovo mozda WW II? Evo drugi dan citam knigu :D doduse samo kad sam na poslu, dosao sam do 103ce strane, a jos do tog dijela nisam dosao. Ali interesantno je kako se sve obistinilo sto su rekli. Svakojakih guja ima...

Ma to je i problem.
Toliko ih je danas(proroka)
da više neznaš tko govori istinu,
a tko ti baca krafne u oči lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo   Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Proročanstvo braće Tarabić, kremansko proročanstvo
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: