Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Back to reality

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Back to reality Empty
PostajNaslov: Back to reality   Back to reality Icon_minitimesub ruj 22, 2007 12:20 pm

Sta posle?Plasiti se opet voleti,cepati dusu sebi i neposustati,odreci se jer uvek voce nakraju je gorko,gde se okrenuti i u sta gledati kada vidite samo nju njega,ima pocetka nema kraja,kako se osecate?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Back to reality Empty
PostajNaslov: Re: Back to reality   Back to reality Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:12 pm

Misliš, nakon propale veze? Samo jednom sam se našla u toj situaciji (one veze prije propale su prije nego što su i počele pa nije bilo tako strašno...). Osjećaj je grozan. Sad kad gledam unatrag mislim da je jako važno okrenuti se sebi i zalizati svoje vlastite rane kako bismo mogli nastaviti živjeti. Jako je važno dovršiti tu vezu iznutra, u sebi, kad smo se već razišli, a ne da nam se kao fantom stalno vraća i mrcvari nas i onda kad smo se već okrenuli drugamo. Svi ovi neugodni osjećaji koje si opisao i još puno više toga normalni su i opravdani, samo, mi moramo naći načina da se s njima nosimo. Za oporavak, onaj osnovni nakon kojega smo uopće u stanju iznutra normalno funkcionirati (izvana ionako moramo glumiti, htjeli, ne htjeli) treba najmanje nekoliko mjeseci, ponekad i godina, osobito ako je veza bila dublja i trajnija. Tek kad sam pročitala nešto o auri i čovjekovim suptilnim tijelima pronašla sam objašnjenje zašto to čupanje kod odvajanja tako užasno boli.

No ako se proces nekako završi, onda se ne bismo trebali plašiti ponovo voljeti. Ljubav je uvijek rizik. Čak i ako imamo sreće i naiđemo na ljubav koja uistinu traje doživotno, smrt je ta koja će je prekinuti i nanijeti onome koji ostane bol. Zato mislim da trebamo prihvatiti igru i krenuti dalje. :)
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Back to reality Empty
PostajNaslov: Re: Back to reality   Back to reality Icon_minitimesub ruj 22, 2007 4:48 pm

Nisam se nasla u prekidu tj ne bolnom...A da sad ja i decko prekinemo...Neznamkako bi to preboljela...Nebi..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Back to reality Empty
PostajNaslov: Re: Back to reality   Back to reality Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Back to reality
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: