Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaš omiljeni antivirus

Go down 
+39
Lucifer
Morn
Dantalion
orca
kornelijus
Chakotay
drale
Marko251988
Melkior
milan
biga
dr.chaos0
gothic45
Jaykof
GoodAlien
Neo
Annon Imus
milandoboj
floridana
(CroM)Flash
userNejm
Sentinel
Absynthia
George
Silmarilionn
El Zlikovski
Thor
indigocakra
Daenerys
Alpha
malena
Rain
urbanaaa
pećina
Cvrcak
Alen@l5
vladimir
sanja
Svjetloisjena
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepet sij 08, 2010 11:54 pm

Off-Topic Topic lolcina
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepet sij 08, 2010 11:55 pm

Moze sam otvori
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:19 am

userNejm je napisao/la:
Off-Topic Topic lolcina

lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimened pro 26, 2010 10:13 am

NAJBOLJI, NAJJACI , NAJPOUZDANIJI AVAST
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimened pro 26, 2010 8:07 pm

Ne koristim, ne da mi se više... odustao sam, od licenciranja i svih tih bajki... imam kao onaj MS Sec. Essentials, s vremena na vrijeme pokrenem PreVX1, Search and Destroy, i sl. ali nema danas više zaštite, predlažem druge datotečne sustave, jer manje je malicioznih appova koji haraju tim svijetom, ext2, ext3, i sl. znaci linux je rješenje :)
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesub sij 01, 2011 4:16 pm

Melkior je napisao/la:
Ne koristim, ne da mi se više... odustao sam, od licenciranja i svih tih bajki... imam kao onaj MS Sec. Essentials, s vremena na vrijeme pokrenem PreVX1, Search and Destroy, i sl. ali nema danas više zaštite, predlažem druge datotečne sustave, jer manje je malicioznih appova koji haraju tim svijetom, ext2, ext3, i sl. znaci linux je rješenje :)




ne uzmes pravi avast nema omiljeni antivirus sto je lep nego da ti kompjuter sacuva slusajte skinite sa ovog sajta
www.downloadzone.me skini avast sam se obnovi i nema virus.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepet sij 07, 2011 3:59 pm

Da, avast je eto jedini okej, to se slažem, thanks!
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesri oľu 16, 2011 6:11 pm

nod 32 4, jos nikad nisam imao problema sa virusima od kad koristim taj antivirusni program
[Vrh] Go down
drale
Prašina



Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 1
Age : 54
Registration date : 25.05.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesri svi 25, 2011 11:26 am

dajte ljudi malo logike, nemogu se porediti free av i licencirani av.
To je isto kao da kažemo da je sigurnije se švercovati u javnom prevozu nego platiti kartu.
Ne postoji 100% zaštita od virusa, bez obzira na stalne update. Same av kompanije proizvode viruse da bi opstale na tržištu ili unajme druge da im to rade.
Kaspersky, Norton, McAfee imaju ugovor sa Microsoftom, te oni promjene i update u sistemu ne označuju kao virus jer im MS javlja za te promjene.AVG,AVAST nemaju taj ugovor te stalno javljaju o prisustvu raznoraznih virusa koji to uopšte i nisu, dakle daju lažnu sliku da nešto rade.NOD32 je dobar av (to je NORTON al iz evropskog sjedišta).
Nažalost, ugovor sa MS ima i negativne strane jer tad određeni programi koje MS ubacuje mogu imati i druge namjene osim poboljšanja sistema.
Trenutno i zvanično najkvalitetnija zaštita je kasperski av 2011 za tr komp košta oko 60 US dolara (dakle 20 za jedan) jeftino za jednogodišnju zaštitu.-
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesri svi 25, 2011 12:44 pm

Ja mislim da je korisnik ipak taj o kome najviše ovisi funkcioniranje kompa ;)

A što se tiče usporedbe sa švercanjem u tramvaju i besplatnih AV-ova. Mislim da ti to nije dobra usporedba, jer švercanje nije dopušteno, a skidanje besplatnih AV-ova jest, tj. oni upravo radi toga i postoje. Ono što bi bilo slično švercanju je skidanje licenciranih AV-ova i šifri kako bi se koristili bez da se plate :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
kornelijus
Prašina
kornelijus


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 2
Age : 36
Registration date : 07.09.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 7:56 pm

BitDefender...najbolji u algoritmu ima vise vrsta ali najbolji je od 250kn total pack..
ili avast 6 za 1 godinu 50 € za dvije 70€ sa popustom 54€ preko internet kupovine..
norton symantec security 2012.. 1 godina za 3 pc-a 70€ i jako dobar..
nod32 isto tako odlican...
NIJEDAN OD NAVEDENIH NE USPORAVA PC I SVI IMAJU NAJBRZE SKENIRANJE I DEFINITIVNO SU MEDU PRVIH 4 ANTIVIRUSA
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 9:27 pm

Nista vec zadnjih 5-6 godina. Kao sta gore i chakotay veli sve je u korisniku. Ako znas sto radis na pc-u te si svijestan toga gdje mozes pobrat smece a gdje ne, nema opasnosti. 99% ljudi kojima sam krpao komp nakon sta bi ga zbombardirali svojim totalno mi nelogicnim akcijama nema ni samo pojma sta si instalira na pc. Uglavnom jedino sto ih zanima je da im radi net da se mogu skopcat na facebook ili youtube. Komedija.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 10:39 pm

koristim Aviru, Ad-Aware i ZoneAlarm od sigurnosnih programa, nikad nikakvih problema sa virusima, ako nekog ja donesem na sticu odmah ga prepozna. sa interneta me ne napada ništa. jedino me znaju ezat kad krekiram igre ili neke programe, jer blokiraju većinu
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepet ruj 09, 2011 1:58 am

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kornelijus
Prašina
kornelijus


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 2
Age : 36
Registration date : 07.09.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepet ruj 09, 2011 3:33 pm

morn.. bravo.. istina..
[Vrh] Go down
Lucifer
Višestanični organizam
Lucifer


Male
Taurus Dog
Broj postova : 48
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 10.09.2011

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesri ruj 14, 2011 6:12 pm

Ja sam na winsima aviru koristio, sada imam ubuntu, na njemu nema virusa :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimesri lis 05, 2011 9:59 pm

ja imam piratcki avast i stalno mi izlaze one reklame da kupim original po jeftinijoj cjeni i to me užasno živcira iskače taman kad ne treba

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimečet srp 19, 2012 1:09 pm

Gea je napisao/la:
ja imam piratcki avast i stalno mi izlaze one reklame da kupim original po jeftinijoj cjeni i to me užasno živcira iskače taman kad ne treba



Inače, to se može blokirati.
Ja koristim AVG, jer su mi poznanici koji se bave s računalima rekli da je AVG jedan od najboljih antivirusnih programa. Imate još puno dodataka, možete ga imati i na svojem mobilnom uređaju.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 6:06 pm

test za antivirus
jednostavno zaljepite ovo u blok za pisanje kako bi po hrv. rekli :)
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

nakon toga skenirajte sa anti virusom koj imate i vidite da li reagira,ako ne reagira ponovite sve isto samo ovaj put spremite kao exe. i opet skenirajte ako ni tada ne reagira antivirus je za baciti inače odličan antivirus neće dopustiti ni da to zaljepite u blok i spremite,vrlodobar će vam nakon spremanja izbaciti upozorenje da je neželjena stavka pronađena,dobar će vam reagirati tek kad budete skenirali,loš će reagirati tek kad spremite kao exe. i skenirate,a onaj koji uopće ne reagira vam samo zauzima memoriju na kompu i ništa drugo.

Inače ja koristim Aviru i Malwarebytes Anti-Malware
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitimepon lip 05, 2017 4:26 pm

avast roll
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš omiljeni antivirus   Vaš omiljeni antivirus - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaš omiljeni antivirus
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Omiljeni citati iz knjiga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: