Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace

Go down 
+8
isa_bruce
Rain
B&W
malenaivi
floridana
Svjetloisjena
zvezda
Aleksandar Veliki
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimepet srp 11, 2008 4:05 pm

strašno, stvarno.
drš se!!
bit će sigurno sve u uredu.
ja mislim da bi povjerovala u to (iako mi je to s jajima, preblago je reći neobično) da ti se nanižu nesreće u jednom invervalu - nedaj Bože. tad bih stvarno povjerovala u ta jaja, zlo..... čini mi se da bi to trebalo biti napadnije, učestalije.....
i tad bih ti rekla - bjež iz kuće kako god znaš i umiješ, unatoč hipoteki....
znam da je jednostavno reći....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimepet srp 11, 2008 5:11 pm

Posto je kuca stara, mogao bi malo prokopati po nekom stivu koje o tome govori... Ja znam da se temelj kuce "osvestavao" klanjem neke zivotinje na njemu tako da bude poliven svezom krvlju... To je neka vrsta primitivne magije u kojoj se verovalo da ce zivotna snaga zivotinje preci na kucu...
Farbana uskrsnja jaja se cuvaju ili po isteku jedne godine zakopavaju ispod kuce ili u basti, s' ciljem da stite od grmljavine i udara groma. Veruje se da teraju nepogode od kuce i poseda.
Sad, 4 jajeta u 4 ugla sobe... Tvore kvadrat, koji se simbol zemaljskog i materijalnog, zemaljske moci. I 4-orka i kvadrat su dobri, u smislu pozitivni i simbolisu blagostanje. Samo jaje, bar koliko je meni poznato, nikada se ne koristi za "zle" svrhe. Simbol je snage, cvrstine, plodnosti, radjanja, nastanka novog zivota, itd...
Jos nesto. Veruje se i da se negativna energija u objektima za stanovanje najvise talozi i skuplja u gornjim delovima, pa bi to bilo idealno mesto za postavljanje zastite. Svakako, nisu tu slucajno, ali mislim da su tu postavljena sa dobrom namerom...

*
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimened srp 13, 2008 10:53 am

shock Zadovoljan sam tvojim objasnjenjem. Vec sam si i sam tako nekako preveo t.j. objasnio na temelju svg znanja i mogucnosti interneta. naravno da nisam spojio tumor s magijom ,ali jedno od pitanja postavljalo mi se bas i to ! Cinjenica ako vjerujes u Boga( bilo kojeg- vjera) ne mozes negirati vraga. U svakom slucaju dosao sam do slicnih zakljucaka. Nego naisao sam na dobar podatak o vitaminu B17 ,eskimima i plemenu Hanza. Za nepovijerovat je . Pozdrav cujemo se u neko dogledno vrijeme . Uskoro sam na G.O. mase
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimened srp 13, 2008 11:55 am

Ja ne verujem u Boga kao samo dobrog, pa ne moram verovati ni u Djavola... *
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimened srp 13, 2008 12:39 pm

conf1 Bez komentara.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimened srp 13, 2008 2:34 pm

zviz je napisao/la:
Nego naisao sam na dobar podatak o vitaminu B17 ,eskimima i plemenu Hanza. Za nepovijerovat je .

a koji to podatak, ako se smije znati?
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitimepon srp 14, 2008 9:52 am

silver je napisao/la:
zviz je napisao/la:
Nego naisao sam na dobar podatak o vitaminu B17 ,eskimima i plemenu Hanza. Za nepovijerovat je .

a koji to podatak, ako se smije znati?
[b]Podatak se odnosi na pleme Hanza i ... t.j. radi se o tome da oni upce ne znaju za rak- mislim kao bolest. Njihova hrana toliko je bogata vitaminom B17 da neznaju za tu bolest ,jedino kad se odsele s svog podrucja i pocnu s klasicnom prehranom obole od raka i slicnih bolestina s kojima se mi susrecemo u svakodnevnici ( ovo je samo skracena verzija tog stiva) . Dovoljno je na googlu napisati vitaminB17 i procitati. Dobar dio toga je na engleskom ali mozese skuziti ako malo vise znas engleski ali i ako ne znas ima stiva i na latinici i cirilici mada sam los s ruskim. study
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva
» Kakva smo mi stoka...
» Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera
» Kakva vam meditacija odgovara ovisno o horoskopskom znaku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: