Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preljub

Go down 
+15
biga
Fantom
josip21
Aurora Borealis
Blizzard
Alpha
Neo
Cico
Stripy
urbanaaa
Merkurica
zvezda
floridana
Svjetloisjena
Galileo Galilei
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Preljub
jesam
Preljub - Page 2 Icon_vote_lcap31%Preljub - Page 2 Icon_vote_rcap
 31% [ 9 ]
nisam
Preljub - Page 2 Icon_vote_lcap69%Preljub - Page 2 Icon_vote_rcap
 69% [ 20 ]
Ukupno glasova : 29
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 12:45 am

8) kava study sleep
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 2:36 am

stavit ću ti ga za ujutro kad dođeš


bic
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 2:37 am

zadovoljan? :D
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 7:14 am

Vidim, misliš na mene :D
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 7:15 am

O ho ho, vidim da sam svojim nadasve hrabrim klikom miša doveo do spontanog otvaranja duša pojedinih članova foruma zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 11:23 am

:spontana: kava
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 11:24 am

znam, vidio sam ti IP lolcina
ma šalim seeee zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 9:40 am

Bez obzira na ovaj gore chat, da malo dignemo temu koja je ozbiljno započela. Dakle, što mislite o preljubu? Jeste li ikad učinili preljub ili bili njegovom žrtvom? Ukoliko želite, tema je ovdje miga
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 1:16 pm

Nisam nikad prevarila, nisam imala potrebu niti bi mogla to napraviti nekome s kim sam u ozbiljnoj vezi, nekome koga beskrajno cijenim. Sad više nisam u toj dugogodišnjoj vezi i radim što hoću hihihi
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 1:37 pm

urbanaaa je napisao/la:
Nisam nikad prevarila, nisam imala potrebu niti bi mogla to napraviti nekome s kim sam u ozbiljnoj vezi, nekome koga beskrajno cijenim. Sad više nisam u toj dugogodišnjoj vezi i radim što hoću hihihi

dugogodišnjoj confused još od vrtića :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 1:40 pm

za nekoga je dugogodišnja dvi,tri,četri godine a za nekoga 20, 25, 30 kava
koliko si ti stripy u vezi?
ja sam 27 godina kava
valjda to spada u dugogodišnje zubi
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 1:45 pm

Govorim dugogodišnju za moje godine...a to je 4 i pol godine veze. Sorry ako sam vas uvrijedila tim izrazom, ja samo govorim u svoje ime u skladu sa svojim godinama.

btw. Nisam išla u vrtić :D :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 2:13 pm

floridana je napisao/la:
za nekoga je dugogodišnja dvi,tri,četri godine a za nekoga 20, 25, 30 kava
koliko si ti stripy u vezi?
ja sam 27 godina kava
valjda to spada u dugogodišnje zubi

kada sam bio u vojsci onda je izraz za "starog" tj koji je dugo (nekoliko mjeseci :) ), vojnika bio đomba, a "mladi" je bio gušter. kako nismo svi došli odslužiti istog dana već je dolazak ljudi trajao nekoliko dana. ja sam došao prvog dana, pa kako smo dočekivali druge dane ostatak ekipe, mi koji smo došli prvog dana smo se ophodili prema ovima kao stari okorjeli ratnici, kao stare đombe, kao netko ko sve zna što kamo kuda a iskreno ni mi nismo znali ni gdje smo ni šta smo ni gdje nam je pimpek. e tako ti je i ova moja zajebancija na tu temu dugogodišnje ljubavne veze :)
valjda se ne ljutite lol!

27 godina, jebate pravi si đombitis lovely ljubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 2:39 pm

dobro gušteru, diplomatski si izbjegao odgovor kava
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimečet lis 30, 2008 2:46 pm

floridana je napisao/la:
dobro gušteru, diplomatski si izbjegao odgovor kava


ce-4zubo
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimepet lis 31, 2008 12:38 am

bolje ga je ne probati..
ja sam probao i rekao nikad vise..
kasnije ti nije svejedno, jbg savjest valjda radi svoje...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 9:13 am

Žene uglavnom imaju afere u ranim tridesetim, kada njihova plodnost počinje slabjeti, i u tome vide mogućnost da maksimalno iskoriste svoje šanse kako bi zatrudnjele.


Istraživanje je pokazalo da žene instinktivno preferiraju monogamnu vezu, uglavnom zato jer im treba pomoć oko djece.

Ali ako švrljaju, to je uglavnom kada uđu u tridesete, a njihov biološki sat počne otkucavati.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 9:13 am

Tada su na seksualnom vrhuncu i imaju najbolje šanse za aferu.

Do zaključka je došao dr. David Schmitt sa Sveučilišta Bradley nakon što je sakupio podatke o seksualnim navikama žena iz 48 zemalja diljem svijeta.

I dok su muškarci najpromiskuitetniji i najvjerojatnije će biti nevjerni u kasnim dvadesetim, žene se uglavnom upuštaju u afere i nevjerne su u ranim tridesetim.

Dr. Schmitt rekao je da žene uglavnom imaju afere kada njihova plodnost počne slabjeti.

"To je točka kada je vjerojatnost začeća u opadanju i kada se povećava mogućnost da će dijete imati neke genetske probleme", kaže doktor.

Istraživanje je pokazalo i da se žene u tim godinama češće rastaju od svojih muževa, uglavnom zbog nevjere.

izvor Net.hr
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:30 pm

razmišljam o ovom tekstu...i iz ove perspektive s malim odmakom mi se čini da je ljudsko tijelo savršen stroj koji je podređen samo sebi i svom opstanku. da je u stanju zavarati samo sebe i potaknuti sve moguće kemijske rakcije za taj isti opstanak pa tako pod krinkom zaljubljenosti nam biološki sat javlja da nam je vrijeme za parenje. u 30-im zbog napona snage u 40-im tkz. kriiznim godinama zbog samog finiša. kao poneke biljke kad osjete da je kraj upregnu svu svoju snagu i pokrenu sve svoje sokove da stvore vrh, masni sjajuckavi vrh , a na vrhu sjemenka, jedna jedina kao kruna stvaranja. možda se i biljka u tom finišu osjeća opijeno.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:51 am

imao sam 13 godina,imao sam curu.vodili smo ljubav nekoliko puta.ali jedan dan je došla jedna cura iz razreda kod mene gurnula me na krevet,počeli smo se ljubiti,htio sam se opirati naravno,ali nisam mogao jer je bilo predobro
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:54 am

jednom sa 15 godina sam hodao sa četiri cure istodobno(jedna bolja od druge(to je bilo divlje:na stolcu,podu,stolu jednom sa dvije na stoječki))
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:57 am

Čarolija je napisao/la:
za nekoga je dugogodišnja dvi,tri,četri godine a za nekoga 20, 25, 30 kava
koliko si ti stripy u vezi?
ja sam 27 godina kava
valjda to spada u dugogodišnje zubi


ja sam do sada bio sa 9 cura.najduža veza 19 mjeseci
najkraća veza 4 tjedna
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 10:32 am

Iako su muškarci oduvijek bili na lošem glasu po pitanju nevjere, najnovije je istraživanje pokazalo da su žene u tome gore, ali su vještije u skrivanju i laganju.
Iako su muškarci oduvijek imali goru reputaciju po pitanju nevjere od žena, najnovije istraživanje pokazalo je da su žene gore – bolje to skrivaju i lažu, te je manja vjerojatnost da će biti uhvaćene.

Jednostavno rečeno, žene su u tome bolje od muškaraca.

Kada žene varaju muškarce, diskretnije su, drže to u tajnosti i bolje se nose u ostalim životnim područjima.

Prema dr. Davidu Holmesu, psihologu sa Sveučilišta Manchester Metropolitan, žene varaju više nego ikada. Nedavno je istraživanje pokazalo da oko 20 posto muškaraca vara svoje partnerice, a žena koje varaju ima oko 15 posto, ali one se znatno drugačije ponašaju od muškaraca kada to rade.

Žene su oduvijek varale, ali u zadnjih 20 godina brojka je drastično porasla. Žene su zaposlene, tu su mailovi, internet, chat, mobiteli, službeni put... žena u današnje vrijeme često ima priliku sresti i upoznavati druge muškarce te započeti aferu.

"Najveća je razlika u tome što su žene vještije u skrivanju afere od muškaraca", kaže Holmes, a ako se tome dodaju i rezultati nekih drugih istraživanja, koja su pokazala da između osam i 15 posto djece odrasta uz oca koji misli da je biološki otac, slika je potpunija. To je puno žena s puno tajni!

Žene su bolje u mentalnom multi-taskingu. Bolje muljaju, bolje pamte detalje i uvjerljivije su kada lažu. Muškarcima se događa da zaboravljaju i rade greške, a vole se i hvaliti svojim aferama.

Žene su racionalnije, mogu biti cool čak i onda kada se nalaze u vrtlogu strasti. Mit je da su žene romantičnije, tvrdi Holmes. Neće dopustiti da afera utječe na ostatak njihovog života.

Varanje nije u redu, ali laganje o tome neće situaciju još više pogoršati. Kada je u pitanju nevjera, ljudi lažu kako bi svoje bližnje poštedjeli boli i često si govore: "Ono što se ne zna ne može naškoditi."

"Žene čuvaju tajnu jer su svjesnije onoga što mogu izgubiti. Ako imaju djecu, bit će posebno pažljive kako ih ne bi povrijedile", kaže dr. Holmes.

I dok će se muškarci više puta upustiti u aferu i spavati s više žena, žene su opreznije prilikom odabira.

Jednom kada muškarac odabere životnu partnericu, na neki način postane emocionalno slijep, tvrdi doktor Holmes.

Ako muškarca upitate za nevjeru, on će priznati, ali ako ga upitate za ženu i mogućnost nevjere, smijat će se i reći da je to besmisleno.

Muškarci vole misliti da žene ne varaju, a žene žele da oni tako misle. Zaista nije čudno što su onda vještije u skrivanju afere.
izvor
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 5:36 pm

A zene vole misliti da ih muskarci varaju i muskarci zele da one tako misle, jel? Kakva im je ta zadnja izjava...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 6:14 pm

Jbte trebalo mi je 3 minute da shvatim na temelju čega si došla do te konkluzije Preljub - Page 2 E040 conf1
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preljub - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preljub
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: